Mark Passio Żyjemy w świecie opanowanym przez ideologię satanistyczną

Kim jest futurysta Alfred Lambremont Webre?

Absolwent nauk klasycznych w Georgetown Preparatory School (1960), Uniwersytetu Yale (Industrial Administration Honors − 1964), Szkoły Prawa Uniwersytetu Yale (Prawo międzynarodowe – 1967), Uniwersytetu w Teksasie (Doradztwo – 1997) i stypendysta Fulbright Scholar (handel międzynarodowy – 1968). Wykładał na dwóch uniwersytetach: podatki na Wydziale Ekonomii  Uniwersytu Yale i prawo konsumenckie na Uniwersytecie w Teksasie.

Webre zajmował kierownicze stanowiska w dziedzinie ochrony środowiska, prawa międzynarodowego i wymiaru sprawiedliwości, zdrowia publicznego i egzopolityki. Był głównym radcą prawnym nowojorskiej administracji ochrony środowiska, a później konsultantem programu Prawa Ochrony Środowiska w interesie publicznym Fundacji Forda, nadzorując stypendystów Funduszu Ochrony Środowiska i Radę Ochrony Zasobów Naturalnych.

Alfred uczestniczył jako reprezentant opinii publicznej we Wspólnym Komitecie Spraw Publicznych Komisji Współpracy Środowiskowej (CEC) w Montrealu (Quebec, Kanada).

Pracował jako prawnik prawa międzynarodowego w firmach Cleary, Gottlieb, Steen i Hamilton. W późniejszym okresie służył jako pozarządowy przedstawiciel w Organizacji Narodów Zjednoczonych (Nowy Jork i Wiedeń) oraz jako sędzia ds. zbrodni wojennych w Kuala Lumpur i tamtejszym Trybunale Zbrodni Wojennych, który uznał Tony Blaira i George W. Busha za winnych zbrodni wojennych w Iraku.

W dziedzinie zdrowia publicznego, Alfred był zastępcą dyrektora Społecznego Centrum Zdrowia w Brownsville, obsługującego 90 000 pacjentów rocznie.

W dziedzinie egzopolityki, będąc futurystą w Centrum Badań Stanforda, był dyrektorem proponowanego w 1977 r. Studium Komunikacji z Istotami Pozaziemskimi Administracji Cartera, a także świadkiem w Projekcie Ujawnienia w 2001 roku.

W sprawach publicznych i polityce, Webre służył jako członek grupy zadaniowej ds. Gotowości na Trzęsienia Ziemi w stanie Kalifornia (1980–1982); współdyrektor i pracownik  Biura Informacji o Zabójstwach w Waszyngtonie, DC, (kontrwywiad interesu publicznego w Komisji Specjalnej Izby ds. Zabójstw); wybrano go delegatem na Konwencję Demokratycznego Prezydenta w Teksasie (Dallas, Teksas) w 1996 roku.

Webre był współproducentem filmu Instant of Cooperation, pierwszego w historii programu radiowego na żywo między Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi, nominowanego do nagrody ONZ  (1987). Był gospodarzem WBAI-FM (Nowy Jork) i Vancouver Coop Radio, wystąpił w głównych stacjach międzynarodowych, w tym CBC-TV, CBS-TV, CNN-TV, TruTV, PressTV i innych.

Nadal aktywnie działa jako niezależny ufolog, dziennikarz i sędzia Międzynarodowego Trybunału ds. Ludobójstwa. 

Książka Alfreda pojawi się w polskiej wersji językowej już w czerwcu, a wydajemy ją my – SAMOŚWIADOMI i Wydawnictwo Vin Ross. Informacje będą na stronie, a książka w zakładce Sklep. 

Mark Passio jest anarchistą, niezależnym badaczem, mówcą publicznym, gospodarzem programu radiowego, organizatorem konferencji i działaczem na rzecz wolności z Filadelfii (Pensylwania).

Mark podjął się zadania zebrania ogromnej ilości badań w dziedzinie metafizyki, okultyzmu, duchowości, symboliki i studiów nad świadomością. W 2007 roku zaczął prezentować te informacje w formie serii prezentacji zatytułowanej What On Earth is Happening? (Co się tu dzieje?), z zamiarem przybliżenia implikacji tego zasobu wiedzy większej świadomości społecznej. Mark uruchomił własną stronę internetową w 2008 roku pod adresem WhatOnEarthIsHappening.com.

W 2010 roku zaczął prowadzić własny internetowy program radiowy, zwany także What On Earth Is Happening, który do tej pory ma ponad 230 odcinków. Mark był jednym ze współzałożycieli Free Your Mind Conference, konferencji z siedzibą w Filadelfii na temat świadomości, kontroli umysłu i okultyzmu. Prowadził intensywne seminaria na żywo, w tym dotyczące Prawa Naturalnego: prawdziwego prawa przyciągania i jak to zastosować w swoim życiu, kłamstw i manipulacji New Age & tłumienia świętej męskości, porusza tematy tzw. duchowości ulicznej i demistyfikowania okultyzmu.

Przez lata Mark ściśle współpracował z grupami aktywistów w swojej okolicy, takimi jak Tesla Science Foundation, Truth-Freedom-Prosperity oraz Survive & Thrive Philadelphia. Jest także członkiem założycielem i głównym wokalistą anarchistycznego zespołu hardcore-punk z Filadelfii, The Founders. Najnowszym projektem Marka jest One Great Work Network, prywatnie zorganizowany kolektyw Świadomych Indywidualności, z których każda tworzy dynamiczną treść w celu rozpowszechniania przesłania Prawa Naturalnego, Prawdy i Wolności na całym świecie.

Dodaj komentarz