11 komentarzy

 • Dla mnie od samego początku oboje wyglądali dziwnie, nie tak ludzko, Tank ma dziwną linie włosów a Kim to wiadomo. Można było na początku pomyśleć że są hmm aniołami 🙂 heh no ale to tak bardziej żartobliwie. Generalnie nie ufam Life Force.

 • Ehs, smutas wielki mnie ogarnął. Jesteśmy kurde rozgrywani z każdej strony po 5 razy … Nie wiadomo komu ufać – chyba nikomu nie wolno. Mam ochotę zaszyć się w jaskini i uciec od tego sztucznego żywota.

 • LF to kolejna slepa uliczka na moje

 • Złoty wiek ??? za 200 lat. Ten okres poprzedza wielkie zniewolenie, które rozpoczęto w 2001 r, i trwać będzie do 2040 r. Długa droga przed Nami. Ja nie dozyje ale dziekuję, za to to, że wielu młodzych ludzi jest świadomych obecnej sytuacji. Ludzie Afryki będą wolni jak i część mieszkańców Europy środkowo-wschodniej. Droga Ulu, osobiscie mam mieszane odczucia co do ludzi zza dawnej kurtyny oraz ludzi z USA. Ludzie cisi, zwyciężą. Obecnie to wielka ciemna i mętna woda. Ważne, że informujesz – ważne, że sprawdzasz. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • dla mnie KIM to koń trojański ELIT globalistów. Zawsze krytykuje Trampa, oczernia i ośmiesza. To mnie od niej odrzuciło.

 • Pani Anno, teraz już nie. Teraz Trump jest cacy, „współpracuje z nami”, jak mówi Tank, nawet dali mu ostatnio $500 mld. tymczasem, ludziom nie dali jeszcze złamanego centa..

 • Są głosy, że ta strona jest fałszywa, podobno tak twierdza informatycy. Nie jestem w stanie stwierdzić tego sama, ale to jest jedno grono- czytając książki na temat technokracji oraz prace dr. Sean Hross nie ma co do tego wątpliwości. Obozy „demokraci”-„republikanie” są stworzone sztucznie. Ważna pracę wykonuje teraz Russell Jay Gould, będziemy to śledzić i relacjonować. Wczoraj znowu wrzucił nowy raport z sytuacji- znowu 4 listopada 2020 złożył pozew do Sądu najwyższego o nielegalności wyborów.

 • Kim wydaje się być bardzo kompetentna, zwłaszcza po wykładzie nt. systemu finansowego, ale czy jest aż tak ważną personą? Można ulec złudzeniu, że tak jest. Natomiast Tank często wyglada tak, jak by był po solidnym przepiciu, być może to tylko moje wrażenie. Myślę, że oboje tworzą przedstawienie a co sie za tym kryje? Polegam na Twoim wyczuciu Urszulo.

 • Nie pamiętam już, gdzie i od kogo to słyszałam, ale pod jakimś video na yt były komentarze w temacie Kim Goguen, że to oszustka i gdy działała z Thomasem, wzięli kasę od ludzi i się zmyli – to działo się w USA. Być może Thomas Williams to naiwniak, który dał się zrobić w konia, jak większość z nas. Facet z ideałami, oszukany przez bezwzględną agentkę globalistów?
  Jeśli chodzi o Trumpa – Ela Starko zrobiła analizę ezoteryczną swego czasu i wynikało z niej, że jego świadomość bardzo mocno wzrasta, i to jest ciągły proces. Być może faktycznie chce dobra ludzi, ale musi to robić pod przykrywką. A co, jeśli nie? No cóż, nie pierwszy to raz, gdy zostaniemy oszukani przez piękne słówka i zwody polityczne.

Dodaj komentarz