Książka Alfreda Lambremonta Webre’a „Wynurzenie Omniwersum” już w drukarni

Alfred Lambremont Webre

 

Wynurzenie Omniwersum:

Uniwersum – Multiwersum – Omniwersum

Dostęp do duchowej wolności w omniwersum na Nowej Ziemi poprzez odpuszczenie agendy transhumanistycznej,  osobliwości AI i fałszywej matrycy życia po życiu/międzyżycia

Autorstwa Alfreda Lambremont Webre, JD, MEd

 

„Omniwersum jest trzecim ciałem kosmologicznym – po uniwersum i

multiwersum – poprzez który ludzkość pojmuje kosmos.”

 

Wynurzenie Omniwersum (2020) jest jednym z ważniejszych narzędzi wyzwolenia z naszego przypuszczalnego statusu planety-więzienia dla Dusz w wymuszonym, nieświadomym cyklu narodzin i śmierci. Dokumentują to kosmolog Wes Penre i futurysta Alfred Lambremont Webre, dostarczając nam potężnych strategii wyjścia z fałszywego matriksa  życia po życiu/międzyżycia i pułapki  reinkarnacyjnej.

 

Równanie Omniwersum to:

omniwersum = multiwersum + wymiary duchowe (inteligentne cywilizacje dusz + istoty duchowe + Źródło-Bóg)

 

Poprzednia książka Alfreda Lambremont Webre, Exopolitics, stworzyła naukę o stosunkach między cywilizacjami w multiwersie (wieloświecie). Obecna, przełomowa książka, integruje dane empiryczne dotyczące inteligentnych cywilizacji w multiwersie i inteligentnych cywilizacji dusz w regionach znanych jako życie po życiu, demonstrując nieznaną ogółowi społeczeństwa rzeczywistość w wymiarach omniwersum (wszechświecie wszechświatów).

Główny wkład społeczny Alfreda Lambremont Webre, dotyczy:

  1. założenia nauki o egzopolityce wraz z napisaniem książki Exopolitics w 2000 roku,
  2. odkrycia w 2014 roku Omniwersum jako trzeciego głównego ciała kosmologicznego (po uniwersum i multiwersum), dzięki któremu ludzkość rozumie kosmos i
  3. stworzenia pozytywnej linii czasowej dla rozwoju Dusz w naszym uniwersum (świecie) i omniwersum (wszechświecie wszechświatów)

 

Kim jest futurysta Alfred Lambremont Webre?

Absolwent nauk klasycznych w Georgetown Preparatory School (1960), Uniwersytetu Yale (Industrial Administration Honors − 1964), Szkoły Prawa Uniwersytetu Yale (Prawo międzynarodowe – 1967), Uniwersytetu w Teksasie (Doradztwo – 1997) i stypendysta Fulbright Scholar (handel międzynarodowy – 1968). Wykładał na dwóch uniwersytetach: podatki na Wydziale Ekonomii  Uniwersytu Yale i prawo konsumenckie na Uniwersytecie w Teksasie.

 

Webre zajmował kierownicze stanowiska w dziedzinie ochrony środowiska, prawa międzynarodowego i wymiaru sprawiedliwości, zdrowia publicznego i egzopolityki. Był głównym radcą prawnym nowojorskiej administracji ochrony środowiska, a później konsultantem programu Prawa Ochrony Środowiska w interesie publicznym Fundacji Forda, nadzorując stypendystów Funduszu Ochrony Środowiska i Radę Ochrony Zasobów Naturalnych.

 

Alfred uczestniczył jako reprezentant opinii publicznej we Wspólnym Komitecie Spraw Publicznych Komisji Współpracy Środowiskowej (CEC) w Montrealu (Quebec, Kanada).

 

Pracował jako prawnik prawa międzynarodowego w firmach Cleary, Gottlieb, Steen i Hamilton. W późniejszym okresie służył jako pozarządowy przedstawiciel w Organizacji Narodów Zjednoczonych (Nowy Jork i Wiedeń) oraz jako sędzia ds. zbrodni wojennych w Kuala Lumpur i tamtejszym Trybunale Zbrodni Wojennych, który uznał Tony Blaira i George W. Busha za winnych zbrodni wojennych w Iraku.

 

W dziedzinie zdrowia publicznego, Alfred był zastępcą dyrektora Społecznego Centrum Zdrowia w Brownsville, obsługującego 90 000 pacjentów rocznie.

 

W dziedzinie egzopolityki, będąc futurystą w Centrum Badań Stanforda, był dyrektorem proponowanego w 1977 r. Studium Komunikacji z Istotami Pozaziemskimi Administracji Cartera, a także świadkiem w Projekcie Ujawnienia w 2001 roku.

 

W sprawach publicznych i polityce, Webre służył jako członek grupy zadaniowej ds. Gotowości na Trzęsienia Ziemi w stanie Kalifornia (1980–1982); współdyrektor i pracownik  Biura Informacji o Zabójstwach w Waszyngtonie, DC, (kontrwywiad interesu publicznego w Komisji Specjalnej Izby ds. Zabójstw); wybrano go delegatem na Konwencję Demokratycznego Prezydenta w Teksasie (Dallas, Teksas) w 1996 roku.

 

Webre był współproducentem filmu Instant of Cooperation, pierwszego w historii programu radiowego na żywo między Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi, nominowanego do nagrody ONZ  (1987). Był gospodarzem WBAI-FM (Nowy Jork) i Vancouver Coop Radio, wystąpił w głównych stacjach międzynarodowych, w tym CBC-TV, CBS-TV, CNN-TV, TruTV, PressTV i innych.

Nadal aktywnie działa jako niezależny ufolog, dziennikarz i sędzia Międzynarodowego Trybunału ds. Ludobójstwa. 

 

Książka jest już wydrukowana, ale musimy poczekać, aż introligatornia wróci z wakacyjnych urlopów 🙂 

Książka pojawi się w zakładce SKLEP gotowa do zakupu w drugiej połowie sierpnia 2021.  

                                 

Dodaj komentarz