Dr. Michael Salla na temat Czerwonego Smoka i Tajnego Programu Kosmicznego Chin

Niniejszy artykuł jest streszczeniem (obejmuje znaczną większość) wywiadu przeprowadzonego przez Kerry Cassidy z Project Camelot z Dr. Michaelem Sallą na kanale You Tube dnia 22 maja 2020 roku.

W 2001 roku Dr. Michael Salla zainteresował się wieloma świadkami, którzy zaczęli głośno mówić o programie kosmicznym, zaczynając od Steven’a Greer.

Zaplecze Michaela to praca naukowa w dziedzinie międzynarodowych konfliktów ludzkich- podróżował i robił studia przypadków we wschodnim Timorze, Kosowie i Sri Lance. Dlatego był przyzwyczajony do przeprowadzania wywiadów z ludźmi, zaczynał w 1993 roku, gdy przesłuchiwał ofiary zbrodni przeciwko ludzkości w Timorze. Zbierał zeznania ludzi, którzy opowiadali co się im przydarzyło. Dlatego gdy w 2001 roku słuchał zeznań świadków przesłuchiwanych przez Stevena Greer wiedział, że ci ludzie naprawdę tego doświadczyli. Niektórzy z tych świadków byli, wg Michaela, typowymi ofiarami łamania praw człowieka- mówili równocześnie o ET, ufo,  tajnych programach kosmicznych, inżynierii odwróconej. Wtedy Michael bardzo zainteresował się i zaintrygował Tajnym Programem Kosmicznym.

Dopiero mniej więcej w momencie, gdy Kerry uruchomiła swój Project Camelot, zaczęło pojawiać się coraz więcej świadków z „górnej półki”, m.in. Henry Deacon (aka Arthur Neumann) i to zmusiło Michaela, by bardziej przyglądać się programom związanym z inżynierią wsteczną. Z jednej strony mamy tuszowanie sprawy istot pozaziemskich (jak długo tu są, dlaczego rząd tuszuje te sprawy i ich technologie), z drugiej strony jest kwestia inżynierii wstecznej stosowanej na pozyskanych pojazdach obcych. Michael bada te rzeczy od 20 lat i wciąż odkrywa nowe wątki.

Dr. Michael Salla

Dr. Salla podkreśla, że temat ten jest fascynujący i że nie uciekniemy od niego, bowiem właśnie teraz mocarstwa rozbudowują swoje floty kosmiczne- a opinia publiczna o niczym nie wie.  Już za chwilę zaczną ujawniać niektóre ze swoich pojazdów i technologii i, jak mówi Michael, „moi akademiccy koledzy, którzy do tej pory śmiali się ze mnie, teraz zaczną słuchać z zainteresowaniem”. Nie da się dłużej zaprzeczać faktom.

 

Kosmiczny Program Chin

Michael udał się do Chin w grudniu 2018 roku, rozmawiał z kilkoma osobami w Pekinie i Szanghaju, które to osoby są częścią Tajnego Programu Kosmicznego. Podczas rozmowy osoby te dokonały bardzo intrygującego stwierdzenia, a mianowicie, że Xi Jinping, obecny Prezydent, jest „poza kręgiem wtajemniczonych” w Program Kosmiczny. Zdziwiło to Michaela, jakim cudem Chiny mogą prowadzić Tajny Program Kosmiczny, a Prezydent jest niewtajemniczony?!

Michael postanowił zgłębić temat, w wyniku czego powstała książka „Red Dragon. China’s Secret Space Program” (Czerwony Smok: Tajny Program Kosmiczny Chin)

Qian Xuesen

Zaczęło się od naukowca o imieniu Qian Xuesen – to ojciec chińskiego programu nuklearnych pocisków rakietowych i programu kosmicznego. Pomógł Chinom zbudować pierwszy system dostaw rakietowych dla bomby atomowej, następnie bombę wodorową, a zaraz potem rakietę nośną dla pierwszych chińskich satelit w latach 70’tych.

gen. „Hap” Arnold

Badając wstecz losy tego naukowca Michael odkrył jego życiorys w USA:

trening przeszedł w MIT ( Massachusetts Institute of Technology) i JPL (NASA Jet Propulsion Laboratory). Był tam pionierem w budowie technologii napędu rakiet. Okazało się, że w USA robił znacznie więcej niż zajmowanie się napędem rakiet.

Dr. Theodor von Karman

Okazuje się, że Xuesen był częścią zespołu naukowego założonego przez 5-gwiazdkowego generała Amerykańskiego Lotnictwa, gen. „Hap” Arnolda. Zwołał on zespół naukowy- Scientific Advisory Group (był rok 1944), na którego czele stał Dr. Theodor von Karman, słynna postać w kręgach zainteresowanych amerykańskim Tajnym Programem Kosmicznym. Dr. Von Karman był opiekunem doktoratu Qian Xuesen w JPL. Stał się jego mentorem, uważał Xuesen’a za wyjątkowo utalentowanego naukowca, podziwiał go. Gen. Arnold wyznaczył zespołowi zadanie zbadania wszystkich postępów technologicznych, które nastąpiły podczas II WŚ w kwestii eksploracji kosmosu, by następnie przekazać te technologie Lotnictwu, by ono mogło zastosować inżynierię wsteczną i odtworzyć te technologie. Misja zakładała m.in. udanie się do Niemiec i zbadanie, co robią Niemcy w tej kwestii. Von Karman wyznaczył jeszcze mniejszą garstkę naukowców spośród Scientific Advisory Group, która udała się do Niemiec (słynna Operacja Lusty- ściśle tajna grupa armii amerykańskiej, która udała się do Niemiec zaraz po zakończeniu IIWŚ w celu badań nad zaawansowanymi programami kosmicznymi Trzeciej Rzeszy). Oficjalnie były dwie drużyny: pierwsza miała przywieźć do Stanów technologię m.in. messerszmitów, rakiet V2, supersonicznej broni Niemców itd. Druga drużyna była ściśle naukowa i miała za zadanie przesłuchać wszystkich naukowców i inżynierów niemieckich zaangażowanych w budowę statków supersonicznych. Miało kto wie, że Operation Lusty miała także trzecią drużynę; jej zadaniem było poszukiwanie latających spodków, które zbudowali Niemcy i przywiezienie ich do USA.

Qian Xuesen

Drużyna ta udała się m.in. do Pragi (Czechosłowacja) gdzie przejęła tajne bazy z ich technologią (budowano tam m.in. latające spodki).

Dr. Qian Xuesen brał udział w Operation Lusty. Jedna z osób, którą przesłuchiwał podczas operacji, był Wernher von Braun (czerwiec

MSFC CENTER DIRECTOR VON BRAUN, WERNHER-DR. IN HIS OFFICE WITH ROCKET MODELS IN BACKGROUND. 5/18/64

1945; dr. Xuesen dostał wtedy tymczasowy stopień pułkownika amerykańskiego lotnictwa).

Xuesen po powrocie do USA napisał raport dla gen. Arnolda i Dr. Von Karmana. Razem stworzyli całą strategię, która stała się podstawą przyszłego amerykańskiego programu kosmicznego.

Xuesen był także częścią ekipy naukowej wysłanej w 1947 roku by zbadać szczątki rozbitego spodka w Roswell. Oficjalnie pełnił swoje funkcje w tym zespole do 1949 roku. Pracował w MIT, następnie został przeniesiony do JPL, gdzie pracował na pełen etat jako profesor wykładowca za dnia, dodatkowo wykonując ściśle tajne operacje opisane powyżej.

W 1950 roku Xuesen został oskarżony o to, że jest szpiegiem komunistycznym, choć nie miał on nigdy powiązań ani zainteresowań w tym kierunku, nie miał powiązań ani zawodowych ani osobistych z Komunistyczną Partią Chin. W 1950 został oskarżony i zablokowano jego dotychczasowe certyfikaty bezpieczeństwa, INS rozpoczęło procedurę deportacji, jednak Departament Stanu powiedział, że „nie wolno deportować tego człowieka, on wie za dużo”. Od tego momentu Xuesen był przetrzymywany w USA w stanie zawieszenia przez 5 lat, podczas których kontynuował pracę jako wykładowca w California Institute of Technology, nie mógł jednak prowadzić żadnych badań ponieważ miał zawieszone certyfikaty bezpieczeństwa. Następnie w roku 1955 pod administracją Prezydenta Eisenhowera zdecydowano uwolnić Xuesen’a i wypuścić go do Chin w zamian za uwolnienie 17 pilotów amerykańskich porwanych przez Chiny podczas Wojny Koreańskiej. Xuesen wrócił do Chin.

Co jest dziwnego w tym wszystkim?

To, że Xuesen pracował z Majestic-12 i członkami tej grupy. Wg Michaela Salla MJ-12 zaaranżowała tę całą deportację- chcieli, by Xuesen pomógł Chinom budować broń nuklearną i ostatecznie tworzyć Tajny Kosmiczny Program Chin.

Majestic-12 wychodzi poza agendę nacjonalistyczną. Obejmuje cały glob i jest prowadzona przez globalną elitę. A oni robią tak: tworzą rywalizujące ze sobą kraje, by one odbijały między sobą piłkę- zrobili tak ze Związkiem Radzieckim i Stanami Zjednoczonymi podczas II WŚ. Tym razem chcieli, by Xuesen został deportowany i zabrał ze sobą wszystkie te informacje- był to człowiek, który dosłownie stworzył amerykański tajny program kosmiczny. I teraz zabrał tę wiedzę do Chin.

Mówi się, że Drako stoją za Chinami. Z Drako bezpośrednie powiązania mają także Illuminati.

Inny kąt widzenia do wersji Dr. Salla dostarcza William Tompkins, który mówi o udziale obcych ras Nordyckich w rozwoju Tajnego Amerykańskiego Programu Kosmicznego. Program ten był dalej sabotowany przez Reptilian 9 na 10 przypadków.

Salla zwraca uwagę (ponieważ napisał wiele książek i analizował różne grupy obcych i ich wpływy), że nigdy nie jest to tylko jedna grupa obcych, która współpracuje z danym krajem, czy to z nazistowskimi Niemcami, czy Stanami Zjednoczonymi- w obu przypadkach byli zarówno Nordycy, jak i Reptilianie (obie rasy są od dawna w konflikcie w całej Galaktyce).

Drako pracowali m.in. z nazistami na Antarktydzie.

Nordycy współpracowali m.in. z Marynarką Wojenną USA, poprzez firmy takie jak Douglas i TRW Inc. (w których pracował William Tompkins).

Zatem różne frakcje ras pozaziemskich starają się wpływać na wydarzenia na Ziemi.

To samo dzieje się obecnie w Chinach. Chiny maja różne frakcje- to nie ulega wątpliwości:

Deng Xiaoping

Deng Xiaoping– reformator;   polityk chiński. W okresie od 1978 do 1989 roku faktyczny przywódca Chińskiej Republiki Ludowej, inicjator reform społeczno-gospodarczych oraz otwarcia Chin na świat. Jeden z najważniejszych polityków w XX-wiecznej historii Chin. Człowiek Roku 1978 i 1985 według magazynu Time (wikipedia)

Jiang Zemin

– następnie przyszedł Jiang Zemin – chiński polityk, sekretarz generalny Komunistycznej Partii Chin w latach 1989–2002 i przewodniczący ChRL w latach 1993–2003; to on zarządził likwidację Falun Gong i brutalne traktowanie protestujących na Tiananmen Square. Wg dr. Salla, człowiek ten i jego frakcja prawdopodobnie współpracują blisko z Drako, co odzwierciedla jego polityka ( a szczególnie to, jak potraktowali Falun Gong; Falun Gong reprezentuje bardzo pozytywne duchowe wartości w kulturze Chin, to, co najszlachetniejsze). Jiang Zemin przewodził w Chinach w momencie, gdy gospodarka tego kraju w końcu odbiła od dna i zaczęli mieć pieniądze na wszystkie programy związane z odwróconą inżynierią. Zemin pracował z dr. Xuesen, który pomimo starego wieku nadal był częścią tajnego Chińskiego Programu Kosmicznego (był rok 1992).

Przez lata 90’te i wczesne lata początku 21 wieku duże pieniądze były kierowane w Chinach na ten program kosmiczny. Replikowali dosłownie wszystko, co zrobiły Siły Powietrzne USA i ich program kosmiczny. Wcześniej, bo w latach 80’tych i 90’tych, Chiny używały szpiegostwa przemysłowego, hakowania, kradzieży własności intelektualnej- wszystko, co tylko mogły by ukraść technologie amerykańskie związane z programem kosmicznym. To wszystko działo się pod przewodnictwem Jiang Zemin’a.

Xi Jinping

W roku 2012, gdy Xi Jinping doszedł do władzy, działały dwie frakcje:

  1. Lojalni wobec Jing Zemin’a (Szanghai)
  2. Lojalni nadal względem Deng Xiaoping, który już nie żył (Pekin)

Obydwie frakcje miały swoich kandydatów na objęcie władzy po odchodzącym właśnie na emeryturę Hu Jintao. Nie dogadali się, Xi Jinping był kompromisem, nie należał do żadnej frakcji. Dlatego gdy objął urząd przywódcy, znalazł się pośród walczących między sobą frakcji. Największym zagrożeniem dla niego jest frakcja Jing Zemin’a. I jest, jak mówi Michael, „skorumpowana do cna”.

Xi Jinping z żoną

Pierwsze co zrobił Xi Jinping po objęciu urzędu, to wypowiedział wojnę korupcji, zwolniono wiele osób. Ta wojna miedzy nimi trwa do dnia dzisiejszego. Frakcja Jing Zemin’a jest nadal bardzo silna. I to wyjaśnia, dlaczego Xi Jinping nie jest wtajemniczony w program kosmiczny Chin- program ten prowadzi frakcja Zemin’a (tak było w 2018 roku i prawdopodobnie tak jest do tej pory).

Wg dr. Salla, Kabała/Deep State wybrało Chiny, by było globalnym hegemonem i władcą planety. Odpowiada im taki totalitarny system, jaki Chiny stosują. Wspierali gospodarkę Chin aż do momentu, gdy Prezydentem został Trump (do czego za wszelką cenę starali się nie dopuścić). Doradcy Trumpa od razu zwrócili uwagę, że Chiny są zagrożeniem dla świata, a nie Rosja.

Kwestia Starszyzny (Chinese Elders):

  1. Biały Smok (White Dragon): tradycyjni chińscy liderzy, z tradycją wielu wieków wstecz, powiązani z tradycyjnymi chińskimi praktykami, mądra Starszyzna utrzymująca kulturową tradycję Chin; Falun Gong jest jej wyrazem;
  2. Czerwony Smok (Red Dragon): Komunistyczna Partia Chin; władza absolutna; kontrolowanie ludzi; społeczeństwo materialistyczne. Współpraca z rasą Drako.

Musimy wspierać Białego Smoka. Prześladowania Falun Gong trwają do dnia dzisiejszego.  

Chiny stosują obecnie w wojnie z USA (która polega na wyścigu Tajnych Programów Kosmicznych) tzw. Strategię Asymetryczną, konkretnie nazywa się to Assassin’s Maze (Labirynt Mordercy)- tradycja tej taktyki sięga 600-200 p.n.e., gdy walczyły ze sobą wszystkie stany w Chinach. Strategia ta polega na tym, że w momencie, gdy jesteś słabszy, w obliczu silniejszego stanu, używasz podstępu i oszustwa, udajesz przyjaźń i wsparcie, równocześnie robisz wszystko, co w twojej mocy, żeby osłabiać go u podstaw; gdy nadchodzi odpowiedni moment, przeprowadzasz coś w rodzaju Blitzkrieg, zdejmujesz ich z piedestału niespodziewanie.

Dokładnie tę technikę stosują obecnie Chiny względem reszty świata, środowiska międzynarodowego, Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Otwierają swoja gospodarkę mówiąc, że potrzebują ekonomicznego rozwoju, tłumacząc, że mają 500 mln ludzi żyjących na wsi, którzy potrzebują pracy itp. By te wszystkie osoby przyjeżdżały i budowały gospodarkę Chin. W tym samym czasie Chiny rozwijają swój Tajny Program Kosmiczny. Ich plan: pokonać Stany Zjednoczone w wojnie gwiezdnej, używając m.in. 5G, sztucznej inteligencji (AI) i Labiryntu Mordercy odpalonego w odpowiednim czasie. Chiny mają (i będą miały) więcej pojazdów kosmicznych niż Stany Zjednoczone (kilkaset w stosunku do kilkudziesięciu)

Dlatego ostatnio USA powiadomiły opinię publiczną o utworzeniu Sił Kosmicznych (tak samo w Polsce: Mariusz Błaszczak utworzył w MON stanowisko pełnomocnika ds. przestrzeni kosmicznej- przyp. tłum.) Opinia publiczna nie jest świadoma, że trwa wyścig kosmiczny o takim kształcie.

Marynarka Wojenna USA jest jednostką, która kieruje Tajnym Programem Kosmicznym USA- wg wiedzy Kerry. Dlatego była zdziwiona, dlaczego Dr. Salla wskazał na Siły Powietrzne jako najbardziej zaangażowane w cały proces. Dr. Salla wyjaśnił to w ten sposób: mówi o Siłach Powietrznych, ponieważ one pracowały z Niemcami na Antarktydzie, razem z Reptilianami i Szarakami. Są setki historii od sygnalistów, opowiadających o Szarakach i Reptilianach pracujących w podziemnych bazach razem z pracownikami Sił Powietrznych USA. Marynarka Wojenna rozumiała od czasów II WŚ, że są dwie frakcje obcych, które są antagonistyczne względem siebie i które wtrącają się w sprawy ziemskie. Rozumieli, że Niemcy pracowali z jedną z tych frakcji i osiągnęli sukces technologiczny. Siły Powietrzne dostały pozwolenie, by pracować z programem niemieckim (NASA do tego służy; prawda jest taka, że Program Apollo zabrał Amerykanów na księżyc, ale Niemców zabrał aż na Marsa i dalej; Michael Salla napisał na ten temat książkę; Program Apollo był prowadzony przez byłych nazistowskich naukowców z Niemiec).  

Marynarka Wojenna USA od początku współpracowała z Nordyckimi rasami pozaziemskimi i zajmowała się eksploracją kosmosu. Bill Tompkins mówił o ośmiu specjalnych drużynach działających jako Solar Warden (Słoneczni Strażnicy), działały w dalszych regionach naszego Układu Słonecznego i w innych systemach, gdzie pomagają Nordykom walczyć przeciwko Drako.

Wg wiedzy Kerry, na ten moment Marynarka Wojenna ma teraz większy zasięg i większą kontrolę niż Siły Powietrzne. To także Marynarka Wojenna powołała Donalda Trumpa na stanowisko Prezydenta (kilku generałów z Marynarki Wojennej; ten plan sięga administracji Eisenhowera- ustalono wtedy plan działania na wypadek, gdyby Majestic-12 zaczęło działać wbrew ustalonemu scenariuszowi, do czego doszło od momentu zabójstwa JF Kennediego). MJ-12/Deep State miało plan by osłabić Stany Zjednoczone poprzez prowadzenie wojen, które wyniszczą ten kraj. Chiny zastąpiłyby USA jako globalny hegemon. Teraz Deep State stara się za wszelka cenę osłabić Donalda Trumpa. Najbliższe sześć miesięcy to bardzo ważny czas- dosłownie zdeterminuje losy całej planety i jej przyszłość. Deep State zrobi wszystko, by Donald Trump nie został wybrany w reelekcji 2020. Pandemia koronawirusa była operacją fałszywej flagi wymierzoną m.in. w Trumpa i tę część establishmentu, która go wspiera.

Deep State zapowiedział wiele wydarzeń typu false flag oraz „EMP event” (użycie broni elektromagnetycznej).     

Według dr. Salla, Q jest połączeniem trzech rzeczy (na początku myślał, że to tylko dzieło wywiadu):

1. Wywiad militarny (Białe Kapelusze);
2. Ludzie z Przyszłości;
3. Pozytywne rasy pozaziemskie.

Gdyby to nie była taka mieszanka, do tej pory Q już by nie było.

Osobiście Dr. Salla jest dobrej myśli- pomijając wszystkie niebezpieczeństwa, zauważa, że QAnon obudził i cały czas budzi bardzo dużo ludzi na planecie. Do wyborów w listopadzie może dziać się dużo niepokojących rzeczy, włączając rozruchy uliczne i nawet wojnę domową. Ale zbliża się też ujawnianie tych wszystkich technologii i prawdziwej historii Ludzkości. 

P.S. Kerry otrzymała informację, że faktycznie całe CIA jest zarządzane przez Szaraka płci żeńskiej. Informacja ta wymaga potwierdzenia z innych źródeł.  

Wywiad streściła: Urszula Klimko

Link do wywiadu na YT: https://www.youtube.com/watch?v=oDaLVwsIWew

Wywiad z Henry Deacon dla Project Camelot: https://ripsonar.wordpress.com/2015/01/22/henry-deacon/