Deborah Tavares ze StopTheCrime.net z nowymi informacjami

https://www.youtube.com/watch?v=nSRZmN0VrVg

Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org posiada liczne filmy na kilku kanałach YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. Jest znana ze swojego bezpośredniego aktywizmu i przywództwa w mówieniu prawdy i zajmowaniu się realiami naszego świata. Znana z gorliwego zaangażowania w to, by ściśle polegać na „dokumentach”, jest przykładem prawdziwego wojownika PRAWDY.

Wraz z mężem Lou są budowniczymi z trzeciego pokolenia, deweloperami, od ponad 30 lat prowadzą własną działalność gospodarczą w rodzinnej firmie. Znaczna część jej pracy skupiała się na dogłębnych badaniach, w tym raportach oddziaływania na środowisko i wymaganiach dotyczących podziału działów nieruchomości, praktycznie w każdym aspekcie całej budowy aż po jej zakończenie. W trakcie tego procesu stało się dla niej oczywiste, że własność i prawa użytkowania gruntów podlegają podstępnym przepisom, coraz większym ograniczeniom w zakresie użytkowania gruntów i wód.

Deborah widziała na własne oczy skutki tego, jak rządy (tylko z nazwy) nadal utrwalają kłamstwa, np. pogląd, że rządy korporacyjne reprezentują ludzi, że mamy niedobór zasobów lub że zmiany klimatyczne są oparte na „prawdziwej nauce” . Deborah była coraz bardziej przerażona, widząc nie tylko swoją własną społeczność, lecz także jak każdy zakątek świata doświadcza dewastacji i zniszczenia, gdy społeczności są dziesiątkowane przez broń pogodową – pożary, powodzie, sztucznie stworzone przypływy sztormowe na wybrzeżu i rozpylanie aerozoli atmosferycznych, a wszystko to pod nazwą „zmian klimatycznych”. Diaboliczne użycie tej cichej broni jako systemów wojennych prowadzi do bankructwa gospodarczego, masowej migracji, śmierci i nie tylko.

Deborah odkryła, że ​​wiele organizacji non-profit, organizacji pozarządowych, fundacji, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, instytucji bankowych, wszystkie lokalne, stanowe i federalne agencje rządowe spiskują przeciwko ludziom. Te korporacyjne agencje udające rządy przyjęły zasady, które powodują ogólnoświatowe zakłócenia i demontaż. Agenda Narodów Zjednoczonych 21 i 2030, Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ, Bank Światowy, MFW, Rezerwa Federalna i międzynarodowi bankierzy przejęli światowe gospodarki, a „my, ludzie”, jesteśmy eksterminowani. Plany ludobójstwa to polityka morderstw z premedytacją, którą korporacyjny rząd konstruuje pospiesznie i potajemnie w celu unicestwienia wszystkich żywych stworzeń i zniszczenia wszystkiego, co dobre i przyzwoite.

Deborah była ważnym głosem w podnoszeniu świadomości na temat tzw. namierzonych jednostek (ang. TI – Targeted Individuals) . Przez lata przeprowadziła wywiady z wieloma TI, aby pomóc ujawnić te przerażające akty terroryzmu krajowego i międzynarodowego. Gangi przestępcze przeniknęły do większości społeczności na całym świecie, wykorzystując zespoły prześladujące do tropienia, znęcania się i niszczenia emocjonalnego wybranych ofiar. Te gangi przestępcze używają wyrafinowanej broni do namierzania i nękania, dokonywania inwazji na domy, zabójstw i traumatyzowania swoich ofiar. Ta ukierunkowana broń energetyczna powoduje silny ból, bezsenność, izolację, bezdomność, a nawet śmierć. Proszę obejrzeć film na YouTube „Moje doświadczenia jako Namierzona Jednostka” autorstwa Myrona Maya, który już nie żyje. (Obejrzyj część 1 i 3) [tytuł angielski: “My  Experience as a Targeted Individual”].

Deborah stała się głośną i aktywną przeciwniczką SMART METERS (inteligentnych liczników) i rozpoczęła swoją działalność jako aktywistka, uczestnicząc w spotkaniach miejskich, powiatowych i miejscach użyteczności publicznej. Obecnie występuje w krajowych i międzynarodowych programach radiowych, a także we wszystkich formach przekazu medialnego. Nakręciła wiele filmów na YouTube, w tym Who’s Running AmericaCreation of the Birth Certificate TrustTed The Terrible TurnerCoastlines Under AttackWorldwide Space Based Weapons, Poradnik dotyczący wody pierwotnejWojny wodne kradnące wodę dla zysku i władzyGotowanie ludzkości, Zabijanie miast Rothschilda i RockefelleraFirmy księgowe doprowadzają do bankructwa wszystkie miasta i wiele innych.

Deborah prowadzi również liczne strony internetowe, które zawierają wiele dokumentów źródłowych:

  • Stopthecrime.net
  • Primarywater.org
  • RefuseSmartMeters.com
  • SmartMetersMurder.com
  • ToxicSky.org
  • ToxicDrinkingWater.org
StopTheCrime.net jest cennym źródłem informacji i zachęcamy wszystkich do pobierania i rozpowszechniania materiałów z dowolnej witryny Deborah. Jedną z jej największych nadziei jest pomoc innym w poruszaniu się po świecie, który został zindoktrynowany, aby ludzie zaakceptowali życie w „fałszywej rzeczywistości”. W międzyczasie Elitarni Kontrolerzy nadal zmuszają ludzi do opuszczania swojej ziemi, kradną, zanieczyszczają, reglamentują wszystkie zasoby naturalne i zabijają ludność.
 

7 komentarzy

Dodaj komentarz