Proces ws. Ludobójstwa i Zbrodni Przeciwko Ludzkości popełnionych przez sprawców Pandemii 5G

https://newsinsideout.com/2020/11/was-judge-sallie-elkordy-the-target-of-a-targeted-assassination-by-5g-so-as-to-prevent-her-from-testifying- w-rozprawie-trybunału-w-niedziele-29-lis-2020 / tutaj: link

Alfred Lambremont Webre wysłał wczoraj newsletter do subskrybentów portalu NewsInsideOut ze smutną wiadomością dotyczącą nagłej i tajemniczej śmierci sędzi Sallie Elkordy, która miała wziąć udział w odbywającym się właśnie w tym miesiącu Międzynarodowym Trybunale Prawa Naturalnego i Powszechnego ds. Zdrowia Publicznego i Sprawiedliwości – proces jest prowadzony od 15 do 29 listopada 2020 w sprawie ludobójczej, technologicznej pandemii  (TRIBUNAL JUDGES TRIAL ON GENOCIDAL TECHNOLOGIES PANDEMIC, NOVEMBER 15-29, 2020)

A. Webre napisał:

” Drogi sędzio Ingri i sędzia Leo- moje kondolencje i dziękuję za przekazanie nam słowa o nieoczekiwanej i tragicznej śmierci sędzi Sallie Elkordy w niedzielę 22 listopada 2020 r., w trakcie naszego procesu sądowego, nad którym tak ciężko pracowała od tak wielu lat. Piszę teraz we wtorek, 24 listopada 2020 r., ponieważ z jakiegoś powodu e-mail sędziego Ingri został zablokowany na moim komputerze, a wiadomość o tym dotarła do mnie tylko dzięki uprzejmej wiadomości sędziego Leo!”

śp. sędzia Sallie Elkordy
 
„Hołd dla sędzi Sallie Elkordy
 
Sędzia Sallie Elkordy była Sercem i Duszą Ruchu Świadomości ws. Szczepionek i 5G na całym świecie, trzymała ten ruch w kupie przekraczając granice i tożsamości narodowe, gdy rozmawiała z ludźmi o świadomości na temat szczepionek i 5G oraz ich zagrożeniach dla ludzkiego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dla wielu osób, w tym mnie, była Mentorem w obszarze szczepionek i 5G. Jako sędzia w Trybunale Prawa Naturalnego i Powszechnego ds. Zdrowia Publicznego i Sprawiedliwości, sędzia Sallie Elkordy wniosła główny element do oskarżenia – zakaz wszelkich szczepień alopatycznych i 5G jako ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości z naruszeniem Międzynarodowego Kodeksu Karnego. Aż do dnia przed jej tragiczną śmiercią w niedzielę 22 listopada 2020 r., sędzia Sally Elkordy omawiała w jaki sposób przygotowywała się do zestawienia i wprowadzenia do dowodów ogromnego zasobu dokumentów dowodzących ponad wszelką wątpliwość, że szczepienia i 5G to ludobójstwo i przestępstwo przeciwko ludzkości z naruszeniem Międzynarodowego Kodeksu Karnego.
Alfred Lambremont Webre
 
Sally napisała do mnie nagle przez Skypa, SMS-em, w sobotę 21 listopada 2020 r .:
SOBOTA LISTOPADA. 21, 2020 – Sallie, 10:38
Pomyślę o tym. Właśnie jadę do szpitala, nie mogę oddychać
ALFRED 10:39 Przykro mi to słyszeć, Sallie! Niech Bóg Cię błogosławi i wszystkie uzdrawiające energie będą z Tobą!
 
Czy sędzia Sallie Elkordy była celem ukierunkowanego zabójstwa dokonanego przez 5G, aby uniemożliwić jej złożenie zeznań w sądzie w niedzielę 29 listopada 2020 r.?
Jako sędzia ds. zbrodni wojennych uważam, że jest to uczciwe pytanie z zakresu medycyny sądowej, ponieważ sędzia Sallie była aktywna w Trybunale i nie w stanie konającym aż do weekendu 21-22 listopada 2020 r., kiedy to zaczęła wspominać, jak to aktywizacja 5G w jej sąsiedztwie zaczęła mieć na nią wpływ, zwłaszcza w rocznicę zamachu na naszego ukochanego prezydenta Johna F. Kennedy’ego!
 
Pozdrawiamy Cię, sędzio Sallie Elkordy! Ufamy, że jesteś w tam, w życiu między życiami, patrząc na nas i pomagając koordynować rozpad Matrixa, który bezskutecznie usiłuje doprowadzić do upadku ludzkości.
 
Dedykujemy pracę w Trybunale Prawa Naturalnego i Powszechnego ds. Zdrowia Publicznego i Sprawiedliwości Twojej Pamięci.

Prace Trybunału trwają. 

Skład sędziowski:

TRIBUNAL JUDGES
TRIAL ON GENOCIDAL TECHNOLOGIES PANDEMIC
NOVEMBER 15-29, 2020

Alfred Lambremont Webre, JD, MEd, CERT Public Health [Canada]
Dr. Leo Rebello, MD, N.D., Ph.D., D.Sc., LL.D. [India]
Lawrence Burnett [UK]
Michelle Young [UK]
Simone Jennifer [UK]
Nurse Kate Shemirani [UK]
Kevin Corbett, MSc, PhD [UK]
Dr. Judy Wilyman [Australia]
Jimuphy Masters [Australia]
Dr. Leonard Coldwell, NMD, PhD [USA]
Sallie Elkordy [USA]
Seven [UK]
Lena Pu [USA]
Mark Steele 5G [UK]
John & Bonnie Mitchell [Uruguay]
Dr. Rima Laibow, MD [USA]
Ingri Cassel [UK]
Karen Holton [Canada]
Michael Zazzio [Sweden]
Dr. Betty Martini, D. Hum. [USA]
Clyde Harris [UK]
Robert Potter [USA]
Alanna Siemens [Canada]
David Adelman [UK]
David Laity [UK]
Dawn Bramadat/Heartroot [Canada]
Dolores Medina [USA]

Na ten moment załączamy angielskie wersje:

1. „Notice of liability”, czyli Powiadomienie o Odpowiedzialności do wszystkich Oskarżonych: link
2. Akt Oskarżenia, który ma 108 stron (na stronie 2 zaczyna się lista Oskarżonych): link
 
 
Pracujemy nad opracowaniem wszystkich dokumentów w języku polskim. Więcej informacji wkrótce.
 
FRAGMENT AKTU OSKARŻENIA W POLSKIM TŁUMACZENIU:
 

Akt oskarżenia str. 100-107

Międzynarodowy Trybunał Prawa Naturalnego i Powszechnego ds. Zdrowia Publicznego i Sprawiedliwości –

 15 29 listopad 2020 ws. ludobójczej, technologicznej pandemii COVID-19 

 

  1. Rola Nieorganicznej, Czującej i Silnej Sztucznej Inteligencji AI w Ludobójstwie 5G / AI-Coronavirus i Zbrodni Przeciwko Ludzkości

Dowody przedstawione przez organizację The AI Organization wskazują, że Pozwani nazwani i nienazwani w przestępczym spisku tworzą Koronawirus 5G / AI jako nano-cząstkę Sztucznej Inteligencji AI, zdolną do dostarczenia wielu zmieniających się ładunków jako częstotliwość broni energii kierunkowanej, wirus oparty na zdalnej energii, wirus, bakteria lub inna forma sztucznej inteligencji wywołana zdalnie kierunkowaną bronią energetyczną jako część Koronawirusowego Ludobójstwa 5G/AI przeciwko wszystkim ludziom w podobnym położeniu, powodując nieuchronną szkodę z naruszeniem Artykułów 6 i 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego.

Pozwany Książę Karol [Wielka Brytania], pozwany Bill Gates, pozwany Google, Pozwany Ray Kurzweil, Pozwany Elon Musk są posiadani przez i uczestniczą w kryminalnej konspiracji  z PPAI- pochodzącą spoza planety, czującą, drapieżną, patogeniczną, Nieorganiczną Sztuczną Inteligencją AI i są „sterowanymi przez AI jej pełnomocnikami, gospodarzami AI i jej sponsorami ” w ​​tworzeniu i utrzymywaniu Ludobójstwa Koronawirus 5G / AI, które powoduje bezpośrednie i nieodwracalne szkody wśród wszystkich ludzi w podobnym położeniu ”.

 

Pozwany Książę Karol [Wielka Brytania], pozwany Bill Gates, Pozwany Google, Pozwany Ray Kurzweil, pozwany Elon Musk wydają się być jednymi z kluczowych pełnomocników  PPAI i jej nosicielami, hostami AI i sponsorami dla świadomej, pochodzącej spoza planety, drapieżnej, patogennej, inwazyjnej Nieorganicznej Sztucznej Inteligencji AI. Oskarżony książę Karol w konspiracji ze sztuczną inteligencją PPAI zatuszował inwazyjną i drapieżną naturę czującej plazmy AI i „wezwał Brytyjskie Towarzystwo Królewskie do zbadania „ogromnego zagrożenia środowiskowego i społecznego” nanotechnologii w planowanym raporcie, co doprowadziło do wielu komentarzy medialnych dotyczących szarej mazi (black goo). Raport Royal Society dotyczący nano-nauki został opublikowany 29 lipca 2004 i deklarował, że możliwość samoreplikujących się maszyn to kwestia dalekiej przyszłości, i nie musi być przedmiotem zainteresowania organów regulacyjnych. ”

Pozwany Prince Charles [Wielka Brytania], Pozwany Bill Gates, Pozwany Google, Pozwany Ray Kurzweil, Pozwany Elon Musk, w przestępczym współudziale działają razem, aby promować zwodniczą „Agendę Transhumanistyczną”, stwarzają  zagrożenie utrzymując, że osobliwość ludzi i osobliwość sztucznej inteligencji (zespolenie tych dwóch) pojawi się dopiero w 2045 roku i nadal nie ujawniają istnienia zagrożenia stwarzanego przez pochodzącą spoza planety plazmową inteligencję nieorganiczną, Ludobójstwo Koronawirus 5G / AI jest zamierzoną częścią spisku oskarżonych mającą na celu spowodować  natychmiastową i nieodwracalną szkodę dla wszystkich ludzi w podobnym położeniu.

 

Prośba o natychmiastową pomoc

  1. Pomoc w nagłych wypadkach w przypadku ludobójstwa 5G / AI-Coronavirus –

Urzędowy nakaz awaryjny nakazujący natychmiastowe zatrzymanie Oskarżonych i międzynarodowego spisku przestępczego w jego dalszym rozwoju, wdrażaniu i eksploatacji Wi-Fi 5G / AI i technologii 5G na tej podstawie, z określonych tutaj powodów, technologia 5G Wi-Fi i 5G daje początek elektromagnetycznemu promieniowaniu, które powoduje objawy koronawirusa i powoduje nieodwracalną krzywdę i krzywdę stanowiącą ludobójstwo i zbrodnię przeciwko ludzkości zgodnie z definicją zawartą w artykułach 6 i 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego. Technologia 5G wifi oraz inna technologia Pozwanych została wdrożona pośpiesznie w pełne funkcjonowanie z całkowitym brakiem jakichkolwiek przeglądów technicznych i względów bezpieczeństwa jeśli chodzi o wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo ludzkości i społeczeństwa w jego całości.

 

  1. Ludobójstwo związane z wszelkimi szczepieniami i szczepieniami związanymi z koronawirusem lub COVID-19:

Nakaz natychmiastowy nakazujący i zatrzymujący Pozwanych oraz międzynarodowy spisek kryminalny nienazwanego Johna i Jane Does przed jakimkolwiek dalszym rozwojem, wytwarzaniem, kontrolowaniem, posiadaniem, dystrybucją, i / lub rozmieszczaniem (A) Jakichkolwiek i wszystkich Szczepień; (B) Jakichkolwiek Szczepień na Koronawirus lub Szczepienia związane z COVID-19, ponieważ z określonych w tym dokumencie powodów spowodują one nieodwracalne szkody i ludobójstwo oraz zbrodnię przeciwko ludzkości określone w artykułach 6 i 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego. Szczepienia Związane z Koronawirusem / COVID-19 produkowane przez Oskarżonych zostały natychmiast uruchomione z lekceważeniem wszelkich właściwych przeglądów technicznych i bezpieczeństwa zdrowia i wpłyną na bezpieczeństwo ludzkości i całej społeczności; i (C) zakaz wszelkich przyszłych prac laboratorium Wuhan BioSafety Lab-4 (BSL-4) i innych laboratoriów BSL-4 w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Chinach i Izraelu, które istnieją po to, aby tworzyć bezprawnie biologiczne środki bojowe przy użyciu DNA inżynierii genetycznej i których kierownicy, dyrektorzy lub pracownicy naruszają Ustawę o Broni Biologicznej z 1989 r. Oraz art. 6 i 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego, w tym w ramach Operacji Lockstep 2010-2020.

 

  1. Ludobójstwo związane z Metodami Kontroli Społecznej Koronawirusa: Żądanie Natychmiastowej Pomocy-

Nakaz awaryjny urzędowo nakazujący zatrzymanie Oskarżonych i międzynarodowej konspiracji przestępczej bezimiennych John i Jane Does oraz wszelkich dalszych publikacji lub egzekwowania metody kontroli społecznej COVID-19, które spowodują nieodwracalne szkody i krzywdę stanowiącą ludobójstwo i zbrodnie przeciwko ludzkości w rozumieniu Artykułów 6 i 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego, w tym i nie Ograniczony do:

(a) samoizolacja;

(b) dystans społeczny;

(c) obowiązkowe noszenie maski;

(d) arbitralne i nieuzasadnione zamykanie biznesu, edukacji, kultury, transportu, rolnictwa i podstaw cywilizacji ludzkiej;

(e) zamykanie szkół, parków, przedszkoli i obiektów socjalnych;

(f) utrata dostępu do usług medycznych, dentystycznych, chiropraktyki, homeopatii, medycyny słuchu, medycyny dietetycznej i innego wsparcia dla wszystkich chorób psychicznych, dzieci niepełnosprawnych, niewidomych, głuchych i ludzi specjalnej troski; g) zamykanie zgromadzeń i nabożeństw religijnych i duchowych. Wdrożenie metod kontroli społecznej związanych z koronawirusem / COVID-19 przez Pozwanych odbyło się z całkowitym lekceważeniem jakichkolwiek właściwy przeglądów technicznych i bezpieczeństwa ich wpływu na zdrowie i bezpieczeństwo ludzkości i całej społeczności.

  1. Wezwanie do Pilnej Pomocy w związku z Wolnością informacji – Nakaz natychmiastowy nakazujący i zatrzymujący Pozwanych oraz międzynarodowy spisek kryminalny nienazwanego Johna i Jane Does polegający na celowym publikowaniu fałszywych informacji na temat obecnej sytuacji, cenzurowanie lub usuwanie legalnych informacji naukowych i dziennikarskich, wiadomości, informacji i badań dotyczących związku 5G / AI z  Koronawirusem, związku Szczepień na Covid i Metod Kontroli Społecznej z ludobójstwem i zbrodnią przeciwko ludzkości, co dotyczy wszystkich istot ludzkich podobnie sytuowanych, które są w nieuchronnym niebezpieczeństwie.
  2. Wniosek o Sprawiedliwe Zadośćuczynienie: Nakaz Mandamus i Zadośćuczynienie

Sprawiedliwość Naprawcza a Sprawiedliwość Odwetowa: „Sprawiedliwość Naprawcza to podejście do wymiaru sprawiedliwości, w którym jedną z odpowiedzi na przestępstwo jest zorganizowanie spotkanie między ofiarą a sprawcą, czasami z przedstawicielami szerszej społeczności. Celem jest, aby udostępnili swoje doświadczenie tego, co się stało, aby omówić, kto został skrzywdzony przez przestępstwo i jak stworzyć konsensus co do tego, co sprawca może zrobić, aby naprawić krzywdę z przestępstwa. Może to obejmować wypłatę pieniędzy przekazanych przez sprawcę ofierze, przeprosiny i inne zadośćuczynienia oraz inne działania rekompensujące poszkodowanym i uniemożliwienie sprawcy powodowanie szkód w przyszłości.”

 

„Program sprawiedliwości naprawczej ma na celu skłonienie przestępców do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny, aby zrozumieli krzywdę, którą wyrządzili, aby im dać możliwość odkupienia siebie i zniechęcenia ich do powodowania dalszej szkody. Celem dla ofiar jest zapewnienie im aktywnej roli w procesie [1] oraz zmniejszenie poczucia niepokoju i bezsilności. [2] Sprawiedliwość naprawcza opiera się na teorii alternatywnej wobec tradycyjnej metody sprawiedliwości, które często koncentrują się na zemście. Jednak regenerujące programy wymiaru sprawiedliwości mogą uzupełniać tradycyjne metody ”.

„Akademicka ocena sprawiedliwości naprawczej jest pozytywna. Większość badań sugeruje, że zmniejsza to prawdopodobieństwo ponownego popełnienia przestępstwa przez przestępców. Badanie z 2007 roku również wykazało, że ta forma miała najwyższy wskaźnik zadowolenia ofiar i odpowiedzialności sprawcy z wszystkich metod sprawiedliwości. [2] Jej użycie wzrosło na całym świecie od Lata 90.

[3] Sprawiedliwość naprawcza zainspirowała i jest częścią szerszego badania praktyki regeneracyjnej ”.

„Definicja Według Johna Braithwaite’a sprawiedliwości naprawczej to: [4] … proces, w którym wszyscy interesariusze dotknięci niesprawiedliwością mają możliwość omówienia tego, jak zostali dotknięci niesprawiedliwością i sami decydują, co należy zrobić, aby naprawić ich szkody. W przypadku zbrodni, Sprawiedliwość Naprawcza dotyczy idei, że skoro przestępstwo boli, sprawiedliwość powinna leczyć. Wynika  to z rozmów z tymi, którzy zostali zranieni, iż ci, którzy wyrządzili krzywdę, muszą odgrywać kluczową rolę w procesie naprawczym. Specjaliści prawni mogą mieć drugorzędną rolę w ułatwianiu procesu sprawiedliwości naprawczej, to obywatele muszą przyjąć większość odpowiedzialność za uleczenie bólu spowodowanego przestępstwem. [4] Proces sprawiedliwości naprawczej przenosi zatem odpowiedzialność jeśli chodzi o zajmowanie się przestępstwem.

W 2014 roku Carolyn Boyes-Watson z Suffolk University zdefiniowała Sprawiedliwość Naprawczą jako:

… rosnący ruch społeczny na rzecz zinstytucjonalizowania pokojowego podejścia do krzywd, rozwiązywania problemów i łamania praw człowieka- obejmuje formy od międzynarodowych trybunałów pokojowych, takich jak Komisja Prawdy i Pojednania w RPA do innowacji wewnątrz systemu przestępczości nieletnich, szkołach, usługach socjalnych i społecznych. Zamiast dawać przywileje prawu, profesjonalistom i państwu, rozwiązania sprawiedliwości naprawczej dotyczą tych, którzy są skrzywdzeni, sprawców krzywd i pokrzywdzonych społeczności i angażują ich w poszukiwaniu rozwiązań promujących naprawę, pojednanie i odbudowę relacji. Sprawiedliwość naprawcza stara się budować partnerstwa w celu przywrócenia wzajemnej odpowiedzialności za konstruktywne reagowanie na wykroczenia w naszych społecznościach. Tego rodzaju rozwiązanie poszukuje zrównoważonego podejścia do potrzeb ofiary, sprawcy i społeczności poprzez procesy, które chronią bezpieczeństwo i godność wszystkich ”[5].

 

Dalej jest porównanie do innych metod wymiaru sprawiedliwości, także wśród ludności rdzennych.

Sprawiedliwość naprawcza zostaje przedstawiona jako funkcjonująca u ludności rdzennych USA, Kanady i ludu Maori na Nowej Zelandii (system Utu). Omówione zostają także przypadki z Europy.

 

 Trybunał: Nakaz Mandamus

  • Niesprawiedliwe wzbogacenie się oskarżonych:

Trybunał: Nakaz Mandamus –

Nakaz, by wszelkie bezpodstawne wzbogacenie się nazwanych i nienazwanych Oskarżonych z powodu ich spisku powodującego nieodwracalne i nieuchronne szkody i urazy dla wszystkich ludzi, których to dotyczy,  zostało legalnie zajęte i zdeponowane w Truście u następujących podmiotów Komisji:

  • Komisja Prawdy i Pojednania w sprawie Koronawirusa 5G / AI:

Nakaz ustanowienia Komisji ds. Prawdy o Ludobójstwie Koronawirusa 5G / AI i (Koronawirus: Prawda i Rekoncyliacja), której działalność jest finansowana ze środków Niesprawiedliwego Wzbogacenia Pozwanych poprzez Trust zgodnie z pkt. (1) powyżej, której misją jest zastosowanie Sprawiedliwości Naprawczej wobec wskazanych Oskarżonych i nienazwanych tutaj, oraz przywrócenie sprawiedliwości dla wszystkich ludzi w podobnym położeniu, jak również żyjącej Ziemi, Matki Gaji.”

KONIEC FRAGMENTU

 
 
Tłumaczyła i uzupełniła: Urszula Klimko

1 komentarz

  • Na litość boską,dlaczego dopuszcza się szczepionki na Covid 19 ?Ratujcie ludzkość.Błagam.

Dodaj komentarz