Okultyzm, elity i czy nas to dotyczy- Passio, Igan, Broze w panelu dyskusyjnym cz. 1

Mark Passio jest anarchistą, niezależnym badaczem, mówcą publicznym, gospodarzem programu radiowego, organizatorem konferencji i działaczem na rzecz wolności z Filadelfii (Pensylwania).

Mark podjął się zadania zebrania ogromnej ilości badań w dziedzinie metafizyki, okultyzmu, duchowości, symboliki i studiów nad świadomością. W 2007 roku zaczął prezentować te informacje w formie serii prezentacji zatytułowanej What On Earth is Happening? (Co się tu dzieje?), z zamiarem przybliżenia implikacji tego zasobu wiedzy większej świadomości społecznej. Mark uruchomił własną stronę internetową w 2008 roku pod adresem WhatOnEarthIsHappening.com.

W 2010 roku zaczął prowadzić własny internetowy program radiowy, zwany także What On Earth Is Happening, który do tej pory ma ponad 230 odcinków. Mark był jednym ze współzałożycieli Free Your Mind Conference, konferencji z siedzibą w Filadelfii na temat świadomości, kontroli umysłu i okultyzmu. Prowadził intensywne seminaria na żywo, w tym dotyczące Prawa Naturalnego: prawdziwego prawa przyciągania i jak to zastosować w swoim życiu, kłamstw i manipulacji New Age & tłumienia świętej męskości, porusza tematy tzw. duchowości ulicznej i demistyfikowania okultyzmu.

Przez lata Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej okolicy, takimi jak Tesla Science Foundation, Truth-Freedom-Prosperity oraz Survive & Thrive Philadelphia. Jest także członkiem założycielem i głównym wokalistą anarchistycznego zespołu hardcore-punk z Filadelfii, The Founders. Najnowszym projektem Marka jest One Great Work Network, prywatnie zorganizowany kolektyw Świadomych Indywidualności, z których każda tworzy dynamiczną treść w celu rozpowszechniania przesłania Prawa Naturalnego, Prawdy i Wolności na całym świecie.

Max Igan mieszka obecnie w odległej dolinie w południowym Queensland w Australii. Max początkowo ograniczał się do swoich podcastów Crowhouse, preferując względną anonimowość tego konkretnego medium. Jednak popularność audycji Maxa doprowadziła do licznych zaproszeń, by przemawiał na różnych wydarzeniach na całym świecie. Na szczęście Max się zgodził i od trzech lat dzieli się swoimi spostrzeżeniami i obserwacjami z publicznością na żywo. Max wyprodukował dwa pełnometrażowe filmy: Przebudzenie (2011) i Trance-Formation (2012), które zostały szeroko docenione i obejrzane przez ponad milion widzów na całym świecie.

Derrick Broze to amerykański pisarz, dziennikarz i aktywista. Dorastając w niekomfortowych okolicznościach, Derrick inspiruje teraz młodzież swoją historią jako mówca publiczny. Otoczony przez członków rodziny, którzy byli silnie uzależnieni od narkotyków i alkoholu, w młodym wieku zmierzył się z depresją i samookaleczeniami. Broze eskalował nawet do kilku prób samobójczych, gdy zobaczył, jak jego ojciec zanurza się głęboko w błocie narkomanii.

Sytuacja pogorszyła się w 2005 roku, kiedy Derrick również zaczął handlować narkotykami na ulicach i ostatecznie trafił do więzienia. Tam zaczął pisać dzienniki, zastanawiając się nad sobą. Z pomocą jednego z członków rodziny zaczął medytować. Po wyjściu na wolność w 2009 roku związał się z aktywizmem i dziennikarstwem.

Obecnie Derrick jest bardzo aktywnym dziennikarzem społecznym i częstym gościem kanałów tzw. antysystemowych i alternatywnych. Pracuje też w „Free Thinker Radio” pod numerem 90,1 Houston. Jako autor, Derrick napisał książki takie jak Świadomy opór, The Holistic Self Assistance, How To Opt-Out Of The Technocratic State itp. Poza tym Derrick jest założycielem „Społeczności aktywistów Wolnych Myślicieli Houston”. 

1 komentarz

  • Nie zajmując się na co dzień, przykładowo polityką, ignorując ją, nie głosując, nie zagłębiając się… itp. To czy polityka nie dotyka cię każdego dnia, dotyka na każdym kroku… a wręcz często mawiają: Jak ty nie zajmujesz się polityką, to polityka przyjdzie do ciebie…Tak samo jest duchem, nie wystarczy ignorować, nie myśleć i nawet kpić, żeby zniknął…

Dodaj komentarz