KERRY CASSIDY UPDATE 21 STYCZEŃ 2021 (i jej komentarz o Kim Possible!)

Kerry Cassidy w końcu zabrała głos w sprawie Kimberley Goguen – na takie momenty konfrontacji warto czekać. Choć wypowiedź jej nie była długa, i raczej pozbawiona szczegółów. Widoczne jest, jak poszczególne „frakcje” alternatywnych mediów nadal unikają konfrontacji w wielu obszarach i całe środowisko jest dość mocno sfragmentaryzowane (co ma również swoje zalety i jest naturalne w świecie przyrody- wielość ekosystemów i osobowości opisuje już nawet socjologia, w której pojawił się nowy termin – różno-jednia). 

Poniżej sprawozdanie z wypowiedzi Kerry.

Na początku twierdzi, że Trump miał zamiar rozwiązać korporację Ameryka, powiązaną z Koroną Brytyjską i operującą na prawie morskim (stąd żółte frędzle na fladze).

Wojna trwa dalej, wojna o wyzwolenie ludzkości. Wojna trwa m.in. z obcymi i AI z Chin.

Kerry również, podobnie jak Kim, mówi, że Deep State planuje teraz fałszywą inwazję obcych- chcą zainscenizować inwazję i pokonanie obcych (hologramów). [telewizja i internet przyjmą wszystko…. – przyp. U.K.]

Biden jest klonem- w środku nic nie ma. Kamala jest „satanistyczną miksturą”, jak mówi Kerry. Deep State jest więc teraz oficjalnie ponownie przy sterach.

Nie da się wybić wszystkich lucyferiańczyków.

Ciekawostka:

Pewne mniejsze grupy obcych przylatują znowu i starają się zmieniać nasz genom, rozmawiają z ludźmi u władzy i wpływają na pewne grupy; próbują nas traktować jak dzieci; próbują pokazać nam, że mają nad nami przewagę, przejmują pewne grupy, oferując im pewną technologię. Starają się kategoryzować ludzi- przekonując, że jeden człowiek jest lepszy od innego, że jeden znak zodiaku jest „wyższy” od innego- to jest spisek [rozumiem, że Kerry mówi tu o infiltracji środowiska przede wszystkim New Age- przyp. U.K.]. Wg Kerry to jest robione przez obcą AI- używają pewnej technologii do tego kategoryzowania.  Kerry nie chce powiedzieć, o jakiej grupie mówi- mówi, że sami się domyślimy….

 

Illuminaci nie dostali się do władzy w kilka dni. To bardzo stary plan. Tak samo od dawna ingerowali w nasze DNA, ostatnio np. za pomocą smug chemicznych itd. Nie jest łatwo odróżnić, co jest prawdą, a co kłamstwem. Kerry podaje np. przykład NLP, i metodę oporu mięśniowego, która wg niej nie jest wiarygodna… Manipulacja sięga o wiele głębiej, właśnie dlatego, że doszło wielokrotnie do ingerencji w nasze DNA.

 

Cały czas istnieje możliwość stworzenia społeczeństwa Borg. Wybrano najbardziej przypominające rój społeczeństwo (chińskie) by rozlać tę agendę na cały świat. Co oznacza społeczeństwo Borg? To takie społeczeństwo, gdzie od indywidualności i jednostki ważniejsza jest grupa. Chińczycy jako rasa byli najbliżej tej agendy, dlatego zostali do tego wybrani.

Aby przeżyć i aby pomóc naszym dzieciom przeżyć, będziemy musieli wyrobić w sobie umiejętność rozróżniania, jakie dana istota ma intencje – bo będą nam kłamać coraz więcej, która rasa jest „dobra”, a która „zła”.  Jeśli oddamy nasze moce technologii, nie rozwiniemy naszych własnych „psychicznych mięśni”. Na tym polu także będzie toczyć się wojna.

 

Kerry mówi o Murze w Meksykiem – ma on chronić Amerykanów od inwazji z Meksyku, ale również jest zagrożenie atakiem od strony Kanady. Kerry wiele razy otrzymywała informacje od swoich informatorów, że wojska są wysyłane właśnie w kierunku Kanady.

 

Chińczycy chcą pozbyć się znacznej części swojej populacji. Covid miał temu służyć, nie powiodło się do końca. Podobno opracowują nowe wersje wirusa teraz w czasie rzeczywistym. Projekt Camelot miał informacje, że takie rzeczy będą się działy, już 16 lat temu. Kerry miała nadzieję, że do takich rzeczy nie dojdzie- jednak doszło.

Podobno „Trump i jego drużyna” mają wrócić na scenę polityczną publiczną w okolicach marca/kwietnia.         

Kerry wypowiada się po raz pierwszy o Kim Possible- mówi o niej, że jest „osobą, która podaje się za pochodzącą z linii krwii Ewy i pewnej linii obcych, i że dlatego dostała klucz do systemu monetarnego Ziemi, PO STRONIE CIEMNOŚCI (tu wyraźnie podkreśla), ponieważ to oni ten system prowadzą. I system ten jest bardzo infiltrowany, monitorowany, otacza go niesamowicie ciemna energia.” Kerry następnie mówi o nagraniu, które streściłam w poprzednim artykule, z 17 stycznia, gdzie Kim wypowiada wojnę dla Deep State, i że ta fałszywa inwazja, o której mówi Kim, była przez Kerry omawiana od wielu już lat [mamy kolejną licytację, kto pierwszy o czym mówił – przyp. U.K.]. Więcej nie rozwija wypowiedzi na jej temat….

Szare hybrydy ludzkie, które znowu napływają z Ameryki Południowej, to sprawka Szaraków, które z kolei sterowane są przez AI. Dlatego został wybudowany Mur. Hybrydy te mają niestety złe zamiary, wiele z nich pracuje dla „ciemnej strony”, ponieważ jest na nich stosowana kontrola umysłu.

Kerry zwraca uwagę na pewną rzecz: to, że parę osób mówi w mediach alternatywnych o potrzebie magazynowania jedzenia itp. zmieni bardzo niewiele, DOPÓKI NIE DOWIE SIĘ O TYM CAŁE SPOŁECZEŃSTWO. Media alternatywne bowiem mówią ciągle do tych samych ludzi, „oświecają oświeconych”, podczas gdy większość społeczeństwa nadal żyje w ciemnościach.  

Źródło: KERRY CASSIDY: VIDEO BLOG : JANUARY 20, 2021

Tłumaczyła: Ula Klimko

 

1 komentarz

Dodaj komentarz