Prawo Naturalne i Anarchia, część 3 wykładu MARK PASSIO

Mark Passio jest anarchistą, niezależnym badaczem, mówcą publicznym, gospodarzem programu radiowego, organizatorem konferencji i działaczem na rzecz wolności z Filadelfii (Pensylwania). Mark podjął się zadania zebrania ogromnej ilości badań w dziedzinie metafizyki, okultyzmu, duchowości, symboliki i studiów nad świadomością. W 2007 roku zaczął prezentować te informacje w formie serii prezentacji zatytułowanej What On Earth is Happening? (Co się tu dzieje?), z zamiarem przybliżenia implikacji tego zasobu wiedzy większej świadomości społecznej. Mark uruchomił własną stronę internetową w 2008 roku pod adresem WhatOnEarthIsHappening.com.

W 2010 roku zaczął prowadzić własny internetowy program radiowy, zwany także What On Earth Is Happening, który do tej pory ma ponad 230 odcinków. Mark był jednym ze współzałożycieli Free Your Mind Conference, konferencji z siedzibą w Filadelfii na temat świadomości, kontroli umysłu i okultyzmu. Prowadził intensywne seminaria na żywo, w tym dotyczące Prawa Naturalnego: prawdziwego prawa przyciągania i jak to zastosować w swoim życiu, kłamstw i manipulacji New Age & tłumienia świętej męskości, porusza tematy tzw. duchowości ulicznej i demistyfikowania okultyzmu. Przez lata Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej okolicy, takimi jak Tesla Science Foundation, Truth-Freedom-Prosperity oraz Survive & Thrive Philadelphia.

Jest także członkiem założycielem i głównym wokalistą anarchistycznego zespołu hardcore-punk z Filadelfii, The Founders. Najnowszym projektem Marka jest One Great Work Network, prywatnie zorganizowany kolektyw Świadomych Indywidualności, z których każda tworzy dynamiczną treść w celu rozpowszechniania przesłania Prawa Naturalnego, Prawdy i Wolności na całym świecie.

Dodaj komentarz