Wieści ze strony Project Camelot/Kerry Cassidy – podsumowanie ostatnich kilku miesięcy

Cóż… Kerry czasami mnie denerwuje, tzn. denerwuje mnie to, co udostępnia na swoim kanale, oraz jej niemiłe zachowanie w stosunku do niektórych jej gości, które wg mnie czasami jest po prostu niemiłe i aroganckie. Ale mimo wszystko, czasami pojawia się jakiś wywiad, gdzie mówi takie rzeczy, że po prostu NIE POTRAFIĘ jej nie doceniać. Więc staram się odsuwać na bok moje osobiste animozje i zostawiać miejsce na fakt, że przecież nie wiem wszystkiego. Bo ona tak jak ja porusza się w tej zupie, w której na każdym kroku są dezinformacje, a za rogiem czyha jakiś mason, który podaje się za nauczyciela duchowego lub kolejnego lidera nowego systemu dla Ziemi (tak jak np. dr David Martin. Przy okazji, tutaj doskonałe opracowanie na temat tego osobnika i jego modus operandi: https://docs.google.com/document/u/0/d/1tQoYi1Y6-HcZ8G1tPKcXOymVN6e7oXH91Bc0ewPljOU/mobilebasic?fbclid=IwAR2a0VNndVQSS6HT0iz6J0IVXr_OBKxx_b2t7eUjrDNeEEokkcnFs6dJfPY ;myślę, że zajmę się tym tematem w którymś momencie, a dla niecierpliwych, proponuję użycie google tłumacz: https://translate.google.pl, gdzie wklejamy partie tekstu po lewej stronie, a wersja tłumaczona pojawia się po prawej; robi dużo błędów, ale co nieco można zrozumieć).

Tym bardziej, że ostatnie dwa lata są dla mnie wyjątkowo ciężkie jeśli chodzi o mój osobisty światopogląd, przekonania, ścieżki duchowe itp. rzeczy. Chodzi o to, że co chwila muszę żegnać jakiegoś dotychczasowego mistrza, przewodnika, nauczyciela, osobę, którą szanowałam, bo okazuje się, że jest częścią agendy globalistycznej, że jest od samych podstaw finansowana przez masonerię.

W pewnym momencie osiągnęłam punkt, w którym praktycznie nikt nie został – i to było niejako przerażające. Choć przerażenie to również podlegało prawu zmiany i ewoluowało – ale to temat na inną okazję.

Dlatego, ponieważ sama wiem, że jestem narażona na interakcje z masonami od czasu do czasu, i mając na uwadze mój obowiązek dopuszczenia faktu, że nie każdy jeszcze ich przejrzał, muszę również i ja pozwolić innym w swoim tempie dopasowywać te puzzle do siebie, nie narażając ich przedwcześnie na szok związany z porzuceniem czegoś, w co bardzo wierzyli, a nieraz identyfikowali się aż do podstaw swojej tożsamości.

Już kilka miesięcy temu byłam zmęczona tym, że Kerry kontynuuje swoją narrację w oparciu o przekazy i wiadomości od „Q” i tzw. „patriotów”, nadal upatrując w Trumpie jakiegoś wyjątkowego zbawcę w tym całym globalnym bałaganie. Dlatego na jej kanał wpadałam ostatnio rzadziej i wiele wiadomości przewijałam, psiocząc przy tym pod nosem. Ale tak jak powiedziałam, w przypadku Kerry, od czasu do czasu pojawia się jakiś wywiad czy rozmowa, która po prostu „wyciąga z trampek”, mówiąc kolokwialnie.

Zauważyłam też, że nie tylko ja jestem zmęczona „wciskaniem kitu” przez fałszywą, sterowana „pseudoopozycję”. W komentarzach na kanale Kerry coraz częściej można przeczytać bardzo trzeźwe, merytoryczne komentarze Amerykanów, którzy również są zmęczeni tym całym cyrkiem i widzą, że naiwnie dali się omamić jakiejś grze. M.in. to z komentarzy tychże trzeźwych Amerykanów dowiedziałam się o tym, co stoi m.in. za dr Davidem Martinem.

Ostatnio sama Kerry wydaje się powoli zauważać, że cała sytuacja z Q, Trumpem, Juan O’Savinem itp. to zabawa w kotka i myszkę, która na logiczny umysł ma niewiele sensu.

Na swoim kanale umieściła taki oto komentarz ostatnich wydarzeń:

       „W PRZEDEDNIU ZNISZCZENIA: List do Trumpa i Juana, Q, zespołu i Narodu:

 Powiedziano mi, że TRUMP nie powróci, dopóki nie nastąpi ostateczne zniszczenie gospodarki… Nie wiem, jak to się stanie. Jednak tajemnica wyszła na jaw… Trump wygrał, a wojsko poparło go w marcu 2021 r. Oznacza to, że jest już na stanowisku, a Biden to wystawiony pies i kucyk. Pozostaje pytanie: jeśli Trump rządzi Bidenem, to kto kieruje opozycją? Kto wówczas nakazał niechlujne wycofanie z Afganistanu? Trump. Więc na co on narzeka? Jeśli on wykonuje wszystkie ruchy… podczas gdy Bidena gra jakiś generał, być może sam Jim Carey lub klon? [zwróćcie w tym miejscu uwagę, jakie bajki są ludziom wciskane – dop. U.K.]

Nie rozumiem… to przedstawienie dla tych, którzy są mniej świadomi, które wykonujecie … (ciemna strona na pewno to uwielbia!) naśladujecie ciemną stronę, aby zburzyć Biały Dom, by Trump mógł powstać (w oczach niedoinformowanych) z popiołów i wydaje się, jakby wszyscy go ratowali… Oczywiście na żądanie „ludzi”, którzy się przebudzili i pragną prawdy i wolności…

W tej chwili, z wojskiem i firmami „nakazującymi”, ale podobno nie ZMUSZAJĄCYMI do szczepień… a Trump występuje w wiadomościach, i wspiera te szczepienia… Q i zespół oczekują, że ludzie będą się buntować… indywidualnie… niektórzy mogą, ale inni pójdą dalej i będą ulegli tej propagandzie… powoli, przypomina to metodę gotowania żaby nad czymś tak ohydnym (a teoretycznie jeszcze straszniejszym niż to, co widzimy). Ekonomiczne zniszczenie czego − banków… oszczędności ludzi ?? o czym wy mówicie? Ponieważ Trump nie chce wracać, dopóki nie dojdzie do UPADKU  GOSPODARCZEGO..

Właściwie, jeśli Trump prowadził Bidena, utrzymując nakaz noszenia masek, blokady itp., nadal jest za to wszystko odpowiedzialny…. Juan powiedział bardzo wyraźnie w licznych rozmowach, że Trump został zaprzysiężony przez wojsko w marcu 2021…. z mocą wsteczną ludzie będą to zauważać, nawet jeśli Trump wróci na żądanie… ponieważ czekanie do tego czasu oznacza zmowę z agendą Ciemnej Strony…. nikt nikogo za to nie pochwali…

TRUMP nie może winić drugiego faceta, jeśli go kontroluje… nie ma tu logiki.

To, na co to wszystko zaczyna wyglądać, to ZŁOŻENIE W OFIERZE WIELU ludzi, aby móc dać im lekcję, która wygląda jak gra w mściwego Boga…

Tymczasem co robią magowie Ciemnej Strony i inni ?… można przypuszczać, że więcej mrocznych rytuałów, podczas gdy Trump idzie ich ścieżką, planując niezbyt tajną, nagłą zmianę… podobno w październiku….

Teraz, gdybym była po ciemnej stronie, prawdopodobnie nabrałabym rozpędu…. i użyła go, by zrobić to samo z Trumpem… tworząc tak intensywny odwet, że jego powrót wybuchłby mu w twarz… z jakimś wydarzeniem, które przebije jego wielkie wydarzenie… i tak to się dzieje…. do tego czasu przypuszczam, że ciemna strona  będzie miała pełną kontrolę nad światem….

Podstępna propozycja….

Wszystko po to, by uniknąć „wojny domowej”….

A wszystko po to, aby obalić system ekonomiczny pod przykrywką Problemu=fałszywej pandemii=reakcji=Ekonomicznego obalenia i rozwiązania=QFS [chodzi o „quantum financial system” – kwantowy system finansowy; dop. U.K.]

Dlaczego więc nie przejść bezpośrednio do QFS… dlaczego karta fałszywej pandemii? [chodzi o karty Illuminati – dop. U.K.] Cóż, ma to związek ze zniewoleniem ludzkości, która łączy nas z Borgiem… AI prowadząca cały program…. więc kiedy system QFS lub podobny zostanie wprowadzony, ludzie usiądą wygodnie i powitają go… [Cieszę się, że Kerry zauważa, że Trump i to całe środowisko „patriotów” od początku milczało na temat AI i niebezpieczeństw Sztucznej inteligencji – dop. U.K.].

W międzyczasie, gdy Trump i drużyna pozwolili, aby to wszystko się rozegrało… prawdopodobnie będą próbowali ODŁĄCZYĆ połączenie Nano/AI w ludziach, którzy zostali podłączeni… Coś w rodzaju odłączenia NEO OD MATRIXA. W tych, którzy przyjęli chip, którzy dostali szczepionkę i spacerują po ulicach, a nanotechnologia przejmuje ich ciała… czy zostaną uwolnieni z niewoli Borga, gdy nadejdzie październik, a Trump wznowi urząd…. Ale czy to zadziała? Czy w ogóle można KIEDYKOLWIEK odłączyć ludzi od Borg, gdy najpierw pozwala się, by to coś przejęło kontrolę w takim stopniu? A jeśli spróbujesz się zbuntować w końcu, co powie na to Borg? Czy sztuczna inteligencja Borg po prostu na to pozwoli, czy też będziemy w ostatecznej wojnie światów… AI kontra AI…. zastanawiam się, jak ludzkość sobie wtedy poradzi. — KERRY CASSIDY, PROJEKT CAMELOT

 

Dodatek: Powyższe słowa zostały napisane, wiedząc, jaki jest stan rzeczy: Covid, plan zniszczenia był gotowy, zanim TRUMP I TEAM WYSZLI NA SCENĘ… i biorąc pod uwagę scenę i plany „ciemnej strony”, musieli wymyślić plan zamiany „cytryny w lemoniadę” lub coś, z czym ludzkość mogłaby żyć, lub po prostu pozwolić, aby wszystko zostało zniszczone… wtedy wskrzeszamy z popiołów prawdopodobnie najlepszą ludzkość i przyszłość, jakiej pragniemy, w przeciwieństwie do takiej, jaką mamy i jakiej nie chcemy.”

Na tym Kerry zakończyła swój wpis – napisała to 18 sierpnia 2021.

W kolejnym poście dla subskrybentów przetłumaczę rozmowę Kerry z Nino Rodriguezem, w której przekazała mnóstwo cennych informacji. Za takie właśnie rozmowy cenię Kerry.

Aloha, drużyno!

Ula

 

P.S. Ostatnio Alfred Lambremont Webre, który właśnie pisze nową książkę o podróżach w czasie, nagrał kilka programów, od których raduje się serducho. Także oczekujcie wieści. Będzie też u nas na kilku wywiadach.

Na listopad przygotowujemy też serię programów o zaświatach i życiu po życiu.   

 

 

5 komentarzy

 • Działania aranżowane. Masoni , wyznawcy różnych religii, sekt etc , fanatycznie wierzą w wypełnianie się proroctw biblijnych , armagedonu i obiecanego życia wiecznego w raju więc zwyczajnie sobie to tworzą. Proszę wziąć pod uwagę np. narrację Świadków Jehowy, oni to od dawna wiedzieli, o zarazy, katastrofy „naturalnych”, podziały na złe „kozły” i dobre posłuszne „owce” i typowo masońsko-amerykańskie socjotechniki. Tak samo było w przypadku osób homoseksualnych , według Biblii są to najwięksi niegodziwcy, więc pokarano ich fałszywym wirusem a wyniszczono lekami . Fanatyzm kreuje rzeczywistość. Więc na tym co się obecnie dzieję , korzystają wszyscy, i fanatycy i eugenicy i technokraci a z drugiej strony wiadomo że chodzi o kasę i przy okazji można sobie coś potestować np. 5G i tlenek grafenu 🙂

 • ze strony w w w . dakowski . p l

  Tajne porozumienie pomiędzy USA, Talibanem i rządem afgańskim

  Mówi się, że wymieniona trójka uzgodniła pokojowe przekazanie Afganistanu Talibom. To dlatego 350 tysieczna armia i lotnictwo liczące 10 tys. ludzi posypały się jak klocki domina bez jednego wystrzału.

  Oczywiście dokładne warunki porozumienia pokojowego podpisanego przez Trumpa i Talibów w zeszłym roku nie są znane. Ale warto zauważyć, że ta umowa musiała dotyczyć przekazania dokładnie 5000 więźniów talibskich. „Przypadkowo” taka sama liczba więźniów została pozostawiona bez ochrony w bazie lotniczej Bagram.

  Jedna z interpretacji jest taka, że do wycofania doszło dokładnie tak, jak zaplanowano w umowie podpisanej przez Trumpa.

  Natomiast, melodramat i „chaos” spowodowane wycofaniem były albo częścią umowy, albo późniejszym uzupełnieniem, które miało rozpraszać uwagę lub pozwolić zachować twarz.

  CZY TEN CHAOS JEST PRAWDZIWY?

  Media generują memy, sprzedając „chaos” spowodowany natarciem Talibów. Najczęstszym porównaniem jest upadek Sajgonu, ponieważ (zupełnie niezamierzenie) „niemal identyczne obrazy” (zupełnie niechcący) stały się internetowymi viralami.

  Począwszy od wątpliwych:

  Czy ten film nie daje wam do myślenia?? Jeśli to są zdesperowani uchodźcy, gdzie są kobiety i dzieci? Dlaczego większość z nich biega bez sensu i nie stara się wsiąść do samolotu? Dlaczego ludzie zatrzymują się, uśmiechają i machają do kamery?

 • Faktycznie Droga Pani Ulo ! człowiek czuje się niesamowicie skołowany i bardzo samotny w poszukiwaniu prawdy. ale nie poddawajmy się. pozdrawiam KS

 • Aloha !!!
  Jako przedstawiciel inteligentnych ssaków ,Ty kochany Delfinku , nie zrażaj się i pomimo tego co piszesz z głębi serca ,to i tak Twoja intuicja i prawdziwy instynkt poprowadzi Cie na błękitne wody :
  „co chwila muszę żegnać jakiegoś dotychczasowego mistrza, przewodnika, nauczyciela, osobę, którą szanowałam, bo okazuje się, że jest częścią agendy globalistycznej, że jest od samych podstaw finansowana
  przez masonerię.”
  Wychodzę z założenia, że trzeba wiedzieć, co się dzieje, ale nie można się spalać. Nie oddawajcie swojego zdrowia w imię walki z NWO. Czy naprawdę wierzycie w to, że masońskie elity, które rządzą światem od kilkuset lat, nie są przygotowane na społeczny opór, na opozycję?
  Trudno …musimy wszyscy być cierpliwi bo „Trwa burza, a w czasie każdej burzy trzeba znaleźć schronienie.
  W przyrodzie w trakcie ulewy i wichury zwierzęta też nie biegają po lesie, tylko szukają schronienia, jakiejś nory i tam cierpliwie czekają. Chrońcie siebie w tym wszystkim. Nie oddawajcie swojego zdrowia w imię zniszczonej cywilizacji, która na wasz ratunek nie zasługuje i której nic już nie ocali. Oczywiście kiedyś nadejdzie renesans, jakieś odrodzenie, ale to nastąpi dopiero w następnym pokoleniu.
  Nie próbujcie siłą zatrzymywać fali, która musi się przetoczyć.”
  https://globalna.info/2021/03/22/czy-walka-wybudzonych-z-pandemiczna-rzeczywistoscia-nwo-ma-sens/
  Cos w tym jest …płtewka !!! 🐬

Dodaj komentarz