Nowy raport DARPA pokazuje, że rząd USA kłamał we wszystkich sprawach związanych z COVID

Artykuł ukazał się 12 stycznia 2022 r. na stronie niezależnej dziennikarki, którą bardzo cenię – Sarah Westall. Link do oryginału znajduje sie tutaj.Poniżej przedstawiam go w całości. 

 

Projekt Veritas potwierdza moje raporty dotyczące Fauciego i DARPA. Nowy raport DARPA pokazuje, że rząd USA okłamał Amerykanów we wszystkim, co dotyczy COVID.

Project Veritas udostępnił dziś skarbnicę dokumentów pochodzących z DARPA — tajnego skrzydła badawczo-rozwojowego amerykańskiej armii. Dokumenty wojskowe bezpośrednio zaprzeczają zeznaniom doktora Fauciego złożonym pod przysięgą przed Kongresem w sprawie badań nad bronią biologiczną typu „gain of function” [czyli „badania nad wzmocnieniem funkcji”− to badania medyczne, które genetycznie zmieniają organizm w sposób, który może wzmocnić biologiczne funkcje produktów genów. Może to obejmować zmienioną patogenezę, zdolność przenoszenia lub zakres gospodarzy, tj. typy gospodarzy, których może zainfekować drobnoustrój; za wikipiedia]. Ujawniają też znacznie więcej.

 

Dokumenty opisują, w jaki sposób stowarzyszenie EcoHealth Alliance Petera Daszaka zwróciło się do DARPA w marcu 2018 r. z prośbą o finansowanie badań nad „gain of function” (broń biologiczna) z wykorzystaniem koronawirusów nietoperzy. Propozycja została ostatecznie odrzucona przez DARPA ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem — chociaż DARPA nie udostępniła dobrowolnie tych dokumentów amerykańskiej opinii publicznej, w tym samym czasie Daszak i Fauci przez dwa lata fałszywie przedstawiali swoją pracę badawczą w mediach w całym kraju.

 

W tych dokumentach można znaleźć prawdziwe bomby – szczególnie w raporcie dla inspektora generalnego Departamentu Obrony, napisanym przez członka DARPA i majora Korpusu Piechoty Morskiej Josepha Murphy’ego. Pierwsze zdania raportu Murphy’ego mówią: „SARS-CoV-2 to stworzona w Ameryce rekombinowana szczepionka nietoperzy lub jej prekursor wirusowy. Została stworzona przez program EcoHealth Alliance w Wuhan Lab of Virology…” To mówi od razu, że nie tylko dr Fauci, ale także amerykańskie służby wywiadowcze i amerykańskie media korporacyjne celowo okłamują amerykańską opinię publiczną przez dwa lata na wszystkie tematy związane z COVID.

James O’Keefe zadał DARPA następujące pytanie: „Kto w DARPA podjął decyzję o zakopaniu oryginalnego raportu? Mogli zaalarmować Pentagon, Biały Dom lub Kongres, mogło to zapobiec całej tej pandemii, która doprowadziła do śmierci 5,4 miliona ludzi na całym świecie i spowodowała wiele bólu i cierpienia wielu milionom”. Czy kiedykolwiek szczera odpowiedź na to pytanie będzie ujawniona?

O’Keefe nie jest jedyną osobą, która zadała ostatnio DARPA kilka niepokojących pytań. Trzy miesiące temu DARPA zaczęła bezpośrednio odpowiadać na niektóre moje tweety dotyczące ich roli w szczepionce mRNA firmy Moderna. Odpowiedzi pochodziły z oficjalnego konta DARPA na Twitterze. Oto próbka:

(W Tweecie Emerald zadaje pytanie: Dlaczego DARPA w 2013 r. dała Modernie wsparcie finansowe w wysokości 25 mln dol.?

Odpowiedź: DARPA zapewniała duże inwestowanie w rozwój kliniczny i produkcję, by zapewnić amerykańskiemu społeczeństwu szczepionki oparte na kwasie nukleinowym. Inwestycje agencji sa szczegółowo opisane w dołączonym dokumencie: …)

Najwyraźniej DARPA była dumna z faktu, że zapewniła Modernie dotacje na opracowanie szczepionek. Nie przyszło im do głowy, że to bezprecedensowy konflikt interesów rządu federalnego USA i zmuszanie Amerykanów do uzyskania eksperymentalnej szczepionki, podczas gdy rzekomo prywatna firma, która tworzy eksperymentalną szczepionkę, jest w zasadzie spółką zależną rządu federalnego.

(Emerald pisze: „Być może Moderna jest prywatną firmą, która po prostu „ma szczęście” produkować eksperymentalne szczepienia, ale DARPA mówi nam: to jest bardziej coś w rodzaju ramienia rządu federalnego!”)

DARPA chciała mnie przekonać, że żadne federalne przepisy dotyczące konfliktu interesów nie zostały naruszone. Wydawało mi się to niedorzeczne, ponieważ DARPA prowadziła aktywne badania nad tym, dlaczego Moderna ukryła swoje finansowanie zapewniane przez DARPA na nową szczepionkę! (W rzeczywistości rząd federalny jest najprawdopodobniej rzeczywistym właścicielem szczepionki przeciw COVID firmy Moderna.) Moja odpowiedź była nieco bezczelna.

(„Droga DARPO, Hunter Biden i Dr. Fauci nie zostali aresztowani, więc nikt w Ameryce faktycznie nie wierzy w to, że federalni urzędnicy przestrzegają „zasad dotyczących konfliktu interesów”.)

Przede wszystkim, dlaczego DARPA w ogóle była zainteresowana eksperymentalnymi szczepionkami DNA? Od kiedy DARPA angażuje się w opiekę zdrowotną? Cóż, okazuje się, że DARPA jest rzeczywiście zainteresowana wszczepialnym mikrochipem „który może zmienić ludzkie DNA”.

(Droga DARPO, jeśli COVID był taką niespodzianką dla świata, to jak daliście radę finansować wszczepialne biochipy w szczepionkach Moderny w zeszłym roku? Do pytania dołączony jest dokument ze strony nanotechnology.news, potwierdzający te fakty).

Tutaj sprawy stają się naprawdę ciemne i bardzo interesujące. W artykule z 2019 r. zatytułowanym „Rząd poważnie podchodzi do tworzenia broni kontrolowanych przez umysł” autor Edd Gent wyjaśnia, że ​​DARPA chce genetycznie „podrasować” istoty ludzkie. Jak to możliwe? Artykuł wyjaśnia, że ​​DARPA „planuje wykorzystać zmodyfikowane wirusy w celu dostarczenia materiału genetycznego do komórek – zwanych wektorami wirusowymi – do wstawienia DNA w określone neurony − to sprawi, że będą produkować dwa rodzaje białek”.

Czy te słowa sprawiają, że się już budzisz? Chcą użyć wirusów, które zostały zmodyfikowane w celu dostarczenia materiału genetycznego do komórek, aby zmienić DNA. Jak by to działało? Artykuł wyjaśnia:

Pierwszy rodzaj białka pochłania światło podczas pobudzenia neuronu, co umożliwia wykrycie aktywności neuronowej. Zewnętrzny zestaw słuchawkowy wysyłałby wiązkę światła podczerwonego, która może przejść przez czaszkę do mózgu. Detektory podłączone do zestawu słuchawkowego mierzyłyby następnie maleńki sygnał odbity od tkanki mózgowej, tworząc obraz mózgu. Ze względu na białko, docelowe obszary będą wydawały się ciemniejsze (pochłaniają światło), gdy neurony aktywują, generując odczyt aktywności mózgu, który można wykorzystać do ustalenia, co dana osoba widzi, słyszy lub próbuje zrobić.

Drugie białko wiąże się z magnetycznymi nanocząsteczkami, dzięki czemu neurony mogą być magnetycznie pobudzane do zapłonu, gdy zestaw słuchawkowy generuje pole magnetyczne. Może to być wykorzystane do stymulacji neuronów w celu wywołania obrazu lub dźwięku w umyśle pacjenta. Jako dowód koncepcji, grupa planuje wykorzystać system do przesyłania obrazów z kory wzrokowej jednej osoby do drugiej.

Słowa, które powinny rzucić ci się w oczy to: nanocząstki magnetyczne. To inna nazwa tlenku grafenu. Istnieje wiele doniesień, że tlenek grafenu jest nieujawnionym składnikiem pojawiającym się w eksperymentalnych szczepionkach. Jeśli to prawda, należy zadać pytanie: dlaczego coś takiego jest potajemnie rozprowadzane wśród populacji (bez jej zgody) za pomocą eksperymentalnych szczepionek?

Wyjaśnijmy sobie teraz, co już wiemy: amerykańscy podatnicy faktycznie zapłacili Chińskiej Partii Komunistycznej za stworzenie COVID-19. Fauci i Peter Daszak oraz dr Ralph Baric zrobili wszystko, aby stworzyć tę broń biologiczną. Kiedy sprawy potoczyły się źle, rząd USA aktywnie tłumił prawdę o pochodzeniu „wirusa”. Następnie rząd USA aktywnie tłumił tanie leki, takie jak Ivermektyna i HCQ, aby przeforsować eksperymentalne szczepionki opracowywane przez DARPA. (Ile osób zginęło z powodu tej decyzji?) Amerykańskie media korporacyjne również aktywnie współpracowały z rządem federalnym USA, aby ukryć prawdę o COVID – m.in. nazywając uczciwych dziennikarzy, którzy dokładnie relacjonowali prawdę, „teoretykami spiskowymi”.

To są ogólne zarysy przestępczego spisku, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Nakazy dotyczące szczepień są bezpośrednim atakiem na koncepcję „świadomej zgody” i naruszają najbardziej podstawowe zasady Kodeksu Norymberskiego. Rząd Stanów Zjednoczonych został przyłapany na przeprowadzaniu największego nieautoryzowanego eksperymentu medycznego w historii ludzkości. Nie chodzi tylko o to, że szczepionki mRNA są „dziurawe” i nie działają dobrze – chodzi o to, że produkują one właśnie białko kolczaste, które zostało uznane za zbyt toksyczne dla celów badawczych.

Raport majora Murphy’ego wyraźnie to stwierdza: „Wydaje się, że decyzje dotyczące szczepionek nie wynikają z analizy dokumentów. Najważniejsze jest to, że […] Departament Obrony odrzucił propozycję programu [EcoHealth], ponieważ szczepionki byłyby nieskuteczne, a białka kolczaste wprowadzane do wariantów uznano za zbyt niebezpieczne („gain of function”); i że Departament Obrony nakazuje teraz przyjmowanie szczepionek, które kopiują białko kolce, które wcześniej uważano za zbyt niebezpieczne”.

Na ten moment wstrzyknęliśmy już to białko kolczaste 206 milionom ludzi w Stanach Zjednoczonych.

Niech Niebiosa mają nas w swojej opiece.

Tłumaczenie i redakcja: Ula Klimko

 

 

Dodaj komentarz