Książka Cyrusa A. Parsy

KSIĄŻKA już dostępna!

Jakie są wzajemne powiązania między sztuczną inteligencją, Stanami Zjednoczonymi, Chinami, Big Tech a wykorzystaniem na świecie systemów rozpoznawania twarzy, biometrii, dronów, smartfonów, inteligentnych miast, Internetu rzeczy, wirtualnej rzeczywistości, rzeczywistości mieszanej, 5G, robotyki, cybernetyki i Bio-cyfrowego programowania społecznego? Omówimy obecne, pojawiające się i przyszłe zagrożenia związane ze sztuczną inteligencją, w tym technologii, która może zostać użyta by zabić lub kontrolować zdolność ludzkości do swobodnego formowania myśli. Książka opisuje cyborgi, superinteligencję, proces formowania AI oraz sposób potajemnego przemieszcza się jej przez globalną siec, łącząc się z internetem i ludzkim polem bio-cyfrowym.

 

Przedstawione zostaną takie firmy jak Huawei, Facebook, Megvii Face ++ i Google. Zostanie omówionych ponad 50 podmiotów i ich powiązania z Chinami. Chiny, za pośrednictwem Huawei, kładą obecnie fundamenty pod wdrażanie sztucznej inteligencji, maszyn i robotyki za pośrednictwem sieci 5G. Mogą zniewolić ludzkość poprzez orwellowskie państwo nadzoru. Ta książka w prosty sposób pozwala zrozumieć, czym jest sztuczna inteligencja, i krok po kroku prowadzi przeciętnego czytelnika przez proces zrozumienia bardzo trudnych pojęć w uproszczony sposób. Każda istota ludzka ma ten sam mózg i taką samą zdolność dostępu do umiejętności głębokich przemyśleń i spostrzeżeń, które mogą ulepszyć nasz świat w bezpieczny sposób.

 

The AI Organization ma nadzieję, że przeciętny człowiek rozumie nadchodzącą erę sztucznej inteligencji, robotyki i 5G oraz związane z nią niebezpieczeństwa i zalety. Mamy również nadzieję, że naukowcy i wielcy technicy zrobią jeden krok do tylu i pomyślą o tym, by jednak wprowadzać innowacje w sztucznej inteligencji w bardziej odpowiedzialny sposób, przy użyciu algorytmu uwzględniającego każdy możliwy kąt, by chronić życie.

 

W książce omówimy rodzaje zarządzania ryzykiem i elementy tego algorytmu, a także kulturowe aspekty AI. Ta książka o sztucznej inteligencji ma chronić interesy ludzkości i mamy nadzieję, że spotka się z akceptacją wszystkich ludzi, bez względu na to, czy jesteś liberałem, konserwatystą, osobą religijną, ateistą, czy reprezentujesz rząd, media, czy jesteś po prostu naukowcem wykonującym z pasją swoją pracę.

 

Cyrus A. Parsa jest założycielem i dyrektorem zarządzającym organizacji The AI Organization, Instytutu Bezpieczeństwa Loyal Guardians i programowania społecznego. Organizacja powstała po to, by pomóc przekształcać nasze społeczeństwo na lepsze i bezpieczniejsze. Cyrus ma licencjat z bezpieczeństwa międzynarodowego i rozwiązywania konfliktów oraz tytuł magistra w dziedzinie bezpieczeństwa wewnętrznego. Jest ekspertem w temacie relacji Chiny-Iran, był konsultantem w sprawach takich jak handel ludzkimi organami, antyterroryzm, wrażliwość na ryzyko, zarządzanie aktywami i zagrożenia dla rządów, agencji, ludzi i organizacji. 20 lat dyskretnych badań i rozwoju, we współpracy z siecią tysięcy Chińczyków i ludzi Zachodu, naświetliło zagrożenia ze strony Chin, Iranu i ich współpracy z Zachodem. Odkrycia Cyrusa wyjaśniają, jak niebezpieczeństwa, przed którymi właśnie stoimy i wszystkie problemy, które obecnie mamy, zakorzenione są w prawie niezauważalnych elementach, które łączą się z AI, smartfonami, Internetem rzeczy, 5G i robotami poprzez jedną platformę. Wewnątrz tej platformy Cyrus odnalazł kody zagłady.

Link do sklepu na bookdepository: SZTUCZNA INTELIGENCJA Zagrożenia dla Ludzkości