Konfrontacja na Malcie- przeniesienie gwiezdnych wrót z Watykanu na Maltę- raport Lisa Renee 18 września 2022

Tłumaczenie: Ula Klimko

Tego lata, podczas Dni Psa, gdy Syriusz wschodzi obok Słońca zaznaczając najgorętsze dni w roku, nadal trwają wybuchowe ogniste bitwy i konfrontacje na poziomie Megiddo między Założycielami Kosmicznego Szmaragdowego Zakonu Christos Elohei a bytami z czarnej dziury, które tworzą większość natrętnych ras Czarnego Słońca od czasu buntu Lucyferian.

Biorąc pod uwagę, że w tym roku jest to główna planetarna inicjacja aktywacji Eukatharista, zostało otwartych wiele wielowymiarowych drzwi do światów korytarzowych, wewnętrznych i pośrednich przestrzeni i miejsc, przynosząc odświeżające nowe częstotliwości, żywe istoty i ekscytujące poczucie odkrywania współistnienia z tymi nowo odkrytymi rzeczywistościami. Jednocześnie, gdy otwierają się te nowe drzwi, zostały zatrzaśnięte inne drzwi, które prowadzą do przeszłych lub wcześniejszych linii czasu miazmatycznego bólu i traumy, wywierając ogromną presję, która zmusza nas do ewolucji, rozwiązywania problemów i rozwoju poprzez zmiany.

Gdy zatrzaskują się drzwi przeszłych linii czasu, wraz ze wspomnieniami, które nas cieszą lub które wciąż pamiętamy, pojawiają się fale żalu i smutku, które są przetwarzane na głębokim poziomie emocjonalnym, ponieważ poprzednie sposoby życia na planecie się skończyły. Każdy człowiek jest teraz przekształcany, przerabiany, rekonfigurowany w jakiś sposób, a ci z przebudzonymi sercami są podłączani do organicznych linii czasu nowych początków, aby dogłębnie odkryć bardziej autentyczną uduchowioną wersję siebie. Z samego centrum tragedii i chaotycznych wichrów, które formują się w bieżące globalne wydarzenia, na prochach starego rodzi się coś nowego lub nawet wskrzesza się od wewnątrz.

Gorąco i zapał duchowej walki trwał przez cały cykl szczytu magnetycznego w połowie sierpnia i przeniósł się na osi czasu do Armagedonu 9-11, bez żadnej przerwy. To spowodowało jedną z najbardziej intensywnych międzywymiarowych konfrontacji w wojnach na liniach czasu, gdy antyludzcy najeźdźcy NAA (Negative Alien Force) kontynuują swoją elektromagnetyczną bitwę o utrzymanie kontroli nad Ziemią.

W miarę jak rodzice, Kosmiczni Elohei, schodzą dalej do sieci planetarnej poprzez centrum kontroli ciał świetlnych Albionu znajdujące się w Wielkiej Brytanii, obecnie trwa główna duchowa bitwa o kontrolowanie tej konkretnej sieci 11D poprzez ekstrakcję i eksmisję różnych hybrydowych, chimerycznych stworzeń AI, generowanych przez czarne dziury. Strażnicy widzą i wydobywają rozległą pindariańską architekturę antychrysta osadzoną w wielu geomantycznych obiektach architektonicznych Albionu, zaprogramowaną przy użyciu najbardziej agresywnej cichej broni dźwiękowej AI do czarnej magii. Stworzenia cienia ukryte w czarnych całunach i chmurnych obłokach zbiorowej świadomości w celu wymuszenia globalnych transmisji kontroli umysłu, by zmusić ludzi do słuchania i służenia księżycowej świadomości Czarnej Królowej, rozpuszczają się jak ciemne deszczowe chmury, przeganiane przez najjaśniejsze promienie światła słonecznego.

Ta szczególna broń kontroli umysłu została zaprojektowana jako mroczna ochrona dla antychrystowskich hierarchów przeprowadzających satanistyczne rytuały w sieci katedralnej w Wielkiej Brytanii, do kierowania ogromnym, rozległym globalnym imperium galaktycznych sieci handlu ludźmi, ukrytym w fałdach powiewnych szat królewskiej monarchii Czarnej Królowej Smoków.

Podczas sierpniowego szczytu cyklu magnetycznego, doszło do Konfrontacji na Malcie, podczas której stało się jasne, że brama mocy Potrójnej Słonecznej Bogini, zainstalowana przez duchową rodzinę Christos Mission tysiące lat temu, znajdowała się pod wyspą i zasilała masową ilością kwantów energii system wewnętrznych bram 5D Watykanu. Wyjaśniło się również, że watykańska brama 5D pod kontrolą NAA działała jako planetarna sieć odwracania energii, która zasilała również globalny system kontrolerów Pindarian Black Dragon Queens (Czarnych Smoczych Królowych Pindar), stacjonujących jako zbiorowe gestalty cienia Mrocznej Matki Obcych zagnieżdżone głęboko w lądzie Wielkiej Brytanii.

Co więcej, podczas obecnych wojen na obecnej linii czasu odkryliśmy, że Malta posiada specyficzną architekturę Templariuszy Szmaragdowego Smoka, wykorzystującą struktury geomantyczne Krzyża Templariuszy, które zostały zbudowane przez Szmaragdowy Zakon Elohim podczas masakry celtyckiej jako brama do skoków przez gwiezdne wrota 11D, która została połączona z różnymi systemami portali. Najważniejszym systemem portalowym było połączenie spod architektury Potrójnej Bogini Słońca na Malcie, prowadzące do pomnika Newgrange w Irlandii, który służy jako punkt wejścia do bramy Łuku Matki 11D.

Przesłanie dla Rodziny Misji Christosa

Do przebudzonych Gwiezdnych Nasion połączonych z liniami Kosmicznego Szmaragdowego Zakonu Elohei z Kosmicznych Chrystusowych Słonecznych Smoków z zapisami pamięci komórkowej naszej duchowej misji − przeżywamy ostateczną bitwę w wojnach na linii czasu, która wzmocniła energetyczne wyzwania przed którymi stoimy w wielowymiarowej skali. Doświadczamy nie tylko fizycznej wojny powierzchniowej, z kontrolą umysłu na poziomie wojskowym, z ludźmi, którym wyprano mózgi, promującymi szkodliwy zastrzyk broni biologicznej, zaprojektowany do niszczenia oryginalnego anielskiego ludzkiego DNA, poprzez wymuszone wiązanie genetyczne z nanokompozytami z samoorganizujących się materiałów metalowych używanych do hybrydyzacji AI obcych, ale mamy również do czynienia z niezwykle wrogimi ciemnymi bytami, gdy przebudzone Gwiezdne Nasiona są namierzane, ponieważ jesteśmy genetycznymi posiadaczami oryginalnych zapisów DNA Założycieli Diamentowego Słońca, które zakotwiczają linię czasu wznoszenia planet.

Ta faza wzmożonej duchowej wojny to nie jest lukrowany pączek − obecny stan kultury śmierci antychrysta wywołuje bolesną desperację chęci ucieczki, ucieczki od tych globalistów u władzy, którzy są uwikłani w realizowanie szkodliwych antyludzkich programów samodestrukcyjnego szaleństwa. Musimy pamiętać, że zostaliśmy stworzeni do tych burzliwych czasów, i czujemy to teraz gdy stoimy w żarze tej duchowej bitwy o ostateczne wyzwolenie anielskiej ludzkości, aby wszyscy ludzie mieli możliwość ewoluowania w wolności świadomości, która istnieje w przyszłych liniach czasu. Obecnie  każda osoba albo śpi, albo budzi się w tym punkcie rozwidlenia linii czasu, a wiedzieć bez cienia wątpliwości, że ludzkość, nasze dzieci są pod agresywnym oblężeniem.

Stojąc w obliczu tej rzeczywistości, naszym najpotężniejszym stanem jest pamiętanie, że Bóg jest Miłością i musimy dać z siebie wszystko, co w naszej mocy, aby ucieleśnić to wewnętrzne błogosławieństwo dla wszystkich na planecie, aby pewnego dnia osiągnąć wolność świadomości.

Ukochana rodzino Kosmicznego Christos, Założycieli Szmaragdowego Elohim i Niebieskiego Promienia Indigo, przygotowywaliśmy się przez wiele żyć, aby stanąć nieustraszenie w obliczu tych wyzwań czasów ostatecznych i obudzić się, by pamiętać, że musimy zbudować w sobie fundament kochającej dobroci i współczucia, aby przywrócić na ten świat naszą wiedzę o autentycznej Kosmicznej Świętej Matce Sofii. Jesteśmy pobłogosławieni przywilejem wiedzy, że ostateczna moc Boga i prawda Wewnętrznego Chrystusa jest z nami teraz dzięki obecności naszych Kosmicznych Rodziców i boskiego zestrojenia w naszym kryształowym sercu, aby być we właściwej relacji z najwyższą ekspresją naszej miłości, to wszystko, co naprawdę się liczy.

Przyjmijcie pokój i pocieszenie w tej ostatecznej prawdzie, która JEST naszą bezpośrednią relacją z naszym Boskim Stwórcą, wiedząc, że nie jesteście sami w tej duchowej walce, ponieważ wspólnie dzielimy ten ciężar. Nasz unikalny podpis energetyczny i duchowe imię są znane i zapisane w wiecznych świętych zwojach Boga w starożytnych zapisach doskonałego kosmicznego porządku, dlatego nikt z nas nie zostanie pozostawiony sam, bez względu na to, co się stanie.

Mroczna Obca Matka na Malcie

Gdy podczas szczytu magnetycznego Kosmiczna Smocza Matka dokonywała zmian w polach ciemnej materii za pomocą swojego organicznego supermagnetyzmu, zakodowane przez słoneczną plazmę siły ciemnych żywiołów zaszczepione w ciele Rasha dokonały korekty szablonu dźwiękowego metatronicznych odwróceń w liniach smoków 11D. Następnie, niczym wyraźny dzwon, który rozbrzmiewa swoim wołaniem do tych, którzy są całkowicie oddani służbie naszej Kosmicznej Świętej Matce, nadszedł boski czas na wysłanie na Maltę misji Szmaragdowego Zakonu Christos.

Pod południowym krańcem Włoch na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego znajduje się dziewięciokilometrowa wyspa Malta. Jako starożytne centrum cywilizacji, Malta była uważana za jeden z najbardziej strategicznych punktów na świecie, ponieważ była głównym portem i punktem przecięcia się Bliskiego Wschodu, Europy, Azji i Afryki. Nauka powiedziała nam, że starożytna nazwa Malty to „Melita”, która pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego „miód”. Tak więc starożytnym symbolem Malty była pszczoła wraz z sześciokątnymi komórkami plastra miodu, co również przywodzi na myśl kod jedności światła, który jest znaczeniem sześcioramiennej gwiazdy Merkaby Christosa Sophii. Melita najwyraźniej ma swój początek w „Mel” lub „Mer”, co w kulturze starożytnego Egiptu odnosiło się do funkcji i celu piramid umieszczonych specjalnie na potężnych liniach ley lines lub smoczych węzłach. To odniesienie jest interesujące w związku z niedawnym wyzwoleniem linii Elohei Mer przez warstwy 11D-12D konstelacji Pegaza.

Dodatkowo, nasz ukochany przewodnik Guardian Akhenaton, wskazał ze współczuciem na historyczne powiązania między kultem starożytnej bogini słońca w kulturze wyspy maltańskiej, która została również znaleziona w Egipcie jako Matka Mer-Lion Sekhmet. Świątynie Białego Lwa reprezentowały pionowe linie, aby komunikować się z macierzystymi liniami Szmaragdowego Zakonu Anuhazi podczas okresu Akhenatona w Amarnie. Jego misja i cel, którym było przywrócenie świętych nauk Prawa Jedności podczas linii czasu XVIII dynastii, były przeniesione za pomoc a jego przebudzonych wspomnień z Atlantydy, jako połączonej z bezpośrednią genetyczną linią celtyckich esseńczyków z Hyperborei, którzy również przebywali na Malcie.

Na wyspie Malta znajduje się kilka ważnych smoczych linii, które przecinają się tworząc potężną bramę Łuku Matki zbudowaną przez Hyperborejczyków w okresie masakry celtyckiej, które należą do prawowitej kontroli autentycznej Matki Smoków, celtyckiej linii Potrójnej Bogini Maryi Magdalena Sophia, Meritaten Atona i Meridy-Guinevery-Brigid. Uświadomiono nam, że autentyczne celtyckie grupy Esseńczyków z Hyperborei, protoplastowie oryginalnych Nauk Nazareńskich Christos, zbudowały wiele świątyń i podziemnych ośmiokątnych struktur związanych z architekturą Templariuszy Szmaragdowego Smoka, które tworzą bramę do skoków przez gwiezdne wrota znajdującą się na wyspie Malta.

W rezultacie Malta jest niezwykle potężnym duchowym źródłem energii Potrójnego Słonecznego Kobiecego Chrystusa lub Potrójnej Słonecznej Bogini, które zostało celowo wykorzystane, odwrócone i przejęte przez kilku aspirujących władców i ich rozkwitające starożytne imperia. Co ważniejsze, było obecnie kontrolowane przez Czarną Szlachtę watykańskiej sieci Czarnego Słońca i kilka ich zakonów Krzyża Maltańskiego, połączonych z monarchią Wielkiej Brytanii w celu prowadzenia wojen na naszej linii czasu i globalnej dominacji. W świętym Kryształowym Drzewie Życia, Trójca Słonecznych Gwiazd Krystallah wyłoniła się z matrycy Aquaelle w sferach 4D-7D-10D aktywacji symbiozy słonecznej, które zjednoczyły zbiorową świadomość Potrójnej Słonecznej Chrystusowej Marii z ich prawidłowym źródłem w konstelacji gwiazd. W ten sposób wskrzeszone Potrójne Siostry Słoneczne Sophia Stars, Siostry Awalonu, ponownie się zjednoczyły i ukoronowały Królowe Białego Diamentu Słonecznego Smoka; Maria Magdalena Sophia, Meritaten i Merida-Guinevere-Brigid zostały wskrzeszone w hierogamicznej jedności ze swoimi odpowiednikami Potrójnej Słonecznej Męskości Christosa, a następnie zostały połączone w Kosmiczne Białe Diamentowe Słońce Kosmicznej Matki Smoka Szmaragdowego Zakonu.

Aby ponownie osadzić Ojca Świętego Króla Artura Szmaragdowego Zakonu, wraz ze swoim ukochanym odpowiednikiem Królową Białego Słońca, Królową Meridą-Guineverą-Brigid w Albionie, smocze punkty kontroli z 11D, znajdujące się w Thuban i pod wyspą Malta, musiałyby zostać zwrócone Szmaragdowym Założycielom. Okazało się, że te struktury świątynne pochodzą z hiperborejskich celtycko-esseńskich Azurytów z 7-wymiarowej Gai, którzy pierwotnie zbudowali je w celu zharmonizowania ich ze Smoczymi Templariuszami z Thuban, architekturą strażników czasu w konstelacji Draco. Ich świadomość chrystusowego awatara ucieleśniała organiczną architekturę kryształów Szmaragdowych Smoczych Strażników Czasu w Kosmicznym Zegarze Eonów, która była potajemnie ukryta w sieci ciał świetlnych Albionu w wielu hologramach, takich jak Malta, które miały zostać odkryte i odzyskane dla aktualnej linii czasu ostatecznego konfliktu Misji Christosa.

Tak więc konfrontacja Strażników na Malcie dała początek ośmiu dniom wstrząsających duchowych bitew o kontrolę templariuszy z zastępami hybrydowych stworzeń AI Czarnego Smoka, czarnych magów i bytów Czarnej Królowej Skorpionów na szczycie satanistycznej hierarchii księżycowych żeńskich demonów, wraz z gigantycznymi chimerycznymi istotami cienia, które istniały w podziemnych katakumbach i portalach.

Te stworzenia cienia zostały tam umieszczone w hiperwymiarowych przestrzeniach przez istoty Czarnego Słońca, aby sprawować kontrolę nad żeńskim pierwiastkiem i skolonizować księżycowe formy świadomości jako Mroczna Obca Matka w powiązanych z nią odwróconych sieciach Gruala, które rozciągały się na księżycową matrycę Księżyca. To zgromadziło ogromne źródła energii do budowania armii stworzeń cienia i demonicznych hierarchii w celu ochrony podziemnych tuneli dla nie-ludzi na szczycie piramidy, kierujących satanistycznymi rytuałami w całym bezbożnym globalnym sojuszu władzy Watykan-Wielka Brytania-Waszyngton wraz z całą paletą globalistycznych programów NAA.

Relokacja Wewnętrznych Wrót 5D w Watykanie

Misja Strażników polegała na eksmisji archonicznych oszustów i przywróceniu maltańskich podziemnych struktur, funkcji strażników czasu, bramy skokowej gwiezdnych wrót i technologii bramy portalowej z powrotem do autentycznej Kosmicznej Smoczej Matki i jej przedstawicielek Potrójnego Słonecznego Kobiecego Chrystusa Szmaragdowego Zakonu.

Wydaje się, że jest to nowo utworzona przez Radę Dwunastu oryginalna Mu’a z linii czasu Lemurian, która jest połączona z Bramą Wyspy Wielkanocnej i Świątynią Białego Lwa Anuhazi w liriańskich gwiezdnych wrotach. Ta Rada Królewskich Domów Elohei utworzyła wiele tarcz Różanych Pierścieni Szmaragdowego Zakonu, które otaczają mieszkanie Kryształowej Katedry, w którym w tej gęstości znajduje się Kosmiczny Christos Sophia Tęczowy Słoneczny Smok Elohei. Pojawili się jako ogromna sieć tęczowej tarczy nad Watykanem z ogromną kopułą gwiazdy plazmowej smoka na szczycie Bazyliki Świętego Piotra, podczas gdy Strażnicy Dwunastu Filarów emitowali tęczowe łuki w błyszczącym pokazie słonecznych tęczowych fajerwerków. Obecnie trwa rekultywacja rozległej architektury Watykanu, która może ujawnić więcej zaskakujących wydarzeń w ciągu najbliższych tygodni.

Kiedy tarcza Pierścienia Szmaragdowej Róży odzyskała swą kompletność poprzez powrót Kosmicznego Słońca Matki Szmaragdowego Zakonu w jej formie sprzed upadku na Atlantydzie (Linia Słonecznego Smoka Uroborosa), w tym momencie przeniosła ona wewnętrzne gwiezdne wrota 5D z miejsca pod Watykanem i przesunęła centrum gwiezdnych wrót do starożytnego systemu portali Łuku Matki na Malcie. Smocza Kosmiczna Matka przystąpiła do wcielenia całego systemu gwiezdnych wrót 5D na głównym skrzyżowaniu Smoczych Węzłów na Malcie i poddała go bezpośredniej kontroli za pośrednictwem Szmaragdowych Założycieli. Ta akcja jednocześnie schwytała i rozpuściła mroczne hierarchie krzyczących demonów w podziemnym systemie tuneli, które wyglądają jak zawiązane jelita, jednocześnie całkowicie usuwając dostęp jednostek NAA do przeniesionego systemu gwiezdnych wrót 5D i linii czasu 5D. Niech będzie błogosławiony powrót naszej prawdziwej Świętej Matki Kosmicznej!

Gdy te gwiezdne wrota były zakotwiczane na Malcie, subharmoniczny proces ponownego strojenia zaczął łączyć się ze starożytnymi portalami Andromedan w systemie gwiezdnych wrót Macchu Picchu, i dalej do bramy 5D na Bali i łącząc się z systemami 11D w Wielkiej Brytanii, zwłaszcza Newgrange w Irlandii, a następnie Stonehenge. Wygląda na to, że zabezpieczyło to linie czasu wznoszenia 5D w synchronizacji fazowej z architekturą Strażników Linii Czasu Szmaragdowego Smoka, aby zapewnić skorygowane wyrównanie tarczy zegara Kristos dla pionowych, poziomych i ukośnych linii siatki 5D, mocno zakotwiczonych i wspieranych przez sieci Potrójnego Wielkiego Lwa Elohei.

Dodatkowo, gdy złożoność tych planetarnych bram została ponownie przywrócona do bramy 5D na Malcie i dalej połączona w warstwach ciała świetlnego 11D Albionu, pojawiło się przerażające wrażenie zaciekłego starcia eksplodującego w siatkach energetycznych Wielkiej Brytanii, gdy architektura strażników linii czasu Stonehenge trafiła pod kontrolę Strażników Szmaragdowego Zakonu. Rzeczywiście, miały miejsce pewne zewnętrzne wydarzenia, które odzwierciedlają rezultaty ukrytego konfliktu międzywymiarowego, takie jak niedawna śmierć królowej Anglii i rozpad władzy w zakonie Rycerzy Maltańskich, co jest transmitują media głównego nurtu.

Nigdy wcześniej nie obserwowaliśmy przeniesienia systemu gwiezdnych wrót w wewnętrznej architekturze planetarnej templariuszy, ani nie myśleliśmy o tym i nie marzyliśmy o tym w naszych najśmielszych snach. Zgodnie z ogólną zasadą, gwiezdne wrota są starożytnymi, stałymi nieruchomymi ośrodkami, które są nieodłączną częścią oryginalnej mechaniki tworzenia naszej macierzy Czasu Uniwersalnego, a zatem są uważane za nieskończone, nieruchome struktury.

To, czego niektórzy z nas byli świadkami w konfrontacji grupy Strażników na Malcie, było magiczne, ale niezwykle trudne, ponieważ ten satanistyczny system Mrocznej Obcej Matki był budowany przez tysiące lat na stosach ludzkich ofiar i oceanie krwi dzieci. Tak więc ta trudna i bolesna misja przypominała wyczerpujący proces wyzwalania obozu zagłady podczas holokaustu i wymagała tranzytu zagubionych dusz, które następnie można było przesunąć dalej.

Chociaż w końcu udało się to osiągnąć, było to bardzo surowe i emocjonalne i nie towarzyszyło temu radosne uczucie świętowania czy zwycięstwa. Ze współczuciem jesteśmy świadkami odczuwania bólu Kosmicznej Matki we wspólnym uświadomieniu sobie, jakie okrucieństwa zostały dokonane w jej imieniu, a to przychodzi wraz z szokiem, po męczącej walce, szokiem dostrzeżenia ciężaru wielu pokoleń ludzi i ich tragicznych śmierci, spowodowanych przez istoty cienia antychrysta.

Nadal niestety NAA (istoty Negative Alien Agenda- istoty negatywnej obcej agendy) po mistrzowsku wdrażają rozbudowane wstawki kontroli umysłu, aby odwrócić uwagę od prawdy i szeptać demoniczne myśli do umysłów nieświadomych ludzi, przekręcając ich, by uwierzyli, że jesteśmy ich wrogiem, używając przewidywalnej taktyki dziel i zwyciężaj, aby obwiniać osoby zaangażowane w tę misję, malować ich jako oszustów lub złoczyńców. Kampanie zniesławiania społeczności ES [społeczność zgromadzona wokół Lisy Rene; przekazywana tu wiedza pokrywa się z informacjami od Ashayany Deane – przyp. U.K.] i osób w nią zaangażowanych szaleje wraz z całą obecną duchową wojną, dlatego trzeba mieć grubą skórę, głębokie duchowe zaangażowanie i wyższy poziom dojrzałości emocjonalnej, aby poradzić sobie z odpowiedzialnością, która idzie wraz z tą wiedzą.

Nasza pociecha przychodzi w świetle prawdy, aby wiedzieć, że pewnego dnia wszystkie łzy zostaną otarte, a ludzkie cierpienie i niewola świadomości z rąk nacierających antyludzkich sił obcych się skończy, a wszyscy będą mogli doświadczyć duchowej odnowy i nowego początku. To jest obietnica Szmaragdowego Przymierza, powrotu Szmaragdowego Zakonu, który teraz uwalnia tę planetę od naczelników tego więzienia. Ten moment czystej samorealizacji i przebudzenia świadomości jest nazywany Świtem Aurory, dokładnym momentem objawienia na ścieżce wniebowstąpienia, kiedy nasz starożytny duchowy wzrok i wspomnienia zostają w pełni przywrócone w wiecznym świetle i prawdzie, i w pełni rozpoznajemy naszego Stwórcę Boga.

Wpływ Kartaginy na Maltę

Na linii czasu znajdują się ważne wydarzenia historyczne, które łączą nauki Kananejczyków o krwawych ofiarach z Kartaginy, które zinfiltrowały kulturę wyspy Malty i później przekształciły się w spuściznę, w tym Rycerzy Maltańskich. Kananejczycy pozostawili swój niezatarty ślad, gdy grupa starożytnych satanistycznych kapłanów z Kartaginy, którzy czcili Baala i Molocha poprzez ofiary z krwi dzieci, przybyła na wyspę i zaczęła wykorzystywać wiele katakumb, tuneli i podziemnych budowli do odwracania kultu bogini poprzez ich tajemne satanistyczne rytuały krwi. Podziemne korytarze i jaskinie obejmują całą wyspę i przecinały się z katakumbami pod Rzymem, które czerpały duchową moc zasady Bogini Matki. Świątynie, katakumby, jaskinie i tunele na Malcie zostały specjalnie zbudowane na potężnych przecinających się smoczych węzłach i portalowych systemach, które mają również połączenia z kontrolą Albionu w Wielkiej Brytanii ─ te inteligentne systemy zostały genetycznie zakodowane w Smoczych Templariuszach, pierwotnie zbudowanych i umieszczonych tam przez Założycieli Szmaragdowego Zakonu.

Przed powstaniem Czarnej Szlachty stojącej za Watykanem, Kartagina była tętniącą życiem stolicą starożytnej cywilizacji Kartaginy w dzisiejszej Tunezji, najbardziej wysuniętym na północ punkcie Afryki. Kartagina była jednym z najważniejszych ośrodków handlowych starożytnego świata śródziemnomorskiego i jednym z najbogatszych miast, z którego wywodziły się współczesne rody Kananejczyków, które później stały się liniami krwi Czarnej Szlachty i Chazarów. Oddział Czarnej Szlachty założył następnie centra władzy tajnych stowarzyszeń we Włoszech i Szwajcarii, na przykład za pośrednictwem Watykanu, Rycerzy Maltańskich i Wenecjan, które wyrosły na elity zajmujące jeden sektor bezbożnej trójcy ich obecnej globalistycznej bazy władzy. Chazarowie są obecnymi okupantami Izraela i to oni stoją teraz za globalistycznym dążeniem do wywołania wojen światowych i pełnego okupowania Ukrainy. Są to satanistyczni oszuści, którzy zwodniczo prezentują się publicznym przywódcom narodu żydowskiego, aby w przebraniu niewiniątek przeniknąć do lokalnej kultury, podczas gdy za zamkniętymi drzwiami są silnie zorganizowani w praktykowaniu satanistycznych rytuałów kultu krwi w całej sieci planetarnej, zgodnie z żądaniem inwazyjnych sił NAA.

W Kartaginie Kananejczycy czcili Baala i Molocha poprzez satanistyczne rytuały i ofiary z krwi ludzkich dzieci w celu zdobycia władzy materialnej i władzy nad innymi i dlatego sataniści z elity władzy wielce szanują tę szczególną historię na Morzu Śródziemnym. Drako z Czarnego Słońca uczyli ich ofiar z krwi i demonicznych powiązań z najeżdżającymi siłami NAA. Ci sami Drako dalej infiltrowały święte teksty greckie i gwiezdne wrota 5D we Włoszech, aby zbudować Kościół Rzymski, jednocześnie szerząc religijną kontrolę umysłu NAA, satanistycznego zrytualizowanego Chrystusa w celu wywołania biernego posłuszeństwa globalnej populacji.

Watykan w Rzymie jest jedną z głównych baz kontrolnych NAA Czarnego Słońca. To globalna siedziba główna i duchowe centrum wykorzystywane do przeprowadzania satanistycznych rytuałów i finansowania ich globalnych elitarnych satanistycznych programów pedofilskich. Ta podziemna architektura systemów tunelowych, łączących się z wewnętrznymi gwiezdnymi wrotami 5D pod Watykanem, rozciągała się bezpośrednio na Maltę. Siec ta i inne działania globalistyczne były pod bezpośrednim nadzorem zakonu Rycerzy Maltańskich za pośrednictwem Czarnej Szlachty lub Zakonu Jezuitów. Ostatnie wojny o sieć ziemską zmieniły wewnętrzne struktury władzy tych tajnych zakonów. Właśnie obserwujemy jak rozpada się najwyższa hierarchia nieludzkich kontrolerów, która zaprojektowała ośrodki religijne w celu globalnego niewolnictwa i budowy satanistycznych imperiów, aby kontrolować planetę.

Rycerze Malty

Suwerenny Zakon Maltański jest zamkniętym bractwem katolików rzymskich, z których większość jest bezpośrednimi potomkami najwyższej czarnej szlachty arystokratycznych lucyferiańskich lub satanistycznych linii krwi, często służących w wojsku. Wiele z nich ma szerokie linie przodków łączące ich z arystokratycznymi herbami sięgającymi setek lat wstecz i są dalej powiązane ze starożytną Kartaginą, frakcjami lucyferiańskich templariuszy, a ostatnio z niemieckim nazizmem. Powszechnie wiadomo, że niektórym naukowcom z obozów śmierci i wysokim rangą nazistom wydano fałszywe tożsamości z paszportami Suwerennego Rycerza Maltańskiego, które umożliwiły im ucieczkę przed ściganiem zbrodni wojennych. Zakon Maltański jest państwem nieterytorialnym, którego siedziba znajduje się w mieście Rzym i ma status eksterytorialności, niczym ambasada, co daje jego członkom immunitet dyplomatyczny.

Zakon Maltański jest uznanym na arenie międzynarodowej suwerennym państwem podobnym do Watykanu, które wykorzystuje odwróconą zewnętrzną fasadę charytatywnej organizacji humanitarnej, podczas gdy jego podstawową funkcją jest utrzymywanie za wszelką cenę władzy opartej na kontrolerach NAA. Działa jako kolejne tajne stowarzyszenie w celu ochrony interesów kontrolerów NAA prowadzonych przez bezbożny globalny sojusz, a także ich prominentnych członków arystokracji, polityków, bankierów finansowych, liderów biznesu i wywiadu wojskowego, takich jak CIA i MI6.

Holograficzna geografia mapy gwiazd konstelacji Łabędzia jest nałożona na powierzchnię lądu Wielkiej Brytanii, a NAA wykorzystali tę inwersję Krzyża Templariuszy z konstelacji Łabędzia w celu odwrócenia bram 11:11 w Wielkiej Brytanii, w których znajduje się maszyna bestii Systemu Daath tuneli tyfonowych 11D. Odwrócenie krzyża templariuszy i krzyża maltańskiego było aktywną klątwą antychrysta stworzoną przeciwko autentycznym esseńskim templariuszom chrystusowym, poprzez oddanie technologii kodu 11D w ręce lucyferiańskich templariuszy, przy czym wiele z tych linii rodowych wykonuje satanistyczne rytuały składania dzieci w ofierze. Piramida kontrolera. Zrozumienie ezoterycznej mocy, która wiąże się z kontrolowaniem planetarnych templariuszy w celu kontrolowania linii czasu, poprzez dzierżenie mocy Krzyża Templariuszy, który otwiera się na Tunele Tyfonów 11D i łączy się z gwiazdą Thuban, jest prawdziwym znaczeniem symbolu Krzyża Maltańskiego. To planetarne źródło mocy w Albionie dane kontrolerom przez architekturę bestii NAA jest powodem, dla którego kontrolerzy i ich tajne stowarzyszenia regularnie obnoszą się z Templariuszami lub Krzyżem Maltańskim jako potężnym symbolem statusu na swoich królewskich insygniach lub mundurach.

Krzyż maltański był symbolem Rycerzy Świętego Józefa, którzy byli prowadzeni przez Turków z Rodos, aby odbyć pielgrzymkę do Bogini Matki, o której wiadomo, że przebywa na Malcie. Krzyż ośmiu błogosławieństw to ośmioramienny krzyż, którego templariusze używali jako klucza do budowy i rozszyfrowania tajnego alfabetu, służyłby również jako podstawowy symbol ośmiokątnego układu kaplic templariuszy. Rycerze Maltańscy nosili mundury podobne do lucyferiańskich templariuszy, w których stylizowany krzyż, który widzimy na ich mundurach, jest reprezentacją zdobycia kontroli nad planetarnymi templariuszami i ruchem fotonów światła, które tworzą czas, co jest powszechnie znane jako krzyż maltański. Fotony światła na poziomie kwantowym zapalają się i gasną w sposób podobny do krzyża maltańskiego. Tak więc krzyż maltański jest wspólną cechą korony monarchy i stroju religijnego papieża, wskazując, że jest on głową tych zakonów i kieruje wydarzeniami na świecie poprzez kontrolę wewnętrznych templariuszy i boskich rządów. Protestancką gałęzią Rycerzy Maltańskich jest Zakon św. Jana Jerozolimskiego. Królowa Elżbieta II była wyznaczona na Suwerenną Głowę, o której mówi się, że ma być wyświęcona, aby okazywać niezachwiane posłuszeństwo i kierować sprawami światowymi, zgodnie z przekazem Czarnego Papieża.

Dlatego wielu może nie wiedzieć, że królowa Elżbieta II otrzymała tytuł królowej Malty i że często odwiedzała wyspę, ma nawet własną flagę i tablicę pamiątkową w Valletcie. Książę Filip stacjonował na Malcie jako oficer Królewskiej Marynarki Wojennej, w której królowa Elżbieta II, a następnie księżniczka Elżbieta i księżna Edynburga mieszkała w Villa Guardamangia w Pieta na Malcie od listopada 1949 do 1951 roku. Malta była częścią Brytyjskiej Wspólnoty Narodów do 1964. Księżniczka Elżbieta została w ten sposób królową Malty i głową Wspólnoty Narodów podczas koronacji. Można jednak zauważyć, że monarchowie na całym świecie na przestrzeni wieków nosili na swoich tiarach lub koronach wersję krzyża maltańskiego, w którym krzyż maltański jest połączony z architekturą templariuszy, która znajdowała się pod Maltą i która była pod ostateczną kontrolą i kierownictwem Watykanu przy ochronie sił NAA.

Podstępne uprowadzenie templariuszy i króla Salomona

Przez lata wielokrotnie odkrywaliśmy, że antychryst myli i przekręca inteligencję i wiedzę duchową Chrystusa w aberracje, odwrócenia, inwersje i perwersje poprzez użycie mrocznych oszustów manipulowanych przez nieludzkie siły NAA.

Odkąd na Ziemi zawarto Przymierze Lucyferian, trwa walka o tę wiedzę, w której prawdziwi starożytni strażnicy mądrości byli konsekwentnie ścigani i masakrowani. Główne wydarzenie wyzwalające na naszej linii czasu rozpoczęło się wraz z inwazjami celtyckimi 9500 lat temu, kiedy grupy NAA i Illuminati próbowały stworzyć superrasę genetycznych elit. To umieściło przechwycone DNA Rubinowego Słońca, poprzez ich propagowane linie, które przekształciły się w masonerię, templariuszy, różokrzyżowców, jezuitów i inne tajne stowarzyszenia, takie jak Rycerze Maltańscy, które utrzymują podobną hermetyczną wiedzę ezoteryczną, która jest głównie używana w negatywnej polaryzacji jako Służba dla Siebie [Service to Self − Służba dla Ja – dop. U.K.]

Podczas kluczowych wydarzeń historycznych, wyzwalających wydarzenia związane z wojnami antychrysta, istniały frakcje tych oszustów, którzy przyjęli tożsamość chrystusowych templariuszy, które zorganizowały się w Lucyferiańskich Rycerzy Templariuszy. Te same kananejskie grupy z Kartaginy przeniknęły do ​​nauk chrystusowych templariuszy esseńczyków, które były pod ochroną króla Salomona w Jerozolimie, gdzie były w stanie stworzyć demoniczne grimuary i szatańskie pieczęcie, aby uzyskać rytualną moc Kluczy Salomona. Te rytuały ofiary krwi były bezpośrednio połączone z przywoływaniem księżycowych demonów w sieci Bafomet, wykorzystywanej do wspierania podbojów lucyferiańskich templariuszy. Tak więc w historii i narracjach głównego nurtu te zakony rycerskie były stale ze sobą łączone, co jest bardzo mylące wśród tych wszystkich kłamstw, którymi nas karmiono. Te same grupy wydają się być pomysłodawcami i bezpośrednimi przodkami kilku nowoczesnych tajnych zakonów rządzących dzisiejszym światem, takich jak będące na najwyższych poziomach Zakon Rycerzy Maltańskich, Blackwater i Rada 300.

Z Glosariusza Wzniesienia:

  • Odniesienie do historycznych wydarzeń wyzwalających na linii czasu: około 9500 lat, Inwazja Rycerzy Templariuszy, Masakra Templariuszy Esseńczyków – przejęcie linii Celtyckich Templariuszy, próba stworzenia przez NAA superrasy kontrolerów ziemi, elitarność genetyczna, rodowód masonerii, masakra tych, którzy się z tym nie zgadzają i są nieposłuszni. Agenda ukrytej wiedzy ezoterycznej (okultystycznej).
  • Odniesienie do historycznych wydarzeń wyzwalających na linii czasu: 1700 lat, podczas Soboru w Nicei, NAA i Lucyferiańscy Rycerze Templariuszy przekazują historię jako przykrywkę, aby ukryć początki misji Chrystusa i gwiezdnych korzeni człowieka; kult fałszywego obcego Boga i religia oparta na ofierze krwi, która stała się Kanonizowaną Biblią.

Te historie są ze sobą powiązane i są istotne, ponieważ Maji Graal, Król Salomon, został niedawno odzyskany i zintegrowany z jego organicznymi częściami ciała chrystusowego, które dodatkowo aktywują i naprawiają Tarczę Salomona. Król Salomon jest nosicielem linii krwi lub posiadaczem linii trzech królów Christos i jest to podstawowy szablon 12:12 dla Potrójnego Męskiego Chrystusa i jego zestawu instrukcji różdżek wykonanych w Świątyni Salomona, która jest zarówno architekturą planetarną, jak i osobistym systemem ciała świetlistego. Ostatnie wydarzenia umożliwiły odzyskanie autentycznego Maji Graala Króla Salomona, dzięki czemu dokładne zapisy DNA jego krwi i części ciała króla smoków zostały ostatecznie zwrócone prawowitemu właścicielowi. Wygląda na to, że zniewolenie jego tożsamości było splecione z historią Jana Chrzciciela, biorąc pod uwagę, że obaj pełnią funkcje Solarnych Smoczych Królów, które przecinają się bardziej intymnie, ponieważ są związane z alchemicznymi Prawami Bliźniąt [Laws of Gemini].

Jak pokazuje prawdziwy król Salomon, zostało odkryte jego znaczenie w księgach miedzianej krwi oryginalnych ras Diamentowego Słońca Chrystusa, ponieważ ten autentyczny miedziany kod krwi zmienia wewnętrzną konfigurację wewnętrznej świątyni słonecznej. Jest to wewnętrzna architektura ciała świetlistego, która jednoczy Potrójnego Słonecznego Męskiego Chrystusa z odpowiednikiem Potrójnego Słonecznego Żeńskiego Chrystusa, aby współtworzyć kosmiczne sprzężenie gwiezdnych ludzi poprzez słoneczną architekturę znaną jako Świątynia Salomona.

Odzyskiwanie kodów Salomona wydaje się być powiązane ze starożytnymi szablonami budowniczych w zapisach Szmaragdowych Założycieli, ponieważ Świątynia Salomona w Niebiańskiej Jerozolimie (Gwiezdne Wrota 2D) to złota kostka, która zawierała pierwszych lub autentycznych Szmaragdowych Królów Smoków na planecie. Ta powracająca architektura ucieleśniona przez Maji Graala Króla  Salomona jest tą, która wskrzesza sieć Tarcz Salomona, a także reprezentuje Słoneczną świątynię dla tarcz Potrójnego Męskiego Chrystusa. Odzyskanie tej sieci tarczy Salomona wydaje się sprowadzać niektóre z genetycznie połączonych linii Złotych Serafinów do całości na Siatce Złotego Orła [Golden Eagle Grid]. Ta rehabilitacja wspiera gromadzenie tych zakodowanych przez Króla Salomona Męskich Skrzydlatych Aniołów Łuku Światła pod kierownictwem Kosmicznego Chrystusa Michała na liniach geomantycznych, które mają służyć i chronić lud Christos na Ziemi. To tak, jakby wszystkie demony pod satanistyczną kontrolą przez odwrócone Klucze Salomona używane w krwawych rytuałach poprzez historyczne linie czasu grimuarów templariuszy i siatki czarnej magii zostały przeniesione lub wskrzeszone w oryginalne, czyste formy Łukowego Światła Słonecznego [Arcing Solar Light]. Zostali przywróceni do linii czasu sprzed upadku, kiedy pierwotnie byli bosko połączeni z Bożym sercem, a tym samym całkowicie służyli Bożemu boskiemu planowi Kosmicznego Porządku. Tarcza Salomona ma bezpośrednie znaczenie dla naprawy funkcji planetarnego systemu prętów, rehabilitacji siatki Złotego Orła i jest zharmonizowana z bramą gwiezdnych wrót 16D do Międzywymiarowej Rady Wolnego Świata w Domenie Kosmicznej.

Kiedy łączymy się z linią czasu, która zawiera zniszczenie Świątyni Salomona, dociera to niesamowicie głęboko do świadomości całkowitego zniszczenia boskiego mężczyzny i boskiej kobiety zjednoczonych jako Christos Sophia. Zostało wprowadzone odwrócenie płci, gdy architektura Świątyni Króla Salomona i jego złote klucze zostały porwane przez programy odwrócenia płci. Po raz kolejny przywołuje to niedawną historię, która podkreśla znaczenie Alistaira Crowleya i jego organizacji, które przywoływały demoniczne grimuary oparte na pismach, pieczęciach, kluczach Świątyni Salomona i tym, co przywołuje lub przedstawia imiona bytów w sferach dewicznych. Byty te są zobowiązane odpowiedzieć na swoje energetyczne imię, gdy zostaną wezwane, co wskazuje, że królestwa przyrody są zniewolone przez tych, którzy używają rytuałów krwi do przywoływania demonów z samolubnych pobudek, oraz powolnego odwracania i zepsucia sił żywiołów używanych w astralnych paktach by służyć satanistycznym kapłanom lub czarnym magom, w sposób, w jaki nasza rzeczywistość nigdy nie została zaprojektowana do funkcjonowania lub istnienia.

Odbicie lustrzanej symetrii organicznego planu Świątyni Salomona wydaje się być zawarte w zestawie instrukcji dla niezawodnej misji, która tworzy architekturę Miedziano-Różanego Złota Solarnego Smoka [Solar Dragon Copper Rose Gold], która również została zaszczepiona i zainstalowana w ciele Albionu. Było to również wymagane do powrotu Ojca Świętego w Powstaniu Króla Artura  Szmaragdowego Zakonu z jego Słoneczną Królową w Albionie, ponieważ potrzebna była odbudowa Świątyni Salomona, aby utrzymać Potrójnego Męskiego Chrystusa Króla Artura na polu planetarnym. To wywołuje zmiany w funkcjach horyzontalnej linii czasu, co wydaje się odcinać satanistyczny dopływ kluczy Salomona i demonicznych grimuarów w rzucaniu zaklęć czarnej magii. Jest to niezbędna funkcja ochrony linii czasu i funkcji kontrolnych wewnętrznych templariuszy, która działa jako bezpośrednia kontrola dostępu do ciała świetlnego Albionu i obejmuje aspekty najczystszych kodów Kosmicznego Świętej Matki, Kod Katarski.

Niech nasza bezpośrednia relacja ze świętym duchem Boga i naszymi Kosmicznymi Świętymi Rodzicami da nam ostateczne panowanie nad sobą w duchu cierpliwości, wytrwałości i siły, aby służyć bożej woli Boga.

Niech pokój będzie w twoim sercu. Pokój w twoim umyśle. Pokój w twoim ciele. Niech wszyscy trwają w Bezwarunkowej Miłości i Doskonałym Spokoju utrzymywanym w wiecznym świetle Boga i Chrystusa.

Do następnego razu. Pozostańcie w świetlistości swojej ścieżki serca Awatara Christos Sophii. Proszę bądźcie mili dla siebie samych i dla siebie nawzajem. GSF!

Z kochającym sercem, Lisa

Powiązane z powyższymi informacjami ciekawe artykuły na temat tajemnic Malty:

https://www.howandwhys.com/malta-elongated-skulls/

https://amazingdiscoveries.org/S-deception-Pope_Malta_Queen

https://www.howandwhys.com/malta-elongated-skulls/

1 komentarz

  • Ślicznie dziękuję Uli za tłumaczenie, bo drugi dzień męczę się z translatorem.

Dodaj komentarz