SPEAK PROJECT odcinek z 17 stycznia 2021- RAPORT SPECJALNY- Skrót

Najważniejsze rzeczy- skrót informacji.

Space Force- ta nowa brygada armii amerykańskiej straszy, że będzie robiła odcięcia prądu i internetu.

Kimberly i Tank nazywają ich po swojemu- Waste of Space Force (nie Siły Kosmiczne tylko Zmarnowana Przestrzeń). Kim i Tank twierdzą, że Space Force gra kluczową rolę w obecnym globalnym stanie wojennym i dowodzi nim.

Kim pracowała kiedyś z założycielami tego globalnego stanu wojennego i zaakceptowała swoja pozycję jako Ground Command (Dowódca Naziemny). Ten stan wojenny trwa od 16 tysięcy lat, teraz po prostu mocno czujemy jego obecność i widzimy go bardzo wyraźnie.

Co oznacza Stan Wojenny:

– że obwiązuje prawo militarne, a nie zwyczajne;

– wojna jest wypowiedziana nie jakiemuś narodowi/krajowi, a wszystkim ludziom, cywilom [informację tę od zawsze podkreśla Russell Jay Gould – przyp. U.K.]

Wg tego co mówi Kimberley, Space Force ogłosiło się naczelna armią, której podlegają wszystkie jednostki na świecie.

Space Force kieruje teraz wszystkimi ruchami militarnymi na całym świecie [czyżby wyjaśniało to te wszystkie transporty wojskowe, pokazane na filmikach, które wrzucamy na Telegram? – przyp. U.K.]

Z całej dyskusji rozumiem, że Kim i Tank już nie współpracują z Trumpem (znowu!), Trump znowu jest w przeciwnym obozie. Trump naciska teraz mocno na budowę sieci 5G.

Wg Kim i Tanka, istoty, które wcześniej współpracowały ze Space Force, już z nimi nie współpracują, i Space Force działają teraz sami, według własnego widzimisię. Mogą chcieć upozorować fałszywe ataki/inwazje obcych, drony atakujące ludzi – Kim zapewnia, że właśnie jest im to uniemożliwiane.

 

Wojna wypowiedziana ludziom ma postać:

– wojny biochemicznej na całym świecie

– wojny biologicznej, wirusy itp.

– szczepienia

– 5G i wojna elektromagnetyczna

 

W tym odcinku Kim oficjalnie wypowiada wojnę Deep State, w imieniu We the People. Mówi też, że wojnę tę wypowiedziało obecnie także 36 innych  ras, wszystkie przeciwko Deep State.

 

Kim mówi, że nie ma żadnego Earth Alliance.

Zostanie podpisana PRAWDZIWA GLOBALNA DEKLARACJA NIEPODLEGŁOŚCI (REAL GLOBAL EARTH ALLIANCE) – każdy człowiek będzie miał możliwość wniesienia do niej poprawek.

Kim mówi, że nie dojdzie do odcięcia internetu. Wg niej media alternatywne podtrzymują fałszywą narrację Deep State szerząc strach, że dojdzie do odcięcia internetu [wg mnie nie muszą tego robić media alternatywne- nowy scenariusz Fundacji Rockefellera i the John Hopkins University pandemii SPARS na lata 2025-2028 opisuje właśnie taki scenariusz – przyp. U.K. The SPARS Pandemic 2025-2028: A Futuristic Scenario to Facilitate Medical Countermeasure Communication]

Ostatecznie zostanie podpisany Traktat Pokojowy i Pakt Jedności (ang. Peace Treaty i Unity Pact) między nami wszystkimi (ludźmi i istotami z innych światów)- to konieczny krok po ustaniu tej wojny.

Pakt Jedności został zaproponowany przez Obcych (Kim mówi o nich „the Others”) dla Space Force, jednak ZOSTAŁ ODRZUCONY. Tank tutaj komentuje z niedowierzaniem, że jak można odrzucić taka szansę…

Kim mówi, iż oczekuje, że ta wojna skończy się na dniach. To wojna ze Space Force. Tank mówi, że pokarzą zdjęcia ich floty, zrobione gdzieś w bazach NASA.

 

Deep State uruchomił globalny stan wojenny i realizuje go za pomocą Space Force.

 

Królowie i przywódcy krajów oceanicznych, afrykańskich i południowoamerykańskich wyrazili chęć udziału w podpisaniu prawdziwej Deklaracji niepodległości- wszyscy są już zmęczeni Deep State baraszkujących wszędzie i rządzących ludźmi i krajami, wywołującymi akty terrorystyczne i teatr wojny.

 

Ktoś poprosił, by Kim podała jakieś terminy. Padła odpowiedź na czacie:

TIMELINE IS WE ARE ALREADY FREE AND ALWAYS HAVE BEEN. THEY HAVE NO POWER OVER US OTHER THAN WHAT WE’VE GIVEN THEM. STAND UP AND BE YOUR TRUE SELF

THESE FOUR DAYS ARE CRUCIAL AS WE THROW THEM OFF

EARTH LIBERATION DAY IS JAN 21.

(Terminy są takie, że już jesteśmy wolni… Zawsze byliśmy… Oni nie mają nad nami władzy innej niż ta, którą sami im oddajemy….Powstańcie i bądźcie prawdziwymi Sobą.

Te kolejne cztery dni są kluczowe podczas gdy my się ich właśnie pozbywamy.

Dzień Wyzwolenia Ziemi jest 21 stycznia.)

Tłumaczyła: Ula Klimko 

3 komentarze

  • Jeśli Ziemia ma być wolna, to stanie się właśnie dziś, dziś jest 21 stycznia. Brzmi fantastycznie, chociaż problem wydaje się być bardziej złożony. Doświadczenie mówi, że chociaż oświadczenie Kim może być prawdziwe, to ostrożność nie pozwala na bezrefleksyjne zaufanie. Dziękuję Urszulo za Twoją pracę.

  • Tommy Williams powiedział w najnowszym nagraniu, że u Kim to typowe- ogłaszanie takich rzeczy, a potem nic z tego nie wynika …

Dodaj komentarz