Catherine Austin Fitts w słowie wstępnym nowej książki dr Jacoba Nordangårda

„Jego praca jest fantastyczna. Musisz go poznać. Musisz przeczytać jego książki. Musisz przeprowadzić z nim wywiad w Solari Report.” To były słowa mojego wielkiego, szwedzkiego sojusznika ─ solidny człowiek biznesu, mój przyjaciel, zwykle nie jest tak entuzjastyczny. Mówił o odkrytym przez siebie szwedzkim badaczu i pisarzu, dr Jacobie Nordangårdzie.

I tak się stało, że podczas podróży do Sztokholmu na początku tego roku jadłam kolację z Jacobem i jego żoną Inger i dowiedziałam się więcej o ich pracy. Zaintrygowana, przeczytałam książkę Jacoba ROCKEFELLER. TOTALNA KONTROLA o rodzinie Rockefellerów i jej wieloletnich inwestycjach, mających na celu zinstytucjonalizowanie technokratycznej kontroli. Opublikowana w 2019 r. książka dostarcza solidnych dowodów na celową inżynierię centralnego sterowania, w tym uzbrojenie problemów środowiskowych. Gdy istniejące systemy walut fiducjarnych upadają, interesy Rockefellera i jego syndykat promują kontrolę energii i węgla, aby wzmocnić swój kartel banków centralnych.

Po ponownym spotkaniu i wspólnej konferencji z dr Nordangårdem na Konwencji Zorzy Polarnej w Malmo w Szwecji tej wiosny, zaprosiłam go, aby dołączył do mnie w Raporcie Solari. W oczekiwaniu na naszą dyskusję, udostępnił mi przedpremierowy egzemplarz swojej nowej książki „The Global Coup d’État” (GLOBALNY ZAMACH STANU).

GLOBALNY ZAMACH STANU rozszerza analizę Rockefellera i demaskuje globalną tyranię, która ma miejsce od 2019 r. – spowodowaną pandemią Covid-19 i przyspieszeniem przez nią tego, co nazywam „wielkim zatruciem”, jak również przez program Bezpośredniego Resetu, dokonany przez banki centralne, które zaprojektowały globalną konsolidację finansową na niewyobrażalną wcześniej skalę.

Inżynieria centralnego sterowania wymaga dużo pracy — i pozostawia ślad w dokumentach. Dr Nordangård dołożył wszelkich starań, aby określić ludzi, grupy, wydarzenia i ramy regulacyjne, które były i są wykorzystywane do konsolidacji i uzasadnienia globalnej władzy. Jego dbałość o szczegóły wraz z niezwykłą zdolnością do syntezy tworzą dzieło niezwykle dobrze wykonane i łatwe do czytania.

Potrafi również przełożyć oficjalne narracje używane do sprzedawania społeczeństwu zachodzących zmian na rzeczywisty, technokratyczny język – praktyczne aspekty tyranii. Dokonane przez niego porównanie Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ z aplikacjami technologicznymi Światowego Forum Ekonomicznego do wdrażania kontroli, przedstawione w Załączniku C ─ Agenda 2030: Globalne Cele i Rozwiązanie Technokratyczne, jest doskonałym tego przykładem. Koniecznie przeczytaj Załącznik C – jest pełen bezcennych szczegółów.

GLOBALNY ZAMACH STANU znacznie ułatwia obserwację, jak siatka kontroli powoli zbliża się do nas. Ułatwia również wyjście z tej siatki — w pracy, w wyborze mediów i banków, w inwestycjach oraz w wyborze towarzyszy życia i społeczności.

Nie musimy popadać w tyranię, zwłaszcza jeśli widzimy, że nadchodzi. Tak więc weź głęboki oddech i zanurkuj — już za chwilę otrzymasz potężną dawkę zachęcającej do działania informacji wywiadowczej, która pomoże ci uniknąć ogromnej liczby pułapek deep state.

Catherine Austin Fitts

Stavoren, Holandia

2 września 2022

Planowa data premiery książki GLOBALNY ZAMACH STANU w Polsce: grudzień 2022 r.

Książka ukaże się poprzez Vin Ross Books i będzie dostępna na samoswiadomi.pl.

Dodaj komentarz