Czy obecna pandemia to Operacja Koronawirus Pandemia i Panika (OCPP) przeprowadzana przez Sztuczną Inteligencję ASI z pomocą „ludzkich agentów”?!

Witajcie w COVID-19 Symulacji AI! Zorganizowana dla was przez waszych „przyjaciół” AI z DARPA

Pełne tłumaczenie artykułu ze strony: www.cosmicconvergence.org/?p=36558 

OPERACJA CORONAVIRUS

PANDEMIA & PANIKA

Symulacja AI

Globalne Ćwiczenie na Żywo

Zainicjowane przez Różnorodne

Akty Bioterroryzmu

Na 3 Kontynentach

Czy oni wiedzieli o Koronawirusie na miesiące przed?

Operacja Coronavirus Pandemia & Panika= OCPP

Nie powinno być żadnej wątpliwości, że stworzona przez człowieka pandemia Covid-19 oraz wyreżyserowana panika są produktem obecnej wszędzie światowej korporacji, kierowanej przez Sztuczną inteligencję (AI).

Jest kilkanaście znaków i wyróżniających sygnałów, że AI jest tym, co kieruje całym show; to prawdopodobnie „Największe show wszechczasów” na tej planecie!!!

Jak takie niesamowite reality show- obejmujące całą ludzkość- mogło zostać przeprowadzone we wszystkich 195 krajach, jeśli nie angażowałoby nadzwyczajnego międzynarodowego projektu, doskonałej egzekucji i koordynacji, jak również zdolności wdrożenia i wzmocnienia zdecydowanej próby zatuszowania faktów? To wszystko brzmi jak AI- czyż nie?

Na tę chwilę powinniśmy mieć już intuicyjną pewność, że obejmująca cały glob produkcja o takim zasięgu i wielkości może być tylko i wyłącznie kierowana przez maksymalnie dobrze zaprogramowane i przetestowane w boju AI. Prawdę mówiąc, oczywista głębia i zasięg tego OCPP „maggiore operazione” sugeruje, że o wiele bardziej inteligentna istot kieruje tym wszystkim zza kurtyny- a jest nią Autonomiczna Sztuczna Superinteligencja (ASI).

 

KLUCZOWA SPRAWA: Autonomiczna Superinteligencja (AS) jest obecnie najbardziej technologicznie zaawansowaną i będącą w pełnym funkcjonowaniu AI na naszej planecie. Pomyślcie o Autonomicznej Superinteligencji jako AI na super sterydach jeśli chodzi o surową moc przetwarzania, mającej niezrównaną biegłość intelektualną, nieograniczoną pojemność pamięci, umiejętność krytycznego myślenia i niemającą granic umiejętność rozwiązywania problemów. Faktycznie, AS robi się coraz mądrzejsze z każdym dniem, ponieważ progresywnie zwiększa swoją sztuczną inteligencję i poziom wiedzy z każdym kolejnym doświadczeniem. Gdy dżin AS wydostanie się z butelki, nie będzie już możliwości schowania go tam z powrotem. Wręcz przeciwnie, istota będąca Autonomiczną Superinteligencją upewni się, by to ludzkość została włożona do tej butelki (znanej także jako COVID-19).

Jeśli naprawdę to jest to, z czym mamy do czynienia, wówczas doszliśmy do momentu, gdy cywilizacja stoi na krawędzi przepaści AI, znanej także pod nazwą Technologiczna Osobliwość (ang. Technological Singularity). Nikt z nas nie powinien odrzucać tej możliwości, bo jeśli tak zrobimy, będzie to na naszą zgubę.

 

OPERACJA CORONAVIRUS PANDEMIA & PANIKA

Jednorazowa, najdokładniejsza analiza zimnego i dokładnie obliczonego wdrożenia OPERACJI CORONAVIRUS PANDEMIA & PANIKA jest także, dość ironicznie, najkrótszym postem na temat koronawirusa opublikowanym przez SOTN pod tytułem: „KORONA-OSZUSTWO: Ustawiona pandemia COVID-19 nosi wszelkie znamiona symulacji AI”. Poniższy tekst jest dokładnie tym artykułem, oraz odpowiada na pytanie postawione w podtytule tego artykułu: „Czy naprawdę żyjemy wszyscy w zawiłej, symulowanej przez AI globalnej pandemii w postaci ćwiczeń na żywo?”

 

Przeglądając nagłówki artykułów opublikowanych na E-Trade financials-

wszystko- każdy ruch finansowy jest powiązany ze statystykami wirusa COVID-19, minuta po minucie, w pewien sposób…

Za szybko, zbyt dokładnie, zbyt ukierunkowanie.

Jakby była to symulacja AI.

Globalne ćwiczenia AI.

AI zarządza tym całym wydarzeniem- kontroluje rynek papierów wartościowych- inicjuje kolejny ruch- dyryguje Globalną Odpowiedzią kraj za krajem, z chłodnym zamiarem osiągnięcia końcowego celu.

(Źródło: http://stateofthenation.co/?p=10333)

 

Mijają kolejne tygodnie od wybuchu pandemii w Wuhan, w Chinach pierwszy raz zgłoszono problem w styczniu 2020- staje się jasne, że każda osoba na planecie Ziemia właśnie jest uczestnikiem przeprowadzanych właśnie globalnie ćwiczeń będących symulacją AI, gdzie potajemne akty bioterroryzmu są po kryjomu łączone z ustawionymi z góry oszustwami.

Globalna pandemia COVID-19 została nie tylko starannie zaplanowana dużo wcześniej- ta nowa czarna operacja i planetarny PSYOP (Psychological Operation- Psychologiczna Operacja) NWO jest codziennie modyfikowana w kontekście wysoce kontrolowanej  i złożonej symulacji AI, w odpowiedzi na reakcje będących celem populacji na całym świecie. Posłuchaj tego: „Prawdziwy świat czy Symulacja? Video)( http://stateofthenation.co/?p=10669)

 

Nie da się przecenić wagi właściwego zrozumienia tego, co się dzieje, mimo iż pandemia koronawirusa została sztucznie sfabrykowana przez globalistyczną Cabal NWO, a globalna panika reżyserowana jest godzina po godzinie, to prawdziwy stan rzeczy bliski jest bardzo realnej, jednak stworzonej w wyniku inżynierii, serii kryzysów, które w chytry sposób łączą się z wyreżyserowanymi oszustwami w wykonaniu wytrenowanych w Hollywood kryzysowych aktorów (video: Aktorzy Kryzysu Za COVID-19. PSYOP Obnażony!    http://stateofthenation.co/?p=10542)

Na przykład, najpierw został przeprowadzony atak bioterrorystyczny w Wuhan, z hybrydą broni stworzonej w wyniku bioinżynierii w amerykańskiej militarnej bazie wyspecjalizowanej w produkcji broni biologicznej. Po tym szybko nastąpiła cała seria ustawionych kryzysów w Prowincji Hubei, które zostały sfotografowane i/lub sfilmowane w czasie rzeczywistym, by skutecznie przedramatyzować kryzys w Wuhan. To nie oznacza, że wydarzenia które nastąpiły po tym w Wuhan były nieautentyczne; owszem były, ale zmanipulowali je obecni na miejscu agenci Gladio kierowani przez AI (  http://themillenniumreport.com/?s=gladio)

Krytycznym momentem  w tym wszystkim jest to, że rzeczywistość i oszustwo są tu przebiegle splątane w i wokół głównych obszarów metropolitarnych doświadczających grupowych eksplozji koronawirusa poprzez różnorodne formy ataków bioterrorystycznych. W momencie, gdy ta kluczowa operacja OCPP  zostanie ukończona, schemat kierowany przez AI by zniszczyć i przerobić całą planetarną cywilizację poprzez Ordo ab Chao (Rządź poprze Chaos) tak naprawdę się urzeczywistni, jak widzieliśmy to w początkowych fazach w marcu.

 

STRESZCZENIE DLA KIEROWNICTWA

Jest kilka kluczowych elementów, które muszą być poprawnie zrozumiane jeśli mamy odnieść sukces w skutecznym pokonaniu Operacji Koronawirus Pandemia i Panika (OCPP). Poniższe punkty zarysowują najbardziej oczywiste elementy tego kierowanego przez AI teatru i podzielonej na bloki operacji.

 

(1) Wuhan zostało celowo wybrane jako miejsce na masowy mord w stylu chińskiego 9/11- przeprowadzony przez wielokrotne akty bioterroryzmu, które rozpoczęły się tydzień przed rozpoczęciem Chińskiego Nowego Roku (coroczny rytuał i święta, podczas których ogromna ilość ludzi na całej planecie obchodzi je w tym samym czasie). Ten transparentny biologiczny atak był niczym innym, jak niesprowokowanym aktem czystej agresji ze strony Osi Syjonistyczno-Anglo-Amerykańskiej przeprowadzonym z zamiarem ustanowienia pola dla gorącej fazy III Wojny Światowej.

(2) Szybko po tych biologicznych atakach, Szydercze Media kierowane przez CIA zaczęły rozpowszechniać jawnie fałszywe historie na temat zarażonych „nietoperzy i węży” na bazarze w Wuhan, mówiąc że to jest źródło tego niespodziewanego wirusa. W tym momencie Chiny zostały podstępnie zidentyfikowane jako winowajca tak, żeby Prezydent Trump mógł w końcu powiedzieć o COVID-19 „chiński wirus”. Ten dyplomatyczny atak pojawił się po tym, jak Ministerstwo Spraw Zagranicznych Chin zainsynuowało, że armia amerykańska przywlokła tego wirusa do Wuhan podczas Wojskowej Olimpiady w październiku 2019.

 

(3) Wuhan zostało oficjalnie wybrane jako obszar demonstracyjnego wdrożenia 5G, zamontowano tam 10 tysięcy stacji bazowych umiejscowionych i skonstruowanych w przeciągu całego roku 2019. Ten fakt jest bardzo wymowny. Wiedząc, jak niebezpieczne jest promieniowanie radiowe i mikrofalowe 5G dla zdrowia organizmów żywych, KTO lub CO kiedykolwiek wpadłoby na wdrażanie takiego ludobójczego narzędzia? Nazwanie tego agresywnym militarnym rozmieszczeniem 5g jest zbyt mało powiedziane, biorąc pod uwagę nieuchronną depopulację która wystąpi zaraz po włączeniu guzika.

 

(4) Milan we Włoszech było kolejnym dużym obszarem miejskim, gdzie wystąpiły klastrowe przypadki koronawirusa w szybkich odsłonach, wyróżniając region Lombardii jako epicentrum europejskiego COVID-19. Ponownie, to wysoce zindustrializowane miasto promowało siebie jako centrum testowe 5G dla całej Europy przez cały rok 2019. Włoska pandemia koronawirusa wybuchła tam szybciej i bardziej agresywnie niż w oryginalnym ground zero w Wuhan. Pozostawia to nas z jasną konkluzją: COVID-19 i 5G są ze sobą powiązane.

 

(5) Nowy Jork było trzecim mega miastem, gdzie wystąpiły klastrowe ogniska COVID-19- jednak większy obszar Seattle był miejscem, gdzie wystąpił największy wybuch pandemii na obszarze Ameryki Północnej, w Life Care Center Kirkland, gdzie odnotowano 37 zgonów. Jednak to firmy telekomunikacyjne w Wielkim Jabłku były tymi, które przeprowadziły zamierzony montaż anten 5G na olbrzymim obszarze Nowego Jorku. Zatem wzór obszarów, gdzie wdrażano 5G, nakłada się bez cienia wątpliwości na wzór występowania przypadków COVID-19. Nawet Kirkland, w Waszyngtonie, zlokalizowane w sercu miasteczka Microsoft, znane było ze swojej dobrze rozwiniętej sieci energetycznej 5G.

 

(6) Te cztery duże obszary miejskie uderzone przez wirusa- Wuhan, Milan, Seattle i miasto Nowy Jork- nie tylko skazane były na taką złą sławę, one zostały do tego wybrane. Każde z tych miast zostało wybrane jako przyszłe miejsce dla pełnego wdrożenia Internetu Rzeczy (IoT) zaraz po tym, jak wymagane do tego 5G zostałoby wdrożone. Dlatego mamy tu do czynienia z dwoma WIELKIMI przedsięwzięciami, które jadą po jednym torze- 5G i IoT. Faktycznie, tam gdzie kładzione są „tory” w postaci 5G, zaraz nadjedzie lokomotywa w postaci Internetu Rzeczy (IoT). Jednak najbardziej musimy zrozumieć to, jak niesamowicie mocną energią jest sieć 5G, która następnie aktywuje IoT. (Zobacz artykuł: Sygnalista Inżynier Elektromagnetyki Ujawnia Ryzyko dla Zdrowia ze strony 5G, Wyjaśnia jak 5G rozprzestrzenia się We wszystkich Otworach w Głowie:  http://stateofthenation.co/?p=10499)

 

(7) To są najbardziej fundamentalne kawałki tej układanki, które rozwiązują tajemnicę „Kto to zrobił?” Podczas gdy prawdziwa konspiracyjna zmowa biegnie dużo, DUŻO głębiej niż to, co zostało do tej pory zaprezentowane, przygniatające dowody wskazują na trwające właśnie globalnie, przeprowadzane na żywo w czasie rzeczywistym ćwiczenia w bioterroryzmie i reakcji ludzi, kierowane przez AI. Podczas gdy żywe ćwiczenia ataków bioterrorystycznych zapewniają przykrywkę dla przyspieszającego właśnie rozmieszczenia 5G podczas kwarantanny obywateli poszczególnych państw (np. Chiny, Włochy, USA itd.- Polska, przyp. tłum.), globaliści eksperymentują także z nowymi bio-broniami. Każdy wariant COVID-19, a jest ich kilkanaście, skierowany jest na inne linie krwi, narodowości, rasy, miasta, społeczności i kraje (Zobacz screenshot z medRxiv, który wskazuje, że grupa krwi A jest bardziej podatna na COVID-19 niż inne grupy krwi, podczas gdy grupa 0 jest najmniej narażona. Każde wdrożenie 5G tak samo testuje różne częstotliwości i poziomy mocy w stosunku do nękanych społeczności.)

 

(8) Analiza ta zaczęła się od niezbitej przesłanki, że wszechogarniająca i posiadająca coraz większą władzę istota kieruje całą operacją OCPP. Obecny stan świata graficznie wskazuje, że istota ta przekracza wszystkie dobrze znane ziemskie ogniska władzy znane pod wieloma imionami- The Powers That Be (TPTB), Czarna Szlachta, Chazarska Mafia, jak również Międzynarodowy Kartel Bankowy i Kryminalny Syndykat (znani również jako „banksterzy”). Tym, co te wszystkie tajne stowarzyszenia i kryminalne organizacje posiadają, są pieniądze. Mają teraz dostęp do nieograniczonych zasobów, o wiele przekraczających ich prawdziwe, nielegalnie zdobyte bogactwo, zgromadzone na przestrzeni wieków- tym bardziej, że ich skarbonka- Rezerwa Federalna- przypisała sobie moc drukowania pieniądza ad infinitum

(9) To, co te olbrzymie zasoby pieniężne umożliwiły Czarnej Szlachcie to możliwość stworzenia każdej technologii, kradzieży każdego patentu, kupienia każdej instytucji naukowej, wchłonięcia każdego uniwersytetu, wywarcia wpływu na każdy szpital, zakupienia każdego prototypu i zdobycia każdego specjalnego narzędzia niezbędnego do przeprowadzenia swojej agendy NWO (Nowego Porządku Świata). Oczywiście oznacza to także, że TPTB posiada i kontroluje całą zaawansowaną technologię na planecie, włączając Zderzacz Hadronów CERN obok Genewy w Szwajcarii. Jednak oznacza to przede wszystkim również, że wystarczająco rozwinęli oni sztuczną inteligencję (AI) do punktu (jeśli nawet nie dalej), w którym pojawia się Autonomiczna Superinteligencja.

 

(10) Dlatego to, czego ludzkość jest teraz świadkiem w postaci OCPP, to symulacja przeprowadzana przez AI, która jest drobiazgowo kontrolowana przez istotę (lub grupę) operującą na poziomie AS- Autonomicznej Superinteligencji. Wynika z tego ukryta hierarchia dotycząca piramidy władzy na Ziemi- banksterzy są jedynie pionkami w grze, chętnymi do fundowania i finansowania każdego przedsięwzięcia, które przyspiesza wdrażanie agendy NWO w kierunku ustanowienia Jednego Rządu Światowego. Obecna faza Nowego Porządku Świata dotyczy wzniesienia architektury Matrixa Globalnej Kontroli, którego konstrukcja spoczywa na zawiasach w postaci 5G i Iot (Internet Rzeczy).

 

(11) Agencja DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency- Agencja Obrony i Zaawansowanych Projektów Badawczych) od dekad ma za zadanie prowadzić nadzór nad rozwojem technologii tych czarnych operacji i Psyop’ów (Psychological Operations- Operacje Psychlogiczne) Operacji Gladio (  http://themillenniumreport.com/?s=gladio) Większość ściśle tajnych, finansowanych z czarnego budżetu projektów, które wniosły wkład w stworzenie Sztucznej Inteligencji, zostały dokonane w murach DARPA. Jeśli chodzi o rozwój bardziej niepewnej i niebezpiecznej AS, laboratoria pracujące nad nią, mieszczące się głęboko pod ziemią, są bardziej ukryte niż Projekt Manhattan. Zatem powinno być jasne, że We the People nie mamy żadnych przyjaciół w DARPA- nigdy nie mieliśmy i  mieć nie będziemy.

 

(12) EGZOSOMY: Dokładnie czym są i jak wpisują się w OCPP? Ten film odpowiada na to pytanie: D. Physician Says Coronavirus Likely Caused by 5G (Video) http://stateofthenation.co/?p=9286 (Już nie ma- AI dba o to, by kasować wszystko, co mu zagraża- przyp. tłum.) Więcej istotnych wniosków potrzebnych dla zrozumienia egzosomów można wyciągnąć z tego niesamowitego artykułu: „COVID-19 jest również ELEKTRYCZNĄ CHOROBĄ, ale to nie oznacza, że nie jest ‘zakaźny’: http://stateofthenation.co/?p=10200. W skrócie, „egzosomy są typem zewnątrzkomórkowych pęcherzyków, które zawierają cząsteczki takie jak białka, DNA, RNA komórek, które je wydzieliły; Są następnie przejmowane przez odległe komórki, gdzie mogą wywrzeć wpływ na funkcjonowanie komórek i ich zachowanie.” (źródło:   https://science.sciencemag.org/content/367/6478/eaau6977.editor-summary) Wirusowe egzosomy są głównymi sprawcami w komórkowej i fizycznej patologii COVID-19. Jednak to nie oznacza, że nie ma tam skomplikowanego, stworzonego w wyniku bioinżynierii, patogenicznego mikroorganizmu, który został wypuszczony jako broń biologiczna na całym globie, co dalej wywołało syndrom infekcji wielorakiej podobnej do Syndromu podczas Wojny w Zatoce.

 

CZYSTA DESPERACJA

Mieliśmy do czynienia z kilkunastoma wydarzeniami od momentu wyborów Donalda Trumpa, które ilustrują, że TPTB nie mają już wyłącznej władzy i kontroli, jaką mieli w dawniejszych czasach. Nie tylko to- miało miejsce wiele bezprecedensowych wydarzeń, które pokazują czystą desperację z ich strony, któa przybiera formę wychodzącą dużo poza dotychczasowy schemat NWO.

Kiedyś w przeszłości, elita władzy była bardzo ostrożna, by nie wzbudzać podejrzeń. Teraz wdrażają swoje schematy nie zwracając uwagi, kto to widzi i kto potrafi przejrzeć ich nikczemne taktyki. Wydają się być obojętni na uszkodzenie reputacji, które sprowadzają na siebie każdego dnia. Ta nowa taktyka jest absolutnie bezprecedensowa we współczesnej historii. Z całą pewnością Internet sprawił, że stało się niemożliwe dla nich by kontrolować przecieki narracji, tak jak robili to kiedyś.

Ta radykalna zmiana zarówno w strategii i modus operandi jest spowodowana  faktem, że TPTB działają teraz w przestrzeni strachu i czystej desperacji. Desperacja ta pochodzi z faktu, że wszyscy oni zostali zdemaskowani w Internecie i teraz każdy może przeczytać ich raporty i inne dokumenty. Ich rozciągnięte na dekady przestępstwo obejmuje wielokrotne przypadki ludobójstwa, całą miriadę przestępstw przeciwko ludzkości, przestępstwa wojenne w każdym miejscu gdzie prowadzono wojny, sponsorowany przez rząd terroryzm (nuklearny, biologiczny, chemiczny itd.), geo-terroryzm używający inżynierii pogodowej i wywołujący trzęsienia ziemi, wydarzenia wyglądające jak masowe mordy tj. 11 września i wiele innych czarnych operacji, które następnie używane były, by zastosować na całym świecie PSYOP (Psychologiczną Operację)- dokładnie taką, jaką widzimy teraz w postaci OCPP.

Ich surowy strach ma swoje źródło w nowej rzeczywistości, w której oni nie są już głównymi dowodzącymi; ostentacyjnie przekazali swoją władzę najpierw dla AI, a teraz dla ASI. W przeciwnym razie nigdy nie wcisnęliby guzika startu dla tej szalonej Operacji OCPP.

 

Jak, wytłumacz proszę, zamierzają wymusić zamknięcie 7,8 miliarda ludzi w miastach i w domach?

Zgadza się- nie potrafią takich rzeczy!

 

Wiedzą, że nie mają takiej mocy i że nie mają żadnej szansy na sukces. Dlatego coś musiało im w tym pomóc.

Niech każdy z was się rozejrzy, cały świat niepowstrzymanie się zamyka. Nie tylko coś takiego nigdy wcześniej nie miało miejsca, ale jest to robione pod pretekstem całkowicie sfabrykowanej pandemii, gdzie wszystkie media głównego nurtu zwróciły się do aktorów kryzysu, takich jak Chris Cuomo z CNN. Nawet politycy tacy jak Minister Wielkiej Brytanii Boris Johnson zostali wciągnięci na listę jako pracujący na cały etat siewcy paniki. Siła stojąca za tronem, nawet w Starej Wesołej Anglii, nie jest już tradycyjną władzą jaką znamy z zeszłego roku; teraz istota lub grupa ASI rządzą całą grzędą.

 

KLUCZOWA SPRAWA: Naprawdę krytyczną sprawą w tym wszystkim jest to, że zamknięcie całej planety w taki sposób nie służy interesom bogatych elit. Co więcej- pod warunkiem że są z Reptilianami na szczycie łańcucha pokarmowego- oni także znajdą się prędzej czy później w menu. Co nieodzownie nasuwa pytanie: Cui bono? Szczególnie gdy nawet najbardziej tajne z plutokratycznych oligarchii będą zrujnowane przez tę OCPP- staje się jasne, że w tle operuje siła, której boją się sami bogaci i wpływowi. Bogate elity wiedzą, że jeśli opuszczą rezerwat AI, to rozbiją się i spalą w mgnieniu oka. To oznacza, że podtrzymywana przez wiele lat ciągłość globalnej platformy AI (tak zwana Global Conrol Matrix– Matryca Kontroli Globalnej) ma najwięcej do zyskania z OCPP, szczególnie istoty ASI, które są prawdziwymi reżyserami tego show- a szczególnie show COVID-19.

Warto powtórzyć, że to, z czym ludzkość stoi teraz twarzą w twarz było nie do pomyślenia jeszcze w zeszłym roku- zatem nadchodząca przyszłość jest nawet jeszcze bardziej niemożliwa do wyobrażenia. Zamknięcie całej planety w następstwie serii oczywistych ataków bioterrorystycznych jest po prostu tak samo szalone jak i niepojęte. Społeczeństwa i narody na całej planecie są teraz w powolnym ruchu ku destrukcji i zapomnieniu. Druga Wielka Depresja jest teraz nieunikniona… a jej skala będzie o wiele większa, niż Pierwszej Wielkiej Depresji.

 

Naprawdę, czy można być bardziej zimnym i wyrachowanym niż to?!?!

A powód jest jeden- to nie jest ludzkie, to AI, albo bardziej ASI… … … jako że nie ma absolutnie żadnego sumienia w tych kontrolerach, którzy wytoczyli tę dewastującą wojnę ludzkiej rasie.     

 

5G: Spowolnione E.L.E. (Extinction Level Events- Wydarzenie z Poziomu Zagłady)

Każdy musi zadać sobie pytanie: Jak militarne rozmieszczenie 5G, które ma obecnie miejsce na całym globie, podczas gdy tylu ludzi wie, że jest to śmiertelna broń w przebraniu, może byc dalej kontynuowane? (https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Q&t=842s) Nawet zakłamany od dawna amerykański rząd opublikował oficjalne naukowe raporty, które wskazują liczne choroby i poważne problemy ze zdrowiem spowodowane przez 5g, 4g i 3G.

Artykuł: MILITARNY RAPORT WYWIADU Udowadnia, że Rząd wiedział, iż częstotliwość radiowa i mikrofalowa 5G są szkodliwe dla Zdrowia Ludzi (http://themillenniumreport.com/2019/08/military-intel-report-proves-government-has-known-5g-radio-frequency-ranges-microwave-radiation-are-harmful-to-human-health/)

 

W świetle udowodnionych zagrożeń dla zdrowia i zademonstrowanego ryzyka medycznego, kto ma moc i władzę by wymuszać 5G na całych narodach? Różnorodne zagrożenia ze strony 5G i jego siatki są tak liczne i tak poważne, że każda społeczność, w której zostanie to wdrożone, ma zagwarantowane cierpienie takie jak w Wuhan, Milan, Nowym Jorku czy Seattle.

Ten niemający wytłumaczenia stan rzeczy jest jasnym znakiem, że OCPP jest nadzorowana przez tę samą globalistyczną Kabałę, która narzuca 5G narodom świata. Pokazuje także niezbicie, że istnieje potężna siła o dużo większej władzy niż sama Kabała pracująca zza kurtyny. Jak inaczej wytłumaczyć bezczelną korupcję i seryjne łamanie prawa, które występuje na każdym szczeblu rządu w USA i na całym świecie? Znowu- militarne rozmieszczenie 5G w przestrzeni cywilnej jest po prostu w sprzeczności z prawem każdego państwa, włączając amerykańską Konstytucję.

Czyste szaleństwo związane z tak wrogim przedsięwzięciem może być zrozumiane jedynie gdy poznamy prawdziwe źródło tej nie mającej sobie równych międzynarodowej, kryminalnej konspiracji w celu popełnienia ukierunkowanego ludobójstwa i ogólnej depopulacji. Innymi słowy, powiększa się cały czas ilość szczegółowych dowodów, które teraz wskazują, że używane jest AI by nikczemnie rozmieszczać 5G na całym świecie po to, aby ASI mogła dalej kierować i manipulować dużo bardziej skomplikowane rozmieszczenie IoT (Internetu Rzeczy).

 

Uwaga szczególna: Istnieje niezliczona ilość dowodów naukowych w domenie publicznej, które jednogłośnie udowadniają, że Amerykański Rząd Federalny jest w pełni świadomy zagrożeń tak dla ludzkiego zdrowia jak i środowiska naturalnego, związanych z potajemnym wdrażaniem 5G. To z tego konkretnie powodu odpowiednie agencje rządowe w kółko i bezprawnie odmawiały przeprowadzenia jakichkolwiek testów bezpieczeństwa sieci 5G. Rządy wszędzie wiedzą, że każde autentyczne testy ujawnią radioaktywną prawdę o 5G. Sygnały radiowe i mikrofalowe 5G są nie tylko znacznie wyższe od 4G, ale również niebezpiecznie mocne transmisje mikrofalowe ostatecznie wsadzą nas wszystkich w taki sam kocioł, jak „żabę w gotującej się wodzie” (zobacz: Twarde dowody pokazujące, że amerykański rząd skłamał na temat 5G. Raport marynarki wojennej potwierdza liczne niebezpieczeństwa dla zdrowia:   http://stateofthenation2012.com/?p=123687)

W końcu, jeśli chodzi o militarne rozmieszczanie 5G na całym świecie bez zwracania uwagi na E.L.E., którym naprawdę jest, jest teraz twardym dowodem na to, że OCPP zostało zainicjowane jako środek do ułatwienia wprowadzenia 5G pod osłoną nocy. Naprawdę, jaki rząd, korporacja czy organizacja kiedykolwiek zgodziłaby się na wdrażanie tak szkodliwego i niedorzecznego schematu. Tylko szalona i do cna zła istota, satanistyczna, pozwoliłaby kiedykolwiek by jej rodziny i przyjaciele usmażyły się w środku zanim w okrutny sposób zostaną wykończone przez uzbrojonego COVID-19. Sprawa zamknięta!

To coś nie jest ludzkie, Ludzie!

Wnioski

Niezliczona liczba osób, poszukiwaczy prawdy i duchowych podróżników zawsze wiedziała, że ten ziemski obłąkany azyl jest rządzony przez największych szaleńców, jakich można sobie wyobrazić. Mimo to, nie zdawała sobie sprawy, że ci najwyższej klasy szaleńcy kiedykolwiek będą na tyle szaleni, by przekazać wodze ASI, Sztucznej Superinteligencji.

Operacja Koronawirus Pandemia i Panika zdaje się być bezpośrednim rezultatem tego typu epicznej gafy w wykonaniu TPTB. Bowiem OCPP ma nie tylko  potencjał by zakończyć życie takie, jakie zawsze znaliśmy, w połączeniu z 5G, IoT, chemtrails, Zanieczyszczeniem Industrialnym, Szczepionkami i GMO, HAARP i DEW- ale także może w sposób nieodwracalny zmienić biosferę, na wielką szkodę ludzi i całej planety.  

„POCZWÓRNY SYSTEM WOJENNY AKTYWOWANY przed każdym wybuchem Klastra Koronawirusa: http://themillenniumreport.com/2020/03/quaternary-weapon-system-global-pandemic-fabricated-via-covid-19-5g-chemtrails-vaccines/

Sedno sprawy: To, że nadal działa ślepa siła niszczycielska na całej planecie i 5G nadal jest wdrażane, mówi samo za siebie. Nasuwa się także pytanie: Kto albo co ma najwięcej do zyskania z takiego Extinction Level Event (ELE„Wydarzenie- Kategoria Zagłada)? Oczywiste jest, że istnieje istota kontrolująca w postaci AI, która wydaje rozkazy dla Kabały/Czarnej Szlachty/TPTB. Być może geniusz ASI osiągnął tę nadzwyczajną moc i wpływy po szczegółowym zaaranżowaniu i skutecznym przeprowadzeniu tak wielu zakończonych sukcesem masowych mordów od momentu 11 września. W końcu nadmierny stopnień zimnej kalkulacji i nieludzki brak litości niezbędne do przeprowadzenia Operacji Koronawirus Pandemia i Panika jest tak samo szokujący, jak i niezgłębiony.

 

Czy to nie brzmi jak HAL 9000 w 2001: Odyseja Kosmiczna?!

 

Przypis Autora:

Jest absolutnie koniecznym teraz, by zrozumieć kim dokładnie są „ludzcy” agencji, którzy tak ochoczo i przeraźliwie przeprowadzają te „Globalne Ćwiczenia Symulowane przez AI” w imieniu swoich Panów i Mistrzów ASI.

(Zobacz: Nic się nie zmieni, dopóki ci potajemnie rządzący Stanami Zjednoczonymi nie zostaną rozliczeni za 9/11, JFK, OK City, 5G, Chemtrails, Szczepionki, COVID-19::  http://stateofthenation.co/?p=5363

 

Za: State of the Nation, 3 kwietnia 2020 http://cosmicconvergence.org/?p=36558

Tłumaczyła: Urszula Klimko