Iluminaci są prawdziwi i potajemnie rządzą naszym światem, twierdzi były Minister Obrony

BYŁY minister obrony sensacyjnie stwierdził, że Iluminaci są PRAWDZIWI i potajemnie kierują sprawami światowymi zza kulis.

Uważa się, że Paul Hellyer, były kanadyjski minister obrony, jest najwyższym rangą byłym politykiem, który poparł prawdziwość tego, co media głównego nurtu lubią nazywać „teoriami spiskowymi”. Artykuł, z którego pochodzi ten materiał, opublikowany 13 lutego 2018 roku w brytyjskim magazynie Express nadal w ignorancki sposób twierdzi, że Iluminaci to  „największa teoria spiskowa na świecie, (…) są uważani za tajną globalną elitę, która kieruje rządami zza kulis i planuje wprowadzić Nowy Porządek Świata (NWO). Mówi się, że jego kluczowi członkowie wywodzą się z Hollywood oraz światowych liderów politycznych i biznesowych, a niektórzy nawet oskarżają ich prawdziwych przywódców o to, że są jaszczurami z kosmosu.” Czy są jaszczurami, czy nie, jedno jest pewne i nie jest to teoria spiskowa, ale fakt, którym zajmują się badacze i specjaliści z całego świata, którzy niejednokrotnie mają dr przed nazwiskiem- światem rządzą globaliści korporacjoniści, i nic nie jest w stanie zasłonić już tej prawdy. 

Tekst na pasku wiadomości telewizji RT: Przygniatające dowody na istnienie obcych, nauka winna za odrzucanie ich

Magazyn Express dalej ciągnie, że „oskarżenia mają różne skrajności, od zamiaru wdrożenia NWO (Nowego Porządku Świata), do iluminatów będących wysoce satanistycznym kultem, który stara się przywrócić diabła na ziemię.” Dalej dodaje, pokazując co najwyżej niedouczenie i ignorancję swoich dziennikarzy i redaktorów, że  „poza powtarzającymi się twierdzeniami teoretyków spiskowych, których liczba wzrosła od czasu rozwoju Internetu, nie ma faktycznego dowodu na istnienie iluminatów.”

Paul Hellyer, który zajmował to wysokie stanowisko w latach sześćdziesiątych, powiedział, że iluminaci, przynajmniej w swojej najbardziej podstawowej koncepcji, byli prawdziwi i wszechmocni. Powiedział, że skorumpowani ukryci przywódcy nadal prowadzą niepotrzebne wojny i koncentrują się na zyskach, zamiast powstrzymywać „zmiany klimatyczne”.

Pan Hellyer twierdzi, że technologia odwrócenia zmian klimatycznych została opracowana, ale jest ona stłumiona przez Iluminatów, ponieważ większość jej kluczowych członków ma duże udziały w przemyśle paliw kopalnych, które chcą kontynuować tak długo, jak to możliwe. Powiedział: „Ta Kabała, która faktycznie rządzi światem, udaje im się utrzymać tę technologię w tajemnicy, dopóki nie będą w stanie spieniężyć bilionów aktywów naftowych, które mają. (…)I to się nie zmieni, dopóki setki tysięcy ludzi nie połączą się i nie powiedzą:„ Musicie się oczyścić, powiedzieć nam, co się dzieje, i zmienić swoje priorytety, aby uratować świat dla następnych pokoleń, zamiast puszczać go z dymem”.  

Na konferencji powiedział też: „Już dawno dowiedziałem się, że Stany Zjednoczone we współpracy z gośćmi z innych planet opracowały egzotyczną formę energii, która pozwoliłaby nam przejść z paliw kopalnych na egzotyczną, czystą energię w ciągu 10 lat (…) ale nic się z tym nie robi (…) Więc to nie jest dobry stan świata, jaki mamy.”

fragment filmu z konferencji: The 'Illuminati’ is REAL and secretly running our world claims former DEFENCE MINISTER

 

Dodaj komentarz