David Sereda o 5G, Tajnym Programie Kosmicznym i Innych Wymiarach, cz. 1

David Sereda to kanadyjski muzyk, reżyser i producent filmów dokumentalnych, pianista i kompozytor oraz badacz częstotliwości. Sereda urodziła się i wychowała w Edmonton, Alberta. Ukończył Playhouse Acting School w Vancouver pod kierunkiem nauczyciela Powys Thomas i od tego czasu pracował w muzyce, teatrze muzycznym i teatrze alternatywnym w Kanadzie.

Od wielu lat reżyseruje filmy dokumentalne w dziedzinie ufo i zjawisk paranormalnych, pisze też książki. 

Książki: 

Evidence, the Case for NASA UFOs

Po przeprowadzeniu 6-letnich badań naukowych nad UFO pojawiającymi się na misjach wahadłowców kosmicznych NASA w latach 90., David Sereda ujawnia swoje odkrycia. Jest to pełny tom z bezpośrednią korespondencją od naukowców NASA i astronautów. Czy NASA nawiązała kontakt z Inteligencją Pozaziemską? Czy ta sprawa jest tuszowana? Czy inżynierowie NASA badają zjawisko UFO, aby rozwinąć obcą technologię napędu lotniczego i inżynierii wstecznej? Czy wiemy, kim są nasi goście?

Film „Quantum Communication”:

Ten niezwykły film producenta Davida Seredy i Jamesa Law nauczy nas, jak naprawdę działa komunikacja z poziomu kwantowego i jak jest ona połączona z uniwersalnymi prawami przyciągania. Jak manifestujemy nasze przyszłe Dopasowanie Dusz, partnerów biznesowych, nauczycieli i jak komunikujemy się z Bogiem? Co się właściwie dzieje, kiedy się modlimy? Jak stworzyć inteligentny dialog z twórczą siłą Wszechświata, abyśmy mogli doświadczyć kwantowego skoku w naszej własnej inteligencji? Sposób, w jaki manifestujemy dostatek w naszym życiu, polega na obudzeniu geniuszu w każdym z nas, abyśmy mogli doskonalić się w naszych relacjach, karierach i super-uczeniu się, aby zmienić nasze życie czy osoby wokół nas. Odkryj, jak opanować tę sztukę w swoim życiu! To przebudzenie inteligencji ma miejsce, gdy zrozumiemy, jak komunikacja kwantowa faktycznie funkcjonuje w każdym z nas. Naucz się technik otwierania tej świadomości w sobie, aby stać się w pełni zaktualizowaną istotą ludzką. Ten film zawiera spostrzeżenia światowych liderów, które są dość niezwykłe.  Film na CDA: Kwantowa komunikacja.

Dodaj komentarz