Rothschild zarejestrował patent na test COVID-19 już w 2015 roku, na zaś sprzedano miliony testów

Diaboliczna linia zarówno rodziny Rockefellerów, jak i Rothschildów jest zamieszana w coś, co wydaje się być ogromnym globalnym skandalem, który wpływa na zdrowie i wolność większości ludzi na Ziemi. Wygląda na to, że to oligarchowie stworzyli Covid-19 i uchodzi im to płazem- pisze Shepard Ambellas na swoim portalu Intellihub.com.

 

Fundacja Rockefellera w połączeniu z Grupą Banku Światowego i linią rodu Rothschildów mogła zaaranżować, rozwinąć i wszystko wskazuje na to, że obecnie prowadzi w czasie rzeczywistym ogólnoświatowe ćwiczenie pandemiczne COVID-19, które doprowadziło do ogłoszenia tzw. rozwiązania dla świata, doprowadzając do ​​powstania nowej biurokracji zajmującej się kryzysem zdrowia publicznego. Jej celem jest dalsze ograniczanie kontaktów i interakcji międzyludzkich, przemieszczania się ludzi, nie wspominając o naruszaniu prywatności przez wymagane, a w niektórych przypadkach wymuszone procedury testowe- wszystko to zostało udokumentowane.

Fundacja Rockefellera nie tylko udokumentowała swój plan przejęcia światowych rządów i całych populacji poprzez scenariusz pandemii zwany „Lockstep”– opisali to w białej księdze zatytułowanej Scenariusze dla Przyszłości Technologii i Rozwoju – jest nawet gorzej. Zapisy ze strony internetowej rejestru patentowego rządu holenderskiego z dnia 13 października 2015 r. pięć lat przed wybuchem COVID-19 ujawniają, że mężczyzna o imieniu Richard A. Rothschild złożył wniosek o tymczasowy patent na „system i metodę badania na obecność COVID-19” . ”

 

Co więcej, m.in. archiwum internetowe danych World Internet Trade Solution pokazuje, że na całym świecie już w 2017 roku zostało sprzedanych miliony zestawów testów na Covid-19. (!)

6 komentarzy

 • W artykule jest „Zapisy ze strony internetowej rejestru patentowego rządu holenderskiego z dnia 13 października 2015 r.”, natomiast na screenshocie są daty z bieżącego roku co zupełnie nie potwierdza że ktoś 5 lat temu coś tam opatentował…

 • Tu jest wyjaśnienie holenderskiego urzędu patentowego:
  https://www.rvo.nl/actueel/nieuws/covid-19-op-octrooiaanvraag-uit-2015-hoe-kan-dat
  „Zagadka rozwiązana
  To wyjaśnia pytanie: jak to możliwe, że publikacja patentowa dotycząca COVID-19 ma datę pierwszeństwa 2015? Wynika to z faktu, że 1 część publikacji COVID pochodzi ze starszych wniosków priorytetowych. Ale chodzi o „zdalne diagnozowanie”. „Diagnoza COVID-19” jest więc dokładnie tym nowym dodatkiem, o którym po raz pierwszy wspomniano we wniosku z dnia 17 maja 2020 r. W zgłoszeniu priorytetowym z 2019 r. Nie ma wzmianki o koronach.”

 • Metody dezinformacji stosowane przez globalistów są wyrafinowane i podstępne. Taktyka wrzucania do sieci fake-newsów, które są jak miny mające następnie zdyskredytować tych którzy je publikują jest racjonalna i praktykowana przez służby.
  Wiele „alternatywnych” stron demaskujących spisek globalistycznych elit a implementujące również takie spreparowane fejki z definicji wręcz musi być zakładane przez te same służby choć nie podejrzewam o to strony Świadomi.pl, która uważam za autentyczną.
  Jest wojna w której strona przeciwna nie cofa się absolutnie przed niczym.

 • W każdym fake news jest jakaś prawda lub/i jakaś prawidłowość. A dopóki podaje się źródła i prowadzi dyskusję, nawet popełnianie błędów jest nam niestraszne. Pozdrowienia dla wszystkich badaczy rzeczywistości!

Dodaj komentarz