Dr. Sean Hross o szwajcarskich, faraońskich elitach Oktogon cz. 1

Artykułem tym zaczynamy dyskusję na temat, którego nawet w polskich mediach alternatywnych jeszcze nikt nie poruszył. Na razie przeważa narracja „białych i czarnych kapeluszy” oraz Trump konta Biden/Chiny. Nie tylko polskie alternatywne media milczą o temacie, który przedstawię poniżej – także znalezienie tych materiałów na anglojęzycznych kanałach i mediach wymaga trochę czasu i uwagi, a na pewno nie znajdziemy tego na tych najbardziej popularnych (Fulford, Steele, Parkes, Cassidy etc. – wszyscy milczą na ten temat).

My spojrzymy teraz w inną stronę, być może tam, gdzie nikt nie chce, byśmy spojrzeli.

Zaczniemy od artykułu z 2016 roku, aby zaznaczyć temat. Następnie, w kolejnych artykułach i nagraniach, przedstawimy tłumaczenia materiałów innych badaczy, m.in. dr. Sean Hrossa, profesora historii, ściganego przez szwajcarskie służby specjalne i torturowany przez nie za ujawnienie tych informacji na swoim kanale na You Tube w 2015 roku.

 

Switzerland’s Hidden Pharaohs of the Octagon

https://beforeitsnews.com/alternative/2016/01/fairtales-pharaoh-tales-octogon-lucifersatan-and-switzerland-3272186.html

Tłumaczenie:

Ukryci Szwajcarscy Faraonowie Oktogonu

Lucyferiańscy faraońscy władcy Oktagonu (Oktogonu) w Szwajcarii wydają się być rdzeniem globalnej ośmiornicy rządzących elit, których macki sięgają do każdego zakamarka „naszego” świata. Ci faraońscy bankierzy templariuszy ze Szwajcarii i ich masońskie sługi z piątej kolumny na całym świecie wydają się być przygotowani na kilka ważnych wydarzeń zmieniających świat, które rozpoczną się w tym roku [2016 – przyp. U.K.]. Podziękowania dla Sean Hrossa za jego doskonałą pracę i wysoką cenę, jaką zapłacił – w postaci nękania, uwięzienia, znęcania się fizycznego i psychicznego oraz tortur, utraty syna, zwierząt domowych i mienia, za ujawnienie mrocznej i ukrytej natury starożytnej elity rządzącej. Takie są rody faraonów z Egiptu.

Poniższe filmy ujawnią wiele informacji, z którymi większość z nas nigdy wcześniej nie miała styczności, o historii i naturze ludzi, którzy rządzą naszym światem. Nie mogę powiedzieć, że obejmuję wszystko, co jest przedstawione w tych filmach, ale ci ludzie wnoszą w temat wiele cennych informacji. W tych filmach jest wiele cennych elementów układanki. Będziesz musiał filtrować według własnego uznania, jednak te perspektywy bardzo pomogą w połączeniu tej układanki w bardziej zrozumiały obraz.

 

Ci rządzący faraonowie, globalna elita, postrzegają nas jako swoich niewolników i własność, z którymi mogą robić, co im się podoba. Przywłaszczyli sobie władzę i kontrolę z dala od nas poprzez oszustwo i przebiegłość, gdy ślepo przyjmowaliśmy ich niekończące się puste obietnice, że zajmą się za nas sprawami. Zawsze mówią: „Nie martw się, myślimy w Twoim najlepszym interesie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie… po prostu biegaj wokół swoich spraw i baw się dobrze. My Cię ochronimy ”, cały czas kradnąc wszystko, co można sobie tylko wyobrazić. Teraz są prawie gotowi do ogłoszenia całkowitego i absolutnego przejęcia i kontroli nad planetą i wszystkim, co na niej jest.

Z Babilonu i Egiptu wyłoniły się okultystyczne, tajemnicze religie Lucyfera, a z nich wyszły hybrydy faraonów, prekursorzy nadchodzącej światowej religii. Faraonowie… .Pharacaic… ..Izrael (nie wszyscy judaiści, tylko judaistyczni syjoniści, lucyferiańscy talmudyczni Żydzi), pochodzi z Egiptu i tajemniczych szkół religijnych, zepsutych przez lucyferiańskie faraońskie postawy, wierzenia i praktyki, splatając swoje lucyferiańskie wierzenia (talmudyczny kabaalizm …. Ich ludzkie tradycje) (setki niedorzecznych praw i dziwacznych praktyk, upuszczanie krwi do obrzezania itp.), z czystymi prawdami, które BÓG próbował im przekazać. Błąkali się po dziczy przez 40 lat, gdy BÓG próbował oczyścić ich z lucyferiańskich /faraońskich/Ka„baal” istycznych /Okultystycznych praktyk, ale nigdy w pełni nie zostali przywróceni pierwotnej relacji z BOGIEM. W tym miejscu muszę dodać rzymskokatolicki/ jezuicki wkładu do tej trójcy lucyferiańskiej – stanowią one trzecią nogę triady jezuicko-masońsko-judaistycznej NWO.

Wiele z tych lucyferiańskich dróg zepsuło i przejęło wszystkie trzy współczesne monoteistyczne religie w celu stworzenia hybrydowej Globalnej Super Religii, stworzonej dla całej ludzkości z tego, co pozostało z wielkiej walki między cywilizacjami, które wkrótce osiągną punkt kulminacyjny. Własny religijny / ekonomiczny / rządowy system rządzenia Lucyfera… Bestia. System powstający jako „Feniks” z popiołów i chaosu nadchodzących konfliktów i pożarów zautomatyzowanych…… nadchodzącego wielkiego Holokaustu i wielkiego palenia ofiar – stworzenia BOGA, dla żałosnego pana Lucyfera. To przerażający obraz, który zaplanowali ci lucyferiańscy władcy, są bardzo podekscytowani nadchodzącymi wydarzeniami. Myślą, że za chwilę spełnią swoje i ich pana marzenie o „Tysiącletnim Panowaniu” nad ziemią.

 

Obraz staje się znacznie wyraźniejszy, gdy zbiera się wiele elementów tej lucyferiańskiej układanki. Octagon (Octogon), Hyper-cube, Black Cube, Saturn-Satan (tu link, który przetłumaczymy w kolejnych artykułach: The Black Cube, Saturn, Occult Symbolism and Satan (Czarna Kostka, Saturn, Symbolika Okultystyczna i Szatan), Shadow Government, Hidden Hand , Czarna szlachta, Czarny papież, Jezuici/Rycerze Maltańscy/Mason/Mason/ B’nai B’rith, Kaaba w Mekce, Telfin czarne skrzynki na czołach, Prawa Noachidów (Siedem Praw Noego), prawo armaty, prawo szariatu, Egipt, gad, serpentyna, ISIS, Horus, Seth, ISIL, CIA /MI6/MI5/MOSSAD/ISI, ODT/O2T/ Waterboarding, SRA/MKULTRA, Anunnaki/Nephilim/Molok/Molock/Molek (Moloch), Baal, obrzezanie/krwawe ofiary, Amon Ra/Amen „Ra”, IS-RA-EL / ZION / ZIONISM, Kazaaria/Kazaars/ (Chazarowie) Ukrane, Atlas / Titan / Pitch Fork, Ashkenazi / NAZI / National Zjonism (Syjonizm) itd.

 Wciągnij w tę układankę informacje z tych filmów [filmy będziemy przedstawiać stopniowo w kolejnych artykułach i nagraniach – przyp.tłum.], informacje z nowej książki Steve’a Quayle’a „Empire Beneath The Ice” (Imperium Pod Lodem), wiele danych dotyczących „Projektu Greater Israel Project”, „Synagoga Szatana”, syjonizmu i mamy teraz prawie wszystkie główne elementy tej układanki.

Jest wiele mniejszych łamigłówek w ramach układanki Wielkiego Mistrzowskiego Planu, ale duży obraz naprawdę zaczyna się łączyć.

Więcej puzzli tej układanki:

/alternative/2015/10/overlords-of-chaos-3222828.html

/alternative/2015/12/the-globalist-plan-to-take-down-the-whole-world-3265630.html

/alternative/2015/09/this-may-rattle-some-theological-cages-3217752.html

/alternative/2015/09/nwo-cabal-pursues-total-dominion-over-the-earths-weather-and-natural-resources-3210360.html

 

„Owoce” eksperymentów związanych z pozbawieniem tlenu w nazistowskich obozach koncentracyjnych nadal są wykorzystywane na więźniach politycznych w faszystowskiej Szwajcarii:

https://vk.com/wall467667349_1248
https://pdfslide.net/documents/zurich-files-white-torture-in-swiss-torture-prison.html
https://www.bitchute.com/video/VZTqFXtVphLR/

 

Bardzo dobry wywiad: Sean Hross: Bezdomny za ujawnienie szwajcarsko-niemieckiego Nowego Porządku Świata

Ciąg dalszy nastąpi.

Otagowano:

2 komentarze

  • Dzięki Uleczko, czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

  • Ula, dziękuję , no bardzo ważne informację podobnie jak ostatnie tłumaczenie Simone.
    Zaczyna się to układać, pozwoliłam sobie wkleić linki do strony, na kilku kanałach YT.
    Wydaje mi się , że jest trochę podobnych informacji na kanale Michała, tylko w wielu obszernych filmach ale temat się pojawiał.
    Tutaj troszkę o kryształach
    https://www.youtube.com/watch?v=eEgsG2vvzNg

Dodaj komentarz