Czas rozliczenia efektów pracy tzw. „Białych Kapeluszy”, wieści z frontu

Od pewnego czasu na anglojęzycznych kanałach alternatywnych i mediach alternatywnych daje się zauważyć wzrost frustracji i rozczarowanie społeczności ludzi tzw. przebudzonych, czyli uświadamiających sobie strukturę pan-niewolnik w naszym świecie, gdzie „panem” jest 1% bogatych elit, a „niewolnikiem” reszta zwykłych ludzi.

Ostatni rok zdominowały informacje od tzw. Q i „białych kapeluszy”, którzy prowadzona przez siebie narracją i ujawnianiem pewnych operacji pozwolili ludziom uwierzyć, że nadchodzą wielkie zmiany i usunięcie tzw. Deep State (Głębokiego Państwa) od światowego steru.

Jednak zapewnienia te nie idą w parze z dowodami w namacalnej rzeczywistości i frustracja ludzi z tym związana dominuje ostatnio w komentarzach i na czatach kanałów alternatywnych – na platformie YouTubie (choć tu, z powodu cenzury, już coraz mniej), na Telegramie itp.   

Kerry Cassidy ze słynnego Projektu Camelot  przeprowadziła w ostatnich tygodniach serię wywiadów, m.in. z Juanem O. Savin (który nigdy nie pokazywał twarzy), Deanem Hendersonem i Bradem Olsenem, wspominając tylko niektóre. Wszystkie przebiegały dość emocjonalnie! Często dochodziło też do dość twardego starcia dwóch odmiennych zdań, kolejne tsunami przechodziło przez czat i komentarze – jedni stanowczo ogłaszali, że nie wierzą już w mesjanizm Trumpa i White Hats, inni nawoływali, by nie tracić ducha i „trzymać szereg”.

Ostatecznie dotąd broniącą Trumpa Kerry również dopadło zwątpienie i frustracja i wystosowała wczoraj niniejszy artykuł:

 

CAŁA PRAWDA I TYLKO PRAWDA  

Bliższe spojrzenie KERRY CASSIDY, PROJEKT CAMELOT

W weekend 19-21 lutego grupa dziennikarzy, głównie alternatywnych, została zaproszona na weekendowy pokaz i spotkanie networkingowe zorganizowane i poprowadzone przez tajemniczego Juana O. Savina. Byłem jednym z tych dziennikarzy. W spotkaniu uczestniczyły również różne gwiazdy Hollywood, zwolennicy Trumpa i osoby wpływowe, o których mówi się, że mają powiązania z drużyną Trumpa i niektórymi emerytowanymi wojskowymi. Prawdopodobnie uczestniczyli w nich przedstawiciele agencji alfabetu, obecni wojskowi oraz kilku menadżerów funduszy hedgingowych i finansowych, których wystawnie podejmowano za kulisami w celu zawarcia umów inżynieryjnych dotyczących „energii”.

Podczas gdy alternatywni dziennikarze byli zajęci najpierw ekskluzywnym spotkaniem z najwyższej półki w domu bardzo bogatego republikańskiego współpracownika ze społeczeństwa Vegas, odbywały się też inne spotkania mające na celu zorganizowanie „nuklearnej bomby w walizce”, znanej z zasilania podziemnych baz, które miały zostać sprzedane czołowym stronom w Nevadzie z zamiarem wykorzystania ich do zasilania miast nad ziemią. Nie jest jasne, dlaczego bomby atomowe nagle stały się kluczem do ekonomicznego profilu Nevady.

 

Było jasne, że dzień po „imprezie networkingowej”, w sobotę, w Country Clubie jednego z czołowych deweloperów odbyło się spotkanie lokalnych członków Partii Republikańskiej. Celem spotkania było omówienie potencjalnego kandydata na sekretarza stanu oraz oszustwa wyborcze i „uprowadzenie” wyborów oraz co z tym zrobić. Po kilku przemówieniach na temat ogólnej sytuacji pojawił się w końcu Juan O’Savin i wygłosił przemówienie skupiające się na krytycznym znaczeniu energii jądrowej w Nevadzie oraz na tym, jak bomby atomowe są przyszłością dla pozycji państwa w ogólnym schemacie rzeczy . Zdziwiło mnie jedno – nie było wzmianki o technologii Tesli (dotyczy to oryginalnego Tesli, a nie wersji Elona Muska). Oznacza to, że technologia Tesli, która dałaby ludziom darmową energię z próżni do zasilania miast w czysty, darmowy sposób, a także wiele innych genialnych urządzeń, które zostały ukryte przed śmiercią Tesli i skonfiskowane przez rząd USA. Chodziło o to, że technologia Tesli wyeliminowałaby przemysł naftowy i gazowy, paliw kopalnych i jądrowy. Chociaż jest oczywiste, że Partia Republikańska opiera się na fundamencie ustanowionym przez baronów starego przemysłu energetycznego, nadejście ery kosmicznej i wynik inżynierii odwrotnej statków kosmicznych obcych, wraz z wynalazkami Tesli, stanowią centralny problem. Jak przejść do świata nieograniczonego bogactwa ze świata skupionego na fałszywym pojęciu niedostatku. To pytanie sięga sedna tego, w jaki sposób społeczeństwo ludzkie jest zorganizowane i kontrolowane w oparciu o system finansowy, który wykorzystuje niedostatek do określania wartości.

 

Wygląda na to, że zespół Trumpa jest w stanie zdezorientowania, że ​​chce zachować swoje bogactwo i status, wychwalając religijną gorliwość nad wartościami rodzinnymi, skupiając się na ratowaniu dzieci przed satanistami, a jednocześnie chcąc utrzymać władzę i status zawarty w tym samym systemie, w którym ci, którzy mają władzę, chcą chronić podstawę swojej władzy, to znaczy źródła energii, które są postrzegane jako ograniczone, niszczące środowisko, zapewniając jednocześnie miejsca pracy i dochody swoim sługom – minionkom, które na całym świecie pracują za niewolniczą pensję w sektorach naftowym, gazowym, jądrowym i innych starych sektorach energetycznych. Wygląda na to, że jesteśmy na progu rzeczywistości opisanej w opowieści Arthura C. Clarke’a KONIEC DZIECIŃSTWA… gdzie obcy już tu są i swoją obecnością oferują dostęp do nowej energii, jednocześnie kradnąc naszą przyszłość (i naszych dzieci) dla własnego pożytku do wykorzystania jako pożywienie, seks, niewolnicy i do manipulacji genetycznej, aby umożliwić im zajmowanie ciał i pełniejsze uczestnictwo w tym poziomie egzystencji 3D / 4D. Dlatego też scenariusz „fałszywej inwazji obcych”, ustępujący prawdziwemu ujawnieniu ich obecności, jest być może nieunikniony.

 

Było to oczywiste w ostatnim przemówieniu Trumpa przed CPAC, w którym ponownie podkreślił znaczenie szczepionek (!?!) występując przed republikańskim kontyngentem, w dużej mierze starej gwardii. To wszystko ku ​​konsternacji tych z nas, którzy obserwują, którzy znają zniszczenia i oszustwa stojące za tak zwanymi szczepionkami, które są w rzeczywistości narzędziem do re-inżynierii genetycznej ludzkiego genomu i całkiem możliwe, że wyeliminują dużą część populacji w tym procesie… zwłaszcza tę część ludzi, których ciała nie radzą sobie z „nowymi” modyfikacjami genów mRNA i inokulacjami inteligentnego pyłu AI.

 

Mówiłam wiele razy, ale najwyraźniej muszę powtórzyć ponownie: drużyna Trumpa ma dylemat dotyczący ujawnienia „ratowania dzieci z baz podziemnych”, gdzie są przetrzymywane w klatkach i pompowany jest z nich adrenochrom /orgon, czyli energia kundalini i jeszcze gorsze rzeczy. Ponieważ gdyby tak zrobili, musieliby wyjaśnić ISTNIENIE WIELKIEJ LICZBY PODZIEMNYCH BAZ… z których wiele mieści w sobie MASYWNE PODZIEMNE MIASTA… wszystko to jest częścią bardzo TAJNEGO PROGRAMU KOSMICZNEGO. To, że tak powiem, wierzchołek bardzo dużej góry lodowej. Więc co zrobić, gdy obie strony – ci, którzy służą światłu i ci w ciemności, chcą zachować tajemnicę przed masami na temat tak zaawansowanego (niektórzy mówią, że mającego 10000 lat lub więcej) tajnego programu kosmicznego, a jednocześnie chcą dalej przeprowadzać swoje misje. Moim zdaniem jest to PRAWDZIWY POWÓD, DLACZEGO TRUMP I JEGO ZESPÓŁ NIE UJAWNIĄ publicznie na KONFERENCJACH PRASOWYCH dowodów i by cały świat mógł zobaczyć ratowanie dzieci, skalę deprawacji w podziemnych fabrykach adrenochromu i łańcucha dostaw płynącego po całym świecie do elit oraz innych satanistów i obcych grup, które żywią się tym w zamian za technologię. Mamy więc ludzi o dobrych intencjach, takich jak Juan i Trump, którzy służą światłu będąc złapanymi w CATCH-22, gdzie nie mogą ujawnić ŻADNEGO elementu prawdziwej prawdy, bez w spowodowania upadku całego „domku z kart”.

Zabawne jest to, że ci, którzy wiedzą (a jest ich wielu) już znają prawdę… tylko skulone masy ludzi są oszukiwane i żyją w swoich własnych światach i wolą iluzję, oszukiwanie samych siebie, programowani przez niszczący mózg mainstream. To dla mnie także tragedia naszych czasów. Słynne stwierdzenie Jacka Nicholsona „NIE PORADZISZ SOBIE Z PRAWDĄ” jest wypowiadane nie tylko przez iluminatów i ich sługusów, ale niestety przez zespół Trumpa i ich „rzeczników” również – robią to podświadomie w swoich codziennych, powtarzających się filmach, lecz także dosłownie, prosto w twarz. To parodia, której jesteśmy świadkami dzień po dniu, tymczasem nawet ODDANI ZWOLNICY TRUMP słuchają smutnych kondolencji ze swoich jedynych źródeł informacji… które mówią im, by zachowali spokój, jedli popcorn i obserwowali, jak sekunda po sekundzie umiera coraz więcej zaszczepionych ludzi i od fałszywych leków. Umierają też i są torturowane dzieci tuż pod naszymi stopami.

KERRY CASSIDY,

PROJEKT CAMELOT

 

OBSERWUJEMY WAS”

 

Na tym Kerry zakończyła. Ja dodam tylko jeszcze jedno, poddając pod refleksję słowa Kerry, gdy pisze: „co zrobić, gdy obie strony – ci, którzy służą światłu i ci od ciemności, chcą zachować tajemnicę przed masami na temat tak zaawansowanego, tajnego programu kosmicznego” ?  Na jakiej podstawie opiera swoje twierdzenie, że obie strony są po innych stronach. Wszakże ich działania niczym się nie różnią.. a efekt w świecie zewnętrznym jest identyczny, jak sama zauważyła. A może czymś się jednak różni? Każdy z nas musi to dalej rozpoznawać w namacalnej, obiektywnej rzeczywistości.

Źródło artykułu: „Jak baranek prowadzony na rzeź”- Izajasz 53:7″

 

Tłum: Urszula Klimko

4 komentarze

 • W mojej ocenie tak właśnie jest, tak jak obie piszecie.

  Zabili Bidena – jest sztuczny, zabili Clintona – jest sztuczny, źli zabili Franciszka – jest sztuczny ( i to „skrojony na miarę” obecnych potrzeb) ………. itp

  A my dalej w maskach, media kłamią dalej, dzieci w domach, nieświadomych zaszczepionych coraz więcej.

  Ale ktoś powiedział: w ostatnim podziemnym tajnym mieście na granicy Europy i Azji może być 380.000 osób. Są tam jeszcze żywi ludzie.
  Ktoś powiedział: Q oraz generałowie amerykańscy mówili : „zaufaj planowi” a my ludzie nie wiemy w co i komu mamy zaufać, Oni powinni byli powiedzieć ludziom „zaufaj wojsku” – byłoby nam łatwiej i to jest prawda.

  Ja codziennie rano otwieram internet żeby sprawdzić czy może już jesteśmy wolni !! A może wolność będzie przychodzić wolnymi krokami (na razie Texas i Mississipi i podobno Szwajcaria ?? zobaczymy).

  Tymczasem dobrze, że ktoś publicznie pisze prawdę i mówi do Trumpa : PATRZYMY NA TWOJE RĘCE I OBSERWUJEMY TWOJE KROKI. nie damy się nabrać.

  To wszystko jest bardzo trudne. K

 • W Izraelu dramatyczna sytuacja- ale ludzie tam stawiają silny opór i walczą, młodzi walczą o wolność, nagrywają filmiki na telefon i wysyłaja w świat, żeby świat wiedział, co tam się dzieje – podają im te „szczepionki” siłą!

Dodaj komentarz