WIELKA GRA: PRZESŁANE PRZEZ ANONIMOWE ŹRÓDŁO, Kerry Cassidy z Project Camelot Portal 7 września 2022

(tłumaczenie)
W jaki sposób elity globalistów/NWO mogą zniszczyć naród od wewnątrz w 23 wcześniej zaplanowanych krokach: Niektórzy eksperci uważają, że duża tego część została opracowana przez wyspecjalizowane programy i duże komputery kwantowe.


 1. Zezwól prywatnemu centralnemu bankowi „cinkciarzy” z siedzibą za granicą, zwłaszcza grupie przestępczej, na przejęcie kontroli nad produkcją pieniędzy i długów i pożyczanie ich do użytku, wymagając ich spłaty wraz z odsetkami, zamiast tego, co powinno być prawdziwym pieniądzem narodu. (Babilońska Magia Pieniądza): sztuka zarabiania pieniędzy z niczego poprzez okultystyczne sztuczki i obojętność ludzi – programowanie ciągłej inflacji, aby kraść coraz więcej bogactwa ciężko pracującym obywatelom. Użyj kantorów COL do degradacji naturalnej wartości banknotów dłużnych i ogólnie aktywów, aby ukraść coraz większe ilości bogactwa od zwykłego, pracującego człowieka. Ci prywatni banksterzy z COL (znani również jako Moneychangers/Cinkciarze) są zatwardziałymi zwolennikami Globalizmu/NWO. Pozwól prywatnym centralnym banksterom, którzy „uprowadzili” naród, aby pozbawili ludzi ich bogactwa, aby stworzyli tyle pieniędzy, ile potrzeba, aby zniewolić masy podatkami, aby ludzie musieli spłacać wyimaginowany dług, który jest oszukańczy od samego początku. Wyselekcjonuj łatwych do manipulowania głupców i rzuć im ogromne sumy pieniędzy i sukcesów, aby ci wykonywali wolę globalistycznych elit NWO.
 2. Zezwól dużym globalistycznym korporacjom zorientowanym na NWO mieć prawa indywidualnego obywatela (wyrok Sądu Najwyższego, całkowicie niekonstytucyjny). Pozwoliło to kilku największym korporacjom powiązanym z prywatnymi centralnymi banksterami zgromadzić ogromną władzę i pochłonąć, wydzierżawić podobne instytucje i stać się tak potężnymi finansowo, że mogą przekupywać, kompromitować, obsadzać i kontrolować stanowiska rządowe, a tym samym manipulować rządami, aby wykonywały ich polecenia. To orzeczenie pozwoliło ogromnym inwestycjom zagranicznym, takim jak George Soros, manipulować rządami lokalnymi, stanowymi i federalnymi.
 3. Zezwól organizacjom pozarządowym (NGO) i fundacjom zwolnionym z podatku na gromadzenie wielkiego bogactwa i wykorzystanie go przez elity do unikania podatków i kupowania przysług politycznych, a także wywierania nacisku na rządy, aby uzyskać to, czego chcą. Elity kierujące tymi grupami są zatwardziałymi globalistami/zwolennikami NWO i z tego powodu zostały wybrane do otrzymywania ogromnych ilości „pieniędzy emitowanych z niczego przez prywatną centralną babilońską szajkę banksterów cinkciarzy magików pieniądza.
 4. Zniszcz konwencjonalną edukację i stwórz federalny system edukacji zorientowany na globalistów/NWO, który zaszczepi w dzieciach wartości globalistów/NWO i pomoże wyeliminować wartości ich rodziców oraz wartości, które stworzyły naród w pierwszej kolejności. Wykorzystaj wszystkie etapy edukacji, aby promować i zaszczepiać agendę Globalistów/NWO, która została stworzona i prowadzona na szczycie ich piramidy światowej władzy przez tajnych satanistów, którzy służą Lucyferowi. Przyznają to ich członkowie, którzy pod koniec swojego życia postanowili mowić.
 5. Wdróż broń biologiczną opracowaną przy użyciu badań nad mutacją typu zmiany funkcji (GoFR) na całym świecie, której wyznaczonym celem jest zmniejszenie światowej populacji nawet o 90% w kluczowych docelowych obszarach. To masowe morderstwo na zlecenie lokajów Globalistów/NWO na wysokich stanowiskach rządowych, w tym tych wybranych i mianowanych. To tworzy masowy „Szok Krwi” (Blood Shock) z objawami zespołu stresu pourazowego, który sprawia, że ​​masy są bardzo podatne na rządowe kłamstwa i manipulacje. Ten strach przed masowym przetrwaniem odwraca uwagę mas i uniemożliwia im ochronę swojego narodu przed wewnętrznymi wrogami, którzy zostali przekupieni, skompromitowani przez ludzi i są wierni przywódcom globalistów/NWO, takim jak Klaus Schwab, George Soros itp.
 6. Ta rozmieszczona broń biologiczna sprawia, że ​​masy skupiają się na zaspokajeniu podstawowych potrzeb związanych z przetrwaniem i są wdzięczne za to, że nadal żyją, co w pewnym sensie je nasyca i uniemożliwia polityczne ściganie wrogów wewnętrznych, którzy niszczą ich kulturę i naród.
 7. Zapewnij ogromne wsparcie finansowe grupom dewiantów, które stanowią znacznie mniej niż 1% populacji, aby pomóc im w projekcji swojego wizerunku i władzy w celu „zainfekowania” dzieci i narodów swoimi perwersjami i kontrolowania umysłów dzieci, aby myślały, że te perwersje są normalne i zabawne. Wszystkie te perwersje prowadzą do stopniowego spadku reprodukcji, który jest jednym z głównych punktów programu Globalistów/Elit NWO, które „uprowadziły” naród.
 8. Promuj i wspieraj z ogromnym wsparciem finansowym i medialnym, małe grupy władzy z anormalnymi/nienormalnymi filozofiami, które są destrukcyjne dla społeczeństwa, tworząc podziały w społeczeństwie i zapobiegając jakiejkolwiek ogólnej reakcji mającej na celu ujawnienie i powstrzymanie wrogów wewnątrz, którzy „uprowadzili” naród.
 9. Otwórz granice i używaj wszelkich możliwych wymówek, aby wpuścić każdego, kto może dostać się do danego kraju, zapewnić natychmiastowe wsparcie finansowe i przetransportować ich do dowolnego miasta. W ten sposób użyj metodologii Clowarda/Pivena, aby zbankrutować naród i wywołać totalitarny/marksistowski socjalizm jako nową formę rządów. Zniszcz w ten sposób dotychczasową suwerenność i poczucie nacjonalizmu i oddania własnemu krajowi.
 10. Wprowadzić absurdalną politykę antywęglową opartą na fałszywej nauce i jawnych kłamstwach, aby zamknąć produkcję ropy naftowej i gazu, a tym samym podnieść koszty energii, aby szybciej doprowadzić naród do bankructwa i sprawić, że ludzie będą bezrobotni i bezdomni.
 11. Niech najlepsi banksterzy z kilku czołowych firm inwestycyjnych, które kontrolują czołowych polityków, nakażą różnym branżom ograniczyć dostawy i produkcję, aby podnieść koszty i zbankrutować obywateli, stworzyć większe bezrobocie i szybciej wyrzucić obywateli z ich domów. Skonsoliduj władzę międzynarodowych korporacji w 147 bardzo dużych międzynarodowych korporacjach, które mogą sprawować więcej władzy za pośrednictwem prywatnych kanałów niż jakikolwiek organ wybrany przez rząd. Mają wystarczająco dużo pieniędzy i władzy, aby stworzyć dowolny rząd z marionetkami Globalistów/NWO.
 12. Rozpowszechniaj wielkie kłamstwa na temat plag i pomoru bydła i drobiu, wykorzystuj je jako wymówkę do zmniejszenia dostaw żywności i podniesienia cen, tym samym szybciej doprowadzając naród do bankructwa i bezdomności. Użyj zaawansowanej satelitarnej broni skalarnej/EMF, aby masowo zabijać bydło i fałszywie obwiniaj za to temperatury.
 13. Zrób wszystko, aby zniszczyć własność prywatną. Użyj wojny pogodowej, aby wywołać susze, powodzie, pożary.
 14. Zrób wszystko, aby zabrać broń obywatelom. Obejmuje to setki operacji fałszywej flagi DHS/FEMA , podczas których urzędnicy udają morderstwa w strefach wolnych od broni, wykorzystując profesjonalnych aktorów kryzysowych w różnych przebraniach.
 15. Zrób wszystko, co możliwe, aby zinfiltrować, osłabić, zainfekować podstawowe wierzenia religijne. Ustanowić status zwolnienia z podatku dla organizacji religijnych, o ile unikają ujawniania kłamstw i agendy Globalistów/NWO, które są wdrażane w celu masowego mordowania, bankructwa oraz kradzieży całej prywatnej własności.
 16. Tyranizuj i uzbrajaj medycynę poprzez wprowadzenie zła, autokratycznej kontroli na szczycie i nakazywanie zasad, które promują masowe morderstwa przy użyciu broni biologicznej. Zapobiegaj taniemu skutecznemu leczeniu i karaj każdego lekarza, który poznał prawdę i jej broni. Używaj wyrafinowanych metod kontroli umysłu, aby przejąć kontrolę nad wszystkimi lekami poprzez kłamstwa i oszustwa nakazane przez CDC, FDA i towarzystwa medyczne oraz kierownictwo szpitali. Nakaż wszystkim głównym instytucjom nakazać to, co elity nazywają szczepieniami, które wcale nie są szczepieniami, ale wstrzykiwaniem nieznanych trucizn i obcych materiałów, które niszczą zdrowie, a nawet w niektórych przypadkach zabijają.
 17. Używaj nakazu akceptacji perwersji i kobiet w rolach bojowych, aby obniżyć zdolność wojska do ochrony narodu przed wrogami z zagranicy (jak banksterzy „cinkciarze”) alias politykami, którzy są częścią zdradzieckiego tłumu Globalistów/NWO z WEF, WFO i CFR. Zwolnij wszystkich poważnych i patriotycznych generałów i mianuj ogłupiałych wyznawców agendy Globalistów/NWO, ludzi, którzy zdradzą swój naród i ludzi.
 18. Zrób wszystko, co możliwe, aby zdegradować i zredukować Egzekwowanie Prawa, zwłaszcza przez promowanie grup przestępczych, syndykatów narkotykowych, do których należy kilka dużych agencji Intela, które pracują ramię w ramię z kartelami narkotykowymi za „nieoficjalne” pieniądze Black Ops (Czarnych Operacji). Handluj tanimi i śmiercionośnymi nielegalnymi narkotykami w każdym obszarze miejskim, aby gangi narkotykowe mogły je sprzedać, powodując w ten sposób wiele tysięcy zgonów z powodu przedawkowania fentanylu i przyczyniając się do stworzenia masowego chaosu, nieufności w głównych obszarach miejskich i zniszczenia wszelkiego poczucia wspólnoty lub rodziny.
 19. W ciągu ostatnich 100 lat, odkąd prywatni centralni banksterzy przejęli kontrolę, sprywatyzowali znaczną część Intela (wywiadu wojskowego), pozwalając mu korzystać z tajnego finansowania i czarnych pieniędzy do wykupywania setek podwykonawców, którzy nie mają żadnego nadzoru, zwłaszcza tych związanych z Tajnymi Kosmicznymi Siłami Wojskowymi. Sprywatyzowano wojsko. Zauważ, że sprywatyzowane siły najemników i program Secret Space War (Tajne Siły Kosmiczne) nie są osiągalne przez żądania FOIA (Freedom of Information Act – ustawa dotycząca Wolności Dostępu do Informacji).
 20. Skonsoliduj wszystkie branże, aby znacznie ułatwić centralną kontrolę, gdy najwyżsi dyrektorzy generalni są członkami i wyznawcami elit Globalist/NWO. Dokonano tego w głównych środkach masowego przekazu i we wszystkich głównych branżach. Kiedy główne środki masowego przekazu są kontrolowane przez 6 dyrektorów generalnych, którzy mówia jednym głosem, masom trudno jest przezwyciężyć to „zamknięte” programowanie tego nielegalnego kartelu informacyjnego. Zatrudnij setki bezdusznych pachołków, by siedzieli w agencjach Intela lub ich domowych biurach i pisali tysiące fałszywych narracji, które umieszczają w sieci, aby wspierały kłamstwa mediów i fałszywe narracje głównych środków masowego przekazu. Alternatywne media w Internecie stanowią wielkie zagrożenie dla kontrolerów Globalist/NWO, to dlatego muszą przyspieszyć i wprowadzić wielkie masowe morderstwo milionów, zanim opinia publiczna się obudzi i powstanie przeciwko nim. Ich czas jest ograniczony i wiedzą o tym, a to sprawia, że ​​są zdesperowani. Oczywiście najlepsze marionetki nie wiedzą, czy będą zmuszeni pójść na dno z ludzkim statkiem, czy nie. Niektórzy wtajemniczeni uważają, że kontrolerzy Top Globalist/NWO nie będą chcieli ich mieć obok siebie gdy skończą już przejmować władzę nad światem poprzez głód i upadek gospodarek, na które kontrolerzy Globalist/NWO Elite pracowali przez ponad 100 lat.
 21. Wykorzystaj wszelkiego rodzaju manipulacje, aby zmniejszyć podaż żywności i podnieść ceny, tworząc w ten sposób masową inflację i głód. Obejmuje to kilka wyrafinowanych sztuczek, aby znacznie zmniejszyć ilość modyfikowanego mleka dostępnego dla matek i dzieci. Podnieś koszty paliwa dla kierowców ciężarówek do tego stopnia, że ​​ograniczą przewożenie ładunków, zwłaszcza łatwo psującej się żywności, podnosząc w ten sposób ceny detaliczne i powodując większą inflację, głód i bezdomność.
 22. Zniszcz własność prywatną. Wykorzystaj kilka największych banków (zagranicznych i krajowych) oraz duże źródła pieniędzy z narkotyków, aby zainwestować w zakup domów, używając sztuczki „sprzedaj w stanie zastanym”. Czy niektóre z tych funduszy pochodzą z tajemniczych, niewykrywalnych zagranicznych źródeł? Korzystaj z kluczowych zakupów w większości podmiejskich dzielnic i użyj marionetek, aby płacić zawyżone, nierealne ceny zakupu. W ten sposób rzeczoznawcy zostaną nakłonieni do oszacowania wartości całego sąsiedztwa o wiele wyżej niż w rzeczywistości jest warte, zwłaszcza że tuż za rogiem pojawi się nowy spadek zakupów mieszkań i masowa dewaluacja cen sprzedaży. W tym samym czasie w przyszłym roku zostaną wprowadzone masowe podwyżki podatków od nieruchomości, a podatki od mieszkań i innych rodzajów rezydencji zostaną wprowadzone w celu zwiększenia kosztów wynajmu, z których wielu będzie musiało skorzystać, ponieważ nie stać ich na kredyt mieszkaniowy.
 23. Aby kontrolerzy NWO i globalistycznych elit zaszli tak szybko, ustanawiając swoją globalistyczną agendę z piekła rodem (nie zakładaj, że koniecznie są ludźmi), musieli wdrożyć najbardziej zaawansowane technologie masowej kontroli umysłu. Duża ich część to ściśle tajne, specjalne operacje (SCI), czarne, bardzo czarne i wykraczające poza czerń, takie jak proces „tworzenia roju” z ludzkiego umysłu, stapiania go w jedną masową świadomość, na którą można zdalnie wpływać wyspecjalizowanymi rodzajami zdalnej indukcyjnej masowej kontroli umysłu , używając zaawansowanych fal skalarnych i fizyki kwantowej z wykorzystaniem splątania cząstek. Niektórzy wtajemniczeni twierdzą, że nowy system radarowy „Space Fence” (który jonizuje atmosferę, która jest teraz pełna chemtrailsów zawieszonych w postaci nano-aluminium i nanobaru) został uzbrojony w celu śledzenia i zestrzeliwania każdego pocisku lub UFO. W rzeczywistości jest to plazmizacja atmosfery i niektórzy eksperci uważają, że można ją wykorzystać do hipnotyzowania i pacyfikowania mas, aby nie mogły powstać i domagać się zmian. Inteligentne liczniki, systemy Wi-Fi, systemy telefonii komórkowej, orbitalne satelity EMF mogą być rzekomo wykorzystywane do celowania w masy, kontrolowania prądu strumieniowego i pogody oraz atakowania społeczności i wzniecania pożarów (jak to zrobiono w Palisades, CA). Wyspecjalizowane cząstki kontroli umysłu można łatwo dodawać do jedzenia, napojów i powietrza w celu spożycia ich przez ludzi, a następnie przechodzą one do ciała. Powszechnie wiadomo, że ci, którzy mają głęboką wiedzę o prawdzie stojącej za całym tym globalizmem i totalitarnym socjalizmem NWO, są również dość odporni na stosowanie kontroli umysłu i „tworzenie roju” z umysłów mas.
 24. Zepsuć i skorumpować krajowy proces głosowania, aby globaliści / elity NWO mogli sfałszować każdy głos, aby ich wybory przodowały. Przekupić i/lub kontrolować umysł zniewolonego elementu politycznego, który chce czegoś za nic i kontrolować umysły, by głosowały na Globalistów/NWO, którzy będą posłuszni dyrektywom kilku czołowych kontrolerów Globalistów/NWO.
 25. Konkluzja jest taka, że ​​globaliści/elitarni kontrolerzy NWO chcą rozbroić i zniszczyć zachodni świat, zwłaszcza Amerykę, a po drodze mordować masowo tylu, ilu się da. Jeśli ich plan będzie udaremniony, spróbują ustanowić wojnę nuklearną/3WŚ z Rosją, aby wyeliminować zarówno USA, jak i Federację Rosyjską, otwierając w ten sposób drogę do kontrolowania świata przez ich najsilniejszego sojusznika, Wielkiego Smoka, czyli CCCP rządzone przez komunistyczne Chiny. – źródło anonimowe

Dodaj komentarz