Karty Illuminati, które „przepowiedziały” 9/11 i śmierć Diany, przewidują „zabójstwo Trumpa”

Artykuł ukazał się w magazynie Express 13 lutego 2017 roku, ten sam temat przewijał się także na innych portalach, gdzie pokazywano karty, o których mowa.

Karty Illuminati: The Game of Conspiracy zostały wydane w 1995 roku i przewidziały m.in. ataki 11 września i śmierć księżnej Diany. Tzw. teoretycy spiskowi, jak nazywa ich magazyn express, wierzą, że twórca gry Steve Jackson przepowiedział światowe wydarzenia za pomocą kart; twierdzą, że jedna z nich ostrzega przed zabójstwem Trumpa z rąk Iluminatów. Teoria spiskowa iluminatów obraca się wokół tajnego stowarzyszenia, które faktycznie kieruje wszystkimi globalnymi rządami zza kulis i powoli wdraża tak zwany Porządek Nowego Świata (NWO), którego kulminacją będzie globalna dyktatura.

Iluminaci są wysoce satanistycznym kultem, który zamierza przywrócić diabła na Ziemię. Badacze prawdy nadal nie zgadzają się co do roli Trumpa w stosunku do Iluminatów. Jest to też kwestia, która powoduje rozłam w tzw. Ruchu Prawdy (ang. The Truth Movement).

Niektórzy twierdzą, że jest starym członkiem Iluminatów, podczas gdy inni twierdzą, że jest indywidualistą z zewnątrz, który oburzył ich, dostając się do Białego Domu. Tak czy inaczej, zgodnie z kartami Iluminaci chcą go kontrolować. Uważa się, że karta zatytułowana Enough is Enough zawiera zdjęcie podobne do wściekłego 70-letniego Trumpa. Na karcie jest napisane: „W każdej chwili, w każdym miejscu nasi snajperzy mogą cię sprzątnąć… miłego dnia”. Wielu tzw. „teoretyków spiskowych” postrzega to jako bezpośrednie odniesienie do groźby zamachu na Trumpa.

Nie każdy wie, że podczas kampanii wyborczej doszło do domniemanego zamachu na Trumpa.

21-letni obywatel brytyjski, Michael Sandford został skazany na 12 miesięcy więzienia w grudniu po tym, jak 18 czerwca próbował złapać broń policjanta na jednym z wieców Trumpa w kasynie Treasure Island w Las Vegas.

Sandford, który cierpi na autyzm, przyznał się do oskarżenia i do tego, że jest nielegalnym cudzoziemcem posiadającym broń palną.

Cztery lata temu pojawiły się także inne głosy- twierdzące, że prawdziwy Trump już nie żyje. W filmie, który nie jest już dostępny na YT, człowiek o pseudonimie „yahuah servant” twierdzi, że „Donald Trump, którego teraz widzisz, prowadzący kampanię wyborczą na scenie, jest klonem . On nie żyje, jego rodzina, córka i żona to fałszywe manekiny – fałszywe dzieci, martwe. Widzisz skórę? To manekin”, twierdzi Servant. Wskazuje też na następujące rzeczy: 

– czerwone krawaty, które często nosi Trump, to znak szatana, a prezydent często wykonuje masońskie gesty.

– oczy Melanii to oczy „robotoidalne”, nie mogą należeć do prawdziwej osoby;

-źrenice Trumpa również są robotoidami, co wskazuje, że jest klonem;

-Trump często wykonuje masońskie gesty, pokazuje rogi szatana, dłonie złożone w dół, jak satanistyczny kapłan; „Jest fałszywy, sklonowany… w całości syntetyczny”, mówi Servant;

– syn Melanii i Trumpa też najwyraźniej jest robotoidem. Te oczy.

Wracając do kart- wcześniej upiorna gra karciana zawierała scenariusze ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku, śmierć księżnej Diany i wyciek ropy w 2010 roku.

Została wydana jako wymagająca gra fabularna dla osób w wieku powyżej 12 lat; gracze wcielają się w tajne stowarzyszenie i losują karty, planując dominację nad światem.

Wszystko to wydaje się dość niewinne, dopóki nie weźmiemy pod uwagę scenariuszy zawartych w kartach. Przypomina to czytanie „Scenariuszy dla Przyszłości Technologii i Rozwoju Międzynarodowego” Fundacji Rockefellera z 2010 roku, które zaplanowały m.in. pandemię i kwarantannę całej planety, której doświadczyliśmy w tym roku (scenariusze: Pełny dokument- scenariusze dla Przyszłości fundacji Rockefellera )

Karta „Terrorist Nuke” (Nuklearna Bomba Terrorystów) w grze  bardzo przypomina kartę dotyczącą ataków z 11 września na Nowy Jork. Karta przedstawia ogień przedzierający się przez jeden z dwóch budynków, która ma się za chwilę zawalić. 

Karta PSYOP’a „Wyznawcy Płaskiej Ziemi”
Karty „Redukcja Populacji” i „Centrum Kontroli Chorób” (CDC)

W swoich wykładach na temat Prawa Naturalnego Mark Passio, były satanista i znawca mentalności Iluminatów, tłumaczy przykazania ciemnych okultystów, pokazuje, że sami nie mogą wielu rzeczy zrobić, ale robią to rękami innych ludzi. Mają też zasadę, by „ostrzegać” przed tym, co zrobią, a jeśli nie zostaną powstrzymani, nie ponoszą konsekwencji swoich czynów. Winę ponosi człowiek, który własną ignorancją i bezczynnością przyzwolił na Zło.

Źródła: Illuminati card game that 'foretold 9/11 and Diana’s death’ predicts 'Trump assassination’  

Completely Believable Theory Claims Trump Was Killed By The Illuminati And We Elected A Clone As President

Dodaj komentarz