Raport 3 października: Wiadomości bieżące (m.in. pożary i geoinżynieria)

WYWIAD z 1 października 2020

Deborah Tavares- „Investigator NWO Plans and Documents”

Godzinny wywiad na temat planów elit. trwających pożarach w USA, inżynierii pogodowej, smugach chemicznych i dalszym uzbrajaniu pogody w celu kontroli ludzkich populacji na całym świecie.

Ważne strony internetowe:

stopthecrime.net– ma 170 tys. subskrypcji, kanał dość aktywny

primarywater.org

toxicsky.org

californiaskywatch.org– Roslyn nie żyje, ale strona nadal jest, dotyczy głównie chemtrails.

Deborah Tavares zawodowo zajmuje się nieruchomościami, to rodzinny biznes od dekad; zaczęła obserwować zmiany prawa, utrudniające zwykłym ludziom budowę domów; zaczęła brać udział we wszystkich możliwych zgromadzeniach tzw. instytucji publicznych, odnoście budownictwa, infrastruktury, wodociągów itd. Zaczęła zauważać kontrolę elit nad wszystkim, co się dzieje. Od wielu lat prowadzi działania edukacyjne, mające na celu uświadomienie ludzi, że rządy są tak naprawdę korporacjami w prywatnych rękach. Nie ma państwa Stany Zjednoczone- jest USA Inc. nie ma Polski- jest Poland Inc. Co więcej, w rzeczywistości mamy do czynienia z firmą o nazwie Ziemią- Earth Inc.    

Deborah w wywiadzie z 2 października przynosi świeże informacje na temat pożarów w północnej Kalifornii, które cały czas trwają. Tam, gdzie mieszka Deborah, od wielu dni trwają pożary i ewakuacje mieszkańców, do tej pory ewakuowano ponad 68 tysięcy ludzi. Deborah uczestniczy m.in. w organizowaniu zakwaterowania dla osób ewakuowanych.

Co chwila są tzw. czerwone flagi i ostrzeżenia, po powrocie ludzi na dany teren po chwili znowu są ewakuacje. Powietrze jest bardzo suche.

Cały czas jest bardzo dużo chemtrails- przed pojawieniem się pożaru przez kilka tygodni niebo jest całe w smugach chemicznych. Wiatr dodatkowo pogarsza sytuację. Deborah i jej zespół udostępnili niedawno film na swoim kanale, gdzie widać, jak ogień wydostaje się spod ziemi- jest to spowodowane silnym nasączeniem ziemi przez nano-cząstki i metale ciężkie pochodzące ze smug chemicznych. Drzewa palą się od środka! Można powiedzieć, że przyroda stała się zapalna.

Mnóstwo drzew umiera.

Strażacy walczą nie tylko o cudze domy, ale także o swoje. Bardzo dużo strażaków wykazuje już symptomy Traumy Pourazowej- ponieważ te pożary są za gorące, za szybkie, strażacy nie dają rady ich opanowywać. Nie dostają też pełnej informacji, z czym mają do czynienia- zwiększa to dodatkowo ich stres.  

Plony są coraz niższe. Warstwa chemtrails nie pozwala na odpowiednią absorpcję promieni słonecznych, tak przez rośliny jak i przez panele słoneczne. Mamy tu do czynienia ze zjawiskiem tzw. „solar dimming”, czyli przygaszeniem słońca. Firmy od paneli słonecznych nie wspominają o tym, że ich panele są coraz mniej wydajne.

Deborah przestrzega przed używaniem akumulatorów litowo-jonowych (nazywane są „tesla power walls”- ścianami energetycznymi Tesli, montuje się je na ścianie np. garażu): one wybuchają; w sieci są filmy, gdzie widać te eksplozje. Także ciemna strona używa tylnych drzwi, by szkodzić ludziom: uzbraja panele słoneczne i akumulatory Tesli, wiedząc, że coraz więcej ludzi będzie po nie sięgać. Te baterie są zakazane w samolotach; Samsung miał też z tym problem, bo baterie te wybuchały ludziom w kieszeniach.

Deborah i jej zespół byli na miejscu pożarów w Kaliforni w mieście Paradise, w 2018 roku- znaleźli dowody na to, że eksplodowały tam inteligentne liczniki w skrzynkach, które od zewnątrz nie były nawet nadpalone. Do tej pory wiadomo, że w Paradise doszło do poważnych zaniedbań, nie wymieniono na czas transformatorów, być może celowo. Rothchild i kilka korporacji jest za to odpowiedzialnych.

W Kaliforni ludzie mają problem z komunikacją przez internet, wiadomości czasami dochodzą po kilku dniach, albo wcale. Już zaczynają szukać alternatywnych sposobów komunikacji ze sobą. Jest oczywiste, że „Ciemna strona” (którą dla wygody pisania nazwę Kontrolerem) chce uniemożliwić ludziom komunikację.

Palantir Technologies– Firma Podsłuchu i Nadzoru z Doliny Krzemowej, właśnie wchodzi na Wall Street; wykorzystuje algorytmy do analizy przeszłości człowieka i szacuje, co człowiek zrobi w przyszłości; to system całkowitego nadzoru ludzi, wprowadzany właśnie w całym kraju; (Peter Thiel jest doradcą Trumpa w sprawach technologii, jest też przyjacielem Elona Muska, w którym założył w przeszłości kilka firm, m.in. PayPal) ; system ten wdrażano podczas Huraganu Katrina i powodzi w Nowym Orleanie, czyli stara metoda szoku do wprowadzania technologii nadzoru. Jak mówi Deborah, do tej pory nazwy Palantir unikano publicznie; teraz mówi się o niej po raz pierwszy głośno.

Kontroler często używa słowa „transparentność”, ale rozumie przez to coś innego, niż nam się wydaje- to nie jest ich transparentność, tylko brak prywatności ludzi, brak anonimowości. 

Wszystko zmierza do tego, że na wszystko będzie przydział, pod ścisłym nadzorem- na żywność, elektryczność itd. jeśli ktoś przekroczy swój przydział, to inteligentny licznik to wykryje i taki człowiek zostanie odcięty od zasobów czy środków do życia. 

Film z 30 września 2020, pokazuje ziemię płonącą od środka: 

https://www.youtube.com/watch?v=fbqK-ozaOmA

 

Spłonęło mnóstwo domów, m.in. domy rodziny i przyjaciół Deborah oraz ich rodzin i przyjaciół. To trudna sytuacja, ponieważ straty są większe, niż to wygląda na pierwszy rzut oka- dom, który przetrwa i stoi obok tego, który spłonął, jest toksyczny; dywany, ściany, cała izolacja w ścianach jest już skażona.

Wielu ludzi nie odbuduje swoich domów, ponieważ firmy ubezpieczeniowe robią modelowanie i mapowanie na podstawie przewidywań- wiedzą, które tereny zostaną zaatakowane pożarem, powodzią, huraganem czy cyklonem. Te firmy znają broń, która jest używana do wywoływania tych zjawisk.

Farmerzy mają problem ze swoimi plonami również dlatego, że wycofano program tzw. Wastewater Treatment Plan. Farmerzy używali wody z recyclingu do podlewania swoich upraw podczas suszy. Woda ta była brudna, zawierała ludzkie odchody itd. Ludzie nie powinni jeść takich upraw. Np. gdy hoduje się zwierzęta na mięso ekologiczne, warunkiem jest, by te zwierzęta nie jadły niczego, co jest podlewane wodą z recyclingu. Teraz nawet tej wody nie ma, a jest susza.

Kolejnym celem jest, wg Debory, sieć energetyczna, i są obawy, że będą poważne problemy. Ma to już swoją nazwę- nazywają to „Black Sky Event”.

I ważne w tym wszystkim jest to, jak ludzie stawią temu czoła, jak się na to przygotują.

Niezależna międzynarodowa inicjatywa „Emergency All Sector Response” (Odpowiedź wszystkich sektorów na nagłe wydarzenie) w tym roku została odwołana (!) i transnational hazard exercise (międzynarodowe ćwiczenie przed zagrożeniem) się nie odbyło.  Czyli ta międzynarodowa organizacja nie będzie kontrolowała sieci energetycznej w czasie kryzysu! Organizacja ma spotkać się w przyszłym roku, a koordynatorami ma być Wlk. Brytania i Tel Aviv.

Sieć to największa maszyna na świecie i właśnie celowo jest uszkadzana- pozwalają, by się po prostu rozpadła.

 

Black Sky Event :

Trwające długo zaniki prądu i energii, masowe subkontynentalne braki prądu, zakłucające globalne, współzależne od siebie infrastruktury i łańcuchy dostaw.

Może to przełożyć się na odcięcie internetu, niemożność użycia telefonu komórkowego, brak elektryczności w domu (= brak dostępu do wody w wielu miejscach! nie tylko ciepłej wody)

Deborah omawia w tym programie także instytucje zaangażowane w Black Sky Event:

– firmy zajmujące się elektrycznością

– organizacje rządowe

– ngo

– naukowcy i inżynierowie

– fundacje i liderzy społeczni

– spółki i komicje handlowe oraz think-tanki

Kilka nazw:

– Chce pokazać, z jak wysokich poziomów zaangażowani są ludzie, którzy chcą wyłączyć sieć energetyczną:

www.eiscouncil.org – sekcja członków i komitet sterujący

Wspomina też ogrom organizacji i firm, które uzbrajają owady za pomocą trucizn- tutaj przeczytacie więcej w książce Cyrusa Parsy, która już jest w drodze do polskiego czytelnika i będzie niebawem dostępna jako eBook na Amazon. 

– izraelska National Emergency Management Association- działa przy Ministerstwie Obrony

– rządy międzynarodowe

– UK House Awards

– the United States  (tu np. przytacza sytuację, gdy Richard Pry domagał się od lat w Kongresie wzmocnienia sieci energetycznej w USA, a ciągle zapadała decyzja, by nic w tym kierunku nie robić; tak samo nie powiodły się interwencji w sprawie niedodawania fluoru do wody i regionalizowania dostępów do wody; 

Jak mówi Deborah- „to wszystko działa na autopilocie, a nasze gminy i miasta są korporacjami, które pracują dla większej struktury korporacyjnej”.

– UK National Grid

– Emergency Power Resources Organization

– U.S. Army Corps of Engineers

– firmy Sprint, Hitachi Data Systems

– Las Vegas Valley Water District

– San Jose Water

– Departament Obrony wraz z Departamentem Energii

– the National Guard of Wisconsin

– komisje zakładów użyteczności publicznej w poszczególnych miastach  

 

Dla całego świata istnieje tzw. Plan dla Klimatu (Climate Action Plan)- w każdym państwie i mieście (sprawdźcie strategie „zrównoważonego rozwoju” dla waszego miasta, a zobaczycie, dla kogo nasze samorządy pracują; ja sprawdziłam- Suwałki mają np. Strategię Zrównoważonego Rozwoju Miasta Suwałki Do Roku 2020, która ma 72 strony). 

Wracając do tematu sieci: kontrolerzy mówią nam, że sieć jest atakowana i usuwana z powodu „Zmian Klimaty”: my już wiemy, że „Zmiany Klimatu” to stworzona sytuacja poprzez geoinżynierię, inżynierię pogodową itd. Jest to częścią globalnej operacji prowadzonej przez Kontrolerów o nazwie „full-spectrum control”- kontrola pełnego spektrum (chodzi o kontrolę pełnego spektrum częstotliwości na planecie). 

„Zmiana Klimatu” jest, ale jest ona sztucznie i celowo wywoływana. Jej celem jest m.in. uszkodzenie sieci energetycznej, by Kontrolerzy mogli wprowadzać swoją agendę AI, Smart City i „odnawialnych źródeł energii” na zasadzie przydziału- to agenda technokratów, czyli całkowita kontrola energii i zasobów, a celem jej jest wydajność ludzkiego roju niczym w „ulu”.

Deborah zwraca uwagę, że powinniśmy mieć dostęp do wody pitnej na kilka miesięcy, gdy nie będzie płynęła z kranu- jak to zrobimy? Musimy to zorganizować lokalnie i na szczeblu państwa. W Stanach Rothschild kontroluje wszystkie publiczne zasoby wodne. Jak można było do tego dopuścić? Ilu ludzi z nim współpracuje i pozwala na to?

Deborah i jej zespół bardzo dużo mówi i pisze o Smart City, do tego tematu j będziemy wracać w kółko.

Wg Debory, nie ważne kto wygra najbliższe wybory w Stanach Zjednoczonych- sieć się rozsypuje i ludzie zostaną z tym sam na sam, bez energii i prądu.

W Stanach Zjednoczonych liczba bezdomnych osiąga tysiące i jest ich coraz więcej. W samym mieście Santa Rosa, gdzie mieszka Deborah, jest coraz więcej ludzi bezdomnych.  

Powinniśmy zadbać o dostęp do wód gruntowych. Deborah podaje organizację Primary Water Institute– działa międzynarodowo i pomaga namierzać wodę pomagmową i budować do niej dostęp i odwierty do niej- to najczystsza woda, jaką tylko można dostać. Strona instytutu: primarywaterinstitute.org

U władzy jest cały czas stara ekipa… wystarczy popatrzeć, jakie wychodzą filmy. Np. mający premierę wkrótce film „Greenland”, gdzie programują ludzi na uderzenia komet itp. Scenariusz ten jest także obecny w Kartach iluminatów, a także mówił o tym film z 1976 roku pt. „Omen” (uderzenie komety tuż przed wybuchem II WŚ).

 

Dodaj komentarz