9 komentarzy

 • Von Braun powiedział swej sekretarce przed smiercią,że odpalą UFO na koniec,że to będzie najwiekszy przekret i włąśnie odpalaja.Zastanawiam sie czy Cyrus nie jest ich narzędziem,że został włąsnie obudzony do tego zadania.
  Głośno myślę,może najuczciwszy człowiek…

 • Czy możliwe,że rząd reaguje na jakis filmik w necie i upublicznia coś z UFO.

  Stwórca nie stworzył demonów.
  Polecam KSIĘGĘ hENOCHA oprócz Biblii

 • Pani Ulu,dzieki za Twoją pracę kobietko kochana

 • Stwórca nie stworzył demonów, one same się upodliły i doprowadziły do statusu demona. Nie zgodzę się z autorem materiału że żyjemy w dualności – że istnieje dobro i zło. To nie jest prawdą, jest to potworne kłamstwo i zwiedzenie.

  Są trzy siły. Wyobraźcie sobie szalę, wagę… np. po lewej stronie szali macie siły nazywane przez większość z nas siłami zła (co nie jest do końca prawdą), czyli siły Lucyferyczne (Lucyfer), na prawej szali (tutaj uwaga pojawia sie coś czego wiekszośc z nas nie wiedziała do tej pory) stoją siły potężniejsze od lucyferycznych, siły Arymaniczne (Aryman) a po środku tych dwóch sił jako równowaga jest siła Chrystusowa, impuls chrystusowy czyli my, istoty ludzkie.

  To co my od wieków nazywamy złem, nazywając siły lucyferyczne to tak naprawdę są siły arymaniczne – to te drugie są odpowiedzilene poniekąd za te zgliszcza jakie widzimy w naszej rzeczywistości. Zadaniem sił lucyferycznych jest odciągnięcie nas od wszystkiego co duchowe, ściągnięcie nas wszelkimi sposobami do bytu ziemskiego, tak abyśmy nie wiedzieli, nie myśleli że jest życie duchowe, ze jestesmy istotami duchowymi.

  Arymaniczne siły natomiast chcą zagarnąć, zawładnąć całą planetą, chcą włądać wszystkim. Te siły są znacznie silniejsze od lucyferycznych i to one stanowią większy kłopot. My jako istoty duchowe, codziennie jesteśmy poddawani tym dwóm siłom, sile lucyferycznej oraz arymanicznej.

  Polecam przezytać dzieła Rudolfa Stainera on tam to pieknie opisuje, polecam takze poszukać, poszperać informacji o arymanie o siłach arymanicznych.

 • Na poziomie fizycznym żyjemy w dualności- twierdzenie, że jest inaczej jest zwodzeniem samego siebie i skazywaniem na cierpienie. Dlatego np. w niektórych ścieżkach praktyki Zen (np. Wielki Umysł, Wielkie Serce) są ćwiczenia uwalniające od dualności, ale także od stanu nie-dualności. Ten drugi stan jest wg mistrzów Zen jeszcze bardziej powszechny u osób rozwijających się duchowo i bardziej niebezpieczny, trudniej też z niego wyjść. Idealna sytuacja jest wtedy, gdy uczeń nie ma już tendencji by utknąć zarówno w dualności, jak i nie-dualności. Człowiek, który utknął w nie-dulaności nie nadaje się do życia w świecie fizycznym i jest uważany za wręcz niebezpiecznego, ponieważ nie ma moralności i nie jest w stanie odróżnić dobra od zła.

 • Biblia mówi,że człowiek to duch ,dusza i ciało.
  Jezus mówi o nowym narodzeniu Ew Jana 3 rozdział tzn.dla pragnacego nowego zycia i świadomosci grzesznego zycia do tej pory jest nowe narodzenie z wody i z ducha–Bóg zradza człowieka wewnetrznie na nowo–to praca Boga tzn.daje nowego ducha i nowe serce,nowe sumienie do wnetrza człowieka,
  Nowe ciało otrzyma nowy człowiek po zmartwychwstaniu,ciało podobne własciwosciami do ciała Jezusa po Jego zmartwychwstaniu .
  Człowiek za życia otrzymuje też nowego przewodnika DUCHA ŚWIETEGO OD BOGA,DUCHA MIŁOSCI DOSKONAŁEJ,który staje sie przewodnikiem dla nowonarodzonego człowieka i żyje w relacji z DUCHEM SW.

  Jezus po przyjsciu i rozwaleniu tego systemu zła założy tu na ziemi nowe KRÓLESTWO MIŁOSCI z nowymi ludzmi SAM JAKO KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW.
  To i inne wspaniałe rzeczy są w Biblii ale religia nie pochodząca od Boga zrobiła z chrzescijaństwa religie a Jezus przyniósł możliwosc dla pragnącego powrotu do bezposredniej relacji z Ojcem w niebie,a nie martwe rytuały.

  Bez zmiany wnetrza nie będzie żadnej zmiany.
  Powiem obrazowo–świnię można umyć ale ona i tak będzie ciągle wracac do błota,bo ma naturę świni,więc inaczej nie da rady mimo wysiłków (patrz teoria reinkarnacji =mit o Syzyfie)
  Człowiek musi dostac nowa naturę,ze :świńskiej na nową ,z Boga ,z genami Ojca w niebie ,by stać się prawdziwie nowym człowiekiem.
  Zadne ludzkie wysiłki pozorujące zmianę i nowe życie.
  Po zrodzeniu na nowo życie człowieka zmienia sie dramatycznie na inne ,tak na pstryk,w 1 sekundzie,jest mnóstwo świadectw tego i o tym mówi Jezus.

  Oczywiscie do momentu otrzymania nowego ciała człowiek żyje w starym i prowadzi walkę ducha z ciałem ale ona może być i jest zwycięska.
  Wszystko jest w Biblii tylko religia tego nie mówi,religia wymaga włąsnych wysiłków,a własne wysiłki nie zmienią natury człowieka skażonego grzechem,tego dokonuje Bóg poprzez Jezusa z pomocą DUCHA ŚW.
  CUDOWNA NOWINA DLA CZŁOWIEKA MARZĄCEGO O NOWYM KRÓLESTWIE MIŁOSCI PRAWDY I SPRAWIEDLIWOSCI.

Dodaj komentarz