4 komentarze

 • Witaj Ula czy byłaby szansa na przetłumaczenie wypowiedzi z linka
  bo wg niektórych osób Roberta O. Youngat „oszust” , uczestnicze w pewnej dyskusji i potrzebna mi ta wiedza
  co on sam mówi o swojej osobie
  https://commission.itnj.org/2019/11/18/dr-robert-o-young-testimony-on-natural-treatments-for-health/
  „To oświadczenie dr Roberta O. Younga zawiera krótką historię tego, jak i dlaczego Departament Stanu wyrzucił go z biznesu i uwięził, a także odnosi się do jego naturalnych metod leczenia, w tym wg niego skutecznych metod leczenia raka ”
  Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości Naturalnej został ustanowiony w 2015 r. na mocy traktatu podpisanego przez tysiące żywych dusz na całym świecie. Jest to sąd i jurysdykcja oparta na zasadach sprawiedliwości naturalnej, zobowiązana do przywrócenia rządów prawa.

 • Robert O. Young wydał wiele książek i można w necie prześledzić jego dorobek i historię (oraz jego żony), więc nie wiem na jakiej podstawie ktoś twierdzi, że to „oszust”. Podczas przesłuchania na Międzynarodowym Trybunale opowiada cała historię jak został zniszczony za to, że leczył ludzi dietą… DIETĄ. Obecnie agenci zła wiedzą jak zasiewać nasiona dezinformacji… wiedza, że szastając słowami „oszust” wprowadzą wielki zamęt w głowach ludzi. Ja zawsze powtarzam „Liczą się szczegóły”…Gdy w obecnych czasach człowiek chce poznać prawdę, nie wystarczy surfować po internecie z prędkością wiatru- trzeba tez zatrzymać się, zgłębić jakiś temat wolniej i głębiej, czytać książki..

 • Ula dodam tylko że ja stoje w tej dyskusji w obronie Roberta O. Younga.
  Wg.tej drugiej strony ” siewców zła ” celowo nazwają go „oszustem i kryminalistą”
  to tzw „Stygmatyzacja” albo „Etykieta” , a to wpływa na myślenie ogółu o tym człowieku
  poza tym stygmatyzacja powoduje – zmianę pozycji społecznej danej osoby.
  Robert O. Young przedstawił badania na temat składu szczypawek dlatego wylano na niego wiadro pomyj aby uniewiarygodnic jego osobę bo przecież „został skazany przez sąd”

Dodaj komentarz