SEMINARIUM: „Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu”

SEMINARIUM:

„Strategia Przetrwania w Czasach Przełomu”

(ochrona i przygotowanie do nadchodzących wydarzeń)

„Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie staną się świadomi.”

George Orwell ​

 

SEMINARIUM dla świadomych ludzi, prezentujące najważniejsze informacje i Wiedzę na temat obecnej sytuacji globalnej, biorąc pod uwagę wszystkie płaszczyzny istnienia istoty ludzkiej (Ciało, Umysł, Dusza).

Jednym z tematów, jakie są poruszane, to niezwykle istotny (być może kluczowy) temat zaplanowanego RESETU obecnej cywilizacji oraz istot ludzkich (w cz. I Seminarium prezentowany jest zarys historyczny, możliwe opcje oraz jak się przygotować na różne wersje potencjalnego globalnego kataklizmu/eksterminacji).

​ Seminarium podzielone jest na IV części:

– cz.I, PODSTAWOWE INFORMACJE jest dostępna już WYŁĄCZNIE w wersji elektronicznej (jest to podstawowa wiedza na temat sposobów przygotowania organizmu i modelu życia na kluczowe wydarzenia, jakie będą się odbywać w latach 2021-2023);

– cz.II, SPOTKANIE DLA ZAAWANSOWANYCH również będzie wkrótce dostępna WYŁĄCZNIE w wersji elektronicznej;

– cz.III, NAJWAŻNIEJSZE UJAWNIENIE: podczas tego spotkania przekażę bardzo ważne informacje i Przekaz na temat tego, co wydarza się NAPRAWDĘ…  Opowiem wam o tym, jakie siły są ukryte za kurtyną, dokąd te siły zmierzają, jakie mają plany wobec ludzkości. Jednym słowem – opowiem wam o nadrzędnym planie sił mroku.

– cz.IV, POMIĘDZY ŚWIATAMI – JAK PRZEJŚĆ DALEJ: jest ostatnią, końcową częścią tego cyklu. Jej zadaniem jest przygotowanie ludzkości do zbliżającego się RESETU obecnej cywilizacji, który dotknie nasz świat zarówno ze strony „systemu”, czyli matriksowej rzeczywistości, jak i ze strony Sił Uniwersalnych, które prawdopodobnie doprowadzą do oczyszczenia Ziemi i transformacji świadomości i modelu życia istot człowieczych.

Szczegóły i zapisy TUTAJ.

Dodaj komentarz