ODKRYCIA RAPORTU ŚLEDCZEGO W SPRAWIE PANDEMII COVID-19 Oficerów Francuskiej Armii Rezerwowej

https://youtu.be/ZDcUNPVAC5o

Film usunięty z YouTube do obejrzenia na platformie Newtube:  tutaj

Treść wykładu Power Point usuniętego przez You Tube:

Claire Edwards – Prezentacja

 1. Konferencja z Wiednia- Claire Edwards prezentuje to się naprawdę dzieje na planecie obecnie;
 2. Była pracownica ONZ, pracowała tam 18 lat i zajmowała się publikacjami, w końcu została dziennikarzem śledczym, co się naprawdę dzieje za kurtyna tej organizacji;
 3. Jest autorką International Appeal to Stop 5G on Earth and in Space. W 2018 ostrzegła sekretarza Generalnego ONZ przed niebezpieczeństwami 5G.

(obrazek 4:41)

Zajęło jej to 2 lata, po czym projekt został przechwycony przez gałąź Klubu Rzymskiego (organizacja od depopulacji świata)

 

Claire spędziła ostatnie 3 tygodnie tłumacząc dokument, który otrzymała- ma on 156 stron,  wraz z przypisami dokument ma 166 stron. Claire przeczyta najważniejsze rozdziały, które uważa, że ludzie powinni poznac. Ostrzega, że tłumacząc czasami musiała odejść od komputera by wybuchnąć płaczem, czuła mdłości. Jeśli nie jesteś psychopatą, mówi, pojawią się u ciebie, po usłyszeniu tych informacji, różne emocje: szok, złość, żal, horror, smutek. Ale nie uciekaj przed nimi- pamiętaj, że ci z nas, którzy to rozumieją, maja obowiązek stawić temu czoła i przekazac tę informację dalej, w tym wyjątkowym czasie całej ludzkiej historii.

 

Patrząc na struktury prawne, przygptwane na całym świecie we wszystkich państwach pod pretekstem tego, co nazwano „Covid Emergency” (Nagły Przypadek Covid) oraz wprowadzenie 5G 60 GHz podczas kwarantanny, jestem przekonana, że tzw. druga fala będzie przeprowadzona poprzez atak na nasze dzieci. Wiem z moich dyskusji z Lena Pu, że broń Wigig już została rozmieszczona w co najmniej jednej szkole w USA.

 

ODKRYCIA RAPORTU ŚLEDCZEGO W SPRAWIE PANDEMII COVID-19 I JEJ ZWIĄZKU Z SARS-COV-2 I INNYMI CZYNNIKAMI

(Oficerowie Francuskiej Armii Rezerwowej)

13 Maja 2020

Jest to wyjątkowy i cenny dokument. Jest zarówno:

 1. Przewodnikiem po cichej i ukrytej wojnie, która została wzniecona przeciwko ludzkości
 2. Podręcznik przetrwania.

 

Zachęcamy, byście przeczytali cały dokument, jako że może to wam uratować życie i waszych bliskich.

Wg mojej wiedzy, jest to jedyny raport napisany na temat plandemii Covid i cytanie go wywołuje przerażenie. Napisała go grupa francuskich oficerów, a ich wnioski sa unequivocal. Osoba, która przekazał mi ten raport sprawdziła jego źródło i zapewniła mi wiarygodne dowody, że jest autentyczny. Zabroniono publikacji raportu, ale oficerowie chcieli, by trafił do opinii publicznej, dlatego zredagowali go, usuwając swoje imiona, profesje, rangę i powiżania i przekazali go osobom odpowiedzialnym za publikację.

Przekazałam ten raport na inne strony internetowe, gdzie możecie go znaleźć, m.in. Gnosis Unity, Radiation Dangers, Guy Bouliane. Każdy, kto NIE publikuje tego rapotu, jest albo kontrolowana opozycją, został zastraszony albo nie potarfi zrozumieć powagi sytuacji.

Czytając ten dokument łatwo dojść do wniosku, że mógł zostać napisany tylko przez profesjonalistów, dobrze poinformowanych, wyedukowanych. Moim zdaniem są wśród nich lekarze, prawnicy i eksperci od armii.     

 

Wyrażam szacunek dla i dziękuję Oficerom Rezerwowym armii za ich bezcenny wkład  i wzywam wszystkich ludzi służących w armii i policji na całym świecie, by dołączyli do LUDZI i stanęli po ich stronie.

 

Na początku przedstawia wywiad z Valerie Bugault, ponieważ zapewnia tło dla plandemii.

 

Valerie Bugault jest doktorem prawa prywatnego na uniwersytecie Pantheon-Sorbona i prawnikiem. Od 2009 roku porzuciła zawód prawnika by poświęcić się pracy udostępniania wyników swoich badań opinii publicznej. W dniu dzisiejszym jest analitykiem geopolitycznym (ekonomia, prawo i pieniądze) i wykładowcą. Daje wykłady na temat instytucji- narodowych i iędzynarodowych, walut, biznesu, prawa i na temat funkcjonowania światowej gospodarki.

 

 

LOS LUDZI SPOCZYWA TERAZ W ICH RĘKACH

 

Od wczesnych lat 20 wieku USA i jego sprzymierzeńcy sa rządzeni przez KARTEL FIRM, prowadzonych przez główne globalne banki inwestycyjne, które maja swoje siedziby w City of London. Zachodnie stany zostały sprywatyzowane gdy kontrola ich walut wpadła w ręce prywatnych bankierów- to wyjaśnia pojawienie się instytucji Europejskich, które sa jedynie polityczna formalizacją tego przejęcia zasad organizacji ludzi przez PRYWATNE INTERESY.

 

Gloablnie mamy teraz do czynienia z bezprecedensowa sytuacją, w której mała grupa ludzi, ukrytych za anonimowością kapitałowych i międzynarodowych instytucji i prowadzonych przez kilka prywatnych banków, organizują szoki lub czerpią korzyści z szoku w celu popchbnięcia do przodu swojej globalnej agendy  przejęcia politycznej kontroli nad światem poprzez ustanowienie „rządu światowego”.

 

Większość krajów nie widzi już usprawiedliwienia dla dolara jako światowej waluty rezerwowej. Pozbawiona pokrycia w złocie w 1971 roku i uczyniona jedynie waluta „tokenową”, dolar nie ma już pokrycia w ropie naftowej. To dlatego Prezydent Trump połączył Rezerwę Federalną i Skarb Państwa. Celem jest stworzenie DWÓCH RODZAJÓW DOLARA, na modelu chińskiego Yuana i Renminbi: wewnętrznego dolara i zewnętrznego, który będzie krążył po rynkach międzynarodowych. Globalny dług wynosi około $4kwadrylionów. Najlepszym sposobem wykasowania takiego długu jest coś co się nazywa force majeure. Reset finansowy się zbliża. Dlatego Światowe Forum ekonomiczne zapowiada „Wielki Reset”. Pojawienie się koronawirusa wydaje się w tym świetle być im na rękę.

 

Koniec dolara jako międzynarodowej waluty jest sine qua non dla zrównoważonej światowej waluty, przy najmniej według kryteriów ekonomii i monetarnego funkcjonowania narzuconych przez międzynarodowych bankierów. Koniec dolara jako waluty światowej zakłada koniec hegemonii imperium amerykańskiego.

 

Zrównoważona waluta międzynarodowa, kontrolowana przez bankierów, wkrótce będzie mogła się wyłonić w formie koszyka walut, które będą krążyły całkowicie cyfrowo. Brexit został zainicjowany przez bankierów City of London, aby mogli posiadać całkowita wolność działania, wolni od ciężarów instytucjonalnych UE, by mogli kształtować zmianę w światowych walutach.

 

Koronawirus jest przypadkiem inżynierii społecznej i rządzenia poprzez chaos. To ten sam modus operandi jak z „atakiem terrorystycznym”: mieszanka rzeczywistości z fikcją, połączone z dwoma dobrze znanymi komponentami:

 1. Piromaniak strażak
 2. trójkąt dramatyczny: kat/ofiara/zbawiciel

Władza pozwala, by sytuacja kryzysowa zaistniała, a nawet pomaga w tym, by zaistniała, celowo lub przypadkowo. Władza zajmuje miejsce „piromaniaka”- czyli kata. Nastęonie, gdy kryzys już nastąpi i jest w procesie rozwoju, władza prezentuje siebie jako Zbawcę, który ocali nas z kryzysu, który sama zainscenizowała.

Jesteśmy obecnie świadkami czegoś w rodzaju globalnego kognitywnego dysonansu, ponieważ otrzymujemy sprzeczne ze sobą oficjalne wyjaśnienia na temat tego, z czym may do czynienia, co powstrzymuje nas przed zrozumieniem całej sytuacji. Hannah Arendt wyjaśniła, jak totalitarne reżimy przejmują totalna władzę nad ludźmi kąpiąc ich w sprzecznych informacjach do momentu, gdy nie są w stanie dowiedzieć się, gdzie leży prawda.  „Koronawirus” jest operacja psychologiczną, używającą techniki przesłuchania w „Alicji w Krainie Czarów”(Sztuka Dezorientacji Stosowanej). Wiedza jest rozczłonkowana, aby wszyscy patrzyli nie w tę stronę co trzeba.

Abyś mógł ujrzeć sens w całej sytuacji, musisz uporządkować fakty w tej sptrawie, które sa następujące:

 • Wuhan- pojawia się wirus
 • Alarmistyczne media nadają
 • Wirus rozprzestrzenia się na cały świat
 • Populacje sa poddane kwarantannie
 • Służby szpitalne „dławią się” pod napływem pacjentów

Jeśli ktoś podejmie wysiłek, by przyjrzeć się tym elementom, wyłania się klarowny obraz. Czynności WHO, rządów i mediów są SPRZECZNE Z ZAPEWNIENIEM O OCHRONIE POPULACJI. Ewidentnie graja rolę „strażaka piromaniaka”- robią następujące rzeczy:

 • Zakazują proponowanych i skutecznych, istniejących od dawna metod leczenia
 • Poddają populacje kwarantannom, zamiast zachęcać do odporności stadnej (tak jak w Szwecji), ignorują jednocześnie tereny gdzie jest bezprawie, obozy z emigrantami, zamieszki w USA
 • Niszczą światową gospodarkę, z ten sposób wzmacniając bezrobocie, dezintegrację społeczną i słabe zdrowie psychiczne
 • Zakazują ludziom wychodzić z domu i wyjeżdżać dalej od domu by ćwiczyć, w ten sposób pogarszając ich zdrowie
 • Promują respiratory, poprzez dotacje finansowe, w ten sposó© zabijając pacjentów
 • Wydają rozkazy, w wyniku których na skutek wydłużonej oceny zdrowia osób starszych , wiele z nich umiera
 • Fałszują statystyki, przypisując każda śmierć pod COVID
 • Wypuszczają informacje, które wprowadzają dezorientację, na temat tego, że maseczki sa nieskuteczne, a następnie, że są obowiązkowe
 • Odmawiają autoryzacji dla naukowców, którzy oferują testy wykrywające infekcje coronavirusem
 • Odmawiają pomocy industrialistom, którzy oferują pomoc w produkcji respiratorów
 • Opróżniają więzienie (dyrektywa ONZ) równocześnie grożąc więzieniem przyzwoitym obywatelom, którzy wychodzą z domu bez autoryzacji

 

Media, i większość mediów alternatywnych- są w rękach elit rządzących. Oni:

 • Straszą opinie publiczną fałszywymi statystykami, obrazami trumien i fałszywymi historiami o przepełnionych szpitalach
 • Promują skorumpowanych lekarzy, mających powiązania z lobby farmaceutycznym
 • Cenzurują informacje od czołowych lekarzy na temat leczenia i informacje i niebezpieczeństwach proponowanej szczepionki
 • Cenzurują wszystkie punkty widzenia niezgodne z ich, na temat natury „wirusa” i potencjalnych lekarstw
 • Promują drogie, nieskuteczne leczenie i szczepionkę Billa Gatesa/GAVI

 

 

Dwie rzeczy ja jasne:

– za pozornym oddaniem ochronie populacji kryje się obłudne pragnienie by prowadzić na niej inżynierię, by wepchnąć ją w stan szoku i następnie prowadzić na niej masowe monitorowanie

– rozwijająca się społeczna anarchia jest zorganizowana celowo przez władze publiczne, pod fałszywym pretekstem zatrzymania epidemii

 

 

Pandemia była przewidziana, jeśli nie oczekiwana, przez następujące instytucje i osoby:

 • Bill i Melinda Gates Foundation
 • John Hopkins Centre for Health Security
 • World Economic Forum
 • WHO
 • World Bank
 • Czołowi politycy
 • Dokument Fundacji Rockefeller z 2010 roku „Scenariusze dla Przyszłości”

 

Ekspert w postaci prof. Luc Montagnier powiedział, że koronawirus jest wynikiem kombinacji dwóch naturanych wirusów i mógł powstać tylko w wyniku dokładnej pracy w laboratorium.

W celu osiągnięcia globalnego rządu, „elity” potrzebowały przekonać populacje, że wydarzenia musza zostać uregulowane na skalę globalną. Dlatego narracja „globalne ocieplenie/zmiana klimatu”, zainicjowana i propagowana przez Klub Rzymski/Klub Budapesztu/Klub Madrytu/Worldshift i ONZ- narracja ta wmawia ludziom, że na świecie jest za dużo ludzi i że sytuacja jest niestabilna. Agenda eugeniczna/depopulacji jest wdraźana od końca XIX wieku i jest obecnie promowana poprzez środowisko ekologiczne/zajmujące się środowiskiem naturalnym, i poprzez Agendę 21/2030. Pandemia bardzo dobrze współgra z ta agendą.

 

Cała sytuacja jest kontrolowana przez prywatne interesy, które zakazują skutecznych lekarstw, każąc nam czekać na przymusowe szczepienia.

 Obywatele albo dadzą się ponieść strachowi, albo zaczną myśleć i zrozumieją, że strach jest w tym momencie podtrzymywany i kontrolowany przez ich liderów, którzy podejmują wszystkie decyzje, które pozwalają koronawirusowi rozprzestrzeniać się w łatwy sposób. Robią to poprzez odmawianie ludziom dostępu do leczenia i leków, które są użyteczne i skuteczne, równocześnie zamykają ludzi w kwarantannach na tyle długo, by móc narzucić im- jest to wdrożenie „ochotniczego niewolnictwa”- przyszłej cudownej szczepionki.

Ta szczepionka, w dodatku do olbrzymich dochodów, jakie przyniesie elitom- bez wątpienia będzie wzbogacona solami aluminium (które stały się obowiązkowymi adjuwantami), przekaźnikami RNA (które genetycznie zmodyfikują ludzi na wiele pokoleń do przodu), a w szczególności czipami RFID, które umożliwią nam otrzymywanie wypłaty i dostęp do konta w banku. Ten etap przymusowego szczepienia będzie absolutnie decydujący w zapewnieniu, że globaliści (bankierzy, Big Farma i inni) mają bezpośrednią kontrolę nad populacją. Każda osoba będzie musiała być posłuszna pod groźbą bycia pozbawionej wszelkich środków do życia.

W rezultacie upadku gospodarki, jest duże niebezpieczeństwo, że środki dozycia nie będą w żaden sposób połączone z produktywnością danej psoby, ale raczej będzie to uuniwersalna dotacja otrzymywana od rządu marionetkowego całkowicie rządzonego rozkazami finansowych elit. Hiszpania już ogłosiła, że wprowadza uniwersalny dochód podstwowy i che, by był stały. Jest to forma ubezpieczenia dla elit przed powstaniem społecznym, szczególnie w sytuacji gdy miliony miesjc pracy już nie wrócą. Chiny maja system kredytu społecznego od 2014 roku i już wciągnęły na czarna liste 13 milionów ludzi. Do końca 2020 każdy Chińczyk otrzyma swój wynik kredytowy- cos w rodzaju „dynamicznego profilu”, wdrażanego z szerokim uzyciem AI i IoT, włączając wszechobecna technolgię rozpoznawania twarzy. To gwarantuje nadzór 24/7 i obraz jak z Blade Runnera.

Jesteśmy kolektywnie na rozdrożu, i rzeczy mogą potoczyć się w każda stronę, zaleznie od umiejętności obywateli by reagować, albo w kierunku pełnej globalizacji z rządem światowym, albo przejęcie poszczególnych krajów przez ich narody. 

 

Jedynie polityczne przejęcie organizacji państw przez ich narody może doprowadzić do pozytywnego wyniku dla ludzi na całym świecie. W przeciwnym razie, zobaczymy ogólny przeskok na scenariusz pożądany przez ponadnarodowa oligarchię w kierunku rządu światowego w rękach sił finansowych, a populacje zostaną mocno zredukowane, a ci co przetrwają zostaną niewolnikami.

To dlatego niektórzy członkowie organów decyzyjnych tego imperium sprzeciwiają się temu projektowi, czego rezultatem będzie zniknięcie ich dominującej pozycji. Amerykańscy liderzy, którzy sprzeciwiają się temu, mogą być nazwani patriotami. Ci patrioci maja za najgorszego wroga globalistów bez państwa, a dowódca tych globalistów przebywa w Londynie, pracują oni na rzecz rządu światowego pod przykrywka socjalizmu (Cyrus Parsa nazywa to Socjalistyczna Platformą, która jest zarządzana przez AI).

 

To rozróżnienie pomiędzy patriotycznymi liderami i bezpaństwowymi liderami istnieje także w chinach i Rosji, gdzie rząd cywilny jest prowadzony przez zwolenników bezpaństwowych globalistów, podczas gdy armia zdaje się być w rękach patriotycznych liderów, Putin jest na skrzyżowaniu tych dwóch stojących w opozycji frakcji. W ostatnich latach Chiny czyściły swój system by oczyścić aparat państwowy z elit, które mogą być powiązane z bezpaństwowymi liderami z siedziba w City of London. Ta opozycja między patriotycznymi liderami i compradore liderami także istnieją w krajach takich jak Iran.

Zwycięstwo patriotów będzie pewne, pod warunkiem, że zawrą oni przymierze ze swoim narodem i nie będą chcieli go dominować, jak było to im narzucane przez ich poprzednich compradores.

COMPRADORE- osoba, która działa jako agent dla obcych organizacji uwikłanych w inwestycje, handel, gospodarkę i ekspansję polityczna.

 

Nic nie będzie w stanie znieść przymierza między patriotycznymi liderami i ich lokalnymi społecznościami- I TEGO NAJBARDZIEJ BOI SIĘ GLOBALISTYACZNA WŁADZA. Środki ograniczające wolność, nakazane przez różne rządy by powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, są przeciwieństwem takiego naturalnego przymierza, które pozwoliłoby na zwycięstwo patriotów nad globalistami.

 

Karty są obecnie w ręku cywilów, którzy po raz pierwszy w historii, mają możliwość odebrać swoje przeznaczenie z rąk władzy w swoje własne. Mają możliwość zainstalowania od nowa rządów  politycznych zamiast obecnych rządów marionetkowych, które są całkowicie kontrolowane przez władze finansowe.  

Zaczynamy widzieć, że populacje to rozumieją, bowiem pojawiają się inicjatywy związane z prawem powszechnym w Australii, Kanadzie, USA i Wlk. Brytanii.

 

ODKRYCIA RAPORTU SLEDCZEGO

W SPRAWIE PANDEMII COVID-19 I JEJ ZWIĄZKU Z SARS-COV-2 I INNE CZYNNIKI

13 MAJ 2020

(OFICEROWIE FRANCUSKIEJ ARMII REZEROWWEJ)

TŁUMACZENIE CLAIRE EDWARDS 27 SIERPNIA 2020

 

Wnioski

 • Porażające nieścisłości i nie wyjaśnione luki odejmują ważność obecnej teorii
 • Zarządzanie „kryzysem” zdrowia wydaje się być pretekstem dla totalitarnego globalnego przejęcia
 • Totalitarne machinacje: zamiar narzucenia globalnej kryptowaluty, szczepionki z nano-chipami i podskórnego elektronicznego chipu
 • Istnieje ogromna korupcja w samym sercu WHO i najbardziej podłe intencje
 • W Covid-19 wplątane jest 5G, z elektromagnetycznym promieniowaniem, które bardzo nasiliło:

– patogeniczne działanie wirusa

– Prevotella bacterium, która nasiliła szok cytokinowy

 • Podobieństwo między uszkodzeniem płuc zaobserwowanym przez wszystkich lekarzy ostrego dyżuru i uszkodzeniami spowodowanymi przez broń elektromagnetyczną (plus ciągłe bóle głowy, zmęczenie, piekące wrażenie w płucach, zakrzepica, utrata wrażliwości na zapach i smak, również cytowane jako symptomy covid-19)
 • Zainstalowano wiele anten podczas zamknięcia miast i krajów; w tym czasie nie przejmowano się „zasadą ostrożności”, pomimo iż wszędzie głośno krzyczano, że obowiązuje
 • „Covid-19” jest biologiczna i elektromagnetyczna wojna wspieraną przez olbrzymia operację „dym-i-lustra”, która sieje dezorientację wśród pracowników szpitali i ich personelu
 • „Covid-19” może być przygotowaniami do dużo większej operacji na dużą skalę, połączoną z zasłonami dymnymi by zasłonić prowadzone na dużą skalę testy broni 5G- sa to pobudki kryminalne, którymi będziemy zajmować się później
 • Instalacje 5G, zarówno naziemne jak i w powietrzu (satelity Elona Muska na orbicie przyziemskiej) są najwidoczniej częścią tego planu „totalne wojny”
 • Jeremy K. Raines inżynier specjalista od pól elektromagnetycznych, donosi, że sygnały są używane przez ciało ludzkie by regulować jego procesy, i ostrzega, że zewnętrzne sygnały elektromagnetyczne mogą poważnie zaburzyć naturalny proces człowieka
 • Nie przeprowadzono żadnego śledztwa nad reakcją Ziemi na masowe użycie technologii 5G, pomimo iż ustalono, iż działalność przemysłowa (koplanie, wydobywanie paliw i gazu, geotermia) może wywoływać trzęsienia ziemi
 • Niecodzienne trzęsienia ziemi pojawiły się we Francji i gminy miejskie ogłosiły stan wyjątkowy

 

Rekomendacje

Grupa śledcza formalnie poleca utworzenie stałej grupy CBRN Study Group chemicznej, bilogicznej, radiacyjnej i nuklearnej) której celem będzie studiowanie biologicznych czynników i patologicznej elektromagnetycznej radiacji w celu przekazania populacjom środków ochrony przed możliwym szerokim użyciem technologii 5G, które gdy będą już w pełni działały na pełnej mocy, w sposób nieunikniony doprowadzą do rzeźni, szczególnie gdy zostaną połączone z patogenicznymi zastrzykami szczepionkowymi i sprejowaniem powietrza (chemtrails) substancjami zakłócającymi system hormonalny.

Dlatego, ponieważ śmierci spowodowane COVID-19 mogłyby być zwiększone przez 5G zwiększające patogeniczną moc wirusa, tak samo śmierci spowodowane przez nagły wzrost mocy anten 5G może być przypisane do Covid-19.

 

Po 50 dniach śledztwa i studium ryzyka, Grupa badawcza zaleca pilną analizę przeprowadzoną przez Grupę Analizy Zagrożenia w obszarach takich jak:

 

 • Wpływ społeczny pandemii covid-19 na wolności obywatelskie i gospodarkę
 • Zawartość przymusowej szczepionki, która jest właśnie w przygotowaniu, włączając obecność nano-technologii (czip elektroniczny i kontrola populacji)
 • Zamierzone obalenie fizycznych walut i wpływ tego na wolności obywatelskie (czipowanie populacji, co już się zaczęło w Europie)
 • Wpływ na wolności obywatelskie i zdrowie szerokiego rozmieszczenia 5G, oraz rozmieszczenie i precyzyjna rola HAARP i SURA (rosyjska wersja HAARP)
 • Precyzyjna natura chemtrails i ich cel: metale ciężkie jako czynniki zakłócające pracę systemu hormonalnego (aluminium, bar), sprejowanie etnicznych wirusów
 • Ryzyko konfliktów między społecznościami jako narzędzie do niszczenia narodów
 • Ryzyko wojny światowej (szeroki konflikt CBRN).

 

Zalecenia Grupy Śledczej dla zwykłych ludzi:

 • Rozwinąć własną autonomię:

– naturalne źródło wody blisko domu

– jedzenie

– ogród warzywny

– kurnik

– ule (jeśli możliwe)

– olejki, zielona glinka, kwercetyna

 • Nie poddawać się szczepieniu (francuskie i międzynarodowe prawo zabrania leczenia bez udzielenia pełnej informacji dla pacjenta i uzyskania jego zgody)
 • Trzymać się z daleka od instalacji 5G
 • Uważać na sprejowanie z powietrza (chemtrails)- nie powinny się odbywać

 

Jeśli dodamy do tego ryzyko konfliktów miedzy społecznościami, które będą sztucznie wywoływane by destabilizować i niszczyć państwa narodowe w celu prowadzenia ludzi w kierunku niewybieranego droga wyborów i totalitarnego rządu globalnego, jak również ryzyko konfliktów CBRN, sytuacja naszej przyszłości równie dobrze może wymagać znacznej czujności i solidarności, w duchu braterstwa i wzajemnego uzupełniania się. Jest jasne, że niektórzy ludzie otworzyli Puszkę Pandory.

 

Obserwacje

W powietrzu czuć zdradę.

Statystyki „pandemii” ostały całkowicie zniekształcone, uzasadniając środki podjęte pod szyldem „nagłej sytuacji zdrowotnej”, co doprowadziło do:

 

 • Konfiskaty swobód obywatelskich
 • Decyzji rządu, by skrócić cierpienie starszych pacjentów notorycznie wstrzykując im śmiertelne substancje by „uniknąć łóżek intensywnej terapii”

Jeśli zostanie to potwierdzone, będzie to najpodlejsze przestępstwo kryminalne jakie ludzkość może popełnić.

 

Panika została rozdmuchana poprzez:

– epidemię

– nieobecność testów (tylko dla VIPów)

– kwarantannę zdrowej populacji

– zorganizowany niedobór maseczek i testów

– zakaz rządu na używanie w leczeniu Chlorochiny (dostępnej zza lady przez ponad 70 lat i nikt wtedy nie martwił się o „zasadę przezorności”, teraz używaną do usprawiedliwienia konfiskaty tego leku); chlorochinę pozwalano użyć tylko w „ciężkich przypadkach (czyli w stanie blisko śmierci i gdy uszkodzenie płuc jest nieodwracalne” (!!!rzeźniki)

– presja mediów, która wzmocniła liczby zgonów

 

Wszystko wygląda na celowe działania i robione na najwyższych szczeblach by:

– rozprzestrzenić fałszywy medyczny paradygmat

– zdestabilizować służby ratownicze

– zniekształcić liczby:

            – przez to jak robiono testy

            – przez to jak stawiano diagnozy

            – przez to jak liczono przypadki

– odsłonić egzekwowanie prawa

– promować rozprzestrzenianie się epidemii (włączając ponowne otwarcie szkół podstawowych w czasie, gdy niebezpieczeństwo nadal jest a instytucje publiczne są zamknięte )

– utrudniać zredukowanie liczby zakażonych ludzi.

 

Covid-19 to tylko pierwsza salwa trwającej operacji, która pociąga za sobą:

 • Masowe szczepienia
 • Zaczipowanie ludzkości
 • Zainstalowanie anten 5G
 • Sprejowanie z powietrza nowych wirusów

 

Operacja-Fumigacja? Broń Elektromagnetyczna w cichej Wojnie

 

Dr. Andrew (Andy) Kaufman zrobił zdjęcia egzosomów pod mikroskopem i porównał je z tym, co uznano za Covid-19. Te dwa zdjęcia były dokładnie takie same. Przebadał następnie skład genetyczny egzosomów i rzekomych covid-19, i okazało się, że te dwa składy są pod każdym względem identyczne. Każdy przyczepia się do tych samych receltorów komórkowych. To te same elementy.

Dlatego możemy zauważyć, że ostateczna liczba zgonów nie wzrosła w porównaniu do poprzednich lat w tym samym czasie, lecz ta ostateczna liczba zawiera zakładane zgony w wyniku COvID-19, które stanowią większość. To oznacza, że niema wzrostu w liczbie osób zmarłych, ale ich śmierci zostały przypisane Covid-19, podczas gdy zmarli na cos innego.

 

Na temat WHO:

 • Ma ciemne zaplecze
 • Była pasywna w tej pandemii

– tworząc poważny bałagan wśród służb medycznych rozsyłając błędne protokoły

 • Jest notorycznie skorumpowana
 • Ma intencje, które wydają się być bardziej zbliżone do:

– ideologii totalitarnej

– eugeniki

– działalności kryminalnej

– nie interesuje jej dobrostan populacji

 

WHO i Ghebreyesus

Niektórzy nie wahają się, by scharakteryzować WHO jako „najbardziej skorumpowaną organizację na świecie”, której dyrektor, Eritrean Adhanom Ghebreyesus jest blisko związany z Billem Gatesem, który bardzo chce „zaszczepić 7 miliardów ludzi” swoim czipem, który stworzył nie ze względów zdrowotnych,  a ze względu na kontrolę populacji  z ekstremalnie podejrzanych politycznych powodów- trudno jest mówić o tym, nie wspominając równocześnie, że jest to zdrada całej Ludzkości.

 

W rzeczywistości Bill Gates notorycznie płacił duże sumy pieniędzy dla WHO i przyczynił się do wybrania w 2017 roku, przy wsparciu Chin, człowieka uczestniczącego w ludobójstwie w swoim własnym kraju, który był członkiem politycznego biura Tigray People’s Liberation (TPFL), organizacji będącej na liście Departamentu Bezpieczeństwa USA jako organizacja terrorystyczna.

 

W 2017 roku organizacja ds. etycznych praw w Amharze- the Amhara Professional Union (APU) oskarżyła Tedros Adhanom Ghebreyesus o przeprowadzenie polityki ludobójczej poprzez przymusowe szczepienia, chemiczna sterylizację i aborcję, podczas gdy obejmował stanowisko Ministra Zdrowia Etiopii w latach 2005 do 2012.

 

Populacja tej grupy etnicznej spadła o 2,5 mln w latach między 1997 a 2007. W tym samym czasie inne główne erytrejskie  populacje etniczne odnotowały wzrost o 2.6% rocznie.

 

TPFL było także oskarżone o spustoszenie Etiopii i użycie 3.5mld dolarów, które Etiopia otrzymała jako pomoc, dla prowadzenia represji politycznych oponentów (należących do dwóch głównych grup etnicznych). Ten niecodzienny dyrektor WHO, który wydaje się być całkowicie oddany filozofii Billa Getesa i jego chińskich przyjaciół, pełnił funkcję Ministra Zdrowia Etiopii w latach 2005-2012, w tym samym czasie pełniąc funkcję dyrektora (w latach 2009-2011) programów dotyczących AIDS, malarii i gruźlicy finansowanych przez Fundację Billa i Melindy Gates.

 

Powyższe powody są wystarczające, by wyjaśnić zaskakującą postawę WHO i jej często powtarzaną rekomendację, by nie używać przeciwzapalnych leków na COVID-19 oraz często powtarzane stwierdzenie, że „na ten moment nie ma żadnego leku” ale szczepionka jest w trakcie testowania.

 

Dyrektor WHO, który jako minister zdrowia został złapany na gorącym uczynku zatajania trzech epidemii cholery, zrobi to, co mu każą pracodawcy. To jest siła napędowa tej polityki. WHO było ustanowione przez Rockefellerów. WHO przedstawia ci procedurę, jaka masz się kierować, i robisz to. Idziesz zgodnie z protokołem.

 

Patrząc na historię promotorów szczepionek, Boże ocal nas przed nimi!

 

Na temat Dr. Fauci

Ta kłopotliwa postać jest także członkiem zarządu Globalnego Sojuszu ds. Szczepień (GAVI), organizacji, która pracuje dla korzyści przemysłu farmaceutycznego by narzucać liczne szczepienia z czipami RFID na całej planecie.

 

Na temat starszych ludzi

Francuski rząd wystosował dyrektywę rządową 19 marca 2020 by zatrzymać przyjmowania słabych ludzi w wieku powyżej 75 lat do szpitali, co skazało naszych starszych ludzi na śmierć w placówkach EHPAD (residential care homes for the elderly), w tym samym czasie ten sam rząd zakazał zastosowania protokołu Profesora Raoult w domach opieki i autoryzował zastosowanie bardzo silnego leku uspokajającego u osób starszych- lek ten jest zakazany w przypadku chorób płuc! Zatem leczenie starszych ludzi zostało zakazane, a podawanie im leku wywołującego śmierć zostało autoryzowane.

 

Oznacza to, że pozwalamy im umierać i nie podejmujemy prób resuscytacji. A gdy umrą, bez resuscytacji, zostaną sklasyfikowani jako ofiary COVID-19.

„Bez wątpienia będziemy musieli podejmować decyzje, będziemy musieli decydować, kogo będziemy leczyć priorytetowo, a jeśli chodzi o osoby starsze, będziemy musieli podejmować jeszcze trudniejsze decyzje”-

Czyli będziemy zabijać lub pozwalać, by ci starsi ludzie umierali, których wcześniej poprosimy o podpisanie formularzy o nie podejmowaniu resuscytacji, będą też dyrektywy rządowe, by nie przyjmować starszych ludzi w szpitalach, nie stosować na nich leków, które mogą pomóc, równocześnie autoryzację dostał zastrzyk, który przyspieszy ich śmierć! (!!!biada wam, lekarze!)

 

Oznacza to, że aby złagodzić cierpienie wrażliwych ludzi „podatnych na zakażenie” przez Covid-19 (dlatego z trudnościami w oddychaniu, z powodu SARS), dostaną oni zastrzyk, który w opisie ma ostrzeżenie przed śmiercią poprzez uduszenie. Podkreślamy, że EUTANAZJA NIE JEST WE FRANCJI DOZOLONA. , a morderstwo (intencjonalne ludobójstwo z premedytacją) jest karalne pod groźbą dożywocia, a współuczestnictwo w nim jest karalne tak samo, jak główny sprawca.

Przyzwalanie na przestępstwo składa się a aktów prowokacji, dawania instrukcji i zapewnienie środków ku temu, pomocy i wsparcia. Odwoływanie się na Dekret rządowy nie uchroni sprawców i ich wspólników przed kryminalną odpowiedzialnością. Zarówno pod względem czynu kryminalnego, jak moralności, ludzie ci są nikim innym, jak mordercami.

 

„To jest nie tylko niebezpieczne, ale stanowi przestępstwo narażenia życia innych lub ludobójstwa (z premedytacją), a nawet czynu kryminalnego- i to z tym mamy tu do czynienia w tym kontekście.”  (Dr. Nicole Delepine, Dr. Joseph Hardy)

 

Pewni decydenci wydają się nadużywać starszych ludzi w najpotworniejszy sposób, ludzi, którym mówi się, że kwarantanna jest dla ich dobra.

 

Na temat 5G

5G jest polem elektromagnetycznym o o wiele większej mocy, niż widzieliśmy to wcześniej. Nie jest to tylko lepsza wersja 3G lub 4G, które same w sobie też są szkodliwe, lecz jest zupełnie nowym spektrum elektromagnetycznym, falami milimetrowymi, silniejszymi niż cokolwiek, co widzieliśmy wcześniej.

 

Ludzkie ciało to pole elektromagnetyczne.

 

Mózg komunikuje się z resztą ciała i wszystkimi komórkami poprzez informację, elektryczność.  Gdy to pole elektromagnetyczne jest w stanie równowagi, jesteśmy zdrowi. Gdy jest w nierównowadze i dysharmonii, czujemy się źle, cierpimy na różne choroby, które manifestują się w formie tego, co nazywamy chorobami fizycznymi i psychicznymi.

            Obecnie jesteśmy bombardowani 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu polami elektromagnetycznymi generowanymi przez technologię i Wifi. A czasie kwarantanny, narzuconej na całym świecie, anteny 5G były montowane w dużym tempie.

 

Każdy wzrost poziomów radiacji zawsze kończył się jakąś epidemią.

Lekarze i naukowcy z 41 krajów podpisali petycję nawołująca do zakazania 5G. Wpływ 5G na żywy organizm nie został należycie przebadany, w przeciwnym razie technologia ta nigdy nie ujrzałaby światła dnia. Satelity 5G napromieniowują każdy cm kwadratowy powierzchni Ziemi.

Niektórzy ludzie chcą, by to się działo, ponieważ chcą manipulować ludzkością. 5G zatruwa komórki; są zatruwane przez pole elektromagnetyczne. Komórki uwalniają egzosomy, a oni potem przetestują cię i powiedzą, że masz Covid-19.

Jakie miasto w Chinach jako pierwsze zainstalowało 5G, przed pojawieniem się tego „wirusa”? Wuhan. Miasto, które ma najwięcej anten 5G jest tym samym, w którym zaczęła się covidova pandemia.

Podczas Lockdown/Kwarantanny, anteny 5G są instalowane na całym świecie w straszliwym tempie, na złamanie karku!

Wszędzie na świecie anteny 5G są instalowane w dużych ilościach.  In podczas gdy montowane są te wszystkie anteny, oczywiście ludzie nie mogą demonstrować, ponieważ mają areszt domowy.

Tydzień po tygodniu, Elon Musk (chora osoba- jest w pełni świadomy, dlaczego instalowane jest 5G) wysyła coraz więcej satelit na orbitę okołoziemską, które będą dalej napromieniowywać ziemie 5G. Jego celem jest wysłanie 42 tysięcy takich satelit. Astronomowie nie mogą już obserwować nocnego nieba. Elon dostał pozwolenie na zainstalowanie 1,5 miliona naziemnych anten (stacji ziemskich?) w Ameryce, które będą łączyły się z satelitami poprzez pola elektromagnetyczne. Tworzy właśnie rozszerzona rzeczywistość dzięki technologii 5G- nazywa ją „inteligentną siecią”.

Ci ludzie tworzą właśnie pępowinę, dzięki której ludzki umysł zostanie przejęty przez sztuczną inteligencję. I podają nawet rok, w którym to się zacznie na dobre: 2030.

 

A co jeśli egzosomy (alias COVID-19) nie są przyczyną Covid-19, ale faktycznie konsekwencją używania broni elektromagnetycznej?

 

Na temat proponowanej szczepionki

Niektórzy ludzie – i należy tu opublikowane przez UNESCO 256 stron, łatwo dostępne na UNESDOC, których lekturę silnie zalecamy- wskazują na niepokojące cechy szczepionek zawierających nanochipy i ciekłe kryształy, które potrafią wpływać na ludzkie zachowanie, i nie ma tu wątpliwości, że jest to robione w celach politycznych.

 

UNESCO: Nanotechnologie, etyka i polityka

Słuchając faktycznych oświadczeń „decydentów” i ich „doradców”, celem obecnej operacji może rzeczywiście być „wyszczepienie” populacji specjalna szczepionką.

Dlatego strach stworzony przez „pandemię” będzie zmierzał do „zmuszenia” populacji, by przyjęła szczepionkę, przed którą ostrzegło UNESCO, i która faktycznie zawiera nanochipy służące do biometrycznej identyfikacji oraz kryształy w formie ciekłej.

Masowe „wyszczepienie” jest częścią pierwszego kroku w kierunku tej agendy, która została uruchomiona i nazywa się ID2020.

Ten Sojusz ID2020został sformalizowany w maju 2016 roku w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, i zbiera razem wokół wspólnego projektu instytucje prywatne i rządowe, organizacje non-profit, uniwersytety, ponad 150 firm sektora prywatnego i 11 agencji ONZ- wszyscy współpracowali w celu rozwinięcia i wprowadzenia unikalnego cyfrowego dowodu tożsamości dla wszystkich ludzi do roku 2030, w celu „politycznej jedności” i „globalnej łączności”; „wyłaniająca się technologia” i „nowy model tożsamości” ściśle łączą te cyfrowa tożsamość z dostępem do handlu.

Ci, którzy odmówią  implantu, nie będą mogli niczego sprzedawać ani kupować i zostaną zepchnięci na margines.  

 

Dodaj komentarz