Update oczami Kerry Cassidy z Projektu Camelot

Artykuł autorstwa Kerry Cassidy z ostatnich dni.

Choć nie zgadzam się z Kerry w niejednej kwestii, czasami zaglądam na jej stronę by zobaczyć, jak ona widzi różne sprawy.  

Może zostać użyta taktyczna broń jądrowa, zdaniem Juana O’Savina (aka JFK Jr), Ławrow, minister spraw zagranicznych Putina powtarza teraz to, co Juan mówił od miesięcy, że wkrótce możemy doświadczyć kryzysu kubańskiego…

Nadal uważam, że Trump i Putin postanowili współpracować, aby oczyścić głupców, pedofilów i przestępców na Ukrainie… innymi słowy globalistów.

A UE i Wielka Brytania nie są z tego zadowolone. Dla mnie wystarczy wiedzieć, że dowodem winy tutaj są INWESTYCJE RODZINY BIDEN NA UKRAINIE − to powinno powiedzieć każdemu i wszystkim, że zakażenie Ukrainy jest PRAWDZIWE – i przez cały czas miałam rację, to problem obcych (przedstawiciele Anunnaki, system tuneli i góra Devils Mountain).

To jasne, że GLOBALIŚCI stoją na Ukrainie pod murem …. zrobią wszystko, co w ich mocy, aby Putin wyglądał na złego faceta.

Ostatnio Juan O’Savin nazwał nawet ruchy Putina „genialnymi”… to bardzo wymowne.

Uważam, że ostatecznie powodem, dla którego Trump publicznie zgodził się z działaniami Putina, jest to, że jest to zaplanowane ćwiczenie, które ma doprowadzić Bidena na skraj ujawnienia, ponieważ ten drugi NIE jest głównodowodzącym, dlatego nie może dowodzić naszymi żołnierzami, by cokolwiek zrobili… to ostatecznie dowiedzie faktowi, że Biden jest fałszywy … Obie strony biorą udział w tej „wojnie” z różnych powodów.

Trump i białe kapelusze wykorzystają tę wojnę, aby pogrążyć się w chaosie na Ukrainie, wejść do tuneli i uratować dzieci i cokolwiek innego, co się tam dzieje. Ostatecznie by pokazać Bidena jako fałszywego dowódcę… a przynajmniej zdemaskować go jako słabego i nieefektywnego.

Ciemna Strona użyje tej wojny, aby odwrócić uwagę nadchodzącego rozliczenia za fałszywą „pandemię”, zagrażające zdrowiu maski i blokady, morderstwa z użyciem Remdesiviru i respiratorów w szpitalach oraz skutki broni biologicznej/szczepionek z białkami kolca i tlenkiem grafenu NANO, który atakuje teraz ich narządy i prowadzi do śmierci wielu ludzi, w tym licznych sportowców itp.

Pod przykrywką wojny wiele jest możliwe.

Przez ostatnie kilka tygodni pisałam o tym artykuły i mówiłam w moich programach. To teoria, ale oto kilka faktów i punktów wyjaśniających, dlaczego w to wierzę.

Odkryto ogromny system tuneli na Ukrainie − rodzina Bidenów miała szerokie kontakty z Ukrainą, być może jest zaangażowana w handel ludźmi. Izrael od dawna jest zaangażowany na Ukrainie. Izraelem rządzą Anunnaki. Mówię to od dawna na podstawie zebranych przeze mnie dowodów. Centrum dowodzenia i kontroli Anunnaków znajduje się pod ziemią w Izraelu i Dimona – tam znajduje się ich elektrownia jądrowa.

Putin nie rozmawia z Bidenem, który jest klonem, ale z Trumpem. Wierzę, że ta „wojna” jest przykrywką dla pewnych operacji − częściowo po to, by wejść do tuneli. Na Ukrainie jest góra, gdzie wg iluminatów mieszka „diabeł”.  „Diabeł” to kod iluminatów na gniazdo gadów.

 

Codziennie publikuję mnóstwo informacji na telegramie – jeśli ktoś śledzi tylko wiadomości z głównego nurtu, nie ma pojęcia, co się dzieje, ponieważ media ciągle kłamią.

Ta wojna jest prawdopodobnie planowana, aby odwrócić uwagę ludzi od rozliczenia konsekwencji planu z Covidem… Wojny są zawsze uzgadniane na ćwiczeniach.

Proponuję wszystkim zacząć analizować rzeczy z perspektywy ciemnej strony.

Potrzebują teraz wojny, aby zatrzeć swoje kryminalne ślady. Najwyraźniej inne hotspoty to także Syria i Iran oraz oczywiście planowana inwazja Chin na Tajwan.

Iluminaci przegrywają. Ludzie buntują się na całym świecie, a Iluminaci będą siać spustoszenie, powodując chaos wszędzie, aby dać sobie czas na ukrycie dowodów swoich mrocznych czynów.

Ostatecznie takie ciągłe odwracanie uwagi spowoduje intensywne rozproszenie uwagi ludzi, stracą oni z oczu spisek, przestaną buntować się przeciwko swoim przywódcom i staną w obliczu „niedoborów produkcji i innych zagrożeń dla ich dobrobytu”…

To wszystko są elementy ich planu. Powinniśmy jednak pamiętać, że nawet w tych mrocznych grach mogą zdarzyć się rzeczy nieprzewidziane. Boska interwencja, jeśli zechcesz to tak nazwać, lub inne ukryte plany, które przez cały czas rozwijały się w tle, ale do tej pory nie były widoczne lub były ignorowane. Gdy te ukryte plany wyjdą na jaw, punkt skupienia świata się zmieni.

Oczywiście plan ciemnej strony polega na tym, by z powyższego chaosu stworzyć NWO. Chcą umieścić ludzi w takim chaosie (w ramach tego planu chcą tez wywołać zmiany na samej Ziemi) i być może wypuścić więcej wirusów (toksyn) powodującymi strach i niepokój, by w końcu ludzie poprosili lub błagali wręcz swoje rządy o „ pomoc” − z tego powstać może stan wojenny, a wraz z nim więcej śledzenia i kontroli, czyli innymi słowy NWO. Oczywiście, jeśli w tym chaosie spróbują „zresetować” system finansowy, otrzymają swoje ostateczne NWO. NWO to reset finansowy wymuszający paszporty szczepionkowe i cyfrowe identyfikatory dla wszystkich transakcji finansowych.

Ponieważ kontrolują twoje pieniądze, kontrolują ciebie. Muszą zaangażować Stany Zjednoczone w wiele wojen, aby zaangażować nas w tę agendę. Stany Zjednoczone są uważane za ostatnią ocalałą przeszkodę dla jedynego rządu światowego pod kontrolą Reptiliańskiej sztucznej inteligencji.

Nie może im się to udać, jeśli ludzie utrzymają trzeźwą uwagę i będą coraz liczniej domagać się swoich ludzkich praw. Jeśli wojny wybuchną (z pomocą białych kapeluszy pod rządami Trumpa), a fałszywe wirusy (broń biologiczna) zostaną odkryte i wyeliminowane, jeśli rządy nadal będą tracić władzę, ponieważ prasa głównego nurtu nie będzie już wiarygodna i nikt nie będzie jej śledził, przez co nie będzie działać jako wyzwalacz dla populacji… Jeśli żołnierze zakwestionują rozkazy, a  handel ludźmi zostanie jeszcze bardziej ujawniony, Biden zostaje usunięty…

Problem polega na tym, że wielu ludzi pozostaje w trybie walki lub ucieczki i nie analizuje wydarzeń na świecie w opakowaniu Obcych/obcych frakcji AI. Jeśli rządy pod kontrolą mrocznych magów/Iluminati przyjmą agendę NWO i zdołają utrzymać kontrolę, szansa na całkowite odwrócenie sytuacji zostanie zatrzymana…

 

Jeśli białe kapelusze spełnią swoje obietnice ujawnienia zepsucia i deprawacji naszych „przywódców”, całkowite odwrócenie sytuacji zakończy się sukcesem…

Bez względu na to, co się stanie, wszystkie narody świata nadal będą przebudzać się na świaomość, jak są wykorzystywane i manipulowane (i eliminowane).

Oryginalny artykuł tutaj.

Dodaj komentarz