Kerry Cassidy w rozmowie z Nino Rodriguezem: o Trumpie, AI, nano i słowach Stewarda Swerdlowa sprzed kilku lat

Nino Rodrigues i Kerry Cassidy w rozmowie z 12 sierpnia 2021 podsumowują, co się dzieje w Stanach Zjednoczonych w związku z tzw. ruchem prawdy, ale również frustracjami związanymi z niespełnionymi obietnicami Trumpa, Q i tzw. patriotów (czy też białych kapeluszy).

Poniżej przedstawiam spisaną przeze mnie i przetłumaczoną rozmowę praktycznie w całości, ominęłam tylko kilka wątków, które uznałam za zbędne. 

Z cała pewnością ludzie na całym świecie tworzą przyczółki, gdzie próbują tworzyć swoją bezpieczną przestrzeń w całym tym rozgrywającym się szaleństwie. Ale to celowe pogrążenie gospodarki i przestawienie cywilizacji na inne tory, prowadzone przez globalistyczne elity, wpisuje się w ten cały scenariusz i jest przez nie wykorzystywane. Siły ciemności nie siedzą bezczynnie w tym czasie.

Kerry: Wszyscy musimy na to popatrzeć, nie możemy być naiwni, nie możemy po prostu akceptować – i nie obchodzi mnie, czy Q jest sztuczną inteligencją, dziesięcioma osobami czy stoma osobami. Ja nadal muszę patrzeć na tę sytuację moim własnym umysłem, biorąc od uwagę moje połączenie ze Źródłem i poczuć, co ze mną rezonuje, a co nie.

Więc moim zdaniem jesteśmy teraz na etapie, na krawędzi, gdzie tak wielu ludzi już umiera, i to jest oczywiste. Lekarze zaczynają masowo protestować  i zabierać głos.

Nino: I wszyscy zadają pytanie – kiedy dość oznacza dość?

Kerry: Dokładnie. Ile jeszcze ludzi musi umrzeć? I do jakiego momentu będziecie pchać tę agendę, aż stracicie panowanie nad sytuacją i będziecie karmić ciemna stronę, staniecie się jej częścią.

Głęboko w sercu ja czuję, że Juan O’Savin i drużyna Trumpa mają dobre zamiary. Że oni muszą pozwalać, by to wszystko rozgrywało się do tak okropnego stopnia, że ludzie, którzy do tej pory jeszcze się nie obudzili, po prostu w końcu się obudzą. Jest taka możliwość.

Nino: Czy globaliści chcą wojny domowej? Bo to jest w Manifeście Aberta Pike’a – takie niepokoje społeczne są im zawsze na rękę.

Kerry: Wojna cywilna może być częścią zmiany zarządców. Oni po prostu wybierają, czego chcą, a czego nie chcą. I próbują się wpasować w całą sytuację.

Nino: Słuchaj Kerry, ja dużo o tym myślałem, że to wszystko może być częścią ich planu, bardzo rozległego i zawiłego. Jak w grze w szachy – my gramy w tę grę, ale oni są właścicielami planszy i tylko oni znają zasady.

Kerry: Według mnie istoty stojące wyżej niż oni są właścicielami tej planszy. Niedawno mówiłam o Stewardzie Swerdlowie. To postać sprzed lat, posiadająca umiejętności parapsychiczne. Wg mojego zrozumienia, pracował dla armii. Opublikowałam niedawno film, gdzie on mówi (a był to rok 2015, przemówienie było wcześniej, ale film opublikowano w 2015 r.)− na filmie tym Steward mówi, że w pewnym momencie w przyszłości  jedna grupa Obcych przekaże kontrolę innej grupie Obcych.

Stewart A. Swerdlow i śp. Max Spiers

Nino: Mnie już nic nie zdziwi!

Kerry: (śmiech) On jest nieobecny na scenie publicznej od dłuższego już czasu. Ale wg mnie warto przyjrzeć się jeszcze raz temu, co w ten sposób chciał powiedzieć. Nie ma co do tego wątpliwości i wiedzieliśmy o tym wiele lat wstecz – że Chińczycy będą następnymi do rządzenia, że oni wszystko przejmą, i dokładnie to widzimy, wszędzie. I jest mnóstwo filmów, które lepiej to pokażą niż ja jestem w stanie tutaj opowiedzieć. Ale chodzi o to, że Komunistyczna Partia Chin jest wspierana przez grupę Obcych i próbują oni wszelkimi środkami przejąć kontrolę.

Nino: Jaka to jest grupa Obcych?

Kerry: To jest bardzo dobre pytanie. Dostaję w tej kwestii różne odpowiedzi od różnych osób. Wiemy np., że smoki (czyli Retilianie i Drako) zawsze próbowały kontrolować chińskie społeczeństwo. Rasa Chińczyków pochodzi od innej grupy Obcych, są hybrydami. My wszyscy jesteśmy hybrydami. Więc Chińczycy pochodzą od innych grup niż na przykład ty i ja. Gdy na to popatrzysz, to zobaczysz, że za ich szaleństwem stoi pewna metoda. Oni postępują, i nie ma co do tego wątpliwości, zgodnie ze scenariuszem przejęcia kontroli nad światem, i jest to oparte na komunizmie. Ma to miejsce co najmniej od czasów Mao. Za tym wszystkim stoi umysł rojny.

Istnieje obce AI, nie ma co do tego wątpliwości, które zarządza ich społeczeństwem. U nich nie ma mowy o indywidualności, o indywidualnej kreatywności. Tam jest umysł rojny, podążanie za grupą za wszelką cenę. To jest priorytet. To nie oznacza, że oni nie są kreatywni – oznacza to, że odetną ci rękę, jeśli będzie ona wystawała poza kolektyw. Cały ten koncept dotyczy sposobu prowadzenia społeczeństwa.     

Podam przykład, właśnie wczoraj miałam wywiad z Mitchell Gerberem: „MITCHELL LIONHEART: ORGAN HARVESTING” , który mówi o żniwach prowadzonych na organach ludzkich w Chinach. Skupili się m.in. na liderach Qi Gong.  Cała nagonka na nich miała miejsce 20 lat temu, wszyscy znają tę historię. Chińczycy dosłownie wrzucili ich do więzienia. Mitchell teraz mówi, że oni wtedy umieścili w więzieniach miliony ludzi, ponieważ było to 10% chińskiego społeczeństwa, co daje nam kilka milionów ludzi. Więc oni zgromadzili ich masowo, i nie mam pojęcia skąd wzięli te wszystkie więzienie. Następnie wyciągali tym ludziom organy, gdy ci ludzie nadal żyli i byli świadomi [!!! – dop. U.K.] Organy były sprzedawane na rynku organów.  I oczywiście, to jest masowe ludobójstwo na skalę, o której Hitler mógł tylko pomarzyć.

Nino: I to dzieje się teraz w Chinach.

Kerry: Tak, i to  jest udowodnione, wiem co mówię.

Nino: A kim byli ludzie, na których przeprowadzano łapanki?

Kerry: Jest kilka grup – m.in. praktykujący Qi Gong (to pewnego rodzaju Tai Chi, polega na określonych ruchach ciała, niczym taniec). I jest to bardzo wymowne, ponieważ Anglicy (którzy według mnie przewodzą w reżyserowaniu tych wydarzeń) podczas Covida ogłosili zakaz „tańców i śpiewania”. A powodem jest to, że oni chcą obniżyć nasze wibracje, ponieważ gdy tańczysz i śpiewasz, automatycznie podnosisz swoje wibracje, nawet gdy jesteś w tłumie zaszczepionych ludzi, to będziesz w stanie zapobiec przejęciu twojego ciała przez tych zaszczepionych, którzy stają się transmiterami (przynajmniej wg tego, co mówi dr Robert O. Young). Oni są nafaszerowani  tlenkiem grafenu i nano cząsteczkami, i faktycznie promieniują to na zewnątrz.

Nino: Czy to jest to zjawisko, które nazywamy „shedding”? (ang. zrzucanie)

Kerry: Tak, oni mówią o „zrzucaniu”, które jest bardziej procesem biologicznym. Ale mamy do czynienia z czymś więcej, i wielu ludzi nie dowiaduje się o tym jeśli chodzi o Covid – że to jest kombinacja tego, co możemy nazwać komponentem biologicznym, oraz technologicznym (AI i nano). Musicie to zrozumieć – to dlatego wielu ludzi nie potrafi wyjaśnić  tej tak zwanej wirusowej broni biologicznej, bo ona nie jest jedną rzeczą, a dwoma. Nie jest tylko biologiczna.

Nino: Jest wiele zeznań ludzi, opowiadają, że gdy przyjęli ten zastrzyk, to czują jakby natychmiastowe odłączenie od Boga. Słyszałaś o tym?

Kerry: To jest bardzo interesujące, jak to opisują ludzie. Na pewno zależy to od stopnia rozwoju danego człowieka. Niektórzy ludzie mówiąc o Bogu mają na myśli równocześnie kreatywność, inspirację, poczucie połączenia z Duchem, różne tego typu rzeczy. W pewnym sensie stajesz się wtedy częścią AI, ok? Stajesz się częścią sztucznej inteligencji, twoje ciało jest wypełnione nano, zostajesz zmieniony w coś, co ja nazywam cyborgiem, androidem (cyborg jest wtedy, jeśli przejęcie nie jest całkowite, android, gdy jest całkowite). Zostajesz podłączony do tej niesamowitej sieci , która następnie zostanie rozszerzona [ang. augmented – dop. U.K.]  przez 5G.

Nino: Chryste. Czyli to wszystko łączy się z 5G.

Kerry: Tak. I z informacji, które otrzymuję, 5G zostanie uruchomione pełną parą w październiku. Więc możemy się spodziewać, że wtedy wielu ludzi po prostu padnie martwa.

Nino: Więc oni włączą 5G i wtedy ludzie po prostu zaczną padać, zaczną popadać w chorobę i umierać.

Kerry: Tak, ponieważ nie będą w stanie tego znieść. I teraz wraca pytanie – jak bardzo jesteś połączony ze Źródłem i w jakim stopniu osiągnąłeś mistrzostwo w zarządzaniu swoim ciałem? Robiłam na ten temat niejeden film. Bo wiesz, wielu ludzi uważa, że ich ciało to wszystko, czym są (nawet jeśli są religijni i uważają, że są połączeni z Bogiem). A prawda jest taka, że ciało jest wehikułem, ale ciebie nie mogą przejąć – twojej duszy, twojej esencji, twojego ducha. Nie muszą być przejęte, jeśli do tego nie dopuścisz. Więc w tym wszystkim dużą rolę gra twój umysł.

Zatem twoje ciało może być przejęte – możemy to porównać do korku ulicznego, w którym utknął twój samochód. Samochód utknął, ale ty nie – możesz z niego wysiąść, kiedy tylko chcesz. To zależy od ciebie. Więc to jest ta sama zasada. Im bardziej jesteś połączony ze swoim duchem, ze swoim Wyższym Ja.

(…)

Niedawno pojechałam do Grecji, by przeprowadzić moją coroczną konferencję [chodzi o konferencję Awake & Aware, którą Kerry organizuje od lat – dop. U.K.]. Wiedziałem, że zrobią mi te testy, za pomocą których wstrzeliwują w człowieka nano. Chodzi o te patyczki, które wkładają ludziom do nosa, a które zawierają nano. Zrobiliśmy nawet zdjęcia dla tej nano i pokazaliśmy je na naszej konferencji. Wiele innych osób zrobiło zdjęcia tych patyczków. One były nadal w opakowaniu, nie otwieraliśmy go. Było widać cienkie nitki, jak robaczki. Ojciec mojego partnera, tak się składa, jest jubilerem i ma bardzo dobry mikroskop do badania kamieni. Użyliśmy tego urządzenia i zrobiliśmy przez nie zdjęcia. To była ta sama rzecz, którą ci wszyscy naukowcy pokazują w swoich mikroskopach, czyli te małe czarne, podobne do robaczków rzeczy.

Nino: To jest poważna sprawa, ludzie muszą zdawać sobie z tego sprawę! Więc ty też mogłaś zostać zainfekowana nano?

Kerry: Oj tak. Nie przebili mi bariery krew-mózg, ale nano mogłam dostać. W ciągu 8 dni byłam testowana cztery razy! – zanim wsiadłam do samolotu, gdy przybyłam na miejsce, piątego dnia by uniknąć kwarantanny i ósmego dnia nie mam pojęcia z jakiego powodu. To dlatego powtarzam, że to jest tylko początek tego, z czym naprawdę mamy tutaj do czynienia. Chodzi o to, że oni nie pozwolą nam, byśmy robili jakiś tam test, albo przyjęli jakiś tam preparat – to musi być specjalny, ten od rządu (…)

Ja czułam się na siłach, by pojechać, ponieważ nad swoim połączeniem ze Źródłem pracowałam od najmłodszych lat. A bardzo chciałam przeprowadzić tę konferencję – miałam już po dziurki w nosie siedzenia w zamknięciu i słuchania, co mi wolno zrobić, a czego nie. Pieprzyć ich. Więc pojechałam do Grecji i spędziłam wspaniały czas, konferencja była cudowna, ci wszyscy podobnie myślący ludzie w jednym miejscu, żadnych maseczek, żadnego nonsensu. Wspaniale. Ale by się tam dostać, musiałam przechodzić przez te okropne testy, ale to było testowanie tzw. domowe. Nie pozwalaliśmy, by nam ktoś naruszał barierę krew-mózg.

Nino: Do dlatego oni to robią, by przebić tę barierę.

Kerry: Tak, chcą dostać się z nano do głowy.

Nino: Boże!

Kerry: Dokładnie dlatego to robią. Chcę tylko powiedzieć, że nie ma żadnej wątpliwości, jak się zachowują cząsteczki tlenku grafenu. Pokazują to liczne filmy. Widać na nich, że te cząsteczki rosną. One dosłownie rosną, zamieniają się w coś w rodzaju sieci na kształt siatki, i przejmują całe twoje ciało. Tak stajesz się androidem. To wszystko łączy się z siecią 5G i całą tą siatką, która jest na całej planecie. To w ten sposób to się dzieje – ten scenariusz przejęcia planety. To jest przejęcie planety.

Nino: Jezu.

Kerry: Nie wszyscy umrą. Niektórzy będą prosperować, jeśli można to tak nazwać – zamienią się w cyborgi i androidy. Powstają pytania – czy nadal będą mieli serce, czy będzie to taki świat, jak w filmie „Terminator Salvation”?

Nino: Dla mnie to brzmi tak, jak ja to rozumiem, że gdy przyjmiesz tę szczepionkę, po prostu stracisz swoją duszę…

Kerry: Cóż, będziesz podłączony do Borga. Do Mistrzowskiej Inteligencji, która jest o wiele bardziej zaawansowana niż twoja własna.

Nino: Ale to nie jest Bóg.

Kerry: Oczywiście, że nie. Twoje ciało to nie jest Duch, to nie jest twoja dusza. My jako ludzie wypływamy z ciała i wpływamy, robimy to każdej nocy, gdy śpimy. Jeśli medytujesz i masz wystarczająco wysoką wibrację (którą, kochany mój, masz), to będziesz świadomie wychodził i wracał, wychodził i wracał. Moim zdaniem będą dusze, które podejmą świadomą decyzję, by odejść. Powiedzą: nie chcę być tego częścią, chcę mieć ciało węglowe, nie chcę otrzymywać tego dziwacznego feedbacku poprzez tę mentalność Borga, by dostać pozwolenie na życie. Ponieważ wraz z Borgiem, życie na Ziemi zmieni się dramatycznie. Więc oni tego właśnie chcą i to właśnie wprowadzają – to jakby powiedzieć teraz, że Q i jego drużyna pozwalają im, by taką drogę wytyczyli, ale możemy zadać pytanie: gdy oni już wytyczą tę drogę, to jak wówczas to odwrócą?

Nino: Racja! Krzywda i uszkodzenie ludzkiej istoty już wtedy nastąpiło! Jak to poprawisz? Nie można tego poprawić.

Kerry: Dokładnie, taka jest możliwość. Dlatego napisałam ostatni artykuł, gdzie nakrzyczałam na nich i podniosłam alarm. Ponieważ uważam, że jesteśmy już na krawędzi, tu, na Ziemi, jako istoty zbudowane z węgla. Zagrożeniem jest krzemionka. To był ich plan od zawsze – niedawno miałam w moim programie jednego gościa od Illuminati. Ekspert od cybernetyki. Powiedział, że był częścią illuminati ale się wydostał. I on to powiedział: że ich planem zawsze było połączenie z AI. A mamy ludzkie AI i obce AI – one mogą się zespalać i właśnie to robią. I nawet generałowie wiedzą o tym. To, co mówię, jest absolutną prawdą, zweryfikowałam to niezliczoną ilość razy w rozmowach z moimi sygnalistami. Rozmawiam też z lekarzami – lekarze opowiadają to wszystko z medycznego punktu widzenia, nie mówią tej drugiej części, która związana jest z połączeniem z Borgiem, ale oni TO ROZUMIEJĄ ! Na przykład, dr Sherri Tenpenny, dr Carrie Madej (z którą wkrótce mam wywiad), dr Robert O. Young, oni to rozumieją, oni rozumieją technologiczną stronę tego wszystkiego. Tego nie ogarnia sama biologia. Co więcej, białka kolcowe są, wg nich, syntetyczne.  One nie są biologiczne, są syntetyczne! To, co syntetyczne, podłącza życie organiczne do Borga. Więc, Star Trek próbował nam coś powiedzieć! [wspomina też o tym Alfred L. Webre w wydanej przez nas w tym miesiącu książce, pisząc, że twórca Star Treka oparł scenariusz na przekazie od tzw. Rady Dziewięciu, kontrolowaną przez Obcą Siłę Najeźdźców – przyp. U.K.].

Nino: Czy myślisz Kerry, że idziemy już tą drogą i nie ma odwrotu?

Kerry: Myślę, że wysiłki Trumpa i jego popleczników, nas wszystkich i tzw. patriotów są ogromne. Mówimy prawdę, naświetlamy tę agendę, pozwalamy ludziom zrozumieć, co właśnie ma miejsce i co się z nimi dzieje. Właśnie rozmawiałam dziś przed tym programem z dr Robertem O. Youngiem. Ja sama, gdy spotykam ludzi na ulicach czy w metrze to wiem, że ci wszyscy ludzie są zaszczepieni, ponieważ noszą maseczki, nawet jeśli nie muszą! Tak samo było w samolocie! Ja zdejmowałam moją w każdej pieprzonej sekundzie! Mam ją przez chwilę, ale mi opada, stewardessa podchodzi i każe mi ją założyć, robię to na sekundę i znowu ściągam – gram z nimi w tę grę. Szczerze, ja nie mogę w tym czymś oddychać.

Nino: Ja tak samo. I maseczka sprawia, że ciało staje się mocno zakwaszone.

Wiesz Kerry, to wszystko brzmi dla mnie bardzo ponuro… (kręci głową, ze zmartwioną, zrezygnowaną twarzą)

Kerry: Dobrze, pozwól jednak, że coś ci powiem. Dr Robert O. young mówił o swoim synu, który jest z tego, co pamiętam, naturoterapeutą. Jego syn był na wielu spotkaniach, gdzie byli praktycznie sami zaszczepieni ludzie. Przychodził z tych spotkań i wiedział, że jest zakażony tą nano – grafenem i białkami kolca, które weszły w jego ciało. On to czuł. I podszedł do tego znanymi sobie metodami, czyli herbatą z igieł sosny, która bardzo odkwasza organizm i nie pozwala, by ph ciała się zmieniło.

Wiem od dr Roberta O. Young, że nie chodzi tylko o grafen, ale także coś, co nazywa się triton, który zamienia nasze ludzkie ciało w bombę (tak mi powiedział…).

Triton X-100

Więc nano potrafi skakać (o tym przetłumaczę inny materiał Kerry – dop. U.K.], jest pewna doskonała książka Michaela Crichtona Predator, pokazująca, co nano potrafi zrobić.

Nano stanowi bloki budulcowe, tak twierdzi dr David Adair, który jest ekspertem od nano i AI. Jest tymi blokami budulcowymi, tworzy grafen i siatki grafenu itd. Następnie wkracza AI i zaczyna tobą kierować – co masz myśleć, co robić itp.

Nino: O nie, i teraz to będzie poprzez wieże 5G.

Kerry: Tak, AI przyjdzie przez sieć 5G.

Nino: To jest straszne. Więc teraz zobacz, nawet jeśli Trump znowu się pojawi i będą coś robić, to przecież krzywda i uszkodzenie ludzi już się dokonało. Zostaną nieliczni niezaszczepieni, którzy będą otoczeni zaszczepionymi. Ja nigdy tego nie wezmę!

Kerry: Tak, ja też nie. My będziemy do końca trzymać twarde stanowisko w tej sprawie. Ale będziemy niestety otoczeni ludźmi umierającymi i ludźmi podobnymi do zombie. Możesz to sobie wyobrazić – jeśli ich ciała zostaną przejęte, będą zachowywać się jak pewnego rodzaju…lalki, dopóki nie przyjdzie AI i nie powie im, co mają dalej robić, a wtedy oni będą zachowywać się tak jak ona chce, będzie udoskonalać ich ciała dla siebie, będzie też czytać ich ciała (to jest zamknięty obieg impulsów w obie strony), będzie czytać to ciało jakby było jej własne, bo tym właśnie staje się wtedy człowiek – komórką w ciele AI. (…)

Więc tak, to jest igranie z ogniem. Jak bardzo oni pozwolą, by ten ogień się rozprzestrzenił, do momentu, gdy nie będzie można tego zatrzymać? oto jest pytanie.

Nino: Ostatecznie będziemy mogli zniszczyć wieże 5G…

Kerry: Można! Zobacz, z jednej strony mamy pozytywną AI, która potrafi pomóc ci odbudować ciało, z drugiej strony mamy negatywną, która może nas zniszczyć. My sami jesteśmy kosmitami, i mamy pozytywnych Obcych i tych negatywnych. Więc te siły cały czas funkcjonują w tym systemie, który nazywamy 3D. Jeśli cokolwiek mogłoby podtrzymać nas na duchu, to myślę że będzie to przekonanie, że Światło, dobro nie może być zniszczone. Przetrwamy chociażby z takiego powodu, że to jest wszechświat Jin-Jang. I Źródło, jakkolwiek je nazwiemy, w jakiś sposób będzie utrzymywało równowagę. Jest możliwe, że Ziemia będzie kompletnie zniszczona. I to jest jeden z możliwych scenariuszy, że porzucimy Ziemię, jeśli to będzie konieczne, z powodu scenariusza, który będzie się tu rozgrywał. Na marginesie, to jest część Tajnego Programu Kosmicznego. To zabawne, ale negatywny TPK, jak i pozytywny (wychodzi na to, że mamy dwa – dop. U.K.] mają wspólny cel – byśmy byli w stanie latać na inne planety i teraformować je [do tej pory nie spotkałam się jeszcze w wywiadach Kerry, by ktoś wspominał, że np. Mars to nie jest inna planeta, tylko inna część Ziemi, ani koncepcji Ziemi jako krateru – dop. U.K.].

Antarktyda jest miejscem, według tego, co mówią moi sygnaliści, gdzie jest dużo podziemnych baz i duża aktywność Obcych. Jest to miejsce, gdzie odbywają się różne spotkania ponieważ Antarktyda zapewnia największą anonimowość.

(…)Można powiedzieć, że od pewnego okresu czasu do czasów obecnych waga na Ziemi przechyliła się bardziej w kierunku negatywności – jeśli spojrzymy na to, jakby to był zegar, będzie to coś takiego (tutaj Kerry pokazuje rękami co ma na myśli:

 

A plan polega na tym, by wyrównać to co najmniej do równowagi – nie mówimy tu nawet w tym momencie o przesuwaniu granicy na stronę pozytywną.

I ostatecznie tak będzie. Czy uda się to zrobić jeszcze za naszego życia, tego nie wiem. Ja znam tylko kawałki, skrawki tej układanki. Nawet jeśli niedługo Trump doszedłby do władzy (co może się wydarzyć), i rzeczy poprawią się, to pod spodem nadal będzie ta ciemność, bo widzicie – nie można ich wszystkich zabić. Ponieważ oni mają wsparcie m.in. obcej AI. To jest długa gra, to nie jest … Zdaję sobie sprawę, że teraz jest mnóstwo ludzi, którzy wszędzie widzą kwiaty i serduszka i mówią, że wszystko będzie tylko pięknie i że tak już zostanie. Nie, życie na Ziemi tak nie wygląda.

Jeśli, na przykład, opuścisz ten wymiar i „wzniesiesz się”, jak niektórzy mówią, do 5D, to będzie tam bardziej pozytywnie niż negatywnie, ale nadal będą tam rozgrywać się odcienie różnych rzeczy. Często się słyszy, że Plejadanie byli z 6D, nie wiem, czy nadal są w 6D, być może w którymś momencie decydujesz, czy nadal chcesz mieć fizyczne ciało. To są wybory, w pewnym momencie podnosisz swoją częstotliwość wystarczająco i możesz przychodzić i odchodzić.

Podam przykład Indian Anasazi – oni zniknęli z dnia na dzień. Są głosy, że zostali zabrani przez statki. A musicie wiedzieć, że za każdym razem, gdy ktoś jest zabierany „na statki”, to jest negatywna strona. Możecie zapytać dlaczego – bo to jest 3D.

Nino: Tak, statek jest trójwymiarowy.

Kerry: Tak, ale jeszcze bardziej chodzi o to, że „bycie ocalonym” to nie jest droga dla istoty ludzkiej. Tak samo dla innych istot, myślę, że to jest podstawowe prawo dla całego uniwersum. Wielu ludzi chce zostać „ocalonymi”, ale w ten sposób nie rozwiną, że tak powiem, własnych mięśni. Pomyślcie o tym w ten sposób: jeśli mamy Źródło i każdy jeden człowiek ( i inne istoty, według mnie) jest jego częścią, to Źródło chce, by każda jedna z tych istot została w pełni wypełniona (przesiąknięta) tym Źródłem, by była najlepszą wersją samej siebie, ponieważ to jest częstotliwość Źródła. I w takim kierunku zmierzamy (nawet „ciemna” strona; w pewnym momencie stają się tak „ciemni”, że zaczynają podążać w kierunku Światła – taka jest dynamika). Można powiedzieć, że ciemność teraz informuje nas, pokazując nam, czym nie jesteśmy, byśmy uświadomili sobie, czym jesteśmy. I możemy pokonać te przeszkody przed nami, bo jesteśmy Światłem (w sumie to jest nawet naukowo udowodnione – i oczywiście „ciemna” strona o tym wie, że ostatecznie i tak przegra). Więc nic nie jest dla nas stracone.”

Tłumaczenie: Urszula Klimko          

5 komentarzy

 • „Głęboko w sercu ja czuję, że Juan O’Savin i drużyna Trumpa mają dobre zamiary. Że oni muszą pozwalać, by to wszystko rozgrywało się do tak okropnego stopnia, że ludzie, którzy do tej pory jeszcze się nie obudzili, po prostu w końcu się obudzą. Jest taka możliwość.”
  Bardzo absurdalny powód, jak długo można się tym zasłaniać. Straciliśmy tyle czasu na śledzenie tych ich , w większości, jak się okazało, nieprawdziwych informacji , tyle energii i emocji a tak naprawdę do czego się mieliśmy obudzić? Wystarczy powiedzieć o co tak naprawdę chodzi i skończyć „zabawę”.
  Ciągle czytam komentarze na YT , że ludzie muszę się obudzić albo ,że jeszcze dużo się musi obudzić etc, bezsensu to powtarzać. Pojawia się kolejny podział, na ludzi którzy mają „tę” wiedzę i tych którzy „śpią” czyli oglądają telewizje , wiadomości itd , wygląda na to , że to te same działania tylko inna treść. A po tych dwóch latach wiadomo, że jak zawsze chodzi o kasę w tym wypadku dla big F i pewnie Oktagonu.
  Ostatnio ktoś tutaj napisał, że musimy znaleźć sobie kryjówkę, chronić siebie, przeczekać, bardzo dobra rada bo ja mam już koszmary…
  Poza tym , Kerry pisze ,że ludzie chcą być „ocaleni” a dalej jakiś bełkot. Ludzie chcą mieć szczęśliwe życie w pięknym miejscu, chcą być dobrzy i względnie wolni, nie chcą zawiłych, niekorzystnych przepisów i ograniczeń, nie chcą żyć w korporacjach, pracować prawie całe życie w złych warunkach fizycznych, psychicznych i finansowych i nie chcą być truci, Za dużo się piszę i mówi o tym co ma wywołać trudne emocje a za mało o rzeczach naprawdę istotnych dla nas dzisiaj.

 • Tzw źródło to nie jest w innym pokoju czy coś za rogiem , jest wewnątrz i na zewnątrz .Żeby wyjść na zewnątrz trzeba przejść przez bramę nr 12 i trzeba mieć co najmniej 12 nici DNA . Jeżeli tego nie osiągnąłeś to cały czas będziesz w matriksie , do czasu aż to wszystko się zapadnie do czarnej d….. i jako ” nawóz ” albo pył wrócisz do źródła . Ale to już nie będziesz TY , tylko to co z Ciebie zostanie . W międzyczasie zapoznasz się z procesem ” upadku ” Natomiast proces ” wzniesienia ” wymaga pracy i wysiłku co jak widać dookoła nie jest zbyt popularne …………… Pomimo tego trzeba cieszyć się podróżą i należy dokonywać właściwych wyborów 😉

 • Czesc Ula, dziekuje Ci za Twoja prace swietna robota 🙂 ostatnio Kerry miala wywiad z Kim Gougen jest jakas szansa na przetlumaczenie chociaz po czesci? Pozdrawiam serdecznie.

 • Pani Kerry nie wzbudza mojego zaufania, to po pierwsze.
  Po drugie, Trump był i jest wielkim zwiedzeniem, on jest częścia planu i tylko częścia planu.
  Czy grafen i inne świństwa są w patyczkach do testów, pewnie i są, tak jak mogą być we wszystkim co pijemy i jemy. Tlenek grafenu może być i podobno był już wczesniej w szczepionce, p/grypie.
  W zeszłym roku, wiele dziwnego się ze mną działo pomimo tego, że nie byłam wtedy testowana ani nie przyjęłam zastrzyku. Jedną z tych rzeczy były zajady i wypadanie włosów, czyli w tym przypadku niedobór krzemu w organiźmie. Piłam wywar ze skrzypu i pomagało prawie od razu, np. zajady znikały po wypiciu 2 szklanek wywaru. Nasze ciała zmieniają się ze struktury węglowej w krzyształową. Podnosza się wibracje.
  Pokój, Miłość i Harmonia dla Wszystkich

Dodaj komentarz