Trump mianuje autora książek dla Iluminatów do Komisji ds. Uczonych

Patrzenie na Trumpa przez różowe okulary nie jest dobrym pomysłem, nawet jeśli stanowi on twarz frontu, mającego za zadanie wysadzić z siodła neoliberalnych bankierów (patrz Daniel Estulin o Trumpie). Nie powinniśmy zapominać o tym, że on sam jest także członkiem tajnych stowarzyszeń masońskich, a tym samym reprezentuje czubek piramidy, czyli „panów”, w przeciwieństwie do reszty piramidy, uważanych przez tych pierwszych za „niewolników”.

W magazynach dostępnych w sieci można znaleźć m.in. artykuły na temat mianowania przez Trumpa nowego członka departamentu edukacji, który jest co najmniej kontrowersyjny- Trump wybrał autora ponad 60 poradników dla Illuminatów do federalnej rady edukacyjnej, która do tej pory honorowała najlepszych profesorów i edukatorów szkół średnich.

 

Gazeta Denver Post poinformowała, że  Trump nominował w październiku 2019 roku George’a Mentza (aka „Magus Incognito”) do Komisji ds. Prezydenckich Uczonych. Jest to komisja, której zadaniem jest wybór 161 licealistów, którzy „wykazują się wyjątkowymi osiągnięciami w nauce, sztuce, karierze i edukacji technicznej oraz wyjątkowym zaangażowaniem w służbę publiczną”. Komisja ds. Uczonych Prezydenta co roku wybiera najwybitniejszych uczniów szkół średnich w kraju. W skład komisji wchodzą między innymi były członek Michigan State Board of Education i National Teacher of the Year 2019 (Narodowy Nauczyciel Roku 2019).

George Mentz, Colorado Springs, President Trump Commission on Presidential Scholars, White House Scholars Program, Denver Post

 

Mentz jest właścicielem Globalnej Akademii Finansów i Zarządzania (Global Academy of Finance and Management), która przyznaje certyfikaty osobom, które mogą następnie wymieniać legalnie brzmiące tytuły obok swoich nazwisk. Powiedział gazecie Denver Post, że opiera się na standardach równoważnych z zajęciami na uczelni- jak się okazuje, jest to jednak dalekie od prawdy, bowiem wydawany po ukończeniu jego „Akademii” dokument nie jest licencją ani normalnym dyplomem, tak jak w edukacji formalnej, lecz zwykłym zaświadczeniem o ukończeniu „akademii”. Wśród „tytułów” przyznawanych w akademii są: akredytowany trener życia, dyplomowanym politolog, mistrz islamskich finansistów i ponad setka innych tytułów. Posiadanie takiego certyfikatu „czyni cię jednym z następnych pokoleń światowych liderów”, pisze Mentza na stronie internetowej swojej akademii.

Mentz pisze także kolumnę finansową dla Newsmax, konserwatywnego serwisu informacyjnego. Jego autorska strona na Amazon wskazuje, że napisał ponad 60 książek. Niektóre z nich to:

 

Magia sukcesu – sekret dobrobytu, aby wygrać dzięki magicznej mocy duchowej: jak się wzbogacić, wpływać na ludzi, chronić swój sposób myślenia i kochać siebie jak wojownik, używając ponadczasowych sekretów obfitości;

Sekretne prawa pieniężne iluminatów;

Biblia obfitości i tajne moce manifestowania bogactwa, zdrowia i spokoju ducha;

Podręcznik Iluminatów;

100 sekretów i nawyków Iluminatów na życiowy sukces

Autor z Colorado Springs powiedział gazecie, że używa Illuminati tylko w tytułach książek do celów marketingowych. „Tylko dlatego, że używam słowa Illuminati, nie pozwól, by cię to zbytnio ekscytowało”, powiedział Mentz do Post. „Jeśli spojrzysz na słowo, oznacza ono„ oświecenie ”. Jak być bardziej świadomym, świadomym, lepszym człowiekiem ”. Takie wyjaśnienie wydaje się jednak dość naiwne i przygotowane dla łatwowiernych dziennikarzy, a nie wnikliwych obserwatorów i znawców masonerii i elit.

 

Książki autorstwa Mentza to typowy czarny okultyzm magów pieniądza. Fragment jego książki, „Magia sukcesu – sekret dobrobytu, by wygrać dzięki magicznej mocy duchowej”:

Chcesz być SKURCZYBYKIEM w duchowej magii? To Twoja szansa, by poznać Sekrety MISTRZÓW. Ta książka jest NAŁADOWANA Sekretnymi Samorodkami Mocy. Przeczytaj ją, a będziesz mógł wykorzystać moc uważnego wojownika potrzebną do znalezienia celu, szczęścia, związków i finansowego sukcesu. Jeśli chcesz poznać podstawowe prawdy, aby zostać wojownikiem duchowym i metafizycznym, to znalazłeś właśnie tajny rękopis, który zaprowadzi cię na ścieżkę do sukcesu i mocy. Wiele z zawartych tu tajemnic zostało znalezionych w książce Maga napisanej ponad 100 lat temu. Te sekrety są teraz dostępne w tej księdze tajemnic. Niezależnie od tego, czy wierzysz w magię czy nie, dlaczego nie spróbujesz ułożyć kosmicznych kart przeznaczenia na swoją korzyść i nie przeczytasz tej krótkiej książki? Nie masz nic do stracenia. Pobierz już już dziś i rozpocznij swoją podróż do mocy. (Meet Trump’s Illuminati Scholar)

A tu fragment jego książki: „Podręcznik Iluminatów- Ścieżka Oświecenia i Wzniesienia:

Przed Czaszką i Kośćmi. Przed Kodem Leonarda da Vinci. Przed Danem Brownem. Setki lat temu, Iluminaci i tajne loże Europy i świata starożytnego opracowali tajne techniki opanowania rozwoju umysłu, ciała i ducha. Ta książka przedstawia prawdziwą historię i PRAWDZIWE sekrety iluminatów i lóż starego świata. Ten rękopis jest kodyfikacją wielkich nauk, które były używane przez loże Europy Środkowej, loże Templariuszy, Loże Doskonałości oraz Starożytne Francusko-Germańskie i Szkockie Loże. Należy pamiętać, że ta książka sięga wstecz i dostarcza streszczenia nauk grecko-egipskich, hermetycznych, nauk różokrzyżowych, a nawet technik i cnót współczesnych masonów. Spójrz na spis treści. Kup książkę. Kiedy ją przeczytasz, zobaczysz, że nie ma NIC innego, co dostarcza takiej historii, technik i ćwiczeń, jak ta książka. Życzę wszystkiego najlepszego w podróży, Z poważaniem, MI 

Cóż, Komisja ds. Prezydenckich Uczonych, mających zajmować się edukacja w kraju, staje się zaiste ciekawym zarządem na miarę Akademii Hogwart. A może chodzi o coś więcej… ?

Źródła:

Trump picks Colorado Springs author of Illuminati books for education board

Trump picked the author of more than 60 self-help Illuminati books for a federal education board that honors top high school seniors

Dodaj komentarz