Pożegnanie XIV Dalajlamy, Tenzina Giaco i Apel od Wolnych Ludzi Izraela

Sytuacja w Izraelu:

Artykuł z niemieckiego portalu:

Jak już informowaliśmy, w krajach, w których szczepienia rozpoczęły się wcześnie i były przeprowadzane na masową skalę, zarówno liczba przypadków, jak i zgonów gwałtownie wzrosła. Oprócz Izraela zaobserwowano to m.in. w Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Serbii, Monako i Gibraltarze. Dla dyrektora generalnego Pfizera, Alberta Bourli, Izraelczycy są szczurami laboratoryjnymi dla jego szczepionki. W wywiadzie dla NBC Bourla powiedział: „Uważam, że Izrael stał się w tej chwili laboratorium świata, ponieważ w tym stanie właśnie używają naszej szczepionki i zaszczepiają bardzo dużą część swojej populacji, abyśmy mogli badać zarówno wskaźniki ekonomiczne, jak i zdrowotne”.
Zapytany, czy możesz zarazić innych po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki, odpowiedział:
„To jest coś, co musi zostać potwierdzone, a rzeczywiste dane, które otrzymujemy z Izraela i inne badania, pomogą nam lepiej to zrozumieć”. Czasami eksperymenty medyczne na ludziach są konieczne i uzasadnione, jeśli uczestnicy są świadomi wszystkich możliwych okoliczności i rozważań oraz jeśli dobrowolnie wyrażą na to zgodę. Tak się nie stało w Izraelu. Za pomocą „zielonych paszportów” i naklejek rząd praktycznie grozi ukaraniem każdego, kto odmówi wzięcia udziału w eksperymencie „laboratoryjnym” dla ogromnej firmy farmaceutycznej z bardzo problematycznym bilansem.
 
Wyniki tego eksperymentu Pfizer-Izrael niekoniecznie są zachęcające. Chociaż możliwe jest, jak sugerują niektóre badania, że ​​większość zaszczepionych osób ma przynajmniej krótkoterminową ochronę przed Covid-19, nikt nie może zaprzeczyć, że zaledwie osiem tygodni masowego szczepienia całkowita liczba zgonów na Covid-19 w państwie żydowskim wzrosła prawie dwukrotnie w porównaniu z liczbą osiągniętą w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Odkąd Izrael przekształcił się w naród świnek morskich, wirus, który atakował osoby starsze i osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi, teraz całkowicie zmienił swój charakter. Po zaledwie 2 miesiącach „udanej” kampanii masowych szczepień 76% nowych przypadków Covid-19 to osoby w wieku niższym niż 39 lat. Tylko 5,5% ma ponad 60 lat. 40% pacjentów z krytycznymi chorobami ma mniej niż 60 lat. W kraju odnotowano również gwałtowny wzrost przypadków Covid-19 u kobiet w ciąży, z których część jest w stanie krytycznym, według doniesień izraelskich gazet. W ostatnich tygodniach nastąpił gwałtowny 1300% wzrost przypadków Covid-19 u noworodków (z 400 przypadków do 20 listopada 202 do 5800 w lutym 2021 r.).
 
Dane zebrane w Izraelu wskazują na ścisłą korelację między masowymi szczepieniami, przypadkami choroby i zgonami. Ta korelacja sugeruje możliwość, że to zaszczepione osoby faktycznie rozprzestrzeniają wirusa, a nawet pewna liczba mutantów, które są odpowiedzialne za radykalną zmianę objawów opisanych powyżej. Zapytany dyrektor generalny NBC Bourla, czy możesz zarazić innych po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki, Bourla przyznał:
„To jest coś, co musi zostać potwierdzone, a rzeczywiste dane, które otrzymujemy z Izraela i inne badania, pomogą nam lepiej to zrozumieć”.
Jeśli dyrektor generalny Bourla nie jest pewien, czy jego „szczepionka” zapobiegnie rozprzestrzenianiu się choroby, dlaczego sprzedaje ją na całym świecie? Dlaczego jakikolwiek rząd miałby zezwalać na stosowanie tej substancji, dopóki nie zostaną podjęte wszystkie niezbędne środki ostrożności? Ponadto, biorąc pod uwagę rosnące obawy, że osoby zaszczepione mogą rozprzestrzeniać chorobę (czemu nie zaprzecza dyrektor generalny Bourla), jaki jest sens „zielonej przepustki”? Ale Bourla nie musi długo czekać na „wyniki” ze swojego „laboratorium”. Wystarczy spojrzeć na grafikę. Każdy kraj, który wpadł w pułapkę masowych szczepień, doświadczył podobnego bezprecedensowego wzrostu liczby przypadków i zgonów.
 
 
 
 
Tłum: Agnieszka Kuhlen 

5 komentarzy

 • Kiedyś czytałem, że Bóg nie toleruje nawet zabicia mrówki.
  Pewien mędrzec, jako dziecko dla zabawy przebił cierniem mrówkę, a jako dorosły ledwo uniknął przebicia lancą przez żołnierzy.
  Wygląda na to, że to co się dzieje na świecie, jest konsekwencją wielu lat rzezi miliardów zwierząt.
  A co dopiero mówić o zabijaniu ludzi, a zwłaszcza o zabijaniu dzieci.

 • Tak. Na pewno jest duże oczyszczanie kolektywnej karmy, jak i na poziomie indywidualnym.

 • Czy ktoś wie, jak ratować ludzi w Polsce i na świecie, przed Bożym gniewem ?

 • Kultura Zachodu przeznaczona jest do kasacji. Pokazała już, co wybrała. Za to wschód, Rosja, ocali dusze i tam się też przesunął ostatki ludzi organicznych z Europy.

 • Z mojego punktu widzenia i z tego co udało mi się dowiedzieć, w dzisiejszych czasach, jedyną skuteczną metodą ratowania siebie i innych, jest nauka intonowania i słuchania świętych imion Boga.

Dodaj komentarz