Czy podróże w czasie DARPA-CIA wstępnie zidentyfikowały Trumpa jako prezydenta USA?

Temat chronogarchii i rządu podróżującego w czasie będziemy niejednokrotnie rozwijać w naszych egzopolitycznych rozważaniach – jako wstęp do wywiadów z Alfredem Lambremontem Webrem, który właśnie opublikował nową książkę na temat chronogarchii, posłuży poniższy, nowy artykuł jego autorstwa. 

Oryginalny artykuł znajduje się na egzopolitycznej stronie Alfreda tutaj.

Według Andrew D. Basiago, byłego chrononauty i kandydata na prezydenta w 2016 r., prezydenci USA George H.W. Bush, George W. Bush, Bill Clinton i Barack Obama zostali wstępnie zidentyfikowani przez tajny prezydencki program podróży w czasie do preidentyfikacji przyszłych prezydentów i polityków.

BLAINE, WA – Jak wcześniej informowaliśmy, były amerykański chrononauta Andrew D. Basiago, demaskator z tajnego amerykańskiego programu podróży w czasie, opisał, gdy jako dziecko służące w Projekcie Pegasus na początku lat 70. Brał udział w obiadach w La Hacienda − restauracji na Starym Mieście Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, w której uczestniczyli dyrektorzy projektów i przyszli amerykańscy prezydenci, w tym George H.W. Bush, Bill Clinton i George W. Bush. Informowano ich wtedy, że Projekt Pegasus odkrył poprzez dostęp kwantowy, że pewnego dnia będą służyć jako prezydenci. W szczególności, pan Basiago wziął udział w lunchu zorganizowanym dla Bushów i jednym dla Clintona po tym, jak zostali oni poinformowani o swoich przyszłych prezydencjach i nadal przetwarzali tę informację.

Pan Basiago, uczestnik w latach 1968-72 w tajnym Projekcie Pegasus DARPA podróży w czasie z dostępem kwantowym, wykorzystującym technologię Tesli, również publicznie oświadczył, że jego ojciec Raymond F. Basiago stwierdził, że zarówno prezydent USA Barack H. Obama, jak i on sam – Andrew D. Basiago, zostali wcześniej zidentyfikowani przez prezydencki program podróży w czasie jako przyszli prezydenci USA.[1]

Raymond F. Basiago, był urzędnikiem projektu podróży w czasie Pegasus CIA, w tym jednostki odpowiedzialnej za wstępną identyfikację i informowanie przyszłych prezydentów USA. Raymond F. Basiago, wraz z innymi urzędnikami CIA ds. podróży w czasie, powiadomili Andy’ego Basiago o jego przyszłym przeznaczeniu jako prezydenta USA (choć nie o dokładnym roku). Andy został po raz pierwszy poinformowany o swojej przyszłej prezydenturze w 1980 r. podczas szkolenia w pokoju skoków na Marsa [ang. Mars jump room], a nie w 1971 r. We wczesnych latach 70. Andy’emu pozwolono uczestniczyć w szeregu tajnych odpraw dotyczących podróży w czasie przyszłych prezydentów w ramach Projektu Pegasus.

 

Dowody na to, że Donald J. Trump został wybrany na prezydenta USA w 2016 r.

 

Zapytałem Andrew D. Basiago: „Logicznie rzecz biorąc, wydaje się rozsądne, że gdyby twój ojciec poinformował cię o preidentyfikacji Billa Clintona jako przyszłego prezydenta USA, poinformowałby cię również o tym, czy Hillary Clinton była również  preidentyfikowana do funkcji prezydenta USA”.

Andrew odpowiedział: „Alfred, jeśli chodzi o Hillary Clinton, nie mam żadnych danych. Myślę, że rozsądnie jest wywnioskować, że gdyby była przyszłym prezydentem, byłaby zidentyfikowana poprzez swój związek z WJC [Williamem J. Clintonem] jako POTUS.

„Jeśli chodzi o [Donalda J.] Trumpa, mam mgliste wspomnienie, że mój ojciec zwrócił szczególną uwagę na Trumpa podczas jego występu w The Phil Donahue Show i nawet skomentował, że jest on przyszłym prezydentem USA” – zakończył Basiago.

Andrew dodał również: „Mam też wspomnienie, że mój ojciec zidentyfikował Newta Gingricha jako przyszłego przywódcę kraju, prezydenta lub wiceprezydenta”.

Nie ma świadków, którzy widzieliby odprawę Donalda J. Trumpa przez przedstawicieli tajnego programu podróży w czasie DARPA-CIA. Basiago widział takich świadków w przypadku innych z góry określonych prezydentów USA, w tym George’a H.W. Busha, Billa Clintona, George’a W. Busha i Baracka Obamy.

Zapytany, czy jego wypowiedzi są pogłoskami, Andrew odpowiedział: „Moje oświadczenie nie jest pogłoską, aby udowodnić, że z góry powiedziano, że Trump wygra wybory. Jest to raczej bezpośredni dowód pokazujący, że mój ojciec dokonał werbalnego aktu, umieszczając Trumpa wśród osób zidentyfikowanych jako przyszli prezydenci dzięki kwantowemu dostępowi CIA”.

 

Donald Trump w odniesieniach kulturowych

To, że Donald J. Trump mógł zostać z góry zidentyfikowany przez tajne podróże w czasie wzmacnia fakt, że wydaje się on być z góry zidentyfikowany w wielu odniesieniach kulturowych, które prawdopodobnie mogły wykorzystać dane dotyczące podróży w czasie, które wyciekły z tajnej wstępnej identyfikacji do celów manipulacji społecznej.

Film „Powrót do przyszłości II” – na przykład, przepowiednie przedstawione w tym filmie nadal się sprawdzają, np. gdy Chicago Cubs wygrywają World Series, a Donald Trump dochodzi do władzy.[2]

Karty Iluminatów – Przepowiednia wyborcza: Zabójstwo Donalda Trumpa przepowiedziane przez grę karcianą Iluminatów. Uważa się, że gra ta przewidziała ataki 11 września i śmierć księżnej Di, mogła więc przewidzieć teraz zabójstwo kandydata na prezydenta USA, Donalda Trumpa. [3]

Polecane dalsze lektury:

Time Travel and Political Control [Podróże w czasie i polityczna kontrola]

autorstwa Alfreda Lambremonta Webre’a

http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2011/12/time-travel-and-political-control.html

Former US chrononaut Andrew D. Basiago, time-travel pre-identified U.S. President, releases “100 Proposals – A New Agenda for A New America” in Truth, Reform, and Innovation – Proposes Global Teleportation System

By Alfred Lambremont Webre

Time travel pre-identified US President Andrew D. Basiago announces 2016 candidacy to millions of potential write-in voters on Coast to Coast AM

By Alfred Lambremont Webre

Obama pre-identified in 1971 as future U.S. President by secret DARPA-CIA time travel program

By Alfred Lambremont Webre

 

www.NewsInsideOut.com

 

Alfred Lambremont Webre Contact/News:

[email protected]

 Przypisy

[1] Obama pre-identified in 1971 as future U.S. President by secret DARPA-CIA time travel program

By Alfred Lambremont Webre

[2] https://www.thesun.co.uk/living/2109351/back-to-the-future-ii-predictions-continue-to-come-true-as-chicago-cubs-win-the-world-series-and-donald-trump-rises-to-power/

[3] http://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/543704/Donald-Trump-assassination-accurate-card-game-predict-Republican-Illuminati-conspiracy

Dodaj komentarz