USA i inne kraje szykują się na tajemniczy kataklizm?

Artykuł: Pelosi ogłasza plan usunięcia Trumpa w ramach „katastrofy” COG wskazuje, że dotychczasowi zarządcy świata nie chcą tak łatwo dać za wygraną.

„Czy może nadejść poważna klęska żywiołowa, taka jak uderzenie asteroidy lub erupcja superwulkanu Yellowstone? Rząd USA tak sądzi i w tej sprawie odbył w zeszłym miesiącu spotkanie”- napisał na portalu Intellihub jego redaktor i dziennikarz, Shepard Ambellas 23 sierpnia 2020.

Mówczyni Izby Reprezentantów, Nancy Pelosi, powołując się na plan Ciągłości Rządu, podczas swojego wystąpienia w programie MSNBC Morning Joe w zeszłym miesiącu jasno dała do zrozumienia, że ​​Donald Trump „opuszcza” Biały Dom „czy o tym wie, czy nie”.


„Niezależnie od tego, czy [Donald Trump] o tym wie, czy nie, odejdzie”
– powiedział gospodyni MSNBC, Mice Brzezińskiej demokratka z Kalifornii. Pelosi dodała: „To, że może nie chcieć wyprowadzić się z Białego Domu, nie oznacza, że ​​nie będziemy mieli ceremonii inauguracyjnej, która zainauguruje należycie wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych”. Następnie chwaliła się, że ​​jest „druga w kolejności” na stanowisku prezydenta, za wiceprezydentem Mikiem Pence’em.

Pelosi wypowiedziała te słowa po tym, jak wzięła udział w zeszłomiesięcznym spotkaniu Ciągłości Rządu, na którym Pentagon ujawnił najwyższym urzędnikom w łańcuchu sukcesji prezydenta, że ​​istnieje szansa na potencjalną katastrofę przed wyborami, która może sparaliżować USA i inne kraje.

Na wiadomość o tym zagrożeniu Pelosi odpowiedziała: „To się nigdy nie wydarzy – jeśli Bóg pozwoli, to nigdy się nie stanie, ale jest proces – nie ma to nic wspólnego z tym, czy pewien okupant Białego Domu ma ochotę się wyprowadzić czy nie; musi być stamtąd wypędzony (użyła dosłownie słów oznaczających „wykurzenie i zdezynfekowanie po kimś pomieszczenia”- przyp. tłum.), ponieważ prezydentura to prezydentura, a nie geografia czy lokalizacja ”.

Niejasne odniesienie Pelosi do prezydenta Trumpa, który nie chce opuszczać Białego Domu, było oparte na tym, co powiedziano jej podczas ultra tajnego spotkania w zeszłym miesiącu. (tj. wybory parlamentarne mogły już zostać zawieszone wewnętrznie na szczeblu krajowym, a operacje COG pozostają w pełni aktywne. Posłom powiedziano również, że gdyby doszło do takiej katastrofy obecnie, Donald Trump pozostałby prezydentem przez całą katastrofę.

FEMA została już aktywowana na najwyższym szczeblu Ustawą Stafford, a sama agencja faktycznie zastępuje obecnie uprawnienia prezydenta po deklaracjach gubernatorów wszystkich 52 stanów i terytoriów.

Co więcej, COVID-19 jest wykorzystywany jako przykrywka umożliwiająca rządom na całym świecie tworzenie, przygotowywanie i wdrażanie własnych planów ochrony życia ludzkiego i łagodzenia cierpienia.

 

Następujące trzy asteroidy stwarzają ryzyko uderzenia w Ziemię od chwili obecnej do czasu wyborów w USA, chociaż nic nie jest pewne, zawsze taka szansa jest:

Inne kraje, takie jak Nowa Zelandia i Izrael, również przygotowują się do czegoś i również zawiesiły swoje wybory.

Więcej w jednym z moich ostatnich vlogów: Raport 13 sierpnia 2020, Project Camelot i Intellihub

Źródło: Pelosi announces plan to remove Trump under COG “disaster”

Dodaj komentarz