Zdecydowany lider Ziołolecznictwa i Fitoterapii w Polsce – nowa edycja Wiosna 2022

Żyjemy w czasach, gdzie Człowiek jeszcze nigdy nie miał tak dobrego dostępu do specjalistycznej wiedzy, która jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Szkolenia i kursy stoją przed nami otworem, wiedza przekazywana przez kadrę Harvardu czy Oxfordu jest dostępna na wyciągniecie ręki. Na wyciągniecie ręki będzie również wiedza zgromadzona przez czołowych i uznanych fitoterapeutów z Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz Polski.  Nowoczesna platforma edukacyjna, ”Profesjonalnego Kursu Praktycznego Zielarstwa i Fitoterapii” dostępna będzie online już od kwietnia.
Ta platforma zapowiada się jako zdecydowany lider, jeżeli chodzi o tematykę Ziołolecznictwa i Fitoterapii w Polsce.

Kliknij na baner by przejść do Platformy i  zapisów. 

NOWA EDYCJA 2022:

Metody przetwarzania wysokowibracyjnych dziko rosnących ziół.
Profesjonalny Kurs Praktycznego Zielarstwa i Fitoterapii – Zielarnia Pienińska.
Zielarnia Pienińska jako nieliczna na polskim rynku służy pomocą osobą, które chcą podnieść naturalną odporność swojego organizmu poprzez spożywanie w naturze dziko rosnących, wysoko wibracyjnych ziół.
Dziko rosnące zioła mają wyższy potencjał leczniczy, dają bardziej zrównoważoną energię. Pomagają w detoksykacji organizmu a zawarte w nich minerały oraz witaminy pomagają ciału wrócić do zdrowia.
W Pieniny wędrowano po przygodę, wrażenia turystyczne, zdrowie, ale przede wszystkim po zioła.
Szkolenie z zielarstwa i fitoterapii otworzy przed uczestnikiem tajniki zastosowania ziół oraz ich właściwości.
Uczestnicy kursu dowiedzą się jak bezpiecznie stosować zioła i preparaty lekarskie, samodzielnie dokonywać wyboru roślin, ziół i kwiatów oraz ich zastosowania w celach zdrowotnych, kosmetycznych i leczniczych.
Ponadto poszerzą wiedzę w tematyce roślin, ziół i kwiatów, a także pozyskają praktyczną wiedzę z zakresu zielarstwa. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończonym kursie.
Dzięki szkoleniu poznasz zasady fitoterapii w tym tradycje słowiańskiego zielarstwa.
Uczestnicy podczas szkolenia pod okiem prowadzących mają okazję m.in. zrobić fermentowaną herbatę, ukręcić gojąca maść żywiczną czy immunostymulujące czekoladki – a wszystko to z wyłącznie naturalnych składników.

Dodaj komentarz