Raport 9 grudzień 2020: Duże Postępy w tzw. Kosmicznym Ujawnieniu i Projekcie Blue Beam w Bieżącym Tygodniu

Moniturujemy sytuację ufologii na bieżąco- ten tydzień jest dość ekscytujący, po wielu miesiącach głuchego zawieszenia i podejrzanego zastoju. 

W tym tygodniu w mediach alternatywnych i kanałach zagranicznych zawrzało od wieści na temat kosmitów i tzw. Kosmicznego Ujawnienia.

Jason Bermas wrzucił wczoraj w nocy program na swój kanał YT pt. „Galaktyczna Federacja Ujawniona! Co Wszyscy razem Powinniśmy dalej Zrobić?” , w którym omawia, jak zwykle w dość trzeźwy sposób, rewelacje ujawnione przez izraelską gazetę, zaznaczając, że według niego gazeta ta robi to między innymi po to, by przyciągnąć czytelników takimi „sensacyjnymi hasłami”. Jason zaznacza też, że propaganda ta jest częścią Wielkiego Resetu. Mówi:

„Za chwile pokażemy ci, że jest to częścią globalizmu. Tu chodzi o to, byś uklęknął przed swoimi „panami”, ONZ. Tu chodzi o zjednoczenie albo z albo przeciwko „kosmitom”, wiarę w istnienie których warunkowano przez twoje całe dorosłe życie do tej pory. Wielu z was warunkowano także przez dzieciństwo, tak samo jak mnie. Przygotowywano cię do tego, warunkowano, psychologicznie trenowano do idei, że kosmici istnieją, a ujawnienie ich istnienia nadchodzi.” 

    Jason dalej próbuje pokazać widzom, że częścią tej agendy jest propaganda, że Trump wie od dawna o Federacji Galaktycznej, dlatego utworzył Space Force ( Siły Kosmiczne Stanów Zjednoczonych; jeden z 6 rodzajów Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Są pierwszym wydzielonym rodzajem sił zbrojnych od czasów uniezależnienia się Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w 1947 roku). Jason prezentuję nową książkę dziennikarki Annie Jacobsen „Area 51. An Uncensored History of America’s Top Secret Military Base”, w której Jacobsen pokazuje m.in powiązania Area 51 z tajnymi bazami i laboratoriami DARPA, gdzie m.in. pracowali nazistowscy naukowcy, którzy przyjechali tu w wyniku Operacji Paperclip. Cześć ich zadań obejmowała (i obejmuje) prowadzenie eksperymentów na ludziach i tworzenie tzw. chimer (nie dziwi, że firma Google przyzwyczaja do tego ludzi, prezentując niedawno nowy program opart o AI do tworzenia chimer: Google AI Blog.    Wygląda na to, że Jason całkowicie odrzuca istnienie tzw. „obcych”, ale nawet osoby, które przyjmują istnienie obcych z innych wymiarów czy rzeczywistości tzw. wieloświata [ang. omniverse], do których sama się zaliczam, mogą dostrzec tu pewne prawidłowości, mogące wskazywać na manipulacje i próbę wykorzystania „agendy obcych i podboju czy też kontaktu” do celów tzw. rządu światowego. W tym miejscu od razu na myśl przychodzi Projekt Blue Beam, o którym opowiemy za chwilę.   

Tym razem nie da się potraktować tego tematu jak zwykłej „teorii spiskowej”, jak robiono to od kilku dziesięcioleci – tym razem naprawdę dzieje się coś poważnego, a sam magazyn Forbes donosił na ten temat wczoraj, 8 grudnia 2020, w artykule Wygląda Na To, że Rok 2020 Zakończy się Sensacyjnie -Ujawnieniem „Galaktycznej Federacji”.

Także New York Post w artykule z 7 grudnia 2020 pt. Obcy w Ukryciu Dopóki Ludzkość Nie Będzie Gotowa, Mówi Były Izraelski Dowódca Programu Kosmicznego. 

Temat wiernie podchwyciła polska prasa mainstreamowa (cóż za międzynarodowa koordynacja) i na ten sam temat możemy przeczytać w tym oto artykule na portalu Dziennik.pl: USA i Izrael kontaktują się z kosmitami? Tak twierdzi były szef izraelskiego programu kosmicznego.

Na twierdzenie Haima Esheda, że „obcy poprosili, by nie ujawniać ich istnienia na naszej planecie, ponieważ ludzkość nie jest jeszcze gotowa” na swoim Twitterze od razu zareagowała Kerry Cassidy, kultowa badaczka programów kosmicznych i ufologii, pisząc: 

„Możemy znieść prawdę- i obcy o tym wiedzą- Kerry Cassidy”.

 

 

Tematu nie zostawił bez komentarza także Cyrus A. Parsa, który nagrał od razu swoje wystąpienie, chyba jedno z najbardziej pogodnych i humorystycznych do tej pory [zmienił też marynarkę z ciemnej na jasną, chyba pierwszy raz :-)], przyczepiając do niego komentarz z emotikonem puszczającym „oczko”: „Obcy Deep State kochają Joe Bidena, ponieważ mogą w ten sposób zniewolić ludzką rasę!” 

 

 

 

W kilkuminutowym nagraniu, Cyrus zwraca się do Donalda J. Trumpa, zachęcając go, by ujawnił tajne dokumenty dotyczące ufo i obcych:

” Drogi panie prezydencie Trump, może zanim rok 2020 się skończy, agenda obcych Deep State, w powiązaniu z kompleksem militarno-przemysłowym, zostanie przekazana całemu światu? Wszyscy powinni wiedzieć, że te małe smartfony i IoT [Internet Rzeczy – przyp.tłum.] wszystkie wywodzą się od tych statków i tych trój- i czteropalczastych istot, które pojawiły się tu i skontaktowały się z naszą armią. Może powinni się dowiedzieć, że cały Internet i DARPA właśnie od nich pochodzą. Gdybym sam był tym obcym, w zasadzie byłbym bardzo zadowolony, gdyby wszystkie ewangelie judeochrześcijańskie były ukryte i wszyscy wierni myśleliby, że nie ma żadnych ufo i innych wszechświatów, że życie jest tylko tutaj! I być może byłbym szczęśliwy, że większość tych dyrektorów z Doliny Krzemowej, którzy są ciągle pod wpływem leków [lub narkotyków! ang. „drugs” oznacza leki, narkotyki; zapytamy o to Cyrusa podczas wywiadu], budują te sieci 5G i 6G, połączone z satelitami, by roboty, cała cybernetyka i maszyny oraz ludzie poddani bioinżynierii zostali udoskonaleni, pozwalając na łatwiejszą inwazję AI. Być może, będąc obcym, byłbym jeszcze bardziej szczęśliwy, gdyby Chińska Partia Komunistyczna „niechcący” wypuściła wirusa, który umożliwi dalsze wstrzyknięcie każdemu człowiekowi nanotechnologię, równocześnie wciągając ich w rozszerzoną, wirtualną i mieszaną rzeczywistość – totalnie zniewalając ludzką rasę. Prawda jest taka, że byłbym jeszcze bardziej zadowolony, gdybym był obcym, gdyby Joe Biden był prezydentem, a ty i Putin zostalibyście zlikwidowani, a pozostali światowi liderzy podłączyliby cały świat do umysłu rojnego AI. 20 lat temu widziałem dokumenty i zdjęcia pokazujące, jak wyglądają te pojazdy i obcy. Film „AI:Plan Inwazji na Ludzkość”, który opublikowałem 8 miesięcy temu, AI: Plan To Invade Humanity i Global AI Master Plan, zostały potwierdzone przez Pentagon- że cała ta technologia nie wylądowało tu tak po prostu. Więc wszystko co mówię to prawda – nie myliłem się co do seks-nagrań, Chin, wirusa, to dlaczego miałbym mylić się teraz? Dobrze by było, gdybyś zrobił to zanim rok 2020 się zakończy- czemu nie, przecież to rok 2020! Ujawnij dokumenty Deep State dotyczące agendy obcych, połączone z Big Tech i kompleksem przemysłowo-militarnym. Wszyscy powinni to wiedzieć – to zmieniłoby wszystko całkowicie.”

W tym miejscu wspomnimy jeszcze Projekt Blue Beam. W książce „Climategate, The Marijuana Conspiracy, Project Blue Beam and Other True Stories From the Dot Connector Magazine”(1), przytoczony jest artykuł zmarłego w 1996 roku Serge Monasta, który pisze:

„Musimy pamiętać, że religia New Age stanowi fundament dla nowego rządu światowego, bez tej religii dyktatura Nowego Porządku Świata jest absolutnie niemożliwa. Powtórzę: Bez uniwersalnej wiary w religię New Age, sukces Nowego Porządku Świata nie będzie możliwy! To dlatego Projekt Blue Beam jest dla nich tak ważny, lecz do tej pory pozostawał w ukryciu.” (2) 

Projekt Blue Beam zakłada:

  1. Pierwszym krokiem w prowadzonym przez NASA Projekcie Blue Beam jest zniszczenie (re-ewaluacja) całej dotychczasowej wiedzy archeologicznej. Będzie polegać na ustawieniu, z wykorzystaniem sztucznie stworzonych trzęsień ziemi w szczególnych, precyzyjnych lokalizacjach na całym świecie, pewnych rzekomo nowych odkryć, które w końcu wyjaśnią ludziom „błąd” wszystkich fundamentalnych doktryn religijnych. Będzie to zrobione po to, by wszystkie narody uwierzyły, że ich doktryny religijne były od wieków źle rozumiane i źle interpretowane. Trzęsienia ziemi zostaną wywołane w tych miejscach na całym świecie, gdzie nauka i archeologia wskazywały na istnienie zakopanych starożytnych, ukrytych misteriów.(3)
  2. Drugi krok Projektu Blue Bem to gigantyczne „kosmiczne show”, wykorzystujące trójwymiarowe optyczne hologramy i dźwięki, projekcje laserowe licznych holograficznych obrazów w wielu częściach świata – każdy otrzyma inny obraz, w zależności od przeważającej regionalnej wiary i wierzeń. Ten „głos Boga” będzie przemawiał we wszystkich językach świata [ jak podkreśla Monast, Sowieci udoskonalili systemy komputerowe i długo karmili je drobiazgowymi fizyczno-psychologicznymi danymi na temat człowieka: anatomii i elektromechanicznej kompozycji ludzkiego ciała, badaniami nad elektrycznymi, chemicznymi i biologicznymi właściwościami ludzkiego mózgu itd. Komputery te były też karmione wszystkimi językami świata, wszystkich kultur, i ich znaczeniami. Dialekty wszystkich kultur zostały podane komputerom poprzez transmisje satelitarne]. Opracowano także specjalne elektroniczne fale dla każdej osoby, społeczności i kultury, by wprowadzić tam myśli samobójcze, jeśli nie będą zgadzały się na warunki Nowego Porządku Świata. (4)
  3. Rozwój technologii umożliwia trzeci krok: telepatyczną i elektroniczną, rozszerzoną komunikację w dwie strony, gdzie do człowieka dotrą fale ELF (skrajnie niskich częstotliwości), VLF (fale bardzo fługie) i LF (fale długie) a zrobią to wewnątrz głowy człowieka, w jej własnym umyśle. Osoba taka będzie przekonana, że jej Bóg się z nią komunikuje i że ma kontakt z głębinami własnej duszy. „Takie fale z satelit pochodzą z pamięci komputerów, które zgromadziły ogrom danych na temat każdego człowieka na Ziemi i jego języka. Promienie te zazębią się z ich naturalnym myśleniem i stworzą coś, co nazywane jest „diffuse artificial thought” (rozproszona sztuczna myśl)”(5)

Wygląda na to, że Projekt Blue Beam może być największym projektem kontroli umysłu w historii ludzkości – do tego tematu jeszcze wrócimy w kolejnych artykułach i nagraniach. 

(1) „Climategate, The Marijuana Conspiracy, Project Blue Beam and Other True Stories From the Dot Connector Magazine”, Paul Bondarovski, Colin Bondi, Kerry Cassidy, Peter Lavenda, Mado, Serge Monast, Michael Rivero, Bill Ryan, Michael Tellinger, Walter C. Vetsch, Doug Yurchey, THE DOT CONNECTOR LIBRARY, BOOK 1, 2015 

(2) tamże, str. 129

(3) jw.

(4) tamże, str. 130

(5) tamże, str. 134

 

Urszula Klimko

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz