Raport 29 grudnia 2020. Wieści od Thomasa Williamsa (Separacja NSA od U.S. Cyber Command i inne!) – uzupełniony

Poniższy raport to najważniejsze rzeczy z audycji trwającej dwie i pół godziny.

WIELKA BRYTANIA

Po ogłoszeniu w Wielkiej Brytanii mutacji wirusa, automatycznie zatrzymano przeloty samolotów pasażerskich. Obserwowaliśmy 10000 tirów, które nie mogły opuścić UK bez poddania się kierowców „testom”.

Francja, Niemcy, Izrael, El Salvador, Bułgaria, Holandia, Włochy, Finlandia, Dania, Turcja, Maroko, Kanada, Belgia, Austria, Arabia Saudyjska, Kuwejt i Irlandia wszystkie zabroniły przylotów z Wielkiej Brytanii- typowa przesadna reakcja i idealne posunięcie, by przeprowadzić nową kwarantannę Brytyjczyków w same święta. Rządzący będą kontynuować ten scenariusz, dopóki ludność na to pozwoli.

Ogłaszając Brexit Boris Johnston powiedział:

Wielka Brytania nie otrzymała wszystkiego, co chciała, jeśli chodzi o usługi finansowe- istotnej części gospodarki Wielkiej Brytanii.” Johnston powiedział także, że umowa ta „mimo wszystko pozwoli, by dynamika City of London była podtrzymana i rozwijała się jak nigdy wcześniej”.

I tu tkwi sedno- to nie naród będzie prosperował, ale City of London.

Pena nazwa Brexit to „Baron Rothschild Exit”- zawsze chodziło w nim tylko o City of London (zobacz wykład Daniela Estulina na ten temat, z którego robiłam prezentację: tutaj ), o tamtejszą bandę piratów. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzieli: City of London NIE JEST częścią Wielkiej Brytanii.  

 

USA

W USA Departament Sprawiedliwości oskarżył Wal-Mart za to, że pomagał w zaognianiu kryzysu opioidowego. W akcie oskarżenia z wtorku, prokurator oskarżył giganta wśród supermarketów, że wydał setki tysięcy wadliwych recept, celowo ignorując zasady weryfikacji. Podobno gigant zmuszał swoich pracowników, by wypisywali recepty tak szybko, jak to tylko możliwe, równocześnie zatajając informacje przed farmaceutami, zbierane przez podporządkowany oddział- wszystko wskazywało na to, że rozkazy takie nie miały ważnych medycznych podstaw. Jeffrey Bossert Clark, asystent prokuratora generalnego Departamentu Sprawiedliwości, powiedział, że działania Wal-martu przyczyniły się do epidemii nadużyć związanych z opioidami w całych Stanach Zjednoczonych. Tommy podkreśla tutaj, że jest to dość nietypowe, bowiem tacy giganci jak Wal-Mart czy Amazon, zazwyczaj robią co chcą, więc ten proces jest dość niecodzienny.

 

IZRAEL

Obywatele Izraela znowu demonstrowali- tym razem przeciwko kampanii odporności przeciwko koronawirusowi. Szczepienia mają się zacząć w najbliższy weekend (czyli zeszły weekend- widziałam artykuły na MNS, że 30 tys. Izraelczyków zostało zaszczepionych; biorąc pod uwagę fakt, że dla MNS wiadomości pisze AI, nie wiemy, czy to rzeczywiście miało miejsce, czy jest to tylko propaganda – przyp. U.K.). Podobno  ankiety pokazują, że jedynie ¼ społeczeństwa jest gotowa, by natychmiast przyjąć szczepienie. W kampanii przeciwko szczepieniom szczególnie aktywni byli młodzi Izraelczycy.

Równocześnie, ponad 50% ludzi w wieku ponad 65 lat wyraziło swoją gotowość, by przyjąć szczepienie. 82% starszych Izraelczyków wyraziło chęć przyjęcia szczepienia. Ankiety dalej podają, że jedynie 63% Izraelczyków planuje zaszczepić się. Tutaj od razu widać sprzeczność podanych danych- Tommy zadaje pytanie „Jak 63% ludzi może planować poddanie się szczepieniu, gdy tylko 25% powiedziało, że przyjmie igłę”.  To typowe dla John Hopkins….. 

Zauważalny jest duży brak zaufania społeczeństwa Izraelskiego, a w szczególności pośród Arabów i kobiet, dla tych szczepień oraz konkretnie do dyrektora Uniwersytetu w Haifie i Międzynarodowego Programu Magisterskiego w Dziedzinie Zdrowia Publicznego, profesora Manfreda Green’a. Takie nagłówki pokazują lokalne izraelskie media. Miejscowi Żydzi również maja coraz mniej cierpliwości do poczynań rządu i jego agencji.

 

WHO

(zwana żartobliwie World Horror Organization) przyznała w kocu, że testy PCR nie wykrywają koronawirusa i występuje zbyt wiele fałszywych pozytywnych wyników. Przyznanie się do tego przez WHO jest wynikiem międzynarodowych procesów sądowych, ukazujących brak kompetencji oraz nadużycia w obszarze zdrowia publicznego zarówno urzędników, jak i osób ustanawiających prawo, które ustanawiały to prawo w oparciu o wadliwe testy. Procesy rozkwitają jak grzyby po deszczu na całym świecie.

Dr Pascal Sacré jest jednym z wściekłych lekarzy, którzy wołają o zaprzestanie tego szaleństwa w oparciu o fałszywe testy PCR. Wskazał, że testy te służą jedynie pewnym rządom, ich naukowcom i pracującym dla nich mediom by usprawiedliwiać przesadzone środki zaradcze i kwarantannę, a także łamanie dużej liczby praw konstytucyjnych, destrukcję gospodarki, bankructwa całych aktywnych sektorów społeczeństwa oraz degradację warunków życia dużej liczby zwykłych obywateli pod pretekstem pandemii. Dr Pascal wskazuje, że używane testy PCR pokazują wynik tzw. „fałszywy dodatni”. Całość podsumowuje słowami:

„ Pozytywne rezultaty najpewniej wskazują na zwykłe choroby oddechowe, jak np. zwykłe przeziębienie.”

 

USA

Donald Trump zawetował ustawę uchwaloną przez Kongres w tym miesiącu, przyznającą $740 mld dla armii amerykańskiej. Trump sprzeciwia się przeszkodom stojącym na drodze wycofania oddziałów z Afganistanu i Europy, domaga się także zniesienia tarczy chroniącej przed odpowiedzialnością firmy zajmujące się mediami społecznościowymi (facebook, twitter, google)- TARCZA CHRONIĄCA PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W USTAWIE O SIŁACH ZBROJNYCH! To samo w sobie daje dużo do myślenia!

Tommy zaznacza tu, że są to dobre wiadomości, zastanawia się tylko, dlaczego zabrało to tyle czasu dla Trumpa, i że całkowity efekt tego zweryfikuje czas. Wg niego obecna armia nie powinna dostać nawet centa publicznych pieniędzy, a wszystko powinien opłacić Rothschild bowiem to do niego należy to wojsko i on nim zarządza. Opcjonalnie, zapłacić powinien FED, jeśli to Czarne Słońce (The Black Sun) twierdzi, że zarządza armią. Dlaczego społeczeństwo amerykańskie miałoby płacić jakiekolwiek pieniądze na armię, która nie interweniuje w imieniu tego narodu na jego własnej ziemi?

 

KANADA

Minister Zdrowia w Ontario- Christine Elliott ogłosiła, że prowincja zamierza wdrożyć system, który nie może być określony inaczej, jak system kastowy. Zadaniem systemu ma być kategoryzowanie ludzi i pozwalanie im na określone, legalnie dozwolone działania w oparciu o to, czy zostali zaszczepieni czy nie. Elliott wyjaśniła, że ci zaszczepieni otrzymają specjalna kartę- paszport szczepień. Karta będzie wymagana do podróżowania, jak również do wykonywania pewnych zawodów, do wstępu do teatrów, kin i miejsc, gdzie ludzie maja ze sobą bliski kontakt.

Ponieważ duża liczba ludzi na całym świecie najwidoczniej odmówi szczepień, możemy się spodziewać kolejnych polityków dołączających do narracji Elliott i nawołujących do utworzenia takiego systemu kastowego w swoich krajach.  

 

INUICI, RDZENNE LUDY KANADY donoszą, że globalne ocieplenie wywołane jest faktem, że Ziemia zmieniła trochę swoje położenie. Starszyzna Inuitów donosi, że niebo zmieniło swój wygląd, a słońce wschodzi teraz w innym miejscu, jest wyżej i u Inuitów dzień trwa teraz dłużej. Twierdza także, że nie tylko słońce zmieniło swoją pozycję, ale także gwiazdy i księżyc, co powoduje zmianę temperatur. Wg starszyzny, Ziemia przesunęła się w kierunku północnym. Podobno wieści te zmartwiły naukowców w NASA…

Wszystko wskazuje na to, że Ziemia zmierza w kierunku usadowienia się na swojej osi, co zmieni klimat na całym świecie na bardziej śródziemnomorski, a także umożliwi lepszy przepływ energii ze Źródła.

 

Pentagon rozkazał całemu departamentowi zaprzestać brifingów wraz z nadejściem administracji demokratów. Sekretarz obrony Chris Miller podobno kazał całkowicie zatrzymać wszystkie brifingi militarne w związku z nadejściem administracji Joe Bidena- takie informacje przekazuje kilku starszych urzędników administracji. Kilkoro starszych urzędników Departamentu Obrony naciska, by formalnie odseparować przywództwo nad NSA od U.S. Cyber Command (strona U.S. Cyber Command ) w ruchu, który poddałby najważniejszą agencję szpiegowania elektronicznego kontroli cywilnej, zabierając ją spod kontroli militarnej. Propozycja ta krążyła pośród urzędników Pentagonu w ostatnim dniach, wpiera ją także obecny sekretarz obrony Christopher Miller, który otrzymał stanowisko w Pentagonie w pierwszych dniach listopada tego roku.  Propozycja ta rozdziela kontrolę dwóch najpotężniejszych agencji w końcowych dniach funkcjonowania administracji Trumpa, nakłada się także na aferę rzekomego rosyjskiego ataku hakerskiego na amerykańskie agencje (wg Tommy’ego nie było żadnego rosyjskiego ataku hakerskiego- po prostu mamy do czynienia z restrukturyzacja władzy w USA).

Wkrótce możemy być świadkami wypływających wielu nowych informacji, ponieważ w ciągu minionego miesiąca doszło do dużych zmian w procedurach dopuszczania do informacji niejawnych.

 

Tommy wspomina krótko, mówiąc w stronie biernej, także nie wiemy, kto dokładnie wykonał tę pracę. Mówi dokładnie takie słowa:

Podjęto pracę w niedzielę, przed całym wydarzeniem, by zniwelować działania ciemnych sił, wykorzystujących określone częstotliwości, które miały wykorzystać okoliczność koniunkcji Jowisza i Saturna. Mogło wydarzyć się dużo złych rzeczy, jednak nie doszło do tego. Wygląda na to, że praca odniosła sukces. Podjęto także pracę mająca na celu zapobieżenie innym niecnym wydarzeniom na Uluru i w Ayers Rock około tygodnia temu, jak również w tym tygodniu. Mówią o plejadiańskich magicznych pudełkach i że miliony ludzi zginą, gdy planeta przechyli się na swojej osi i twierdzą, że to będzie korzystne i że tylko oświeceni przeżyją to wydarzenie- dla mnie brzmi to bardzo po „izraelsku”! Przeprowadzili także ceremonię i poprosili ludzi, by patrzyli na Uluru, a następnie poruszali się wokół w kierunku przeciwnym do ruchów wskazówek zegara – przypomina to bardzo żniwa na energii ludzi podczas wydarzeń w mekce. Ruchy przeciwne do ruchów wskazówek zegara są także charakterystyczne dla ludowych ceremonii wokół słupa ozdobnego, przeprowadzanych m.in. przez czarownice. To wszystko służy przeprowadzaniu żniw na energii ludzi i otwieraniu drzwi dla ciemnych sił. Ta tzw. starszyzna wspierana jest przez czarną szlachtę i ciemne elity, obecny był tam także Sasha Stone (!) Tommy ostrzega, że ludzie muszą przestać oddawać swoją energię dla tych „starszyzn”, które zdradziecko pomagają ciemnym elitom, podszywając się pod oświecone istoty.

Dostałem wiadomości od ludzi, których oryginalna Starszyzna zaprosiła, by odwiedzili Uluru – powiedziano im, że ceremonia została odwołana i że przenoszą się do tajnej lokalizacji. Sasha Stone miał tam być, ale teraz zamknęli granice w Nowej Południowej Walii i utknął gdzieś po drodze. Następnie przyszedł update od ludzi ceremonii- ceremonia o wcześniej ustalonej porze została odwołana i starają się przesunąć ja na inny termin. Mimo to, powiedzieli światu o pewnej specyficznej dacie i musi być ona konkretna, więc konieczna energia wygenerowana na ten konkretny czas i wydarzenie została zatrzymana. Tak samo jak w zeszłym roku, powiedzieliśmy, że zakłócimy/przerwiemy wasz fałszywy rytuał przesilenia i tak zrobiliśmy. I ostrzegamy, że nadal będziemy tak was blokować, jeśli będziecie kontynuować swoją pracę na szkodę ludzkości. Nie zostaną otwarte żadne pudełka Pandory w najbliższym czasie, ani plejadiańskie, ani żadne inne.”

 

Tommy namawia do rozsądku i patrzenia władzy na ręce- tzw. „oczyszczenie bagna” może mieć miejsce, a równie dobrze może się nie odbyć. Mo ze się okazać, że jest to jedynie przekazanie władzy od Rothschildów do Czarnego Słońca. Nawet jeśli będą miały miejsce jakieś aresztowania, nie oznacza to, że będzie to miało bezpośrednią korzyść dla zwykłych ludzi, dla We the People- to są tylko przetasowania na szczycie piramidy. Thomas zarzuca także, że ani razu nie zostało wspomniane w tym całym „oczyszczaniu bagna” istnienie elementu syjonistycznego (podobno Q powiedział, że „syjoniści będą ostatni”– ale Thomas zadaje tu konkretne pytanie: „czy to oznacza, że zostaną jako ostatni zdjęci, czy zostaną jako ostatni na posterunku?!” Nie zostało to zdefiniowane, ani sprecyzowane.) Dlatego Thomas mówi, że jeśli Trump działa naprawdę dla dobra ludzi, będzie pierwszym, który mu podziękuje, ale póki nie zobaczy twardych dowodów, utrzyma narrację sceptyczną (i to jest moim zdaniem zdrowe, rozsądne podejście). Przepaść między możliwymi scenariuszami obecnych wydarzeń jest zbyt olbrzymia, by ślepo w nie wierzyć….

UZUPEŁNIENIE (ostatnie 30 minut raportu Thomasa) 

Ostatni raport do udziałowców w dziedzinie postępów w terapii genowej analityków z Goldman Sachs (potentaci bankowi zajmują się leczeniem populacji ludzkiej, bardzo ciekawe…)

Pytanie zadane w tym raporcie jest czystym objawieniem, z jakimi psychopatami mamy tu do czynienia:

„Czy leczenie pacjentów jest zrównoważonym modelem biznesowym?”

Salveen Richter wskazuje w tym raporcie, że problem stanowi fakt, że skuteczna terapia genowa stoi w sprzeczności ze „Zrównoważonym przepływem gotówki” u producentów i firm biotechnologicznych. Jako przykład podaje terapię na żółtaczkę typu C, gdzie przychody firm farmaceutycznych spadły od roku 2015- wtedy wynosiły $12 mld, obecnie „tylko” $4mld.     

W raporcie analitycy Goldman Sachs omawiają poszczególne sposoby (konkretnie trzy), jak nie stracić dochodów i nie dopuścić do zakłócenia „zrównoważonego przepływu gotówki”, choroby ludzi określając słowem „asset” (zasób, kapitał, majątek). Pełny raport: https://www.gspublishing.com/content/research/en/reports/2019/09/04/048b0db6-996b-4b76-86f5-0871641076fb.pdf

 

Obecnie powstała tzw. KOALICJA DLA OCALENIA KAPITALIZMU – kierowana jest przez Rothschildów, Watykan etc. Szczególnie usłyszeć możemy wypowiadającą się w ich imieniu Lady Lynn (polecam sprawdzić tę panią w internecie). Do tej koalicji jeszcze wrócimy przy okazji moich raportów dotyczących Technokratów.  

 

 

2020 Gry symulacyjne elit

ABD- A Brighter Dawn; fikcyjna grupa terrorystyczna, oparta o 25-40 ideologicznie powiązanych naukowców i ich bogatych sponsorów;

Ćwiczenie Clyde X : https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/events/2018_clade_x_exercise/

Johns Hopkins Center for Health Security było gospodarzem ćwiczenia pandemicznego Clade X 15 maja 2018 r. W Waszyngtonie. Celem ćwiczenia było zilustrowanie strategicznych decyzji i polityk wysokiego szczebla, które Stany Zjednoczone i świat będą musiały realizować, aby zapobiec pandemii lub zmniejszyć jej konsekwencje w przypadku niepowodzenia działań zapobiegawczych.

Thomas omawia dwie grupy ras, które nie są nam przychylne:

Abraxas– kabalistyczna/gnostyczna nazwa dla najwyższych bogów (czytaj władców posiadających władzę). Nazwa pisana była w kształcie trójkąta i noszona wokół szyi, by odeprzeć choroby.

Abraxas to humanoidalna grupa, w wielu przypadkach gorsza niż Drako (pokazuje ich trochę film „Jupiter Ascending”; mówiła tez o nich Kim Goguen jakiś miesiąc temu, gdy omawiała strukturę władzy na planecie – wskazała wtedy, że jedna kobieta z Abraxas przekazała jej, Kim, kontrole nad AI na planecie… wtedy kolejny raz pojawiły się we mnie obawy, z czym my tu tak naprawdę mamy do czynienia; wiemy z różnych źródeł, że obecnie na naszej planecie jest wiele rodzajów AI, niektóre są typowo ziemskie, inne inwazyjne pochodzące z kosmosu – czy w tym przypadku mamy do czynienia z przekazaniem kontroli nad jakaś AI inwazyjną, tzw. PP AI? Na to pytanie każdy z nas musi znaleźć odpowiedź).

Ciakar– gatunek uznawany w mediach alternatywnych za królewską kastę wśród reptiliańskich ras. Czaszki z rogami. Są wyżsi i lepiej zbudowani niż ich kuzyni. Mają też wyrostki po skrzydłach, co było mylnie brane za skrzydła w przeszłości, ponieważ ich najwyższa królewska kasta jest biała. Mają wybitne zdolności jasnowidzenia i są bardzo inteligentni (oraz bardzo ponurzy). Mają wysokie umiejętności w genetyce i cybernetyce, potrafią kontrolować umysły innych i tworzyć hybrydy, które potem pracują dla nich w celu dominowania innych ras. Wśród tych hybryd są m.in. tzw. szaraki, które bardziej przypominają formy mechaniczne, niż biologiczne.

Ciakar mają system monarchiczny, gdzie słuchają  i darzą wielkim szacunkiem swoje królowe. Zjadają ludzi żywcem i obierają tzw. loosh, energię z konających ludzi.   Szaraki Zeta Reticuli wykonują dużo czarnej roboty dla Ciakar’ów. Lirianie to ich główny wróg, jak również inne rasy humanoidalne. Operują głównie z podziemnych baz- nie zostały zniszczone, Kim Goguen, wg Tommy’ego, kłamie.

Ich przerażający wygląd i nadzwyczajne umiejętności telepatyczne to powód, dlaczego czasami nie pamiętamy swoich snów… To czyni z nich wroga godnego szacunku- ale my, ludzie, także tacy jesteśmy. Wg Tommy’ego, w nas mają jeszcze trudniejszego wroga.

Po wysłuchaniu tego raportu spotkałam tych Ciakar w moim snie. Rzeczywiście – wysokie bestie, z rogami. Ten w moim śnie był szybki, ale mnie złapać nie mógł, z jednego powodu…. Ja umiałam latać, a on nie.

Tłumaczyła i uzupełniła Ula.

Jeśli to czytacie, jesteście Ruchem Oporu.

Czołem i do kolejnego raportu WKRÓCE!   

Źródło: 12_24_20_truth_honor_integrity_show

Dodaj komentarz